<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting SAZ - mladšie a staršie žiactvo

Bratislava (12. 3. 2023)

60 m - Mladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 1 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.72
2 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 07.75
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 08.43
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 08.54
5 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 08.59
6 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 08.66
7 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 09.20
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 2 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 08.75
2 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.86
3 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.87
4 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 08.99
5 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.10
6 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 09.17
7 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.37
Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 3 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.09
2 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.28
3 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.28
4 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.43
6 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.50
7 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.62
Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DNS
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 4 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.20
2 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 09.32
3 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 09.44
4 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.50
5 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.55
6 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 09.75
7 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.76
8 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.92
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 5 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.63
2 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.73
3 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 09.97
4 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.30
5 Jiránek DominikJiránek Dominik 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 10.45
6 Jasnický JakubJasnický Jakub 10 10 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 10.48
7 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.80
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (II. Séria)

II. Séria 1 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.65
2 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 07.84
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 08.47
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 08.54
5 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 08.68
6 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 08.86
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 2 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 08.91
2 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.99
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.09
4 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.14
5 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.19
6 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.29
Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 3 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 09.04
2 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 09.07
3 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.13
4 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.30
5 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.33
6 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 09.45
Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 4 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.27
2 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.32
3 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.43
5 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.66
6 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 09.74
Celkom 5 pretekárov
II. Séria 5 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.48
2 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.58
3 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.77
4 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.79
5 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.80
6 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 09.81
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 6 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 10.01
2 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.11
3 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.31
4 Jiránek DominikJiránek Dominik 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 10.56
5 Jasnický JakubJasnický Jakub 10 10 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 10.85
6 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.62
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria 1 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 08.03
2 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.23
3 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.31
5 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.43
Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. DNS
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 2 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 08.55
2 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 08.68
4 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.71
5 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 08.79
6 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.04
7 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.23
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 3 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.82
2 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 08.86
3 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 08.91
4 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.91
5 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 08.94
6 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.07
7 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 09.10
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 4 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 08.90
3 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.13
4 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.16
5 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.20
6 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 09.33
7 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.51
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 5 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.14
2 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.24
3 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.43
4 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.45
6 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.53
7 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10.48
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (II. Séria)

II. Séria 1 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 08.03
3 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.39
4 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.41
5 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.48
6 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 08.61
Celkom 5 pretekárov
II. Séria 2 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 08.64
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 08.65
3 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.68
Celkom 3 pretekári
II. Séria 3 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.85
2 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 08.90
3 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 08.94
4 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.00
5 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.04
6 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 09.20
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 4 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.97
2 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.98
4 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.11
5 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.12
6 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 09.22
Celkom 5 pretekárov
II. Séria 5 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.08
2 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.10
3 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.21
4 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.26
5 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 09.31
6 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.33
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 6 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 08.61
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.07
3 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.32
5 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.63
Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (II. Séria)

II. Séria 1 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.49
2 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.59
3 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.63
4 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 08.66
5 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.73
6 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 08.73
7 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 08.76
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 2 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.85
6 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.86
7 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.01
Celkom 3 pretekári
II. Séria 3 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 08.99
2 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.01
3 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.09
4 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.10
5 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.16
6 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.17
7 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.22
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 4 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.23
2 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.30
3 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.32
4 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.32
5 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.34
6 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.37
7 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.41
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 5 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.33
3 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.43
4 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 09.44
5 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.47
6 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.54
7 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.74
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 6 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.54
3 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.65
4 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.68
5 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 09.72
6 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.79
7 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.94
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 7 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.80
2 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.83
3 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.87
4 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.97
5 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 10.01
6 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.01
7 Ficiková SáraFiciková Sára 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 10.15
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 8 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.86
2 Loskotová LianaLoskotová Liana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.90
3 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.93
4 Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.97
5 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.01
Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany DNS
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 9 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.82
2 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.92
3 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10.05
4 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10.17
5 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.17
6 Jiránková DominikaJiránková Dominika 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 10.24
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 10 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10.20
2 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10.22
3 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.30
4 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10.51
6 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.19
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 1 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.51
2= Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.60
2= Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 08.60
4 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.71
8 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.25
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 2 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.61
2 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 08.69
3 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 08.72
5 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.84
6 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.99
7 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.09
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 3 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.04
2 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.07
3 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.15
4 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.17
5 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.30
7 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.92
Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec DQ
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 4 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.92
2 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.12
3 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.13
4 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.22
5 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.23
6 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.26
7 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.42
8 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.46
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 5 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.33
2 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.49
3 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.53
4 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.54
5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.57
6 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.77
7 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.06
Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske DNF
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 6 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.47
2 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 09.50
3 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.53
4 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 09.55
5 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.80
6 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.85
7 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10.15
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 7 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.82
2 Loskotová LianaLoskotová Liana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.88
3 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.91
4 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.01
5 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10.25
6 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10.32
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 8 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.74
2 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.85
3 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.92
4 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.99
5 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.13
6 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.49
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 9 (ne, 12.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.19
2 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 09.77
3 Ficiková SáraFiciková Sára 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 09.82
4 Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.90
6 Jiránková DominikaJiránková Dominika 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 10.12
7 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10.71
8 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.21
Celkom 7 pretekárov