<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halový míting

Nyíregyháza (HUN) (21. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 2 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 07.87
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 3 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.60
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 4 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 07.41
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 6 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 07.74
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.22
8 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.09
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 2 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.05
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 3 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.21
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 4 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.07
5 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.30
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 5 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.69
7 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.32
Celkom 2 pretekári

200 m - Muži (Beh)

Beh 5 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 23.33
Celkom 1 pretekári
Beh 6 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 24.63
5 Vagaský PavolVagaský Pavol 83 83 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 29.92
Celkom 2 pretekári
Beh 8 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.38
5 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 28.71
Celkom 2 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 2 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.17
Celkom 1 pretekári
Beh 5 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.00
Celkom 1 pretekári
Beh 6 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28.93
5 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 32.00
Celkom 2 pretekári
Beh 7 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.82
3 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.24
5 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 33.79
Celkom 3 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh 5 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:54.24
Celkom 1 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:05.14
Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice DNF
Celkom 2 pretekári
Beh 2 (so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
6 Pástor JozefPástor Jozef 87 87 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:21.47
Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice DNF
Celkom 2 pretekári

3000 m - Muži

(so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 09:04.74
4 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 09:21.22
5 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10:23.75
6 Lukáč MarekLukáč Marek 82 82 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10:36.48
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
4 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 194
5 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 190
Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 DNF
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
3 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 168
7 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 155
9 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 145
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 401
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 12.27
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 21.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11.64
9 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 09.11
Celkom 2 pretekárov