<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia 2.kolo

Banská Bystrica (17. - 18. 1. 2023)

60 m - Juniori (I. Séria)

I. Séria 01 (ut, 17.1.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.07
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 07.37
3 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 07.39
4 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 07.56
Celkom 4 pretekári

60 m - Juniori (II. Séria)

II. Séria (ut, 17.1.2023 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 07.09
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 SB 07.23
3 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 07.39
4 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 07.47
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenci (II. Séria)

II. Séria 01 (ut, 17.1.2023 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.45
2 Elegańczyk MatúšElegańczyk Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 07.56
3 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.66
4 Výboh TomášVýboh Tomáš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.84
5 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 07.92
Celkom 5 pretekárov

60 m - Dorastenci (I. Séria)

I. Séria 01 (ut, 17.1.2023 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Elegańczyk MatúšElegańczyk Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 07.62
2 Výboh TomášVýboh Tomáš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 07.76
3 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.78
4 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.39
5 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.48
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 02 (ut, 17.1.2023 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 07.43
2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.63
3 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 07.82
4 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 08.25
5 Michalica MichalMichalica Michal 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 08.62
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 07.43
2 Elegańczyk MatúšElegańczyk Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 07.62
3 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.63
4 Výboh TomášVýboh Tomáš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 07.76
5 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.78
6 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 07.82
7 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 08.25
8 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.39
9 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.48
10 Michalica MichalMichalica Michal 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 08.62

60 m - Starší žiaci (II. Séria)

II. Séria 01 (ut, 17.1.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 07.44
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 07.48
3 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 SB 07.94
4 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.02
Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
II. Séria 02 (ut, 17.1.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.39
Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.62
Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.91
Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 07.44
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 07.48
3 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 SB 07.94
4 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.02
5 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.39
6 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.62
7 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.91
Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 DNS

60 m - Starší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (ut, 17.1.2023 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 07.43
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 07.49
3 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.62
4 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 07.87
5 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.03
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 02 (ut, 17.1.2023 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 08.36
2 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.62
3 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 08.97
Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 07.43
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 07.49
3 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.62
4 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 07.87
5 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.03
6 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 08.36
7 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.62
8 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 08.97
Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DNS

60 m - Ženy (I. Séria)

I. Séria 01 (ut, 17.1.2023 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.18
2 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína 70 70 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 1 SB 09.95
Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 DNS
Karasová JúliaKarasová Júlia 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DNS
Mesárošová MartinaMesárošová Martina 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Ženy (II. Séria)

II. Séria (ut, 17.1.2023 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 08.10
2 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína 70 70 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 2 SB 09.84
Celkom 2 pretekári

60 m - Juniorky (II. Séria)

II. Séria (ut, 17.1.2023 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.13
Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 DNS
Celkom 2 pretekári

60 m - Juniorky (I. Séria)

I. Séria 01 (ut, 17.1.2023 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.10
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.38
Celkom 2 pretekári

60 m - Dorastenky (II. Séria)

II. Séria (ut, 17.1.2023 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 SB 08.17
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.29
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 SB 08.41
4 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 SB 08.53
5 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.14
Celkom 5 pretekárov

60 m - Dorastenky (I. Séria)

I. Séria 01 (ut, 17.1.2023 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.24
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 08.27
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 08.48
Celkom 3 pretekári
I. Séria 02 (ut, 17.1.2023 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.61
2 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.13
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 09.20
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.24
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 08.27
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 08.48
4 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.61
5 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.13
6 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 09.20

60 m - Staršie žiačky (II. Séria)

II. Séria 01 (ut, 17.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 08.06
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 08.37
3 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 08.51
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 08.54
5 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.60
Celkom 5 pretekárov
II. Séria 02 (ut, 17.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 08.69
2 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 SB 08.70
3 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 08.81
4 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 SB 08.89
Celkom 4 pretekári
II. Séria 03 (ut, 17.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 08.94
2 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 09.11
3 Ondáková KatarínaOndáková Katarína 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.32
4 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.47
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 08.06
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 08.37
3 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 08.51
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 08.54
5 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.60
6 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 08.69
7 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 SB 08.70
8 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 08.81
9 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 SB 08.89
10 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 08.94
11 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 09.11
12 Ondáková KatarínaOndáková Katarína 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.32
13 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.47

60 m - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (ut, 17.1.2023 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 08.08
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 08.54
3 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.56
4 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.58
5 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.80
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 02 (ut, 17.1.2023 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 08.53
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 08.74
3 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.81
4 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 08.97
Celkom 4 pretekári
I. Séria 03 (ut, 17.1.2023 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.05
2 Ondáková KatarínaOndáková Katarína 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 09.13
3 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.17
4 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.36
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 08.08
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 08.53
3 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 08.54
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.56
5 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.58
6 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 08.74
7 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.80
8 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.81
9 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 08.97
10 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.05
11 Ondáková KatarínaOndáková Katarína 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 09.13
12 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.17
13 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.36

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (I. Séria)

I. Séria (ut, 17.1.2023 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.03
2 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.44
3 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.41
4 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.56
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (II. Séria)

II. Séria (ut, 17.1.2023 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.11
2 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 09.22
3 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.68
4 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 11.14
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (I. Séria)

I. Séria (ut, 17.1.2023 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.36
2 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.67
3 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.31
Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DNS
Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 DNF
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (II. Séria)

II. Séria (ut, 17.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.42
2 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 SB 08.75
3 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 SB 09.28
4 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 11.69
Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (II. Séria)

II. Séria (ut, 17.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 08.25
2 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 09.09
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (I. Séria)

I. Séria (ut, 17.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 08.36
2 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 09.24
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (II. Séria)

II. Séria (ut, 17.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 08.89
Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 DNS
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (I. Séria)

I. Séria (ut, 17.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 08.93
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 10.55
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (II. Séria)

II. Séria (ut, 17.1.2023 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 08.93
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 09.34
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 10.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria (ut, 17.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.08
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.52
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.05
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (II. Séria)

II. Séria (ut, 17.1.2023 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 SB 08.99
2 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 09.09
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 SB 09.14
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.86
Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (I. Séria)

I. Séria (ut, 17.1.2023 - 10:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.15
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.24
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 09.59
4 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 12.34
Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNF
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(st, 18.1.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 175 180 185
1 Koralka MiroslavKoralka Miroslav
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
82 82 PB 180 - o o o o o xo xxo xxx
Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 DNS
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(st, 18.1.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 175 180 185 188
1 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 185 - o - o - o o o xo xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 18.1.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 175
1 Fojtík JakubFojtík Jakub
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 2 PB 170 - o o xo o o xxx
2 Šlajferčík TobiasŠlajferčík Tobias
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
07 07 3 170 - - - o o xxo r
3 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 165 - o o o o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 18.1.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 2 PB 165 o o o xo o xxx
2 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 4 165 o o o o xo xxx
3 Jurga AdamJurga Adam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 3 155 o o xo xxx
4 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 PB 150 xxo xxo xxx
Turčan MatúšTurčan Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 1 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(st, 18.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 155 160 163
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 160 - - - o o o o xo xxx
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 150 - - - xo o o xxx
MS Černáková BibianaČernáková Bibiana
EBG BreznoEBG Brezno
05 05 PB 130 xo o
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 18.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 155 160 163
1 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 5 160 - - - - o o o o xxx
2 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 3 155 - - o o o o o xxx
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 4 155 - - - - o xo o xxx
4 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 145 - o o o o xxx
5 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 140 - - o o xxx
Pinková PatríciaPinková Patrícia
EBG BreznoEBG Brezno
06 06 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 18.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 163 165
1 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 9 PB 165 - xo o o o xo o xxo xxo
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 PB 155 - o o o xo xxo xxx
3 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 6 PB 150 o o o xo xo xxx
4 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 3 PB 145 o o o o xxx
5 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 4 PB 145 xo xo o o xxx
6 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 7 145 o o o xo xxx
7 Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 2 PB 145 o xo o xxo xxx
Piková LaraPiková Lara
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 1 DNS
Ondáková KatarínaOndáková Katarína
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 5 NM xr
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ut, 17.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 305 315 325 335 345
1 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
72 72 1 345 - - - - o
2 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 PB 325 o o xo xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ut, 17.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 205 215 225 235 245 255 265
1 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 255 - - o o o o xxx
2 Halmeš MartinHalmeš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 225 o o o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ut, 17.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 165 175 185 195 205 215 225 235 245 255 265 315 335
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 335 - - - - - - - - - - - - o o
2 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 1 PB 255 o o o - o o o xo xxo xxo xo xxx
3 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 2 PB 215 o o o - o o xxo xr
4 Ungvarský MarkoUngvarský Marko
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 3 PB 175 o o xo - xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ut, 17.1.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 275 285 295 305 315 325 335
1 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 2 325 - - o o o o xxx
2 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 295 o o xo xx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(st, 18.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bačík MichalBačík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 PB 724 696 708 540 708 724 718 668
2 Gura DominikGura Dominik
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 2 PB 605 539 605 582 605 573 x 595
3 Kimák DanielKimák Daniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 4 PB 593 593 x x 593 x 588 580
4 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 1 581 559 571 566 571 571 578 581
5 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 3 558 558 557 x 558 550 546 546
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 18.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Výboh TomášVýboh Tomáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 4 556 544 556 552 556 x 535 505
2 Fojtík JakubFojtík Jakub
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 3 PB 553 x 526 553 553 x 514 x
3 Elegańczyk MatúšElegańczyk Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 1 PB 510 502 500 510 510 474 495 500
4 Šoltés PeterŠoltés Peter
Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín
07 07 2 PB 504 481 466 469 481 504 454 483
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 18.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 PB 598 x 570 585 585 598 574 571
2 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 6 563 485 537 560 560 563 540 536
3 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 5 544 526 x 544 544 524 543 x
4 Jurga AdamJurga Adam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 2 PB 514 351 366 x 366 465 514 x
5 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 4 482 394 368 480 480 465 452 482
6 Turčan MatúšTurčan Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 3 481 471 453 473 473 481 465 478
Keveš KristiánKeveš Kristián
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 1 DNS
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(st, 18.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 PB 607 607 x 581 607 545 547 -
2 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 5 562 562 x x 562 x x x
3 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 3 SB 403 372 397 385 397 382 403 381
4 Mesárošová MartinaMesárošová Martina
Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín
03 03 2 PB 312 x x x - x 312 x
Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 1 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 18.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 9 PB 550 512 525 550 550 544 538 524
2 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 6 PB 522 466 459 456 466 522 474 483
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 PB 514 497 512 499 512 473 514 x
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 7 504 482 472 504 504 490 488 473
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 4 PB 487 487 462 483 487 487 x 382
6 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 8 482 452 x 482 482 471 445 x
7 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 5 467 423 464 464 464 467 459 402
8 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 2 SB 445 439 415 423 439 391 445 x
9 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 1 PB 427 419 x 419 419 427 x 423
10 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 3 395 x 395 - 395 - - -
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 18.1.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 9 PB 493 493 489 450 493 - 466 471
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 PB 471 466 418 467 467 469 457 471
3 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 6 454 448 454 447 454 x 434 441
4 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 1 PB 449 395 225 406 406 404 449 426
5 Kocholová AlexandraKocholová Alexandra
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 2 PB 440 440 x 425 440 327 426 415
6 Vyletelová LindaVyletelová Linda
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 437 433 431 x 433 434 437 423
7 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 7 437 422 420 414 422 416 437 417
8 Burská LenkaBurská Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 10 436 367 372 432 432 342 359 436
9 Piková LaraPiková Lara
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 4 PB 429 400 412 418 418 429 389 390
10 Ondáková KatarínaOndáková Katarína
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 3 PB 425 392 413 425 425 326 382 380
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Juniori

(st, 18.1.2023 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 2 11.81 11.81 11.52 11.78 11.81 11.45 - -
2 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 1 11.39 11.39 x x 11.39 10.72 10.58 10.89
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(st, 18.1.2023 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 10.64 10.40 10.64 10.58 10.64 x 10.36 x
2 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 1 10.08 09.88 10.08 x 10.08 09.59 09.81 09.93
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 18.1.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 PB 10.42 09.03 09.81 09.97 9.97 10.42 x x
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 PB 10.15 09.57 09.47 09.71 9.71 09.30 10.15 10.15
3 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 2 PB 10.02 09.31 09.11 08.74 9.31 09.69 09.42 10.02
4 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 3 09.69 x 09.42 08.68 9.42 09.69 08.35 08.90
5 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 PB 09.47 09.47 09.06 09.07 9.47 08.46 08.21 08.75
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 18.1.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 11.78 10.78 11.78 x 11.78 10.43 10.94 11.09
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 1 PB 08.53 06.92 08.18 07.70 8.18 08.41 07.27 08.53
3 Hricová MartinaHricová Martina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 PB 07.00 06.93 06.59 x 6.93 06.37 05.93 07.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(st, 18.1.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 PB 12.07 10.21 10.49 10.93 10.93 11.55 12.07 11.65
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 3 PB 11.40 09.87 11.03 11.36 11.36 11.05 11.40 11.21
3 Dodok DominikDodok Dominik
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 1 PB 09.00 08.56 07.38 08.55 8.56 x 09.00 08.63
4 Podolec ViliamPodolec Viliam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 2 07.53 x 07.53 x 7.53 06.84 x 06.67
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(st, 18.1.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 2 13.23 13.23 12.63 12.80 13.23 x 12.95 12.73
2 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 1 PB 10.02 x 08.75 10.02 10.02 09.65 10.01 08.73
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(st, 18.1.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 1 07.85 07.71 07.85 07.85 7.85 07.78 07.41 x
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(st, 18.1.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rybák JakubRybák Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
07 07 PB 11.52 x 09.00 11.52 11.52 10.21 10.86 x
2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 PB 09.86 09.77 x 09.54 9.77 09.86 09.80 x
Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 3 DNS
Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 2 DNS
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(st, 18.1.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováč KristiánKováč Kristián
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 PB 09.46 08.02 08.11 08.18 8.18 09.46 x 08.48
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(st, 18.1.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 PB 13.04 11.99 12.23 13.04 13.04 x 13.04 x
2 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 5 12.13 11.01 x x 11.01 x 11.97 12.13
3 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 3 11.57 10.76 11.10 10.50 11.10 11.08 11.30 11.57
4 Šramko MartinŠramko Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 10.68 10.18 10.68 10.65 10.68 09.93 x x
5 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 PB 10.31 09.78 09.51 10.23 10.23 x x 10.31
Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 6 DNS
Celkom 6 pretekárov