<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SsAZ mladšie žiactvo U14

Banská Bystrica (22. 1. 2023)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.53 qA
2 14 Magerčiak TobiasMagerčiak Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.55
3 Bohuš GregorBohuš Gregor 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 09.75
4 32 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 09.85
5 44 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 2 09.88
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.66 qA
2 Paulovič JakubPaulovič Jakub 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.43
3 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.71
4 37 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.98
5 71 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 10.08
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.83 qA
2 46 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.52
3 1 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.57
4 39 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.63
5 Kyzúr MatejKyzúr Matej 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.24
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bloščičák JozefBloščičák Jozef 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.31
2 48 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.54
3 48 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.56
4 15 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.92
5 Jurina MartinJurina Martin 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.18
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 08.83 qA
2 18 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.51
3 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.62
4 Kelemen PeterKelemen Peter 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.93
5 42 Prievalský IvanPrievalský Ivan 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.33
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.05 qB
2 Boško FilipBoško Filip 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.59
3 58 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.83
4 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.87
5 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 11.96
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 08.77 qA
2 51 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.41
3 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 SB 09.87
4 31 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.42
5 Bobák RichardBobák Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 11.38
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.05 qB
2 53 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 09.23
3 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 10.03
4 47 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.62
5 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.00
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.46
2 38 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.57
3 63 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.32
4 Kaniak JurajKaniak Juraj 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.34
5 Krasňan LeoKrasňan Leo 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 11.24
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.23
2 41 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 09.68
3 35 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.83
4 21 Posluch RobertPosluch Robert 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.17
5 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.34
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 09.09 qB
2 40 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.25
3 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.49
4 Klásek BorisKlásek Boris 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.61
5 Seko SebastiánSeko Sebastián 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.62
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 09.25
2 Turoň MatejTuroň Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.35
3 45 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.55
4 Krajňák AlexKrajňák Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.23
5 Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.11
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 13 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.22 qB
2 33 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.03
3 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.09
4 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 11.20
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 14 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.28
2 Hluško MatúšHluško Matúš 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.18
3 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10.40
4 Rašner MichalRašner Michal 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.91
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 15 (ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.04 qB
2 70 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.98
3 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.25
4 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.26
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.53 qA
2 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.66 qA
3 32 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 08.77 qA
4 57 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.83 qA
4 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 08.83 qA
6 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.04 qB
7 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.05 qB
7 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.05 qB
9 7 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 09.09 qB
10 26 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.22 qB
11 53 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 09.23
11 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.23
13 40 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.25
13 Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 09.25
15 43 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.28
16 Bloščičák JozefBloščičák Jozef 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.31
17 Turoň MatejTuroň Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.35
18 51 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.41
19 Paulovič JakubPaulovič Jakub 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.43
20 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.46
21 18 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.51
22 46 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.52
23 48 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.54
24 14 Magerčiak TobiasMagerčiak Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.55
24 45 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.55
26 48 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.56
27 1 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.57
27 38 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.57
29 Boško FilipBoško Filip 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.59
30 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.62
31 39 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.63
32 41 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 09.68
33 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.71
34 Bohuš GregorBohuš Gregor 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 09.75
35 58 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.83
35 35 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.83
37 32 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 09.85
38 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.87
38 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 SB 09.87
40 44 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 2 09.88
41 15 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.92
42 Kelemen PeterKelemen Peter 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.93
43 37 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.98
43 70 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.98
45 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 10.03
45 33 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.03
47 71 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 10.08
48 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.09
49 21 Posluch RobertPosluch Robert 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.17
50 Hluško MatúšHluško Matúš 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.18
51 Krajňák AlexKrajňák Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.23
52 Kyzúr MatejKyzúr Matej 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.24
53 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.25
54 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.26
55 63 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.32
56 42 Prievalský IvanPrievalský Ivan 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.33
57 Kaniak JurajKaniak Juraj 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.34
57 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.34
59 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10.40
60 31 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.42
61 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.49
62 Klásek BorisKlásek Boris 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.61
63 47 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.62
63 Seko SebastiánSeko Sebastián 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.62
65 Rašner MichalRašner Michal 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.91
66 Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.11
67 Jurina MartinJurina Martin 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.18
68 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 11.20
69 Krasňan LeoKrasňan Leo 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 11.24
70 Bobák RichardBobák Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 11.38
71 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 11.96
72 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.00

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 08.52
2 32 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 SB 08.54
3 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 SB 08.59
4 57 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 08.60
5 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 09.01
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 22.1.2023 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 08.88
2 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.07
3 26 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 09.19
4 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.21
5 7 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.26
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.27 qA
2 19 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.48
3 Patzová SofiaPatzová Sofia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.72
4 64 Ferencová TamaraFerencová Tamara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.84
5 Hriadeľová ZuzanaHriadeľová Zuzana 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.35
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.54 qA
2 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 09.54
3 23 Záhorská ZaraZáhorská Zara 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.65
4 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.87
5 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.27
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.72 qB
2 13 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.19
3 22 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 09.97
4 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.13
5 Líšková EvelynLíšková Evelyn 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.24
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.64 qA
2 58 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.11
3 2 Kramariková NatáliaKramariková Natália 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.95
4 21 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 10.12
5 33 Kviatkovská KarolínaKviatkovská Karolína 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 5 11.07
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.65 qA
2 Kocholová AlexandraKocholová Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 08.90 qB
3 2 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.71
4 Margetiaková NinaMargetiaková Nina 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 10.39
5 Husárová LindaHusárová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 11.51
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.78 qB
2 54 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.60
3 24 Kasajová NikolaKasajová Nikola 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.99
4 69 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.01
5 Vargová AnetaVargová Aneta 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 10.69
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 08.70 qA
2 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 09.60
3 Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.84
4 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.63
5 Jančová SimonaJančová Simona 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 11.86
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.96
2 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.50
3 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.88
4 55 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 10.32
5 68 Striežovská KristínaStriežovská Kristína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.71
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.92 qB
2 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 09.64
3 62 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.75
4 60 Kubišová SáraKubišová Sára 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.77
5 10 Bartošová Nina ValentínaBartošová Nina Valentína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 10.38
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.98
2 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.45
3 61 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.03
4 12 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 11.05
5 Počiatková NinaPočiatková Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.74
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.13
2 14 Babničová NelaBabničová Nela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.51
3 37 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.15
4 9 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.17
5 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.77
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 08.97
2 Orosiová EmmaOrosiová Emma 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.55
3 4 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 09.78
4 72 Gajdošová NatáliaGajdošová Natália 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 10.05
5 20 Voskárová EliškaVoskárová Eliška 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 10.73
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 13 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.20
2 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.59
3 27 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.99
4 Chilá NatáliaChilá Natália 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.42
5 5 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 10.73
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 14 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.21
2 29 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.89
3 55 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.04
4 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.92
5 18 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 11.79
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 15 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Ostrihoňová SimonaOstrihoňová Simona 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 09.09
2 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.28
3 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.27
4 58 Kucbelová TeréziaKucbelová Terézia 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.32
5 71 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.51
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 16 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Šichtová KatarínaŠichtová Katarína 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.25
2 22 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 09.26
3 24 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 09.36
4 Tináková EliškaTináková Eliška 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.39
5 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 10.43
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 17 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 08.99
2 67 Balková Natália MiaBalková Natália Mia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.40
3 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 09.43
4 66 Šimková SofiaŠimková Sofia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 10.30
5 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.42
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 18 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.15
2 69 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.22
3 25 Jesenská LauraJesenská Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.01
4 Bednáriková EmaBednáriková Ema 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 10.04
5 Kollárová KarinKollárová Karin 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.77
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 19 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.41
2 Reháková ZuzanaReháková Zuzana 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.17
3 71 Vajdová KristínaVajdová Kristína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.32
4 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 10.44
Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 20 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 09.18
2 35 Seková AlexandraSeková Alexandra 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 09.33
3 Sliacka DominikaSliacka Dominika 10 10 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 09.94
4 Hricová JuditaHricová Judita 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.96
5 1 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 10.23
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 21 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.28
2 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.40
3 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.12
4 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.13
5 36 Miškay BeataMiškay Beata 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 10.53
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 22 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 08.91 qB
2 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.81
3 30 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.06
4 Babicova NinaBabicova Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.46
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 23 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 09.08
2 67 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.20
3 65 Minichová EmaMinichová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.43
4 Komžíková AlicaKomžíková Alica 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.63
5 8 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.88
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 24 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.11
2 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 09.40
3 Zemianek StellaZemianek Stella 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.56
4 3 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.98
5 53 Luptáková ViktóriaLuptáková Viktória 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.24
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.27 qA
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.54 qA
3 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 08.64 qA
4 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.65 qA
5 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 08.70 qA
6 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.72 qB
7 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.78 qB
8 Kocholová AlexandraKocholová Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 08.90 qB
9 65 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 08.91 qB
10 6 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.92 qB
11 14 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.96
12 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 08.97
13 4 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.98
14 18 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 08.99
15 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 09.08
16 68 Ostrihoňová SimonaOstrihoňová Simona 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 09.09
17 58 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.11
17 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.11
19 52 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.13
20 59 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.15
21 6 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 09.18
22 13 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.19
23 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.20
23 67 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.20
25 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.21
26 69 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.22
27 17 Šichtová KatarínaŠichtová Katarína 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.25
28 22 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 09.26
29 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.28
29 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.28
31 35 Seková AlexandraSeková Alexandra 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 09.33
32 24 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 09.36
33 67 Balková Natália MiaBalková Natália Mia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.40
33 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.40
33 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 09.40
36 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.41
37 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 09.43
38 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.45
39 19 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.48
40 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.50
41 14 Babničová NelaBabničová Nela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.51
42 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 09.54
43 Orosiová EmmaOrosiová Emma 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.55
44 Zemianek StellaZemianek Stella 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.56
45 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.59
46 54 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.60
46 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 09.60
48 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 09.64
49 23 Záhorská ZaraZáhorská Zara 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.65
50 2 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.71
51 Patzová SofiaPatzová Sofia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.72
52 62 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.75
53 60 Kubišová SáraKubišová Sára 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.77
54 4 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 09.78
55 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.81
56 64 Ferencová TamaraFerencová Tamara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.84
56 Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.84
58 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.87
59 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.88
60 29 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.89
61 Sliacka DominikaSliacka Dominika 10 10 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 09.94
62 2 Kramariková NatáliaKramariková Natália 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.95
63 Hricová JuditaHricová Judita 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.96
64 22 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 09.97
65 3 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.98
66 24 Kasajová NikolaKasajová Nikola 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.99
66 27 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.99
68 69 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.01
68 25 Jesenská LauraJesenská Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.01
70 61 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.03
71 55 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.04
71 Bednáriková EmaBednáriková Ema 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 10.04
73 72 Gajdošová NatáliaGajdošová Natália 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 10.05
74 30 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.06
75 21 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 10.12
75 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.12
77 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.13
77 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.13
79 37 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.15
80 9 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.17
80 Reháková ZuzanaReháková Zuzana 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.17
82 1 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 10.23
83 Líšková EvelynLíšková Evelyn 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.24
83 53 Luptáková ViktóriaLuptáková Viktória 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.24
85 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.27
85 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.27
87 66 Šimková SofiaŠimková Sofia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 10.30
88 55 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 10.32
88 58 Kucbelová TeréziaKucbelová Terézia 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.32
88 71 Vajdová KristínaVajdová Kristína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.32
91 Hriadeľová ZuzanaHriadeľová Zuzana 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.35
92 10 Bartošová Nina ValentínaBartošová Nina Valentína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 10.38
93 Margetiaková NinaMargetiaková Nina 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 10.39
93 Tináková EliškaTináková Eliška 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.39
95 Chilá NatáliaChilá Natália 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.42
95 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.42
97 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 10.43
97 65 Minichová EmaMinichová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.43
99 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 10.44
100 Babicova NinaBabicova Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.46
101 71 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.51
102 36 Miškay BeataMiškay Beata 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 10.53
103 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.63
103 Komžíková AlicaKomžíková Alica 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.63
105 Vargová AnetaVargová Aneta 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 10.69
106 68 Striežovská KristínaStriežovská Kristína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.71
107 20 Voskárová EliškaVoskárová Eliška 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 10.73
107 5 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 10.73
109 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.77
109 Kollárová KarinKollárová Karin 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.77
111 8 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.88
112 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.92
113 12 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 11.05
114 33 Kviatkovská KarolínaKviatkovská Karolína 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 5 11.07
115 Husárová LindaHusárová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 11.51
116 Počiatková NinaPočiatková Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.74
117 18 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 11.79
118 Jančová SimonaJančová Simona 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 11.86
Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.28
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.43
3 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 08.54
4 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 SB 08.62
5 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 SB 08.63
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 22.1.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 SB 08.54
2 6 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 SB 08.71
3 65 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 SB 08.86
4 Kocholová AlexandraKocholová Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 08.91
5 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.92
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 56 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:47.51
2 7 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 1:55.67
3 53 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 1:56.81
4 59 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 1:59.88
5 15 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:06.42
6 1 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:07.80
7 70 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:09.69
Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.1.2023 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Ignačák TomášIgnačák Tomáš 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 2:01.65
2 57 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:03.10
3 51 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:05.81
4 46 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:06.40
5 26 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:06.76
6 58 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:07.03
7 40 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:12.79
8 43 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:16.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 2:05.48
2 47 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:06.78
3 39 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:07.56
4 48 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 2:08.74
5 32 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 2:11.72
6 45 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:18.05
7 44 Vítek JakubVítek Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:18.67
8 41 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 2:18.85
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:13.49
2 21 Posluch RobertPosluch Robert 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:14.61
3 33 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:15.18
4 36 Varga MatúšVarga Matúš 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 2:17.94
5 38 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:21.56
6 31 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:28.42
Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 22.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Magerčiak TobiasMagerčiak Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 2:13.50
2 42 Prievalský IvanPrievalský Ivan 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:15.47
3 71 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 2:19.09
4 28 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 2:22.50
5 55 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:22.53
6 18 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:39.06
7 63 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:39.12
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 56 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:47.51
2 7 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 1:55.67
3 53 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 1:56.81
4 59 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 1:59.88
5 49 Ignačák TomášIgnačák Tomáš 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 2:01.65
6 57 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:03.10
7 37 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 2:05.48
8 51 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:05.81
9 46 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:06.40
10 15 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:06.42
11 26 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:06.76
12 47 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:06.78
13 58 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:07.03
14 39 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:07.56
15 1 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:07.80
16 48 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 2:08.74
17 70 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:09.69
18 32 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 2:11.72
19 40 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:12.79
20 35 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:13.49
21 14 Magerčiak TobiasMagerčiak Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 2:13.50
22 21 Posluch RobertPosluch Robert 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:14.61
23 33 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:15.18
24 42 Prievalský IvanPrievalský Ivan 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:15.47
25 43 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:16.65
26 36 Varga MatúšVarga Matúš 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 2:17.94
27 45 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:18.05
28 44 Vítek JakubVítek Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:18.67
29 41 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 2:18.85
30 71 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 2:19.09
31 38 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:21.56
32 28 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 2:22.50
33 55 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:22.53
34 31 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:28.42
35 18 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:39.06
36 63 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:39.12
Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 61 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:49.26
2 4 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:51.41
3 65 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:52.22
4 10 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 1:53.05
5 14 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:58.51
6 22 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 1:58.72
7 58 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:59.15
8 68 Ostrihoňová SimonaOstrihoňová Simona 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 2:00.17
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 67 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 1:55.37
2 8 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:01.56
3 59 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 2:03.98
4 70 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:04.36
5 19 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 2:04.68
6 52 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:05.74
7 69 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:12.00
Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 1:59.89
2 24 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 2:00.22
3 28 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 2:01.99
4 60 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 2:05.07
5 29 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:07.54
6 55 Daníšková MichaelaDaníšková Michaela 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:08.40
7 23 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:09.75
8 30 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:30.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Jesenská LauraJesenská Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 2:07.50
2 2 Kramariková NatáliaKramariková Natália 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 2:09.76
3 18 Bojtošová NikoletaBojtošová Nikoleta 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:12.32
4 50 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:12.46
5 15 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:15.09
6 1 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 2:15.93
7 53 Luptáková ViktóriaLuptáková Viktória 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:18.35
8 13 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:18.84
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Šichtová KatarínaŠichtová Katarína 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 2:05.97
2 64 Ferencová TamaraFerencová Tamara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 2:08.83
3 62 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 2:10.37
4 16 Mušková KatarínaMušková Katarína 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 2:16.96
5 11 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:20.08
6 5 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:27.33
7 9 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:31.95
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 54 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:06.73
2 72 Gajdošová NatáliaGajdošová Natália 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 2:13.30
3 27 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 2:17.92
4 3 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:18.40
5 73 Pisárová SimonaPisárová Simona 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 2:18.51
6 20 Voskárová EliškaVoskárová Eliška 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:27.95
7 12 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 2:28.03
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 10 Bartošová Nina ValentínaBartošová Nina Valentína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 2:19.94
2 50 Mesíková KristínaMesíková Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:21.35
3 66 Šimková SofiaŠimková Sofia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 2:24.42
4 8 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:28.74
5 2 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:29.50
6 13 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:40.65
7 18 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 2:53.96
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Babničová NelaBabničová Nela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:09.36
2 25 Miartušová LenkaMiartušová Lenka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:19.81
3 65 Minichová EmaMinichová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:20.22
4 28 Haklová SáraHaklová Sára 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:21.80
5 71 Vajdová KristínaVajdová Kristína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:29.30
6 55 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 2:37.03
58 Kucbelová TeréziaKucbelová Terézia 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Záhorská ZaraZáhorská Zara 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:08.39
2 6 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 2:09.59
3 29 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:11.98
4 61 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:17.10
5 60 Kubišová SáraKubišová Sára 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:23.26
6 24 Kasajová NikolaKasajová Nikola 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:27.88
30 Šulyová NinaŠulyová Nina 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 67 Balková Natália MiaBalková Natália Mia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:12.35
2 19 Bančej Nicol ElizabethBančej Nicol Elizabeth 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:16.55
3 22 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 2:17.19
4 4 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 2:17.52
5 69 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:25.59
6 52 Jamborková NellaJamborková Nella 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:26.48
7 68 Striežovská KristínaStriežovská Kristína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:54.78
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 61 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:49.26
2 4 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:51.41
3 65 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:52.22
4 10 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 1:53.05
5 67 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 1:55.37
6 14 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:58.51
7 22 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 1:58.72
8 58 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:59.15
9 6 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 1:59.89
10 68 Ostrihoňová SimonaOstrihoňová Simona 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 2:00.17
11 24 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 2:00.22
12 8 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:01.56
13 28 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 2:01.99
14 59 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 2:03.98
15 70 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:04.36
16 19 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 2:04.68
17 60 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 2:05.07
18 52 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:05.74
19 17 Šichtová KatarínaŠichtová Katarína 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 2:05.97
20 54 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:06.73
21 25 Jesenská LauraJesenská Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 2:07.50
22 29 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:07.54
23 23 Záhorská ZaraZáhorská Zara 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:08.39
24 55 Daníšková MichaelaDaníšková Michaela 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:08.40
25 64 Ferencová TamaraFerencová Tamara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 2:08.83
26 14 Babničová NelaBabničová Nela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:09.36
27 6 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 2:09.59
28 23 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:09.75
29 2 Kramariková NatáliaKramariková Natália 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 2:09.76
30 62 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 2:10.37
31 29 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:11.98
32 69 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:12.00
33 18 Bojtošová NikoletaBojtošová Nikoleta 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:12.32
34 67 Balková Natália MiaBalková Natália Mia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:12.35
35 50 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:12.46
36 72 Gajdošová NatáliaGajdošová Natália 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 2:13.30
37 15 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:15.09
38 1 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 2:15.93
39 19 Bančej Nicol ElizabethBančej Nicol Elizabeth 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:16.55
40 16 Mušková KatarínaMušková Katarína 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 2:16.96
41 61 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:17.10
42 22 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 2:17.19
43 4 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 2:17.52
44 27 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 2:17.92
45 53 Luptáková ViktóriaLuptáková Viktória 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:18.35
46 3 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:18.40
47 73 Pisárová SimonaPisárová Simona 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 2:18.51
48 13 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:18.84
49 25 Miartušová LenkaMiartušová Lenka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:19.81
50 10 Bartošová Nina ValentínaBartošová Nina Valentína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 2:19.94
51 11 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:20.08
52 65 Minichová EmaMinichová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:20.22
53 50 Mesíková KristínaMesíková Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:21.35
54 28 Haklová SáraHaklová Sára 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:21.80
55 60 Kubišová SáraKubišová Sára 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:23.26
56 66 Šimková SofiaŠimková Sofia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 2:24.42
57 69 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:25.59
58 52 Jamborková NellaJamborková Nella 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:26.48
59 5 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:27.33
60 24 Kasajová NikolaKasajová Nikola 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:27.88
61 20 Voskárová EliškaVoskárová Eliška 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:27.95
62 12 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 2:28.03
63 8 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:28.74
64 71 Vajdová KristínaVajdová Kristína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:29.30
65 2 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:29.50
66 30 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:30.83
67 9 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:31.95
68 55 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 2:37.03
69 13 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:40.65
70 18 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 2:53.96
71 68 Striežovská KristínaStriežovská Kristína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:54.78
Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
58 Kucbelová TeréziaKucbelová Terézia 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNF
30 Šulyová NinaŠulyová Nina 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 22.1.2023 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 5:29.58
2 45 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 5:36.53
3 38 Kopernický TimKopernický Tim 10 10 O.z. pri CVČ - Centráčik Nová BaňaO.z. pri CVČ - Centráčik No... 8 5:39.37
4 48 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 5:43.32
5 47 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 5:46.23
6 32 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 5:46.71
7 41 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 5:49.79
8 44 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 2 6:19.73
9 51 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 6:44.11
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 22.1.2023 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 5:58.73
2 42 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 6:00.75
3 14 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 6:01.97
4 18 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 6:08.92
5 28 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 6:13.36
6 71 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 6:22.60
7 36 Miškay BeataMiškay Beata 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 9 6:32.24
8 35 Seková AlexandraSeková Alexandra 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 12 6:40.01
9 33 Kviatkovská KarolínaKviatkovská Karolína 10 10 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 8 6:45.44
10 55 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 6:56.86
11 21 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 7:17.54
12 31 Ragimová LuciaRagimová Lucia 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 PB 8:12.53
Celkom 12 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.1.2023 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.08 qA
2 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 13.02 qB
3 1 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.08 qB
4 39 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 13.63 qB
5 Kelemen PeterKelemen Peter 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.09 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.1.2023 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.46 qA
2 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 10.79 qA
3 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.99 qB
4 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15.18
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 22.1.2023 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.48 qA
2 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 12.83 qA
3 28 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.14
18 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.08 qA
2 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.46 qA
3 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 10.79 qA
4 51 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.48 qA
5 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 12.83 qA
6 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.99 qB
7 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 13.02 qB
8 1 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.08 qB
9 39 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 13.63 qB
10 Kelemen PeterKelemen Peter 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.09 qB
11 28 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.14
12 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15.18
18 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 SB 09.88
2 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 09.89
3 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 SB 10.59
4 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 SB 12.64
51 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 NM
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 22.1.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 12.66
2 39 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 SB 13.05
3 1 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.39
4 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.90
5 Kelemen PeterKelemen Peter 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.10
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2023 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.61
2 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 10.63
3 10 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.91
4 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 10.94
Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 22.1.2023 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 10.78
2 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 SB 11.15
3 28 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 SB 11.44
4 63 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 SB 11.45
5 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 11.57
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.07 qA
2 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 11.03 qA
3 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 12.32
4 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.45
5 Hriadeľová ZuzanaHriadeľová Zuzana 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 14.17
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.72 qA
2 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11.21 qB
3 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 11.90
4 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13.17
5 Gáliková ViktóriaGáliková Viktória 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.63
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.04 qB
2 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 11.87 qB
3 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.85
4 2 Kramariková NatáliaKramariková Natália 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.63
5 Líšková EvelynLíšková Evelyn 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.69
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 10.77 qA
2 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.92
3 28 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 12.19
4 Sliacka DominikaSliacka Dominika 10 10 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 17.99
28 Haklová SáraHaklová Sára 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 22.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 10.96 qA
2 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 11.92
3 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 13.00
4 11 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 13.20
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 22.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 11.44 qB
2 63 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 11.45 qB
3 29 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 15.41
Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.07 qA
2 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.72 qA
3 10 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 10.77 qA
4 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 10.96 qA
5 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 11.03 qA
6 14 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.04 qB
7 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11.21 qB
8 28 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 11.44 qB
9 63 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 11.45 qB
10 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 11.87 qB
11 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 11.90
12 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.92
12 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 11.92
14 28 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 12.19
15 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina