<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá AZB

Bratislava (22. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.1.2023 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.20 Q
2 Pecko TomášPecko Tomáš 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.54 q
3 Čupka RastislavČupka Rastislav 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.04
4 Černák AndrejČernák Andrej 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.04
5 392 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.06
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.1.2023 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.14 Q
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 07.21 q
3 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.78 q
4 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 PB 08.11
5 Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 09.52
kulajtova yvetakulajtova yveta 58 58 stustu 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.1.2023 - 16:15) unofficial Cieľová fotografie Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.32 Q
2 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 07.53 q
3 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.61 q
4 Jursa FilipJursa Filip 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 07.95
5 393 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A 3 08.54
6 394 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A 6 PB 08.75
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.14 Q
2 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.20 Q
3 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 07.21 q
6 Pecko TomášPecko Tomáš 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.54 q
8 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.78 q
10 Čupka RastislavČupka Rastislav 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.04
10 Černák AndrejČernák Andrej 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.04
12 392 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.06
13 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 PB 08.11
16 Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 09.52
kulajtova yvetakulajtova yveta 58 58 stustu 7 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 22.1.2023 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.04
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 07.12
3 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.15
4 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.34
5 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 07.57
6 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 07.66
7 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.67
Pecko TomášPecko Tomáš 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 22.1.2023 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.26 q
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.41 q
3 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.72 q
4 395 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.85 q
5 396 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.24 q
6 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.83 q
Celkom 6 pretekárov

60 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 22.1.2023 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.09
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.18
3 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.70
4 395 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.87
5 396 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.21
6 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.70
Celkom 6 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 22.1.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 397 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.50
2 563 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.65
3 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.65
4 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.74
5 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 07.85
6 398 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 07.86
7 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.86
8 565 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.90
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.1.2023 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 397 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 07.46 Q
2 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 07.72 Q
3 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.76 q
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.88 q
5 564 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.93
6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.29
7 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.57
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.1.2023 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 07.65 Q
2 565 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.72 Q
3 563 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.79 q
4 398 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 07.85 q
5 566 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.06
6 Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.74
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 397 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 07.46 Q
2 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 07.65 Q
3 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 07.72 Q
3 565 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.72 Q
5 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.76 q
6 563 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.79 q
7 398 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 07.85 q
8 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.88 q
9 564 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.93
10 566 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.06
11 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.29
12 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.57
13 Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.74

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.1.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.53 Q
2 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.00 q
3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.11 q
4 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.37
5 463 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.57
Sedláček Filip RastislavSedláček Filip Rastislav 09 09 Special OlympicsSpecial Olympics 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.1.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.66 Q
2 453 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.26
3 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.32
4 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 08.88
5 Roest SebastianRoest Sebastian 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.02
6 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.19
Kapiáš MatejKapiáš Matej 08 08 Special OlympicsSpecial Olympics 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.1.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.73 Q
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.01 q
3 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.31
4 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.32
5 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.78
6 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.14
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.1.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 07.92 Q
2 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 07.94 q
3 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 08.49
4 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 08.70
5 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.21
6 462 Cvik MatejCvik Matej 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 10.48
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.53 Q
2 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.66 Q
3 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.73 Q
4 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 07.92 Q
5 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 07.94 q
6 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.00 q
7 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.01 q
8 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.11 q
9 453 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.26
10 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.31
11 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.32
11 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.32
13 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.37
14 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 08.49
15 463 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.57
16 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 08.70
17 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.78
18 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 08.88
19 Roest SebastianRoest Sebastian 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.02
20 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.14
21 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.19
22 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.21
23 462 Cvik MatejCvik Matej 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 10.48
Sedláček Filip RastislavSedláček Filip Rastislav 09 09 Special OlympicsSpecial Olympics 7 DNS
Kapiáš MatejKapiáš Matej 08 08 Special OlympicsSpecial Olympics 7 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 22.1.2023 - 13:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.26
2 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.63
3 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.67
4 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.86
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 07.91
6 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.94
7 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.10
Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.1.2023 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 4 08.13
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.44
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.51
4 479 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.52
5 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 08.60
6 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.89
7 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.07
8 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.1.2023 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.03
2 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.30
3 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.47
4 480 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 09.47
5 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.53
6 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.53
7 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 09.59
8 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.70
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.1.2023 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bzdúch MarekBzdúch Marek 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.26
2 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.49
3 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.60
4 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.68
5 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 09.70
6 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.72
7 484 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.80
8 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.89
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.1.2023 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 482 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.44
2 Kratka VincentKratka Vincent 11 11 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 09.54
3 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.74
4 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 8 PB 09.88
5 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.98
6 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.10
7 Fides FilipFides Filip 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 PB 10.15
8 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 22.1.2023 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.76
2 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.44
3 146 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 09.51
4 Herchel MichalHerchel Michal 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.61
5 Sahanek DominikSahanek Dominik 11 11 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 09.79
6 491 Komanek TomášKomanek Tomáš 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 PB 09.84
7 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.57
Javorský JakubJavorský Jakub 11 11 Longital sport clubLongital sport club 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 4 08.13
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.44
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.51
4 479 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.52
5 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 08.60
6 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.76
7 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.89
8 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.03
9 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.07
10 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.13
11 Bzdúch MarekBzdúch Marek 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.26
12 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.30
13 482 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.44
13 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.44
15 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.47
15 480 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 09.47
17 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.49
18 146 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 09.51
19 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.53
19 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.53
21 Kratka VincentKratka Vincent 11 11 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 09.54
22 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 09.59
23 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.60
24 Herchel MichalHerchel Michal 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.61
25 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.68
26 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.70
26 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 09.70
28 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.72
29 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.74
30 Sahanek DominikSahanek Dominik 11 11 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 09.79
31 484 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.80
32 491 Komanek TomášKomanek Tomáš 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 PB 09.84
33 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 8 PB 09.88
34 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.89
35 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.98
36 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.10
37 Fides FilipFides Filip 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 PB 10.15
38 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.20
39 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.57
Javorský JakubJavorský Jakub 11 11 Longital sport clubLongital sport club 5 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 22.1.2023 - 16:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.99
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.54
3 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.68
Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
384 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 22.1.2023 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 07.88
2 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.42
3 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.49
4 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 08.52
5 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.52
6 384 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.59
Celkom 6 pretekárov

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 22.1.2023 - 16:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.58
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.82
3 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.01
4 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.04
5 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.17
6 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.26
7 386 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.59
8 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.70
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.1.2023 - 16:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 07.62 Q
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 08.01 Q
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.23 q
4 386 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.51 q
5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 08.65
6 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.86
7 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.45
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.1.2023 - 16:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.89 Q
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.97 Q
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 08.32 q
4 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.63 q
5 385 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.82
6 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.59
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 07.62 Q
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.89 Q
3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.97 Q
4 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 08.01 Q
5 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.23 q
6 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 08.32 q
7 386 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.51 q
8 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.63 q
9 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 08.65
10 385 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.82
11 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.86
12 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.45
13 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.59

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.1.2023 - 16:06) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.92 Q
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.18 Q
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.21 q
4 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.70 q
5 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.19
6 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 09.32
7 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.33
8 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.48
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.1.2023 - 16:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28 Q
2 388 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.62 Q
3 389 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.88 q
4 368 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.03 q
5 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.24
6 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.44
7 390 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 10.51
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.92 Q
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.18 Q
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.21 q
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28 Q
5 388 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.62 Q
6 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.70 q
7 389 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.88 q
8 368 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.03 q
9 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.19
10 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.24
11 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 09.32
12 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.33
13 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.44
14 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.48
15 390 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 10.51
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 22.1.2023 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.91
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.16
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.25
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.26
5 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.72
6 388 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.73
7 389 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.83
8 368 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.15
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 22.1.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.00
2 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.29
3 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.43
4 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.48
5 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.50
6 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.54
7 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.69
8 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 08.69
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.1.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.00 q
2 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 08.62 q
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.69
4 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 6 PB 09.19
5 192 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.39
6 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.63
7 193 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.82
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.1.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.30 q
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.58 q
3 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.61 q
4 197 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.23
5 Labajová KristínaLabajová Kristína 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 09.34
6 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.42
7 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 09.48
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.1.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.55 q
2 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.59 q
3 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.73
4 147 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 SB 09.03
5 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.57
6 Slobodová LuciaSlobodová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.93
7 Morvayová Katarína JanaMorvayová Katarína Jana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.25
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.1.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.49 q
2 189 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 08.65
3 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.94
4 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.07
5 451 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 09.46
6 Bayerová KristínaBayerová Kristína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.52
7 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.65
8 Balážová Maxine OliviaBalážová Maxine Olivia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.98
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 22.1.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.63
2 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.65
3 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.85
4 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.04
5 191 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.47
6 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.49
7 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.70
8 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.83
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.00 q
2 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.30 q
3 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.49 q
4 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.55 q
5 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.58 q
6 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.59 q
7 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.61 q
8 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 08.62 q
9 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.63
10 189 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 08.65
10 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.65
12 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.69
13 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.73
14 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.85
15 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.94
16 147 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 SB 09.03
17 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.04
18 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.07
19 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 6 PB 09.19
20 197 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.23
21 Labajová KristínaLabajová Kristína 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 09.34
22 192 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.39
23 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.42
24 451 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 09.46
25 191 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.47
26 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 09.48
27 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.49
28 Bayerová KristínaBayerová Kristína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.52
29 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.57
30 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.63
31 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.65
32 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.70
33 193 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.82
34 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.83
35 Slobodová LuciaSlobodová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.93
36 Balážová Maxine OliviaBalážová Maxine Olivia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.98
37 Morvayová Katarína JanaMorvayová Katarína Jana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.25

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.55
2 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.59
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.59
4 470 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.64
5 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.64
6 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.69
7 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.11
8 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.75
2 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.80
3 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.83
4 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 08.90
5 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.01
6 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.03
7 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 09.17
8 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.87
2 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.87
3 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.15
4 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.20
5 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.35
6 Kojšová ElizabethKojšová Elizabeth 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.48
7 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 09.48
8 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.55
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.21
2 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 09.30
3 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.40
4 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 09.40
5 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 09.41
6 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.47
7 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 09.51
8 Herzánová NinaHerzánová Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 09.29
2 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 09.31
3 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.48
4 Grebáčová VeronikaGrebáčová Veronika 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 09.49
5 345 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 09.52
6 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.53
7 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.55
8 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 09.75
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.71
2 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 PB 09.74
3 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 09.90
4 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.95
5 Čačiková EmaČačiková Ema 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 10.03
6 Porovčáková AlexandraPorovčáková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.21
7 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.22
8 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 10.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.91
2 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.97
3 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.07
4 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.24
5 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.26
6 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 10.36
7 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.73
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Magdolenová KatarínaMagdolenová Katarína 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 09.92
2 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.08
3 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 10.34
4 Masarovičová Gréta LeaMasarovičová Gréta Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.37
5 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 PB 10.38
6 466 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.63
7 464 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.71
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trubačová PetraTrubačová Petra 11 11 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 PB 10.13
2 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.31
3 Hlinková Ella MichaelaHlinková Ella Michaela 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.55
4 Hrašková HanaHrašková Hana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.64
5 474 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.65
6 Lantajová PaulaLantajová Paula 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.96
Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.36
2 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.55
3 Styková NatáliaStyková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.94
4 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.05
5 Gajdošová GrétaGajdošová Gréta 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.22
6 Klúčiková LeaKlúčiková Lea 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.54
Kurnátová KarolínaKurnátová Karolína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bertová Sofia AlexandraBertová Sofia Alexandra 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.78
2 Dzuričková AlexandraDzuričková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.84
3 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 09.85
4 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.52
5 469 Galčíková LuciaGalčíková Lucia 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 10.63
6 145 Šupáková Kristína HelenŠupáková Kristína Helen 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 10.78
7 Borošová KatarínaBorošová Katarína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.39
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.55
2 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.59
2 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.59
4 470 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.64
4 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.64
6 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.69
7 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.75
8 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.80
9 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.83
10 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.87
10 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.87
12 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 08.90
13 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.01
14 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.03
15 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.11
16 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.15
17 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 09.17
18 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.20
19 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.21
20 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.22
21 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 09.29
22 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 09.30
23 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 09.31
24 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.35
25 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.36
26 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.40
26 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 09.40
28 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 09.41
29 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.47
30 Kojšová ElizabethKojšová Elizabeth 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.48
30 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 09.48
30 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.48
33 Grebáčová VeronikaGrebáčová Veronika 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 09.49
34 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 09.51
35 345 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 09.52
36 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.53
37 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.55
37 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.55
37 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.55
40 Herzánová NinaHerzánová Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.58
41 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.67
42 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.71
43 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 PB 09.74
44 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 09.75
45 Bertová Sofia AlexandraBertová Sofia Alexandra 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.78
46 Dzuričková AlexandraDzuričková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.84
47 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 09.85
48 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 09.90
49 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.91
50 Magdolenová KatarínaMagdolenová Katarína 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 09.92
51 Styková NatáliaStyková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.94
52 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.95
53 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.97
54 Čačiková EmaČačiková Ema 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 10.03
55 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.05
56 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.07
57 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.08
58 Trubačová PetraTrubačová Petra 11 11 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 PB 10.13
59 Porovčáková AlexandraPorovčáková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.21
60 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.22
60 Gajdošová GrétaGajdošová Gréta 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.22
62 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.24
63 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.26
64 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 10.28
65 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.31
66 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 10.34
67 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 10.36
68 Masarovičová Gréta LeaMasarovičová Gréta Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.37
69 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 PB 10.38
70 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.52
71 Hlinková Ella MichaelaHlinková Ella Michaela 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.55
72 466 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.63
72 469 Galčíková LuciaGalčíková Lucia 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 10.63
74 Hrašková HanaHrašková Hana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.64
75 474 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.65
76 464 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.71
77 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.73
78 145 Šupáková Kristína HelenŠupáková Kristína Helen 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 10.78
79 Lantajová PaulaLantajová Paula 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.96
80 Borošová KatarínaBorošová Katarína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.39
81 Klúčiková LeaKlúčiková Lea 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.54
Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DNS
Kurnátová KarolínaKurnátová Karolína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 11.40
2 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 11.45
3 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.56
4 Šugra MarkoŠugra Marko 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 12.44
5 Petráš TadeášPetráš Tadeáš 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 PB 12.52
6 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.87
2 Bunda LukášBunda Lukáš 16 16 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 12.94
3 Uherčík FilipUherčík Filip 17 17 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.99
4 Rimovsky OliverRimovsky Oliver 16 16 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 13.26
5 Algayer AlexAlgayer Alex 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 13.35
6 Surati JovanSurati Jovan 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kurina TomášKurina Tomáš 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 11.31
2 Bodor PeterBodor Peter 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 12.69
3 Beliš DamiánBeliš Damián 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.98
4 Somorovský OndrejSomorovský Ondrej 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 16.00
Mojžiš SamuelMojžiš Samuel 17 17 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 DNS
Mojžiš MatejMojžiš Matej 17 17 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kurina TomášKurina Tomáš 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 11.31
2 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 11.40
3 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 11.45
4 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.56
5 Šugra MarkoŠugra Marko 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 12.44
6 Petráš TadeášPetráš Tadeáš 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 PB 12.52
7 Bodor PeterBodor Peter 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 12.69
8 Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.87
9 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.92
10 Bunda LukášBunda Lukáš 16 16 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 12.94
11 Uherčík FilipUherčík Filip 17 17 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.99
12 Rimovsky OliverRimovsky Oliver 16 16 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 13.26
13 Algayer AlexAlgayer Alex 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 13.35
14 Surati JovanSurati Jovan 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.38
15 Beliš DamiánBeliš Damián 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.98
16 Somorovský OndrejSomorovský Ondrej 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 16.00
Mojžiš SamuelMojžiš Samuel 17 17 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 DNS
Mojžiš MatejMojžiš Matej 17 17 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.1.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.87
2 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.96
3 144 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.08
4 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.62
5 181 Rehák RichardRehák Richard 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.78
6 177 Tuleja TomášTuleja Tomáš 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 8 PB 09.83
7 152 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 10.05
143 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.1.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 141 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.88
1= Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.88
3 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.90
4 Grebáč SamueGrebáč Samue 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 09.98
5 138 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 10.02
6 135 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 10.24
7 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 10.24
8 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.25
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.1.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.15
2 131 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.44
3 349 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 10.59
4 174 Baksa SebastiánBaksa Sebastián 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 10.75
5 140 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.93
6 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.14
150 Bartoš LukášBartoš Lukáš 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 DNS
150 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.1.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mecháček JurajMecháček Juraj 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.08
2 178 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.37
3 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 10.51
4 146 Krajči FilipKrajči Filip 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 10.51
5 137 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.97
6 148 Alexík AdamAlexík Adam 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.98
7 172 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.00
8 175 Slovák RichardSlovák Richard 13 13 Longital sport clubLongital sport club 7 11.55
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 22.1.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 334 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 10.45
2 134 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 10.67
3 133 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 10.92
4 129 Rácz HugoRácz Hugo 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 11.03
5 166 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 11.14
6 152 Valčák MatejValčák Matej 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.53
7 149 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 11.59
132 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 22.1.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 11.14
2 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 PB 11.50
3 Kurucz MatiasKurucz Matias 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 PB 11.64
4 Strýček AndrejStrýček Andrej 14 14 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 11.93
5 169 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.95
6 Šmigiel RomanŠmigiel Roman 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.36
7 179 Navrátil LukášNavrátil Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.37
8 Prokypčák JakubProkypčák Jakub 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.49
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 22.1.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mašek MartinMašek Martin 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.56
2 Mikuška TimotejMikuška Timotej 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.84
3 130 Németh MichalNémeth Michal 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.30
4 Paculík DávidPaculík Dávid 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.35
5 Mihala LukášMihala Lukáš 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.76
6 Patočka Juraj JakubPatočka Juraj Jakub 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 13.03
7 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.10
8 Slobodník RichardSlobodník Richard 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.15
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 22.1.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.37
2 170 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.73
3 Knežo MichalKnežo Michal 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.79
4 171 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.12
5 Rajčok SamuelRajčok Samuel 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.63
6 Szöllös MichalSzöllös Michal 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.79
7 188 Kuník TomášKuník Tomáš 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 22.1.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Jasnický MatúšJasnický Matúš 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 11.23
2 Kiripolský MichaKiripolský Micha 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 11.50
3 Lupták DanielLupták Daniel 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.66
4 167 Matúšek MatiasMatúšek Matias 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.86
5 187 Slavkovský MatejSlavkovský Matej 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 12.27
6 Adamec TobiasAdamec Tobias 14 14 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 12.88
7 Taubner AdamTaubner Adam 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 8 14.59
Prísečan PeterPrísečan Peter 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (ne, 22.1.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valachovič ŠimonValachovič Šimon 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 7 10.01
2 139 Riška MartinRiška Martin 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 2 11.30
3 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.63
4 Bogár MaxBogár Max 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.19
5 Bendík OliverBendík Oliver 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.35
Holub TomášHolub Tomáš 12 12 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Kaiser ViliamKaiser Viliam 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.87
2 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.96
3 144 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.08
4 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.62
5 181 Rehák RichardRehák Richard 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.78
6 177 Tuleja TomášTuleja Tomáš 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 8 PB 09.83
7 141 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.88
7 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.88
9 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.90
10 Grebáč SamueGrebáč Samue 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 09.98
11 Valachovič ŠimonValachovič Šimon 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 7 10.01
12 138 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 10.02
13 152 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 10.05
14 Mecháček JurajMecháček Juraj 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.08
15 147 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.15
16 135 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 10.24
16 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 10.24
18 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.25
19 178 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.37
19 168 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.37
21 131 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.44
22 334 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 10.45
23 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 10.51
23 146 Krajči FilipKrajči Filip 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 10.51
25 Mašek MartinMašek Martin 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.56
26 349 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 10.59
27 134 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 10.67
28 170 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.73
29 174 Baksa SebastiánBaksa Sebastián 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 10.75
30 Knežo MichalKnežo Michal 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.79
31 Mikuška TimotejMikuška Timotej 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.84
32 133 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 10.92
33 140 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.93
34 137 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.97
35 148 Alexík AdamAlexík Adam 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.98
36 172 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.00
37 129 Rácz HugoRácz Hugo 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 11.03
38 171 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.12
39 166 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 11.14
39 151 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 11.14
41 151 Jasnický MatúšJasnický Matúš 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 11.23
42 130 Németh MichalNémeth Michal 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.30
42 139 Riška MartinRiška Martin 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 2 11.30
44 Paculík DávidPaculík Dávid 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.35
45 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 PB 11.50
45 Kiripolský MichaKiripolský Micha 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 11.50
47 152 Valčák MatejValčák Matej 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.53
48 175 Slovák RichardSlovák Richard 13 13 Longital sport clubLongital sport club 7 11.55
49 149 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 11.59
50 Rajčok SamuelRajčok Samuel 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.63
50 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.63
52 Kurucz MatiasKurucz Matias 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 PB 11.64
53 Lupták DanielLupták Daniel 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.66
54 Mihala LukášMihala Lukáš 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.76
55 Szöllös MichalSzöllös Michal 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.79
56 167 Matúšek MatiasMatúšek Matias 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.86
57 Strýček AndrejStrýček Andrej 14 14 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 11.93
58 169 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.95
59 Bogár MaxBogár Max 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.19
60 187 Slavkovský MatejSlavkovský Matej 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 12.27
61 Bendík OliverBendík Oliver 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.35
62 Šmigiel RomanŠmigiel Roman 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.36
63 179 Navrátil LukášNavrátil Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.37
64 Prokypčák JakubProkypčák Jakub 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.49
65 Adamec TobiasAdamec Tobias 14 14 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 12.88
66 Patočka Juraj JakubPatočka Juraj Jakub 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 13.03
67 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.10
68 Slobodník RichardSlobodník Richard 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.15
69 188 Kuník TomášKuník Tomáš 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.69
70 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.14
71 Taubner AdamTaubner Adam 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 8 14.59
143 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 DNS
150 Bartoš LukášBartoš Lukáš 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 DNS
150 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
132 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Prísečan PeterPrísečan Peter 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 DNS
Holub TomášHolub Tomáš 12 12 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Kaiser ViliamKaiser Viliam 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh (ne, 22.1.2023 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedláček RebeccaSedláček Rebecca 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 12.01
2 Príkopská AlžbetaPríkopská Alžbeta 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.08
3 Dilianczová EllaDilianczová Ella 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 12.22
4 Kudlejová ViktóriaKudlejová Viktória 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.25
5 Poláková NaďaPoláková Naďa 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.59
6 Mikušíková LaraMikušíková Lara 16 16 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 13.40
7 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.97
8 Pacalajová MarínaPacalajová Marína 17 17 Longital sport clubLongital sport club 2 16.04
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.1.2023 - 10:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.31
2 Hušková SoňaHušková Soňa 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 5 09.43
3 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 PB 09.53
4 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.57
5 90 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.65