<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trojkráľový bežecký míting

Bratislava (5. 1. 2023)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.39
2 222 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.59
3 221 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.79
4 218 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.81
5 220 Danovský DamianDanovský Damian 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.13
6 225 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.15
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 16:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.79
2 245 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.23
3 247 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.65
4 253 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.80
5 244 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.48
Celkom 5 pretekárov

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 5.1.2023 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 17.76 0.135
2 113 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 18.35 0.323
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (št, 5.1.2023 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 18.16 0.193
2 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 19.39 0.223
3 114 Turza MichaelTurza Michael 74 74 AUT DSG WienAUT DSG Wien 2 21.06 0.388
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (št, 5.1.2023 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 2 20.45 0.241
2 Póda CsabaPóda Csaba 89 89 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 4 20.69 0.197
3 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 3 22.37 0.169
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 17.76 0.135
2 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 18.16 0.193
3 113 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 18.35 0.323
4 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 19.39 0.223
5 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 2 20.45 0.241
6 Póda CsabaPóda Csaba 89 89 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 4 20.69 0.197
7 114 Turza MichaelTurza Michael 74 74 AUT DSG WienAUT DSG Wien 2 21.06 0.388
8 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 3 22.37 0.169

150 m - Juniori (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 16:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vogelauer DavidVogelauer David 04 04 UVP PurgstallUVP Purgstall 1 17.42 0.188
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 17.60 0.166
3 121 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 20.93 0.215
Celkom 3 pretekári

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 16:16) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 18.01 0.214
2 Lakos BálintLakos Bálint 06 06 Soproni FAC 1900 SESoproni FAC 1900 SE 3 18.55 0.189
3 135 Poláček TimotejPoláček Timotej 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 19.11 0.217
4 126 Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 19.16 0.244
Celkom 4 pretekári

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 5.1.2023 - 16:18) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 19.60 0.215
2 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 19.72 0.222
3 146 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 20.45 0.198
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (št, 5.1.2023 - 16:18) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.49 0.437
2 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 21.98 0.315
Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (št, 5.1.2023 - 16:18) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 20.14 0.178
2 159 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.32 0.183
3 149 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 23.65 0.395
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 19.60 0.215
2 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 19.72 0.222
3 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 20.14 0.178
4 146 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 20.45 0.198
5 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.49 0.437
6 159 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.32 0.183
7 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 21.98 0.315
8 149 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 23.65 0.395
Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS

150 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 19.28 0.154
Celkom 1 pretekári

150 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 5.1.2023 - 16:32) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kőhalmi AlízKőhalmi Alíz 06 06 Soproni FAC 1900 SESoproni FAC 1900 SE 3 20.42 0.196
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.80 0.236
3 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 21.96 0.211
4 25 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.36 0.187
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 5.1.2023 - 16:32) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.31 0.321
2 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 22.94 0.240
3 Popadic Alvorado SaraPopadic Alvorado Sara 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.15 0.337
4 Hrubová VanesaHrubová Vanesa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 24.67 0.340
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kőhalmi AlízKőhalmi Alíz 06 06 Soproni FAC 1900 SESoproni FAC 1900 SE 3 20.42 0.196
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.80 0.236
3 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 21.96 0.211
4 167 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.31 0.321
5 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 22.94 0.240
6 25 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.36 0.187
7 Popadic Alvorado SaraPopadic Alvorado Sara 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.15 0.337
8 Hrubová VanesaHrubová Vanesa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 24.67 0.340

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 5.1.2023 - 16:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 SB 20.64 0.359
2 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 21.20 0.157
3 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.58 0.571
4 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.61 0.349
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 5.1.2023 - 16:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.86 0.340
2 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 22.16 0.401
3 193 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 22.42 0.578
4 197 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.72 0.421
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (št, 5.1.2023 - 16:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 21.51 0.389
2 Sedláková EvaSedláková Eva 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.87 0.377
3 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 24.08 0.151
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 SB 20.64 0.359
2 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 21.20 0.157
3 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 21.51 0.389
4 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.58 0.571
5 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.61 0.349
6 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.86 0.340
7 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 22.16 0.401
8 193 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 22.42 0.578
9 197 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.72 0.421
10 Sedláková EvaSedláková Eva 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.87 0.377
11 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 24.08 0.151

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 5.1.2023 - 15:32) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 36.69 0.167
2 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 37.25 0.186
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (št, 5.1.2023 - 15:32) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 PB 38.32 0.179
2 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 40.42 0.553
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 36.69 0.167
2 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 37.25 0.186
3 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 PB 38.32 0.179
4 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 40.42 0.553

300 m - Juniori (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 37.77 0.214
2 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 39.18 0.233
Celkom 2 pretekári

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 38.43 0.176
2 15 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.01 0.187
Celkom 2 pretekári

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 5.1.2023 - 15:38) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Verő DávidVerő Dávid 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 3 SB 41.53 0.225
2 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 42.23 0.164
3 Ksúz DomonkosKsúz Domonkos 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 SB 42.33 0.245
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (št, 5.1.2023 - 15:38) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 43.16 0.170
2 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 46.98 0.430
3 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 47.70 0.271
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Verő DávidVerő Dávid 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 3 SB 41.53 0.225
2 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 42.23 0.164
3 Ksúz DomonkosKsúz Domonkos 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 SB 42.33 0.245
4 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 43.16 0.170
5 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 46.98 0.430
6 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 47.70 0.271

300 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 42.49 0.183
Celkom 1 pretekári

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:52) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 47.14 0.200
2 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 48.52 0.523
3 Popadic Alvorado SaraPopadic Alvorado Sara 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 53.05 0.255
4 Hrubová VanesaHrubová Vanesa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 53.18 0.375
Celkom 4 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 5.1.2023 - 15:54) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sipos VeronikaSipos Veronika 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 43.16 0.413
2 Pápai NerinaPápai Nerina 08 08 Szombathelyi SportiskolaSzombathelyi Sportiskola 2 43.99 0.253
3 Tolnay RékaTolnay Réka 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 3 44.33 0.272
4 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 45.19 0.178
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 5.1.2023 - 15:54) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 44.65 0.189
2 Kálmán LujzaKálmán Lujza 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 3 45.42 0.333
3 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 47.27 0.315
4 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 49.42 0.151
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sipos VeronikaSipos Veronika 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 43.16 0.413
2 Pápai NerinaPápai Nerina 08 08 Szombathelyi SportiskolaSzombathelyi Sportiskola 2 43.99 0.253
3 Tolnay RékaTolnay Réka 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 3 44.33 0.272
4 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 44.65 0.189
5 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 45.19 0.178
6 Kálmán LujzaKálmán Lujza 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 3 45.42 0.333
7 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 47.27 0.315
8 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 49.42 0.151

500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 5.1.2023 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 110 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:03.11
2 349 Wolf AndreasWolf Andreas 02 02 ULC WeindlandULC Weindland 2 1:03.66
3 351 Köhldorfer LeoKöhldorfer Leo 01 01 Union St. PoltenUnion St. Polten 2 1:05.76
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (št, 5.1.2023 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 113 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 1:07.86
2 114 Turza MichaelTurza Michael 74 74 AUT DSG WienAUT DSG Wien 1 SB 1:19.56
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 110 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:03.11
2 349 Wolf AndreasWolf Andreas 02 02 ULC WeindlandULC Weindland 2 1:03.66
3 351 Köhldorfer LeoKöhldorfer Leo 01 01 Union St. PoltenUnion St. Polten 2 1:05.76
4 113 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 1:07.86
5 114 Turza MichaelTurza Michael 74 74 AUT DSG WienAUT DSG Wien 1 SB 1:19.56

500 m - Juniori (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 121 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:28.85
Celkom 1 pretekári

500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 142 Makk BálintMakk Bálint 06 06 Soproni FAC 1900 SESoproni FAC 1900 SE 3 1:12.07
2 126 Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:13.37
3 160 Kovács BoldizsárKovács Boldizsár 09 09 Soproni FAC 1900 SESoproni FAC 1900 SE 2 1:15.10
135 Poláček TimotejPoláček Timotej 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ
Celkom 4 pretekári

500 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:21) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 146 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:22.70
2 159 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 1:25.79
3 149 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:31.68
Celkom 3 pretekári

500 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 350 Pressler LenaPressler Lena 01 01 Union St. PoltenUnion St. Polten 3 1:15.05
2 166 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:15.18
Celkom 2 pretekári

500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 183 Stöhr SuriStöhr Suri 07 07 Austria team2012Austria team2012 4 1:18.70
2 167 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:31.64
Celkom 2 pretekári

500 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:28) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 193 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 1:30.83
2 197 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:38.86
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 1:59.75
2 222 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:06.68
3 226 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:10.07
4 221 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:10.32
5 218 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:15.08
6 220 Danovský DamianDanovský Damian 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:18.45
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 17:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 245 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:00.47
2 246 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:03.89
3 247 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:10.40
4 253 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:10.63
5 244 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:21.09
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Muži (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:45.74
Celkom 1 pretekári

1000 m - Juniori (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Granský EmanuelGranský Emanuel 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:59.33
2 4 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 3:26.96
Celkom 2 pretekári

1000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 15 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:52.54
2 13 Mathews RubinMathews Rubin 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 2:55.97
Celkom 2 pretekári

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Lenghart MarkusLenghart Markus 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 3:30.70
Celkom 1 pretekári

1000 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 20 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:13.95
2 19 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 3:31.86
3 Machová MarcelaMachová Marcela 74 74 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4:35.23
Celkom 3 pretekári

1000 m - Juniorky (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 22 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:10.16
3 23 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:24.02
Celkom 2 pretekári

1000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:09) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:19.82
2 25 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 3:53.61
Celkom 2 pretekári

1000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 15:09) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1= 68 Fekete SáraFekete Sára 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 2 SB 2:56.77
1= 75 Csenge Dorina VargaCsenge Dorina Varga 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 1 3:19.87
2 100 Varga AnnaVarga Anna 09 09 Soproni FAC 1900 SESoproni FAC 1900 SE 4 3:34.27
3 61 Marková EmaMarková Ema 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 3:39.28
4 67 Felföldi JankaFelföldi Janka 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 2 3:44.14
5 57 Pécsiová EliškaPécsiová Eliška 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 4:01.11
Celkom 6 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 209 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 SB 15:12.17
2 207 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 15:12.62
3 201 Mihalov AdamMihalov Adam 92 92 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 15:34.01
4 202 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 16:06.08
5 208 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 16:09.25
6 205 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 PB 16:22.70
7 204 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 16:34.87
8 210 Dietmann BenjaminDietmann Benjamin 89 89 KUS ÖBV Pro TeamKUS ÖBV Pro Team 8 17:31.57
9 206 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 PB 20:04.72
203 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNF
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Juniori (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 212 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 15:11.74
2 348 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 17:29.67
Celkom 2 pretekári

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 5.1.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 217 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 17:33.06
213 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNF
Celkom 2 pretekári