<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ v cezpoľnom behu

Žiar nad Hronom (5. 11. 2022)

Cezpoľný beh - Muži

(so, 5.11.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:30:00
2 Kačáni PeterKačáni Peter 83 83 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:33:25
3 Tran TomášTran Tomáš 80 80 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 0:37:16
MS Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:30:27
MS Dominik ZaťkoDominik Zaťko 93 93 AC Nové ZámkyAC Nové Zámky 0:32:11
MS Baranovic MartinBaranovic Martin 94 94 XX 0:43:26
MS Mecele JozefMecele Jozef 61 61 Stará KremničkaStará Kremnička 0:43:34
Celkom 7 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

(so, 5.11.2022 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:21:05
2 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:21:53
3 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:21:58
4 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:22:40
5 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:23:11
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 5.11.2022 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:09:59
2 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:10:10
3 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:10:25
4 Šebest NatanaelŠebest Natanael 05 05 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 0:10:32
5 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:11:01
6 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:11:20
MS Jonek BohdanJonek Bohdan 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 0:09:45
MS Jonek TobiášJonek Tobiáš 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 0:09:48
Celkom 8 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 5.11.2022 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Mareček MatejMareček Matej 07 07 Atletický klub ŽabkaAtletický klub Žabka 0:04:45
2 Šuška JakubŠuška Jakub 08 08 Atletický klub ŽabkaAtletický klub Žabka 0:04:49
3 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:49
4 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:04:54
5 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:04:56
6 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:05:00
7 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:05:02
8 Tkáč JánTkáč Ján 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:05:06
9 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:05:07
10 Marko JakubMarko Jakub 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:05:09
11 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:05:23
12 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:05:23
13 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:05:27
14 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:05:31
15 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:05:39
16 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:05:42
17 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:05:44
18 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:05:45
19 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:05:46
20 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:06:31
Celkom 20 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 5.11.2022 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:14
2 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:03:14
3 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:03:15
4 Tuchyńa MatejTuchyńa Matej 09 09 Atletický klub ŽabkaAtletický klub Žabka 0:03:24
5 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:03:25
6 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:27
7 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:29
8 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:03:30
9 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:03:31
10 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:03:34
11 Kopernický TimKopernický Tim 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:34
12 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:03:41
13 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:03:41
14 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:03:41
15 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0:03:41
16 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:44
17 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:45
18 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:46
19 Valjent TomášValjent Tomáš 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:48
20 Houška TomášHouška Tomáš 10 10 BCF DUKLA Banská BystricaBCF DUKLA Banská Bystrica 0:03:50
21 Červenák MartinČervenák Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:05:03
Horváth OndrejHorváth Ondrej 10 10 Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk DNS
Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno DNS
Celkom 23 pretekárov

Cezpoľný beh - Ženy

(so, 5.11.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Potančoková JanaPotančoková Jana 72 72 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:22:12
2 Píšova MonikaPíšova Monika 72 72 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 0:22:39
MS Bieliková SlávkaBieliková Slávka 74 74 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:25:10
MS Grznárová Kinková MichaelaGrznárová Kinková Michaela 73 73 XX 0:28:22
Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina DNS
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky

(so, 5.11.2022 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:15:41
2 Moncoľová KlaudiaMoncoľová Klaudia 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:19:25
3 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:23:23
MS Zimenová KatarínaZimenová Katarína 03 03 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 0:16:25
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 5.11.2022 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:07:21
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:07:30
3 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:08:06
4 Lepeňová KláraLepeňová Klára 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:08:27
5 Laceková AdrianaLaceková Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:08:28
6 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:08:33
7 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:08:36
Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica DNS
Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina DNS
Celkom 9 pretekárov

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 5.11.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 0:05:26
2 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:05:29
3 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:05:35
4 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:05:46
5 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:05:50
6 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:05:51
7 Kupková KarolínaKupková Karolína 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:05:56
8 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:05:58
9 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:05:58
10 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:05:59
11 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:05:59
12 Kamenišťáková SofiaKamenišťáková Sofia 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:06:04
13 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:06:06
14 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:06:11
15 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:06:12
16 Otipková EliškaOtipková Eliška 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:06:15
17 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:06:23
18 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:06:25
19 Ritková AlexandraRitková Alexandra 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:07:35
20 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:08:07
21 Jarotová LauraJarotová Laura 08 08 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:08:07
Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Hroncová ZuzanaHroncová Zuzana 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
Rusňáková ValériaRusňáková Valéria 08 08 Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk DNS
Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina DNS
Celkom 25 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 5.11.2022 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:21
2 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:22
3 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:03:22
4 Marková EmaMarková Ema 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 0:03:23
5 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:28
6 Helejová LauraHelejová Laura 10 10 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:03:36
7 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:03:38
8 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:39
9 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:43
10 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:03:44
11 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:03:45
12 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:03:46
13 Ondáková KatarínaOndáková Katarína 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:03:47
14 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:03:47
15 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:50
16 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:03:52
17 Sládeková EmíliaSládeková Emília 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:03:53
18 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:54
19 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:55
20 Balková Natália MiaBalková Natália Mia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:03:58
21 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:03:58
22 Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:03:59
23 Meitus AnnaMeitus Anna 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:04:01
24 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:01
25 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:04:01
26 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:04:02
27 Seková AlexandraSeková Alexandra 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:04:04
28 Šniagerová NellyŠniagerová Nelly 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:04:05
29 Samašová TerezaSamašová Tereza 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:04:06
30 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:04:07
31 Nôtová MichaelaNôtová Michaela 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:04:07
32 Maďarová ViktóriaMaďarová Viktória 10 10 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:04:08
33 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:04:09
34 Malárová KatarínaMalárová Katarína 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:04:14
35 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:15
36 Zvalová TamaraZvalová Tamara 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:04:23
37 Debnárová EmaDebnárová Ema 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:04:24
38 Hiklová NicolHiklová Nicol 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:04:27
39 Hricová JuditaHricová Judita 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:31
40 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:04:32
41 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:04:34
42 Orosiová EmmaOrosiová Emma 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:37
43 Machovičová SaskiaMachovičová Saskia 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:37
44 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:38
Ťahúnová KornéliaŤahúnová Kornélia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Martincová IvanaMartincová Ivana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Lakosilová Zoja DanaeLakosilová Zoja Danae 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNS
Celkom 50 pretekárov

Cezpoľný beh - Prípravka-chlapci

(so, 5.11.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Primus MichalPrimus Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:01:53
2 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:55
3 Sekereš JánSekereš Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:00
4 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:02:00
5 Suja SamuelSuja Samuel 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:00
6 Košta AdamKošta Adam 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:02
7 Palko TobiasPalko Tobias 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:02:04
8 Wowg DaliborWowg Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:06
9 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:07
10 Ševec MatúšŠevec Matúš 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0:02:07
11 Tabak MichalTabak Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:15
12 Jaroš AdamJaroš Adam 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:16
13 Poništ MatejPoništ Matej 16 16 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0:02:18
14 Jurášik JakubJurášik Jakub 15 15 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 0:02:26
15 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:27
16 Dianiška MartinDianiška Martin 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:02:27
17 Chmelo ŠimonChmelo Šimon 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:33
Vráb LeoVráb Leo 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
Lašák EwanLašák Ewan 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe DNS
Seberíni TomášSeberíni Tomáš 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica DNS
Okoyeocha Hugo KenechiOkoyeocha Hugo Kenechi 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Felix AdamFelix Adam 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok DNS
Kukučka TomášKukučka Tomáš 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNS
Celkom 23 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 5.11.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:30
2 Bačík OndrejBačík Ondrej 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:01:36
3 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 0:01:36
4 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:01:39
5 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:01:40
6 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:01:40
7 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:01:42
8 Košta LukášKošta Lukáš 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:43
9 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:01:44
10 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:45
11 Gajdošovci AndrejGajdošovci Andrej 11 11 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:01:46
12 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:01:47
13 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:01:47
14 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:01:47
15 Štrba MilošŠtrba Miloš 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:01:49
16 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:49
17 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:01:50
18 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:01:51
19 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:53
20 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:53
21 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:01:54
22 Danko MatejDanko Matej 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:01:56
23 Hulej LukášHulej Lukáš 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:01:56
24 Latinák MatúšLatinák Matúš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:01:57
25 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:57
26 Čellár Marek NinoČellár Marek Nino 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:01:57
27 Kalman ViliamKalman Viliam 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:01:58
28 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:01:58
29 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:00
30 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:01
31 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:02:01
32 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:03
33 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:03
34 Machlica MarekMachlica Marek 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:13
35 Ihring JakubIhring Jakub 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:19
36 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:23
37 Tužinský MathiasTužinský Mathias 13 13 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 0:02:23
38 Szoke JurajSzoke Juraj 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:27
39 Nagy MartinNagy Martin 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:28
40 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:36
Čičmanec PatrikČičmanec Patrik 11 11 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza DNS
Tran DamiánTran Damián 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza DNS
Cinka NikolasCinka Nikolas 11 11 Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk DNS
Táborský SamuelTáborský Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Laco OliverLaco Oliver 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica DNS
Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica DNS
Celkom 46 pretekárov

Cezpoľný beh - Prípravka-dievčata

(so, 5.11.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Uhríková TeréziaUhríková Terézia 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:57
2 Mláková LeaMláková Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:01:59
3 Dubovická SáraDubovická Sára 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0:02:00
4 Kublová EmmaKublová Emma 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0:02:00
5 Svoreňová LindaSvoreňová Linda 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:06
6 Poniščjaková KamilaPoniščjaková Kamila 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0:02:13
7 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:13
8 Lichnerová EliškaLichnerová Eliška 15 15 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0:02:14
9 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:14
10 Prítulová AdelaPrítulová Adela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:15
11 Vanková EllaVanková Ella 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:19
12 Diviaková LuciaDiviaková Lucia 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:20
13 Benedeková BarboraBenedeková Barbora 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:21
14 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:21
15 Janeková VeronikaJaneková Veronika 16 16 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:23
Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
Loosová LeaLoosová Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica DNS
Celkom 17 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 5.11.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jančová ZuzanaJančová Zuzana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:01:38
2 Bančej Nicol ElizabethBančej Nicol Elizabeth 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:01:39
3 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 0:01:41
4 Ivaničová VeronikaIvaničová Veronika 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:01:41
5 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:01:41
6 Matiesková SofiaMatiesková Sofia 11 11 ZŠ Sama Chalupku, PrievidzaZŠ Sama Chalupku, Prievidza 0:01:41
7 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:42
8 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:01:42
9 Marečková ZuzanaMarečková Zuzana 11 11 Atletický klub ŽabkaAtletický klub Žabka 0:01:44
10 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina PB 0:01:44
11 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:01:45
12 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:45
13 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:01:46
14 Kupková ŠarlotaKupková Šarlota 12 12 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 0:01:49
15 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:01:52
16 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:52
17 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:53
18 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:53
19 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:54
20 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:55
21 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:01:56
22 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:01:57
23 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:01:57
24 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:58
25 Kasaková KarolinaKasaková Karolina 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:01:58
26 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:01:58
27 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:59
28 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:02:00
29 Miháliková DianaMiháliková Diana 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:02:01
30 Čuga GrétaČuga Gréta 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:01
31 Korčoková HankaKorčoková Hanka 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:02
32 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:04
33 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:05
34 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:05
35 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:07
36 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:08
37 Mojžišová EmaMojžišová Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:02:08
38 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:09
39 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:09
40 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:09
41 Náčiková MichaelaNáčiková Michaela 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:02:10
42 Paulínyová AdelaPaulínyová Adela 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:11
43 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:11
44 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:12
45 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:12
46 Šištíková NinaŠištíková Nina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:12
47 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:12
48 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:14
49 Hrmová SabinaHrmová Sabina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:14
50 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:02:17
51 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:24
52 Šušková MichaelaŠušková Michaela 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:26
53 Tököliová NinaTököliová Nina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:27
54 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:31
55 Jarotová EliškaJarotová Eliška 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:40
Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica DNS
Škodová VanesaŠkodová Vanesa 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica DNS
Boreková JúliaBoreková Júlia 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNS
Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DNS
Babicova NinaBabicova Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe DNS
Rusňáková NatálieRusňáková Natálie 11 11 Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk DNS
Hanková HanaHanková Hana 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Srnečková BianaSrnečková Biana 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Magulová EvaMagulová Eva 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Rošková PatríciaRošková Patrícia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DNS
Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Kollárová KarinKollárová Karin 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Šuleková AlicaŠuleková Alica 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica DNS
Celkom 73 pretekárov