<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový kros - Bratislavský kraj

Malacky (12. 11. 2022)

500 m - Detská atletika starší

(so, 12.11.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:37.0
2 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:37.0
3 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:41.0
4 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:43.0
5 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:44.0
6 Krajčík MatejKrajčík Matej 15 15 OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.OSA-Šport. akadémia o.z Dub... 1:45.0
7 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1:46.0
8 Král TobiasKrál Tobias 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:47.0
9 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1:48.0
10 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:49.0
11 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1:50.0
12 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:51.0
13 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1:52.0
14 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1:54.0
15 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1:55.0
16 Závadský FilipZávadský Filip 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:56.0
17 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2:01.0
18 Tokoš TeoTokoš Teo 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2:02.0
19 Čársky AdamČársky Adam 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2:02.0
20 Jaroš MatejJaroš Matej 13 13 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2:03.0
21 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2:05.0
22 Kubánek MatejKubánek Matej 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2:06.0
23 Ambruš JurajAmbruš Juraj 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:07.0
24 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2:08.0
25 Hrica DenisHrica Denis 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:12.0
26 Mecháček JurajMecháček Juraj 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:12.0
27 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2:17.0
Celkom 27 pretekárov

500 m - Detská atletika starší (Beh)

Beh (so, 12.11.2022 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 1:34.0
2 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:39.0
3 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:44.0
4 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:45.0
5 Roobová MarcelaRoobová Marcela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:46.0
6 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:46.0
7 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:47.0
8 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 1:47.0
9 Marková MiroslavaMarková Miroslava 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1:49.0
10 Slobodová VanessaSlobodová Vanessa 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:51.0
11 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:52.0
12 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:52.0
13 Virágová NatáliaVirágová Natália 11 11 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1:53.0
14 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:53.0
15 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:54.0
16 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1:55.0
17 Mriňáková RomanaMriňáková Romana 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:56.0
18 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:56.0
19 Hoštáková OlíviaHoštáková Olívia 11 11 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1:56.0
20 Halková RadoslavaHalková Radoslava 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:57.0
21 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1:58.0
22 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1:58.0
23 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:58.0
24 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1:59.0
25 Hlušková NatáliaHlušková Natália 11 11 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2:00.0
26 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2:00.0
27 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:01.0
28 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2:03.0
29 Rebrošová VanesaRebrošová Vanesa 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2:03.0
30 Kelecsényi TamaraKelecsényi Tamara 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2:03.0
31 Spišáková TheaSpišáková Thea 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:06.0
32 Dvorská EmaDvorská Ema 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2:08.0
33 Hoľanová HanaHoľanová Hana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:09.0
34 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2:10.0
35 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:10.0
36 Cíferská MiaCíferská Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:12.0
37 Majerová GrétkaMajerová Grétka 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2:14.0
Celkom 37 pretekárov

500 m - Detská atletika mladší

(so, 12.11.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Fianta FélixFianta Félix 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:48.0
2 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:49.0
3 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1:51.0
4 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2:00.0
5 Ujlaky SamuelUjlaky Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.0
6 Eviných SamuelEviných Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:03.0
7 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:03.0
8 Honek Samuel MárioHonek Samuel Mário 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:03.0
9 Hrica BorisHrica Boris 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:05.0
10 Dvorský TomášDvorský Tomáš 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2:06.0
11 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:07.0
12 Potúček AdamPotúček Adam 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2:07.0
13 Hlušek DanielHlušek Daniel 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2:08.0
14 Roháček AndrejRoháček Andrej 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2:09.0
15 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2:11.0
16 Maťašovský MartinMaťašovský Martin 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2:11.0
17 Tomášov MatejTomášov Matej 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2:13.0
18 Haba JonášHaba Jonáš 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:17.0
19 Haba TadeášHaba Tadeáš 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:17.0
20 Cíferský AdamCíferský Adam 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:21.0
21 Bobela JakubBobela Jakub 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:26.0
22 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun Bratislava BŠK Run For Fun Bratislava B 2:31.0
23 Matejkovič RichardMatejkovič Richard 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2:40.0
24 Hybben BrunoHybben Bruno 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:40.0
25 Kubánek ŠimonKubánek Šimon 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2:41.0
26 Rischer MarekRischer Marek 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2:43.0
27 Nitschneider ErikNitschneider Erik 17 17 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2:43.0
28 Hoľan RichardHoľan Richard 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:46.0
29 Kadlec PeterKadlec Peter 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3:06.0
30 Somorovský OndrejSomorovský Ondrej 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3:08.0
31 Duban Henry LeeroyDuban Henry Leeroy 17 17 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3:34.0
Celkom 31 pretekárov

500 m - Detská atletika mladší (Beh)

Beh (so, 12.11.2022 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
14 Uherčíková HanaUherčíková Hana 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 NM
15 Hrušovská HanaHrušovská Hana 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15 NM
7 Kollárová EkaterinaKollárová Ekaterina 14 14 Naša atletika Bratislava BNaša atletika Bratislava B 7 NM
10 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika Bratislava BNaša atletika Bratislava B 10 NM
5 Cintulová OlíviaCintulová Olívia 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 NM
11 Matejkovičová EmaMatejkovičová Ema 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 11 NM
12 Hanuliaková AlžbetaHanuliaková Alžbeta 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 12 NM
13 Zemanová ZoeZemanová Zoe 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 13 NM
6 Cintulová LindaCintulová Linda 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 NM
4 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 NM
16 Usačevová TáňaUsačevová Táňa 14 14 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 16 NM
20 Hoľanová AnetaHoľanová Aneta 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20 NM
21 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 21 NM
Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač NM
Škesárová AdélaŠkesárová Adéla 15 15 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ NM
Bachratá ZuzanaBachratá Zuzana 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava NM
Albertová KarinAlbertová Karin 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava NM
Bartíková NikolBartíková Nikol 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. NM
Nitschneider EmilyNitschneider Emily 17 17 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. NM
1 Habová ŠarlotaHabová Šarlota 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 NM
Celkom 20 pretekárov

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika starší

(so, 12.11.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Haba, Stašková, Straský, Zelenáková Haba, Stašková, Straský, Zelenáková Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 1 0:06:27
2 4 Vacula, Mihóková, Boháč, Bártová Vacula, Mihóková, Boháč, Bártová ŠK Run For Fun Bratislava AŠK Run For Fun Bratislava A 4 0:06:34
3 Šmida, Glembusová, Janko, Šelcová Šmida, Glembusová, Janko, Šelcová Atletický klub AC Malacky BAtletický klub AC Malacky B 2 0:06:46
4 Gadomský, Novotná, Michalko, Šišková Gadomský, Novotná, Michalko, Šišková ŠK Run For Fun Bratislava BŠK Run For Fun Bratislava B 5 0:07:03
5 Kňažek, Herchel, Spišáková, Spišáková Kňažek, Herchel, Spišáková, Spišáková Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 6 0:07:09
6 Trnovec, Van Knippenbergh, Šiška, Sitárová Trnovec, Van Knippenbergh, Šiška, Sitárová Atletika JOJO Lamač AAtletika JOJO Lamač A 3 0:07:12
7 Hrbatý, Lubelan, Králová, Marázová Hrbatý, Lubelan, Králová, Marázová Atletika ŠPORT HROU Bratislava BAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 7 0:07:23
8 Badura, Bezáková, Kelemen, Sojáková Badura, Bezáková, Kelemen, Sojáková AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 10 0:07:42
9 Babiak, Bobovská, Krafčík, Bartíková Babiak, Bobovská, Krafčík, Bartíková Triathlon mood, o.z. ATriathlon mood, o.z. A 11 0:07:44
10 Alexík, Elizeuš, Bartoš, Elizeuš Alexík, Elizeuš, Bartoš, Elizeuš ZŠ Jána Kupeckého Pezinok AZŠ Jána Kupeckého Pezinok A 9 0:07:54
11 Čudrnák, Belanová, Németh, Rončkevičová Čudrnák, Belanová, Németh, Rončkevičová Deti v pohybe Šamorín ADeti v pohybe Šamorín A 8 0:08:17
12 Nachtmannová, Feher, Königsmarková, Hanušiak Nachtmannová, Feher, Königsmarková, Hanušiak Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 12 0:08:41
Celkom 12 pretekárov

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika mladší

(so, 12.11.2022 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krajči, Straská, Veselý, Januš Krajči, Straská, Veselý, Januš Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 1 0:08:00
2 Mihók, Ščevíková, Lopatník, Plichtová Mihók, Ščevíková, Lopatník, Plichtová ŠK Run For Fun Bratislava AŠK Run For Fun Bratislava A 3 0:08:25
3 Magdolen, Kubičárová, Krpelanová, Šiška Magdolen, Kubičárová, Krpelanová, Šiška Atletika JOJO Lamač AAtletika JOJO Lamač A 2 0:08:43
4 Castaneda, Dovičovičová, Petráš, Šugra Castaneda, Dovičovičová, Petráš, Šugra Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 0:09:30
5 9 Kaliská, Obtulovičová, Pauer, Plachý Kaliská, Obtulovičová, Pauer, Plachý Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:10:31
Celkom 5 pretekárov