<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo AZB ligy starších žiakov a kotrolky

Bratislava (13. 9. 2022)

60 m - Muži

(ut, 13.9.2022 - 17:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.82
Celkom 1 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 13.9.2022 - 16:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 07.77
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.82
3 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.91
4 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 07.92
5 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.22
6 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 13.9.2022 - 16:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.30
2 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.43
3 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.61
4 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.27
5 83 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.29
6 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 13.9.2022 - 16:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.13
2 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.96
3 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.99
4 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 10.01
5 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.07
6 Stuška PatrikStuška Patrik 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 13.9.2022 - 16:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivančík DominikIvančík Dominik 08 08 Bratislava runnersBratislava runners 5 08.19
2 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.22
3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.81
4 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 09.25
Colovko OlexandrColovko Olexandr 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 07.77
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.82
3 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.91
4 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 07.92
5 Ivančík DominikIvančík Dominik 08 08 Bratislava runnersBratislava runners 5 08.19
6 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.22
6 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.22
8 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.30
9 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.37
10 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.43
11 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.61
12 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.81
13 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.13
14 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 09.25
15 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.27
16 83 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.29
17 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.46
18 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.96
19 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.99
20 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 10.01
21 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.07
22 Stuška PatrikStuška Patrik 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.26
Colovko OlexandrColovko Olexandr 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 DNS

60 m - Ženy

(ut, 13.9.2022 - 16:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.41
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.52
Celkom 2 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 13.9.2022 - 16:25) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.16
2 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.41
3 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.46
4 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.81
5 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.92
6 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.02
7 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 13.9.2022 - 16:25) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 08.73
2 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.78
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.02
4 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.12
5 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.22
6 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 13.9.2022 - 16:25) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.48
2 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.51
3 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.90
4 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.95
5 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.03
6 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 13.9.2022 - 16:25) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zemánek EmaZemánek Ema 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 10.24
2 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.35
3 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 10.41
4 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.60
5 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.77
6 88 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 13.9.2022 - 16:25) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.99
2 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 09.70
3 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.19
4 73 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.78
5 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.82
6 Vráblová KristínaVráblová Kristína 08 08 Špeciálne olympiády SlovenskoŠpeciálne olympiády Slovensko 7 20.07
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.16
2 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.41
3 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.46
4 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 08.73
5 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.78
6 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.81
7 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.92
8 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.99
9 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.02
9 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.02
11 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.12
12 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.13
13 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.22
14 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.35
15 Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.48
16 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.51
17 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 09.70
18 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.90
19 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.95
20 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.03
21 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.19
22 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.23
23 Zemánek EmaZemánek Ema 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 10.24
24 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.35
25 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 10.41
26 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.60
27 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.77
28 73 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.78
29 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.82
30 88 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.96
31 Vráblová KristínaVráblová Kristína 08 08 Špeciálne olympiády SlovenskoŠpeciálne olympiády Slovensko 7 20.07

150 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 13.9.2022 - 18:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.81
Celkom 1 pretekári

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 13.9.2022 - 18:05) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 18.41
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.68
3 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 18.70
4 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 19.58
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 13.9.2022 - 18:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 19.71
2 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.92
3 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 20.33
4 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 23.77
5 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 24.66
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ut, 13.9.2022 - 18:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.13
2 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 24.95
3 Stuška PatrikStuška Patrik 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 25.61
Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 13.9.2022 - 18:05) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.19
2 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 21.43
3 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.41
4 Kapiaš MatejKapiaš Matej 08 08 Špeciálne olympiády SlovenskoŠpeciálne olympiády Slovensko 1 29.58
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 18.41
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.68
3 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 18.70
4 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.19
5 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 19.58
6 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 19.71
7 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.92
8 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 20.33
9 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 21.43
10 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.41
11 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 23.77
12 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.13
13 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 24.66
14 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 24.95
15 Stuška PatrikStuška Patrik 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 25.61
16 Kapiaš MatejKapiaš Matej 08 08 Špeciálne olympiády SlovenskoŠpeciálne olympiády Slovensko 1 29.58
Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS

150 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 13.9.2022 - 17:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.20
2 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 19.99
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 20.37
4 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.39
Celkom 4 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 13.9.2022 - 17:50) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.40
2 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.13
3 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 20.15
4 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.57
5 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 21.21
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 13.9.2022 - 17:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 20.57
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.87
3 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 21.06
4 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 21.23
5 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.87
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ut, 13.9.2022 - 17:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 21.88
2 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 24.61
3 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.96
4 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.34
Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ut, 13.9.2022 - 17:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.70
2 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.12
3 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.82
4 73 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.75
5 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.77
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.40
2 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.13
3 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 20.15
4 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.57
4 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 20.57
6 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.87
7 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 21.06
8 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 21.21
9 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 21.23
10 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.70
11 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.87
12 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 21.88
13 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.12
14 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 24.61
15 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.96
16 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.82
17 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.34
18 73 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.75
19 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.77
Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ut, 13.9.2022 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivančík DominikIvančík Dominik 08 08 Bratislava runnersBratislava runners 3 PB 39.78
2 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 43.20
3 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 44.76
4 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 50.24
Celkom 4 pretekári

300 m - Ženy

(ut, 13.9.2022 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 41.35
2 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 42.62
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 42.95
Celkom 3 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 13.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 45.19
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 46.96
3 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 52.54
Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 13.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 46.02
2 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 47.60
3 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 48.07
4 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 48.09
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 13.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 50.32
2 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 52.04
3 88 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 60.38
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 45.19
2 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 46.02
3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 46.96
4 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 47.60
5 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 48.07
6 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 48.09
7 89 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 50.32
8 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 52.04
9 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 52.54
10 88 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 60.38
Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

800 m - Starší žiaci

(ut, 13.9.2022 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 84 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:30.61
2 82 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:31.07
3 81 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 2:39.23
4 83 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:42.82
Celkom 4 pretekári

800 m - Staršie žiačky

(ut, 13.9.2022 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 77 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 2:33.16
2 78 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 2:44.89
3 73 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:32.07
Celkom 3 pretekári

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 13.9.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Lunter MatúšLunter Matúš 89 89 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 4:24.98
2 99 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 4:27.14
3 97 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 PB 4:27.73
4 96 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:36.28
5 101 Žajdlík RobertŽajdlík Robert 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 4:54.77
6 98 Karch PeterKarch Peter 91 91 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 4 5:03.48
7 100 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 5:50.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 13.9.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 94 Luptáková PetraLuptáková Petra 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 5:17.69
2 93 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 6:27.74
3 91 Smolinská MáriaSmolinská Mária 74 74 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 6:28.17
4 90 Filkornová SilviaFilkornová Silvia 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 6:44.27
Celkom 4 pretekári

2000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ut, 13.9.2022 - 18:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Balogh MatejBalogh Matej 07 07 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 3 6:50.93
2 87 Dolný MichalDolný Michal 07 07 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 4 7:12.22
3 85 Nemček Daniel JozefNemček Daniel Jozef 09 09 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 2 7:36.58
Celkom 3 pretekári

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ut, 13.9.2022 - 18:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 8:29.50
2 88 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 8:31.38
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(ut, 13.9.2022 - 16:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 14.67
2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.99
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 15.45
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.60
5 81 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 20.34
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 13.9.2022 - 16:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.92
2 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 17.00
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 17.19
4 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 17.47
5 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.33
6 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.24
Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 13.9.2022 - 16:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 17.19
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.33
3 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 19.94
4 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.98
5 89 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.45
6 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 21.28
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.92
2 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 17.00
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 17.19
3 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 17.19
5 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 17.33
6 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 17.47
7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.33
8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.24
9 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 19.94
10 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.98
11 89 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.45
12 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 21.28
Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNF

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ut, 13.9.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:43.51
2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:43.62
3 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:51.12
4 81 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 0:58.71
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 13.9.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 0:52.53
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:53.58
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:56.37
4 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:58.09
5 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 0:58.19
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 13.9.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:53.59
2 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:57.53
3 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:59.23
4 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:59.33
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 0:52.53
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:53.58
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:53.59
4 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:56.37
5 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:57.53
6 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:58.09
7 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 0:58.19
8 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:59.23
9 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:59.33

Skok do výšky - Muži

(ut, 13.9.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 173 Body
1 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 164 o o o o o o xxo o xxx
2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 161 o o o xo xo xo o xxr
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ut, 13.9.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 123 128 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 173 176 179 182 185 188 191 194 Body
1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 2 PB 161 - - - - - - o o o xx
2 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 PB 143 o o o o xo xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ut, 13.9.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 113 118 123 128 133 138 Body
1 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 133 - - o o o x
2 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 113 xo xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ut, 13.9.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 113 118 123 128 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 173 176 179 182 185 188 Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 6 143 - - o - o o o r
2 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 PB 138 o o o o o xo r
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 133 o o o xo o xxx
4 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 4 123 o o o xxx
5 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 123 o o xxo xxx
6 Badurová KristínaBadurová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 1 PB 118 xo xo xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ut, 13.9.2022 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 6 500 +0.0 m/s 500  1,40 x 500  0,00 500 478  0,00 495  1,70 x
2 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 3 PB 494 +0.0 m/s 478  0,00 494  0,00 x 494 418  0,10 439  1,00 459  0,00
3 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 5 490 +0.4 m/s 451  0,80 469  0,80 465  0,00 469 490  0,40 x x
4 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 4 486 +0.0 m/s 460  0,00 480  1,40 477  0,00 480 483  0,00 486  2,20 486  0,00
5 Kasana FedorKasana Fedor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 1 PB 464 +0.5 m/s 252  0,00 464  0,50 438  0,00 464 457  0,00 r
6 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 PB 436 +0.2 m/s 415  0,50 436  0,20 433  2,30 436 401  0,00 397  0,90 407  0,70
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ut, 13.9.2022 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 18 516 +1.5 m/s 516  1,50 452  0,80 x 516 470  0,00 495  0,30 x
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 16 460 +1.1 m/s 460  1,10 448  0,60 422  0,00 460 443  0,00 426  0,00 444  0,00
3 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 15 445 +0.1 m/s 434  0,30 445  0,10 428  0,00 445 424  0,00 424  0,00 438  0,00
4 Svobodová NelaSvobodová Nela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 9 PB 445 +0.0 m/s 349  0,20 425  0,00 433  0,00 433 445  0,00 x x
5 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 17 443 +0.4 m/s 441  1,60 440  0,60 443  0,40 443 x 417  0,00 387  0,00
6 Hustá DominikaHustá Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 14 430 414 x 430 430 x x x
7 Godárska EsterGodárska Ester
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 11 420 +1.0 m/s 420  1,00 x 394  0,00 420 406  0,00 325  0,00 408  0,00
8 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 12 419 +0.0 m/s 419  1,10 419  0,00 411  0,00 419 400  0,00 416  0,00 354  0,00
9 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 13 404 +0.4 m/s 404  0,40 x 384  0,00 404
10 Dubinová DianaDubinová Diana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 10 392 +0.0 m/s 392  0,00 340  0,00 380  0,50 392
11 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 8 378 +0.0 m/s x 371  0,00 378  0,00 378
12 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 1 PB 351 +0.7 m/s x 349  0,50 351  0,70 351
13 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 PB 346 +2.0 m/s 346  2,00 343  0,30 340  1,00 346
14 Glasová DanielaGlasová Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 2 PB 327 +1.3 m/s 315  1,10 327  1,30 x 327
15 Zemánek EmaZemánek Ema
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 6 325 +1.0 m/s 325  1,00 x x 325
16 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 3 307 +0.2 m/s 307  0,20 291  0,30 278  1,60 307
17 Kaliská BarboraKaliská Barbora
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 5 307 +0.3 m/s x 307  0,30 x 307
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ut, 13.9.2022 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 7 09.68 08.95 09.19 09.38 9.38 09.10 09.68 09.33
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 08.98 08.98 08.76 08.04 8.98 x 08.60 08.07
3 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 5 08.18 08.18 08.03 07.03 8.18
4 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 2 PB 08.18 07.98 08.18 07.18 8.18 07.55 07.82 07.79
5 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 4 07.66 07.66 07.05 07.50 7.66 07.43 06.50 07.45
6 77 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 3 07.62 06.06 06.78 07.62 7.62 06.14 06.20 06.73
7 Pavlíková NatáliaPavlíková Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 PB 07.09 07.09 06.50 06.18 7.09 06.29 06.37 06.85
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ut, 13.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 4 12.41 12.27 12.08 11.67 12.27 10.88 12.41 x
2 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 PB 11.00 x 10.38 10.21 10.38 10.52 10.72 11.00
3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 PB 08.14 07.67 x 08.00 8.00 08.11 08.09 08.14
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 2 PB 07.90 07.32 06.79 07.90 7.90 07.10 07.70 07.76
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ut, 13.9.2022 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 3 08.49 08.26 08.08 08.49 8.49 r
2 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 PB 05.49 05.49 05.23 05.25 5.49 05.26 05.19 05.05
3 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 05.38 04.73 05.36 05.38 5.38 05.25 04.63 05.10
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Muži

(ut, 13.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 2 PB 10.49 10.19 10.49 x 10.49 09.96 x x
2 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 08.16 07.89 07.42 07.60 7.89 08.01 07.30 08.16
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 0,75 kg - Staršie žiačky

(ut, 13.9.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlíková NatáliaPavlíková Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 19.59 0.0
2 77 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 13.62 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ut, 13.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 4 PB 28.99 0.0
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 3 PB 27.36 0.0
3 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 26.86 0.0
4 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 2 PB 24.49 0.0
5 Pavlíková NatáliaPavlíková Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 PB 21.02 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ut, 13.9.2022 - 18:05) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 34.98 0.0
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 PB 22.10 0.0
3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 2 21.26 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ut, 13.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 4 27.96 0.0
2 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 3 27.04 0.0
3 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 23.17 0.0
4 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 18.56 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ut, 13.9.2022 - 18:05) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jursa FilipJursa Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 3 45.15 0.0
2 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 2 37.22 0.0
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 29.97 0.0
Celkom 3 pretekárov

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ut, 13.9.2022 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Becker, Segéňová, Bendová, Bortlíková Becker, Segéňová, Bendová, Bortlíková Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 30.69
2 Borza, Mravcová, Hvožďarová, Grondžáková Borza, Mravcová, Hvožďarová, Grondžáková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 40.35
Celkom 2 pretekári