<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Martin (10. 9. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (so, 10.9.2022 - 13:20) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 07.85 604.00
2 56 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 07.88 595.00
3 88 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 08.07 540.00
4 96 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.09 534.00
5 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.32 470.00
6 15 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 08.43 441.00
7 61 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 08.45 436.00
8 102 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.50 423.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 1B (so, 10.9.2022 - 13:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.37 457.00
2 2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.47 431.00
3 3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.56 408.00
4 54 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 08.64 388.00
5 41 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 08.68 378.00
6 109 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.99 306.00
7 95 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 09.11 280.00
8 93 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.18 266.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2A (so, 10.9.2022 - 13:30) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.19 506.00
2 49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.29 478.00
3 97 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.65 386.00
4 77 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 08.71 371.00
5 38 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 08.79 352.00
6 110 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 08.82 345.00
7 75 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.03 298.00
8 103 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.34 233.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2B (so, 10.9.2022 - 13:30) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Bulejko MartinBulejko Martin 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 08.56 408.00
2 57 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 08.74 364.00
3 58 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 08.85 338.00
4 45 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 09.11 280.00
5 74 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.25 251.00
6 4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.25 251.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (so, 10.9.2022 - 14:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 09.25 251.00
2 89 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.29 243.00
3 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.34 233.00
4 70 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 09.40 222.00
5 23 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.83 146.00
6 120 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.94 129.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3B (so, 10.9.2022 - 14:10) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 09.16 270.00
2 69 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.39 224.00
3 125 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 09.80 151.00
4 124 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 09.92 132.00
5 73 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.49 59.00
6 46 Sirota DanielSirota Daniel 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.72 37.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 07.85 604.00
2 56 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 07.88 595.00
3 88 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 08.07 540.00
4 96 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.09 534.00
5 62 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.19 506.00
6 49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.29 478.00
7 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.32 470.00
8 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.37 457.00
9 15 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 08.43 441.00
10 61 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 08.45 436.00
11 2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.47 431.00
12 102 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.50 423.00
13 3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.56 408.00
13 87 Bulejko MartinBulejko Martin 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 08.56 408.00
15 54 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 08.64 388.00
16 97 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.65 386.00
17 41 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 08.68 378.00
18 77 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 08.71 371.00
19 57 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 08.74 364.00
20 38 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 08.79 352.00
21 110 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 08.82 345.00
22 58 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 08.85 338.00
23 109 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.99 306.00
24 75 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.03 298.00
25 95 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 09.11 280.00
25 45 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 09.11 280.00
27 55 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 09.16 270.00
28 93 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.18 266.00
29 74 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.25 251.00
29 4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.25 251.00
29 13 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 09.25 251.00
32 89 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.29 243.00
33 103 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.34 233.00
33 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.34 233.00
35 69 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.39 224.00
36 70 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 09.40 222.00
37 125 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 09.80 151.00
38 23 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.83 146.00
39 124 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 09.92 132.00
40 120 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.94 129.00
41 73 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.49 59.00
42 46 Sirota DanielSirota Daniel 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.72 37.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (so, 10.9.2022 - 13:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.03 839.00
2 114 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.48 706.00
3 100 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.59 676.00
4 29 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.69 648.00
5 118 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.71 643.00
6 113 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.73 637.00
7 92 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 08.73 637.00
8 11 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.99 569.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 1B (so, 10.9.2022 - 13:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 08.57 681.00
2 33 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.69 648.00
3 106 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.70 645.00
4 22 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.71 643.00
5 112 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.83 610.00
6 85 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 08.85 605.00
7 9 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.86 603.00
8 6 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.97 574.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2A (so, 10.9.2022 - 13:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.24 776.00
2 115 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 08.43 721.00
3 91 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.71 643.00
4 84 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.73 637.00
5 40 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.85 605.00
6 108 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.91 589.00
7 32 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.94 582.00
8 19 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.94 582.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2B (so, 10.9.2022 - 13:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.76 629.00
2 105 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.89 595.00
3 121 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 08.91 589.00
4 12 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.07 548.00
5 116 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.10 541.00
6 86 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.22 511.00
7 25 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.30 492.00
8 65 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.36 477.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 3A (so, 10.9.2022 - 13:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.29 761.00
2 20 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.64 662.00
3 35 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 08.66 656.00
4 30 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.77 626.00
5 26 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.82 613.00
6 107 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.84 608.00
7 10 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.88 597.00
8 101 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.89 595.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 3B (so, 10.9.2022 - 13:50) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.94 582.00
2 14 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.01 564.00
3 122 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.02 561.00
4 80 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.12 536.00
5 27 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.16 526.00
6 117 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.23 509.00
7 51 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.28 496.00
8 123 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.62 417.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 4A (so, 10.9.2022 - 14:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 08.58 678.00
2 28 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.60 673.00
3 44 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.78 624.00
4 5 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.85 605.00
5 104 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.93 584.00
6 63 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 08.99 569.00
7 99 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.03 558.00
8 50 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 09.21 513.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 4B (so, 10.9.2022 - 14:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.24 506.00
2 7 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.26 501.00
3 98 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.35 480.00
4 21 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.41 465.00
5 79 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.68 404.00
6 78 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.76 386.00
7 8 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.02 332.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 5A (so, 10.9.2022 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.87 600.00
2 66 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.01 564.00
3 31 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.36 477.00
4 60 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 09.43 461.00
5 126 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 09.45 456.00
6 82 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.67 406.00
7 36 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.84 369.00
8 68 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.86 365.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 5B (so, 10.9.2022 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 08.57 681.00
2 52 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 09.26 501.00
3 127 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 PB 09.30 492.00
4 34 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.60 422.00
5 24 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.83 371.00
6 83 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.95 346.00
7 59 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 10.13 310.00
8 47 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.53 236.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.03 839.00
2 90 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.24 776.00
3 53 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.29 761.00
4 115 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 08.43 721.00
5 114 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.48 706.00
6 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 08.57 681.00
6 37 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 08.57 681.00
8 128 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 08.58 678.00
9 100 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.59 676.00
10 28 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.60 673.00
11 20 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.64 662.00
12 35 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 08.66 656.00
13 29 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.69 648.00
13 33 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.69 648.00
15 106 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.70 645.00
16 118 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.71 643.00
16 22 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.71 643.00
16 91 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.71 643.00
19 113 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.73 637.00
19 92 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 08.73 637.00
19 84 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.73 637.00
22 17 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.76 629.00
23 30 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.77 626.00
24 44 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.78 624.00
25 26 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.82 613.00
26 112 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.83 610.00
27 107 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.84 608.00
28 85 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 08.85 605.00
28 40 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.85 605.00
28 5 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.85 605.00
31 9 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.86 603.00
32 64 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.87 600.00
33 10 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.88 597.00
34 105 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.89 595.00
34 101 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.89 595.00
36 108 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.91 589.00
36 121 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 08.91 589.00
38 104 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.93 584.00
39 32 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.94 582.00
39 19 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.94 582.00
39 18 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.94 582.00
42 6 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.97 574.00
43 11 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.99 569.00
43 63 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 08.99 569.00
45 14 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.01 564.00
45 66 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.01 564.00
47 122 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.02 561.00
48 99 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.03 558.00
49 12 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.07 548.00
50 116 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.10 541.00
51 80 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.12 536.00
52 27 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.16 526.00
53 50 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 09.21 513.00
54 86 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.22 511.00
55 117 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.23 509.00
56 81 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.24 506.00
57 7 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.26 501.00
57 52 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 09.26 501.00
59 51 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.28 496.00
60 25 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.30 492.00
60 127 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 PB 09.30 492.00
62 98 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.35 480.00
63 65 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.36 477.00
63 31 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.36 477.00
65 21 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.41 465.00
66 60 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 09.43 461.00
67 126 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 09.45 456.00
68 34 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.60 422.00
69 123 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.62 417.00
70 82 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.67 406.00
71 79 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.68 404.00
72 78 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.76 386.00
73 24 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.83 371.00
74 36 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.84 369.00
75 68 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.86 365.00
76 83 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.95 346.00
77 8 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.02 332.00
78 59 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 10.13 310.00
79 47 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.53 236.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.9.2022 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 61 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 PB 1:42.92 789.00
2 56 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 PB 1:43.21 784.00
3 15 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 16 PB 1:43.26 783.00
4 88 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:43.31 782.00
5 96 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 PB 1:43.56 778.00
6 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 1:44.28 765.00
7 41 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 1:45.50 743.00
8 2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 1:45.97 735.00
9 54 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 1:46.07 733.00
10 95 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 1:47.15 714.00
11 102 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 1:48.24 696.00
12 3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 1:51.35 644.00
13 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 1:51.82 636.00
14 111 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:54.27 596.00
15 109 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 1:57.30 549.00
16 93 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 1:57.96 539.00
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (so, 10.9.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Bulejko MartinBulejko Martin 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 16 PB 1:42.36 799.00
2 57 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 13 PB 1:48.81 686.00
3 49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 1:49.32 677.00
4 4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 PB 1:53.55 608.00
5 62 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:54.66 590.00
6 45 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 1:58.47 531.00
7 75 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 SB 2:01.48 487.00
8 110 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 PB 2:03.85 453.00
9 74 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 PB 2:05.62 429.00
10 38 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 2:06.98 411.00
11 58 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:12.42 341.00
12 103 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 2:13.48 328.00
13 77 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:13.50 328.00
14 97 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 2:13.63 327.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 03 (so, 10.9.2022 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 13 PB 2:00.72 498.00
2 70 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 PB 2:02.17 477.00
3 13 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 SB 2:05.14 436.00
4 125 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 14 2:08.18 395.00
5 23 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:08.79 387.00
6 124 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 15 2:09.86 373.00
7 89 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 2:10.03 371.00
8 69 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:14.29 319.00
9 120 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16 2:16.52 293.00
10 46 Sirota DanielSirota Daniel 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:20.39 250.00
11 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 2:25.80 196.00
12 73 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 SB 2:26.62 189.00
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Bulejko MartinBulejko Martin 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 16 PB 1:42.36 799.00
2 61 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 PB 1:42.92 789.00
3 56 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 PB 1:43.21 784.00
4 15 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 16 PB 1:43.26 783.00
5 88 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:43.31 782.00
6 96 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 PB 1:43.56 778.00
7 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 1:44.28 765.00
8 41 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 1:45.50 743.00
9 2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 1:45.97 735.00
10 54 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 1:46.07 733.00
11 95 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 1:47.15 714.00
12 102 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 1:48.24 696.00
13 57 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 13 PB 1:48.81 686.00
14 49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 1:49.32 677.00
15 3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 1:51.35 644.00
16 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 1:51.82 636.00
17 4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 PB 1:53.55 608.00
18 111 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:54.27 596.00
19 62 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:54.66 590.00
20 109 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 1:57.30 549.00
21 93 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 1:57.96 539.00
22 45 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 1:58.47 531.00
23 55 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 13 PB 2:00.72 498.00
24 75 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 SB 2:01.48 487.00
25 70 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 PB 2:02.17 477.00
26 110 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 PB 2:03.85 453.00
27 13 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 SB 2:05.14 436.00
28 74 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 PB 2:05.62 429.00
29 38 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 2:06.98 411.00
30 125 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 14 2:08.18 395.00
31 23 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:08.79 387.00
32 124 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 15 2:09.86 373.00
33 89 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 2:10.03 371.00
34 58 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:12.42 341.00
35 103 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 2:13.48 328.00
36 77 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:13.50 328.00
37 97 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 2:13.63 327.00
38 69 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:14.29 319.00
39 120 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16 2:16.52 293.00
40 46 Sirota DanielSirota Daniel 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:20.39 250.00
41 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 2:25.80 196.00
42 73 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 SB 2:26.62 189.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.9.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10 PB 1:53.46 609.00
2 22 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 12 PB 1:53.75 605.00
3 112 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 PB 1:53.79 604.00
4 33 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 1:54.18 598.00
5 114 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 1:54.93 586.00
6 29 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:57.26 550.00
7 11 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 1:59.00 524.00
8 100 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 1:59.97 509.00
9 92 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 2:02.04 479.00
10 6 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:02.69 470.00
11 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 2:02.85 468.00
12 106 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:05.04 437.00
13 9 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:06.15 422.00
14 118 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:07.10 409.00
15 85 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:10.95 359.00
16 113 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:13.06 334.00
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (so, 10.9.2022 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 115 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 PB 1:52.77 620.00
2 90 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 16 1:54.65 590.00
3 91 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 1:54.88 587.00
4 17 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 1:55.79 572.00
5 65 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12 1:59.21 520.00
6 105 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 2:00.33 504.00
7 25 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:00.96 495.00
8 19 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 2:01.96 480.00
9 12 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:06.13 422.00
10 116 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:07.08 409.00
11 32 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:08.69 388.00
12 40 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:15.21 308.00
13 108 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:15.23 308.00
14 121 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:15.71 302.00
15 84 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:17.12 286.00
16 86 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:21.07 243.00
Celkom 16 pretekárov
Beh 03 (so, 10.9.2022 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14 PB 1:55.19 582.00
2 18 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 1:56.01 569.00
3 122 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 PB 1:56.49 562.00
4 14 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 1:57.81 541.00
5 27 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:01.01 494.00
6 30 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:01.75 483.00
7 20 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 2:03.00 465.00
8 53 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 2:04.96 438.00
9 10 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 2:06.38 419.00
10 26 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:08.93 385.00
11 117 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:10.12 370.00
12 51 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:10.71 362.00
13 35 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:12.50 340.00
14 101 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:14.64 315.00
15 80 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:18.20 274.00
16 123 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:27.88 177.00
Celkom 16 pretekárov
Beh 04 (so, 10.9.2022 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 128 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 16 1:55.05 584.00
2 50 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 2:03.82 454.00
3 21 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 2:05.99 424.00
4 8 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 2:10.94 360.00
5 44 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:11.98 347.00
6 63 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:14.89 312.00
7 5 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 2:17.54 281.00
8 98 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 2:18.37 272.00
9 104 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 2:20.88 245.00
10 28 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:21.14 243.00
11 7 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:24.24 211.00
12 81 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:25.56 199.00
13 78 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:29.03 167.00
14 99 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:32.96 134.00
15 79 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:37.98 97.00
Celkom 15 pretekárov
Beh 05 (so, 10.9.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 59 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 16 2:01.48 487.00
2 31 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:01.72 484.00
3 126 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 15 2:03.60 457.00
4 60 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 14 PB 2:05.32 433.00
5 64 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 PB 2:05.98 424.00
6 24 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:08.76 387.00
7 52 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 2:11.85 348.00
8 127 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 2:12.47 341.00
9 37 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 2:12.86 336.00
10 66 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 2:14.13 321.00
11 34 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:17.21 285.00
12 47 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 2:17.38 283.00
13 36 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:18.24 274.00
14 83 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:39.07 90.00
82 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 DNS
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 115 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 PB 1:52.77 620.00
2 67 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10 PB 1:53.46 609.00
3 22 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 12 PB 1:53.75 605.00
4 112 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 PB 1:53.79 604.00
5 33 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 1:54.18 598.00
6 90 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 16 1:54.65 590.00
7 91 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 1:54.88 587.00
8 114 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 1:54.93 586.00
9 128 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 16 1:55.05 584.00
10 107 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14 PB 1:55.19 582.00
11 17 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 1:55.79 572.00
12 18 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 1:56.01 569.00
13 122 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 PB 1:56.49 562.00
14 29 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:57.26 550.00
15 14 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 1:57.81 541.00
16 11 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 1:59.00 524.00
17 65 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12 1:59.21 520.00
18 100 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 1:59.97 509.00
19 105 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 2:00.33 504.00
20 25 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:00.96 495.00
21 27 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:01.01 494.00
22 59 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 16 2:01.48 487.00
23 31 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:01.72 484.00
24 30 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:01.75 483.00
25 19 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 2:01.96 480.00
26 92 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 2:02.04 479.00
27 6 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:02.69 470.00
28 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 2:02.85 468.00
29 20 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 2:03.00 465.00
30 126 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 15 2:03.60 457.00
31 50 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 2:03.82 454.00
32 53 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 2:04.96 438.00
33 106 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:05.04 437.00
34 60 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 14 PB 2:05.32 433.00
35 64 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 PB 2:05.98 424.00
36 21 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 2:05.99 424.00
37 12 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:06.13 422.00
38 9 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:06.15 422.00
39 10 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 2:06.38 419.00
40 116 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:07.08 409.00
41 118 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:07.10 409.00
42 32 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:08.69 388.00
43 24 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:08.76 387.00
44 26 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:08.93 385.00
45 117 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:10.12 370.00
46 51 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:10.71 362.00
47 8 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 2:10.94 360.00
48 85 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:10.95 359.00
49 52 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 2:11.85 348.00
50 44 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:11.98 347.00
51 127 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 2:12.47 341.00
52 35 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:12.50 340.00
53 37 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 2:12.86 336.00
54 113 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:13.06 334.00
55 66 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 2:14.13 321.00
56 101 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:14.64 315.00
57 63 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:14.89 312.00
58 40 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:15.21 308.00
59 108 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:15.23 308.00
60 121 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:15.71 302.00
61 84 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:17.12 286.00
62 34 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:17.21 285.00
63 47 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 2:17.38 283.00
64 5 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 2:17.54 281.00
65 80 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:18.20 274.00
66 36 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:18.24 274.00
67 98 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 2:18.37 272.00
68 104 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 2:20.88 245.00
69 86 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:21.07 243.00
70 28 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:21.14 243.00
71 7 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:24.24 211.00
72 81 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:25.56 199.00
73 123 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:27.88 177.00
74 78 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:29.03 167.00
75 99 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:32.96 134.00
76 79 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:37.98 97.00
77 83 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:39.07 90.00
82 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (so, 10.9.2022 - 11:20) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.20 702.00
2 88 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 09.70 599.00
3 15 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.96 549.00
4 54 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.02 537.00
5 41 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.33 480.00
6 3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.34 479.00
7 2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.40 468.00
8 96 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.54 444.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 1B (so, 10.9.2022 - 11:20) official Vietor: +4.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.87 566.00
2 109 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.09 524.00
3 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.13 517.00
4 102 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.14 515.00
5 56 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.17 509.00
6 61 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.20 504.00
7 93 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.90 384.00
8 95 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.94 377.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2A (so, 10.9.2022 - 11:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.64 427.00
2 58 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 10.80 400.00
3 110 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.83 395.00
4 4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.85 392.00
5 38 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 11.12 349.00
6 75 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 11.20 337.00
7 103 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 11.86 245.00
8 77 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.63 155.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2B (so, 10.9.2022 - 11:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.38 471.00
2 87 Bulejko MartinBulejko Martin 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10.63 428.00
3 57 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 11.05 360.00
4 49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.28 325.00
5 45 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 11.74 260.00
6 74 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 11.91 238.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 3A (so, 10.9.2022 - 12:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.87 243.00
2 124 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 12.57 161.00
3 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 12.91 127.00
4 70 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 13.05 114.00
5 13 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 13.30 93.00
6 23 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 14.25 31.00
7 69 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.30 29.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 3B (so, 10.9.2022 - 12:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 12.69 149.00
2 125 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 13.27 95.00
3 46 Sirota DanielSirota Daniel 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 13.60 70.00
4 120 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.18 34.00
5 73 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.47 21.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.20 702.00
2 88 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 09.70 599.00
3 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.87 566.00
4 15 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.96 549.00
5 54 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.02 537.00
6 109 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.09 524.00
7 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.13 517.00
8 102 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.14 515.00
9 56 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.17 509.00
10 61 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.20 504.00
11 41 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.33 480.00
12 3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.34 479.00
13 62 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.38 471.00
14 2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.40 468.00
15 96 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.54 444.00
16 87 Bulejko MartinBulejko Martin 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10.63 428.00
17 97 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.64 427.00
18 58 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 10.80 400.00
19 110 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.83 395.00
20 4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.85 392.00
21 93 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.90 384.00
22 95 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.94 377.00
23 57 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 11.05 360.00
24 38 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 11.12 349.00
25 75 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 11.20 337.00
26 49 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.28 325.00
27 45 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 11.74 260.00
28 103 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 11.86 245.00
29 89 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.87 243.00
30 74 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 11.91 238.00
31 124 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 12.57 161.00
32 77 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.63 155.00
33 55 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 12.69 149.00
34 39 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 12.91 127.00
35 70 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 13.05 114.00
36 125 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 13.27 95.00
37 13 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 13.30 93.00
38 46 Sirota DanielSirota Daniel 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 13.60 70.00
39 120 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.18 34.00
40 23 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 14.25 31.00
41 69 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.30 29.00
42 73 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.47 21.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 6 (so, 10.9.2022 - 12:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.76 418.00
Celkom 1 pretekári
Beh 1A (so, 10.9.2022 - 11:00) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.56 796.00
2 67 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.78 754.00
3 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.80 750.00
4 33 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.85 740.00
5 22 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.08 697.00
6 11 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.11 692.00
7 9 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.54 614.00
6 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 1B (so, 10.9.2022 - 11:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.98 716.00
2 112 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.19 677.00
3 113 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.23 670.00
4 118 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 10.33 652.00
5 106 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.39 641.00
6 29 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.85 561.00
7 85 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.87 558.00
8 100 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 11.04 530.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 2A (so, 10.9.2022 - 11:10) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.34 650.00
2 91 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.35 648.00
3 121 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.41 637.00
4 90 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.85 561.00
5 32 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.93 548.00
6 25 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.96 543.00
7 116 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.58 445.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 2B (so, 10.9.2022 - 11:10) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.37 644.00
2 17 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.98 540.00
3 12 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.42 470.00
4 40 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.64 436.00
5 84 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.69 429.00
6 115 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.10 370.00
7 86 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.55 310.00
8 19 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 13.44 206.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 3A (so, 10.9.2022 - 11:40) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.78 573.00
2 35 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.83 565.00
3 26 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.15 512.00
4 10 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.70 427.00
5 30 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.06 375.00
6 51 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.09 371.00
7 80 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.20 232.00
8 123 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 17.14 0.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 3B (so, 10.9.2022 - 11:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.23 499.00
2 20 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.26 495.00
3 117 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 11.85 405.00
4 53 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 11.86 404.00
5 14 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 11.98 387.00
6 18 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 12.38 332.00
7 27 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 12.61 302.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 4A (so, 10.9.2022 - 11:50) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.92 550.00
2 28 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.33 484.00
3 5 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.84 407.00
4 81 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.92 395.00
5 79 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.62 301.00
6 104 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.94 262.00
7 78 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.45 0.00
8 7 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 20.36 0.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 4B (so, 10.9.2022 - 11:50) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 11.37 477.00
2 44 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.47 462.00
3 50 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.58 306.00
4 63 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 12.93 263.00
5 8 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.04 250.00
6 21 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 13.24 227.00
7 99 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.32 218.00
8 122 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.88 161.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 5A (so, 10.9.2022 - 12:00) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.07 374.00
2 24 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56 309.00
3 66 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 12.96 259.00
4 60 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 13.36 214.00
5 82 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.91 158.00
6 47 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.57 102.00
7 31 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 16.04 18.00
8 68 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 21.49 0.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 5B (so, 10.9.2022 - 12:00) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 10.99 538.00
2 127 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 12.24 351.00
3 126 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 12.97 258.00
4 83 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.45 204.00
5 36 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.91 158.00
6 52 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.97 153.00
7 59 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 14.00 150.00
8 64 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.34 120.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.56 796.00
2 67 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.78 754.00
3 43 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.80 750.00
4 33 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.85 740.00
5 114 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.98 716.00
6 22 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.08 697.00
7 11 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.11 692.00
8 112 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.19 677.00
9 113 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.23 670.00
10 118 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 10.33 652.00
11 108 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.34 650.00
12 91 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.35 648.00
13 105 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.37 644.00
14 106 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.39 641.00
15 121 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.41 637.00
16 9 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.54 614.00
17 107 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.78 573.00
18 35 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.83 565.00
19 29 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.85 561.00
19 90 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.85 561.00
21 85 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.87 558.00
22 98 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.92 550.00
23 32 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.93 548.00
24 25 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.96 543.00
25 17 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.98 540.00
26 37 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 10.99 538.00
27 100 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 11.04 530.00
28 26 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.15 512.00
29 101 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.23 499.00
30 20 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.26 495.00
31 28 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.33 484.00
32 128 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 11.37 477.00
33 12 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.42 470.00
34 44 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.47 462.00
35 116 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.58 445.00
36 40 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.64 436.00
37 84 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.69 429.00
38 10 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.70 427.00
39 65 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.76 418.00
40 5 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.84 407.00
41 117 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 11.85 405.00
42 53 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 11.86 404.00
43 81 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.92 395.00
44 14 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 11.98 387.00
45 30 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.06 375.00
46 34 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.07 374.00
47 51 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.09 371.00
48 115 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.10 370.00
49 127 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 12.24 351.00
50 18 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 12.38 332.00
51 86 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.55 310.00
52 24 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56 309.00
53 50 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.58 306.00
54 27 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 12.61 302.00
55 79 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.62 301.00
56 63 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 12.93 263.00
57 104 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.94 262.00
58 66 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 12.96 259.00
59 126 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 12.97 258.00
60 8 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.04 250.00
61 80 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.20 232.00
62 21 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 13.24 227.00
63 99 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.32 218.00
64 60 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 13.36 214.00
65 19 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 13.44 206.00
66 83 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.45 204.00
67 122 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.88 161.00
68 82 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.91 158.00
68 36 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.91 158.00
70 52 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.97 153.00
71 59 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 14.00 150.00
72 64 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.34 120.00
73 47 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.57 102.00
74 31 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 16.04 18.00
75 123 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 17.14 0.00
76 78 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.45 0.00
77 7 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 20.36 0.00
78 68 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 21.49 0.00
6 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNF

Skok do diaľky - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (so, 10.9.2022 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 96 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 16 527 -0.5 m/s 489  -1,10 495  -1,00 527  -0,50 527 435.00
2 56 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 13 PB 513 -2.5 m/s 513  -2,50 501  0,00 513  -0,80 513 407.00
3 111 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 15 507 -0.5 m/s 472  -1,10 488  -1,00 507  -0,50 507 396.00
4 88 Holý DominikHolý Dominik
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 9 PB 479 -0.2 m/s x 475  -0,60 479  -0,20 479 343.00
5 61 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 12 478 -1.2 m/s 433  -1,70 471  -1,80 478  -1,20 478 341.00
6 2 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 14 472 -0.5 m/s 461  -3,90 458  -1,50 472  -0,50 472 330.00
7 94 Jurčišin MarkoJurčišin Marko
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 11 459 -1.3 m/s 456  -1,20 459  -1,30 x 459 306.00
8 3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 8 452 -0.8 m/s 452  -0,80 432  -1,00 440  0,50 452 294.00
9 41 Gál ŽigmundGál Žigmund
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 3 PB 439 -1.7 m/s 439  -1,70 433  -2,70 418  -0,70 439 271.00
10 15 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 7 432 +0.0 m/s 409  -0,90 432  0,00 391  1,30 432 259.00
11 109 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 10 429 -0.7 m/s 429  -0,70 416  -0,50 425  0,00 429 254.00
12 102 Bezák DominikBezák Dominik
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 5 424 -0.3 m/s x x 424  -0,30 424 245.00
13 54 Papcun MartinPapcun Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 2 PB 417 -1.6 m/s 364  -2,40 417  -1,60 365  0,00 417 234.00
14 95 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 409 -1.6 m/s x x 409  -1,60 409 220.00
15 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 PB 400 -3.2 m/s 400  -3,20 380  -0,60 368  2,00 400 206.00
16 93 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 4 392 -0.5 m/s 385  -3,20 x 392  -0,50 392 193.00
Celkom 16 pretekárov
Mladší žiaci 02 (so, 10.9.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 62 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 14 486 -2.2 m/s 486  -2,20 473  0,00 418  -0,70 486 356.00
2 87 Bulejko MartinBulejko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 8 PB 440 +1.4 m/s 438  -1,50 424  0,00 440  1,40 440 273.00
3 58 Ungvarský MarkoUngvarský Marko
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 6 PB 436 +0.4 m/s 417  -1,10 411  0,50 436  0,40 436 266.00
4 110 Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 12 424 -1.3 m/s x 424  -1,30 x 424 245.00
5 38 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 11 420 -0.8 m/s 416  -1,30 420  -0,80 412  -0,40 420 239.00
6 49 Žužo OliverŽužo Oliver
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 13 412 -0.9 m/s x x 412  -0,90 412 225.00
7 77 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 9 411 -1.1 m/s 392  0,00 411  -1,10 398  0,80 411 224.00
8 57 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
10 10 1 PB 407 -0.1 m/s x 384  -0,70 407  -0,10 407 217.00
9 103 Vojtko PeterVojtko Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 7 399 -1.6 m/s 399  -1,60 383  -0,40 387  1,30 399 204.00
10 45 Mamoň MatúšMamoň Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 10 2 PB 397 -1.7 m/s 397  -1,70 x x 397 201.00
11 4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 PB 389 -3.2 m/s 389  -3,20 362  -2,60 386  -0,40 389 188.00
12 74 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 379 -1.5 m/s 379  -1,50 x 365  0,00 379 173.00
13 75