<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike stredných škôl

Košice (4. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 4.5.2018 - 07:00) Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.44
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.46
3 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.79
Celkom 3 pretekári

100 m - Muži (Finále)

Finále (pi, 4.5.2018 - 09:00) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.10
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.30
3 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.56
Celkom 3 pretekári

100 m - Ženy (Finále)

Finále (pi, 4.5.2018 - 07:30) Vietor: +4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12.4
2 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.5
3 Knutová ZuzanaKnutová Zuzana 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.9
4 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13.3
5 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 13.5
8 Kavuličová KristínaKavuličová Kristína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 13.9
Celkom 6 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh (pi, 4.5.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.99
2 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 22.27
3 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.81
4 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.20
6 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.01
Celkom 5 pretekárov

200 m - Ženy

(pi, 4.5.2018 - 11:30) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.92
2 Máziková NatáliaMáziková Natália 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 29.20
5 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.92
Celkom 3 pretekári

400 m - Muži

(pi, 4.5.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 0:52.58
2 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:53.54
3 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 0:58.30
4 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:59.30
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy

(pi, 4.5.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:01.98
2 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1:02.78
3 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1:05.12
Celkom 3 pretekári

800 m - Muži

(pi, 4.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
3 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:19.16
Celkom 1 pretekári

800 m - Ženy

(pi, 4.5.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:52.12
3 Gaľová Maxima RenátGaľová Maxima Renát 02 02 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2:58.15
Celkom 2 pretekári

1500 m - Ženy

(pi, 4.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5:40.21
Celkom 1 pretekári

3000 m - Muži

(pi, 4.5.2018 - 08:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 09:50.70
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Ženy (Beh)

Beh (pi, 4.5.2018 - 07:30) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.61
2 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 16.63
3 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17.42
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(pi, 4.5.2018 - 07:30) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 14.52
2 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 15.75
3 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 15.84
4 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 18.39
5 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 20.46
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(pi, 4.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Body
1 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 183
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(pi, 4.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Body
1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 157
3 Veľká AlexandraVeľká Alexandra
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 140
4 Kohútová SimonaKohútová Simona
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
01 01 135
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(pi, 4.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 634 +2.4 m/s x625  +1.0x625x634  +2.4x
2 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 629 +1.2 m/s 599  +1.7600  +1.9595  +3.5600597  +2.1629  +1.2620  +2.6
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(pi, 4.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 493 +2.7 m/s 491  +1.2493  +2.7x493476  +0.4xx
3 Knutová ZuzanaKnutová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 488 +1.5 m/s xx452  +1.4452471  +1.1479  +2.2488  +1.5
4 Javorská NinaJavorská Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
00 00 469 +2.1 m/s 431  +1.3461  +0.3457  +0.2461462  +2.0469  +2.1x
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Ženy

(pi, 4.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 11.80 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Muži

(pi, 4.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 12.18 0.0
4 Kozár MartinKozár Martin
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
01 01 11.97 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(pi, 4.5.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 26.10 0.0
2 Svitanová PatriciaSvitanová Patricia
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 23.22 0.0
4 Rečičárová SáraRečičárová Sára
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 16.58 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Muži

(pi, 4.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 35.90 0.0
2 Teleha EnrikoTeleha Enriko
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
00 00 35.05 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Ženy

(pi, 4.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 40.54 0.0
2 Škovranová RadkaŠkovranová Radka
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 31.08 0.0
3 Svitanová PatriciaSvitanová Patricia
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 26.32 0.0
4 Holentová RomanaHolentová Romana
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
99 99 21.96 0.0
5 Džambová BarboraDžambová Barbora
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 21.81 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Muži

(pi, 4.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 52.96 0.0
3 Tertinský DavidTertinský David
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
01 01 36.15 0.0
5 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 32.51 0.0
Celkom 3 pretekárov