<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

5. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 4. kolo družstiev ZsAZ dorastencov, dorasteniek, juniorov, junioriek, mužov a žien

Skalica (4. 9. 2022)

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 14:55) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.72 7.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.32 7.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 14:50) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.14 11.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.70 9.00
3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.15 8.00
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.53 7.00
359 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 14:50) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pekar DavidPekar David 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 27.13
2 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 28.03
3 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 30.39
4 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 32.39 6.00
5 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 33.51 5.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.14 11.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.70 9.00
3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.15 8.00
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.53 7.00
5 Pekar DavidPekar David 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 27.13
6 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 28.03
7 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 30.39
8 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 32.39 6.00
9 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 33.51 5.00
359 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 15:07) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 SB 26.38 7.00
2 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 28.18 5.00
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 28.74 4.00
Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 15:00) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.01 11.00
2 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.02 9.00
3 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 31.19 4.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 15:00) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 233 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 29.59 8.00
2 227 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 30.78 6.00
3 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 31.19 3.00
4 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 32.43 2.00
5 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 33.73 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.9.2022 - 15:00) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 30.78
2 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 31.63
3 229 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 34.09
4 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 35.54
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.9.2022 - 15:00) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 28.77
2 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 29.61
3 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.23 7.00
4 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.94 5.00
5 230 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 31.14
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.01 11.00
2 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.02 9.00
3 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 28.77
4 233 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 29.59 8.00
5 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 29.61
6 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.23 7.00
7 227 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 30.78 6.00
7 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 30.78
9 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.94 5.00
10 230 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 31.14
11 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 31.19 4.00
11 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 31.19 3.00
13 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 31.63
14 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 32.43 2.00
15 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 33.73 1.00
16 229 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 34.09
17 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 35.54