<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

5. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 4. kolo družstiev ZsAZ dorastencov, dorasteniek, juniorov, junioriek, mužov a žien

Skalica (4. 9. 2022)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 08.45
Celkom 1 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 11:10) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.35 11.00
2 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.39 9.00
3 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 08.47 8.00
4 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 08.63 7.00
5 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.15 6.00
6 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.42 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 11:10) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.48 4.00
2 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.51 3.00
3 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.80
4 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.80
5 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 10.25
82 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.9.2022 - 11:10) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.62 2.00
2 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 09.72 1.00
3 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.39
4 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.44
5 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.60
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 4.9.2022 - 11:10) official Vietor: -3.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.21
2 217 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.31
3 86 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.55
4 219 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.75
5 192 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.79
6 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 4.9.2022 - 11:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.43
2 Matejdes LukášMatejdes Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.62
3 209 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.96
4 213 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.01
5 214 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.08
6 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 4.9.2022 - 11:10) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.84
2 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.54
3 60 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.85
4 Hyll FilipHyll Filip 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 11.53
Kýška FilipKýška Filip 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.35 11.00
2 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.39 9.00
3 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 08.47 8.00
4 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 08.63 7.00
5 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.15 6.00
6 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.42 5.00
7 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.48 4.00
8 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.51 3.00
9 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.62 2.00
10 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 09.72 1.00
11 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.80
11 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.80
13 85 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.84
14 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.21
15 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 10.25
16 217 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.31
17 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.39
18 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.43
19 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.44
20 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.54
21 86 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.55
22 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.60
23 Matejdes LukášMatejdes Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.62
24 219 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.75
25 192 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.79
26 60 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.85
27 209 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.96
28 213 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.01
29 214 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.08
30 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.18
31 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.50
32 Hyll FilipHyll Filip 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 11.53
82 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
Kýška FilipKýška Filip 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.02 11.00
2 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.02 9.00
3 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.25 6.00
4 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.34 4.00
5 64 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.51
Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 09.20 8.00
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.48
3 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.71
4 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.78
5 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 12.74
Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.21 7.00
2 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.46 1.00
3 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 09.47
4 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.53
5 95 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.56
6 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 09.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.69
2 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.02
3 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.08
4 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 10.08
5 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.13
97 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.69
2 94 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.94
3 98 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.98
4 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.00
5 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.03
6 380 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.41 2.00
2 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.87
3 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.91
4 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.92
5 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.95
6 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.75
2 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 09.90
3 96 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.02
4 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.17
5 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.31
6 75 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 09.72
2 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.16
3 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 10.25
4 Nemcová TimeaNemcová Timea 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 10.27
5 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 10.31
6 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 10.28
2 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.38
3 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.55
4 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.58
Hyplová JanaHyplová Jana 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DNS
Kýšková AnnaKýšková Anna 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 10.33
2 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.56
3 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.57
4 Šurinová SofiaŠurinová Sofia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.72
5 Čížková EliškaČížková Eliška 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.83
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.66
2 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.75
3 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.97
4 239 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 11.16
5 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.23
Celkom 5 pretekárov
Beh 12 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.65
2 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 10.77
3 Rakúsová NikaRakúsová Nika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.85
4 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.04
5 74 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.04
Celkom 5 pretekárov
Beh 13 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 10.89
2 76 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.09
3 Gyenešová MichaelaGyenešová Michaela 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.42
4 80 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.54
5 92 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.83
Celkom 5 pretekárov
Beh 14 (ne, 4.9.2022 - 11:20) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žigraiová VivienŽigraiová Vivien 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.26 5.00
2 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.37 3.00
3 240 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 10.59
4 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.84
5 237 Kolláriková OlíviaKolláriková Olívia 12 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 11.72
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.02 11.00
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.02 9.00
3 65 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 09.20 8.00
4 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.21 7.00
5 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.25 6.00
6 Žigraiová VivienŽigraiová Vivien 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.26 5.00
7 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.34 4.00
8 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.37 3.00
9 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.41 2.00
10 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.46 1.00
11 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 09.47
12 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.48
13 64 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.51
14 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.53
15 95 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.56
16 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 09.66
17 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.69
17 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.69
19 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.71
20 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 09.72
21 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.75
22 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.78
23 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.87
24 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 09.90
25 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.91
26 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.92
27 94 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.94
28 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.95
29 98 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.98
30 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.00
31 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.02
31 96 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.02
33 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.03
34 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.08
34 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 10.08
36 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.09
37 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.13
38 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.16
39 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.17
40 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 10.25
41 Nemcová TimeaNemcová Timea 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 10.27
42 71 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 10.28
43 380 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.29
44 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.31
44 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 10.31
46 76 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 10.33
47 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.38
48 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.55
49 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.56
50 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.57
51 75 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.58
51 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.58
53 240 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 10.59
54 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.65
54 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.65
56 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.66
57 Šurinová SofiaŠurinová Sofia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.72
58 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.75
59 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 10.77
60 Čížková EliškaČížková Eliška 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.83
61 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.84
62 Rakúsová NikaRakúsová Nika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.85
63 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 10.89
64 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.97
65 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.04
65 74 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.04
67 76 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.09
68 239 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 11.16
69 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.23
70 Gyenešová MichaelaGyenešová Michaela 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.42
71 80 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.54
72 237 Kolláriková OlíviaKolláriková Olívia 12 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 11.72
73 92 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.83
74 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 12.74
Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
97 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Hyplová JanaHyplová Jana 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DNS
Kýšková AnnaKýšková Anna 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 DNS

100 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 10:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.63 7.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 10:47) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.04 9.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.08 8.00
3 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 12.29 7.00
4 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.58 6.00
5 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.63 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 10:47) official Vietor: -4.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.75 4.00
2 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.20 2.00
3 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.68 1.00
4 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 14.03
5 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 15.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.9.2022 - 10:47) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 12.48
2 Pekar DavidPekar David 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 12.93
3 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 13.18
4 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 13.32
5 73 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 14.18
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 4.9.2022 - 10:47) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.79 11.00
2 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 12.37
3 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.79 3.00
4 364 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16.20
5 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16.83
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.79 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.04 9.00
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.08 8.00
4 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 12.29 7.00
5 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 12.37
6 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 12.48
7 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.58 6.00
8 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.63 5.00
9 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.75 4.00
10 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.79 3.00
11 Pekar DavidPekar David 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 12.93
12 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 13.18
13 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.20 2.00
14 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 13.32
15 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.68 1.00
16 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 14.03
17 73 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 14.18
18 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 15.28
19 364 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16.20
20 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16.83

100 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 10:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.81 7.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 10:57) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 13.94 7.00
Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DQ
Poznámky:
dráha č. 6 DQ podľa TP 16.8
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 10:54) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.18 11.00
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.76 9.00
3 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 13.77 8.00
4 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.23 6.00
5 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 14.71 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 10:54) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.62 5.00
2 Palkovičová KristínaPalkovičová Kristína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 14.87 3.00
3 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.04 2.00
4 Haramiová KatarínaHaramiová Katarína 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 15.28
5 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.83
6 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 15.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.9.2022 - 10:54) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 15.20 1.00
2 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.50
3 Hutníková SáraHutníková Sára 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 15.62
4 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 16.30
5 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 16.41
6 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 4.9.2022 - 10:54) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.98 7.00
2 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 14.52
3 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 15.18
4 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 15.24
5 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 15.82
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.18 11.00
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.76 9.00
3 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 13.77 8.00
4 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.98 7.00
5 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.23 6.00
6 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 14.52
7 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.62 5.00
8 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 14.71 4.00
9 Palkovičová KristínaPalkovičová Kristína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 14.87 3.00
10 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.04 2.00
11 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 15.18
12 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 15.20 1.00
13 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 15.24
14 Haramiová KatarínaHaramiová Katarína 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 15.28
15 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.50
16 Hutníková SáraHutníková Sára 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 15.62
17 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 15.82
18 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.83
19 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 15.99
20 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 16.30
21 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 16.41
22 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.80

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 14:25) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 20.12 11.00
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 20.87 8.00
3 222 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 22.24 7.00
4 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 22.41 6.00
5 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.21 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 14:25) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.96 5.00
2 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 23.05 4.00
3 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.21 2.00
4 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.38 1.00
5 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 24.78
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.9.2022 - 14:25) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 SB 24.27
2 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.02
3 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 25.12
4 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.62
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.9.2022 - 14:25) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 20.32 9.00
2 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 23.77
3 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.78
4 Matejdes LukášMatejdes Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 26.71
5 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.09
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 20.12 11.00
2 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 20.32 9.00
3 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 20.87 8.00
4 222 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 22.24 7.00
5 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 22.41 6.00
6 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.96 5.00
7 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 23.05 4.00
8 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.21 3.00
8 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.21 2.00
10 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.38 1.00
11 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 23.77
12 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 SB 24.27
13 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 24.78
14 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.02
15 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 25.12
16 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.62
17 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.78
18 Matejdes LukášMatejdes Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 26.71
19 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.09

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 14:35) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 21.47 11.00
2 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.17 9.00
3 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.58 6.00
4 90 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 22.65 5.00
Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 14:35) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.34 8.00
2 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.16
3 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.61
4 73 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.83
5 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.35
6 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.9.2022 - 14:35) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 23.26
2 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.01
3 70 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.10
4 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.27
5 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 24.52
6 87 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 26.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 4.9.2022 - 14:35) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 22.88 3.00
2 63 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 23.15 1.00
3 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 23.76
4 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 24.50
5 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 24.52
6 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 4.9.2022 - 14:35) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.57 7.00
2 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 24.17
3 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.84
4 78 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.94
5 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.84
6 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 4.9.2022 - 14:35) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.59
2 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 25.05
3 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 25.15
4 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.19
5 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.24
6 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 4.9.2022 - 14:35) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 25.30
2 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.31
3 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 26.72
4 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 26.88
5 Rakúsová NikaRakúsová Nika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.52
6 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 4.9.2022 - 14:35) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žigraiová VivienŽigraiová Vivien 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.93 2.00
2 66 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 23.35
3 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 25.66
4 72 Melicher AntóniaMelicher Antónia 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 25.82
5 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 26.54
6 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 28.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 4.9.2022 - 14:35) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 22.81 4.00
2 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 24.31
3 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 24.60
4 69 Štrosová LindaŠtrosová Linda 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 25.72
5 Nemcová TimeaNemcová Timea 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 25.99
6 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 26.73
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 21.47 11.00
2 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.17 9.00
3 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.34 8.00
4 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.57 7.00
5 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.58 6.00
6 90 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 22.65 5.00
7 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 22.81 4.00
8 78 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 22.88 3.00
9 Žigraiová VivienŽigraiová Vivien 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.93 2.00
10 63 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 23.15 1.00
11 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.16
12 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 23.26
13 66 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 23.35
14 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.61
15 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 23.76
16 73 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.83
17 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.01
18 70 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.10
19 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 24.17
20 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.27
21 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 24.31
22 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.35
23 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.44
24 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 24.50
25 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 24.52
25 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 24.52
27 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.59
28 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 24.60
29 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.84
30 78 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.94
31 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.95
32 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 25.05
33 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 25.15
34 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.19
35 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.24
36 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 25.30
37 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 25.66
38 69 Štrosová LindaŠtrosová Linda 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 25.72
39 72 Melicher AntóniaMelicher Antónia 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 25.82
40 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.84
41 Nemcová TimeaNemcová Timea 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 25.99
42 87 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 26.18
43 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.31
44 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.33
45 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 26.54
46 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 26.72
47 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 26.73
48 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 26.88
49 Rakúsová NikaRakúsová Nika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.52
50 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.59
51 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.68
52 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 28.27
Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 14:55) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.72 7.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.32 7.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 14:50) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.14 11.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.70 9.00
3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.15 8.00
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.53 7.00
359 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 14:50) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pekar DavidPekar David 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 27.13
2 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 28.03
3 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 30.39
4 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 32.39 6.00
5 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 33.51 5.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.14 11.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.70 9.00
3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.15 8.00
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.53 7.00
5 Pekar DavidPekar David 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 27.13
6 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 28.03
7 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 30.39
8 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 32.39 6.00
9 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 33.51 5.00
359 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 15:07) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 SB 26.38 7.00
2 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 28.18 5.00
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 28.74 4.00
Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 15:00) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.01 11.00
2 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.02 9.00
3 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 31.19 4.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 15:00) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 233 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 29.59 8.00
2 227 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 30.78 6.00
3 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 31.19 3.00
4 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 32.43 2.00
5 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 33.73 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.9.2022 - 15:00) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 30.78
2 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 31.63
3 229 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 34.09
4 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 35.54
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.9.2022 - 15:00) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 28.77
2 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 29.61
3 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.23 7.00
4 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.94 5.00
5 230 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 31.14
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.01 11.00
2 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.02 9.00
3 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 28.77
4 233 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 29.59 8.00
5 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 29.61
6 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.23 7.00
7 227 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 30.78 6.00
7 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 30.78
9 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.94 5.00
10 230 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 31.14
11 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 31.19 4.00
11 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 31.19 3.00
13 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 31.63
14 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 32.43 2.00
15 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 33.73 1.00
16 229 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 34.09
17 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 35.54

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 14:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:52.17 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.31 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:53.55 11.00
2 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:53.85 9.00
3 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:54.84 8.00
4 235 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:59.48 7.00
5 101 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:01.64 6.00
6 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:05.69 5.00
Celkom 6 pretekárov

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:05.41 7.00
2 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:09.40 5.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:04.03 11.00
2 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:07.61 9.00
3 Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 1:11.72 8.00
Celkom 3 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 224 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:43.39 11.00
2 223 Bulejko MartinBulejko Martin 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:46.09 9.00
3 222 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 1:52.23 8.00
4 221 Petráš RolandPetráš Roland 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 1:55.16 7.00
5 218 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:03.47 6.00
6 220 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 2:03.47 5.00
7 219 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:09.33 4.00
8 216 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:13.21 3.00
9 215 Gašpar MatúšGašpar Matúš 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 2:14.32 2.00
10 217 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:14.48 1.00
11 60 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 PB 2:18.30
12 214 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:18.45
13 209 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 PB 2:19.10
14 213 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:21.10
15 212 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:22.16
16 192 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 PB 2:22.65
Celkom 16 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 12:32) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 1:52.38 11.00
2 66 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 1:53.26 9.00
3 63 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 1:53.60 8.00
4 68 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 1:54.13 7.00
5 62 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:54.17 6.00
6 64 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 1:59.14 5.00
7 67 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:02.26 4.00
8 69 Štrosová LindaŠtrosová Linda 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:06.22 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 70 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:05.68 3.00
2 79 Brišková VandaBrišková Vanda 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 PB 2:07.73 1.00
3 71 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 2:08.86
4 73 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:09.64
5 72 Melicher AntóniaMelicher Antónia 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 2:09.66
6 75 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 2:14.68
7 78 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:17.21
8 74 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:22.93
9 76 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:26.23
10 77 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:30.84
11 80 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:33.87
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 1:52.38 11.00
2 66 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 1:53.26 9.00
3 63 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 1:53.60 8.00
4 68 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 1:54.13 7.00
5 62 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:54.17 6.00
6 64 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 1:59.14 5.00
7 67 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:02.26 4.00
8 70 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:05.68 3.00
9 69 Štrosová LindaŠtrosová Linda 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:06.22 2.00
10 79 Brišková VandaBrišková Vanda 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 PB 2:07.73 1.00
11 71 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 2:08.86
12 73 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:09.64
13 72 Melicher AntóniaMelicher Antónia 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 2:09.66
14 75 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 2:14.68
15 78 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:17.21
16 74 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:22.93
17 76 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:26.23
18 77 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:30.84
19 80 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:33.87

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 235 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:22.26 11.00
2 236 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:28.91 9.00
3 359 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:36.35 8.00
4 364 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:52.60 7.00
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 233 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:28.31 11.00
2 226 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 2:37.98
3 230 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 2:39.75
4 227 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:40.05 9.00
5 234 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:50.51 8.00
6 229 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:50.94 7.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 4:31.97 7.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 4:43.05 11.00
2 72 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 4:47.45 9.00
3 73 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 4:51.03
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 13:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 84 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:51.38 11.00
2 83 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:51.54 9.00
3 81 Martinčík AlexMartinčík Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 6:23.98 8.00
4 86 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 6:32.99 7.00
5 85 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 6:47.89 6.00
82 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 13:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 5:49.52 11.00
2 91 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 5:50.39 9.00
3 89 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 5:55.90 8.00
4 88 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 6:02.27 7.00
5 94 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 6:03.90 6.00
6 93 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 6:04.68 5.00
7 79 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 16 6:07.28 4.00
8 92 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 6:08.11 3.00
9 90 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 6:16.26 2.00
10 95 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 6:16.40 1.00
11 77 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 18 6:17.12
12 96 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 6:34.69
13 78 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 17 PB 6:43.09
14 76 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 19 7:02.25
15 80 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 15 7:05.80
16 98 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 7:10.28
17 99 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 13 7:17.07
18 75 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 20 7:27.84
19 100 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 14 8:18.04
97 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 DNS
Celkom 20 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 96 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10:50.06 11.00
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 4.9.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 61 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12:20.14 11.00
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 10:30) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 10.18 11.00
2 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 11.98 8.00
3 220 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 12.73 7.00
4 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 12.75 6.00
5 Bertúšek IvoBertúšek Ivo 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 13.18 5.00
6 Zelenák IvanZelenák Ivan 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 14.33 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 10:30) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.39 9.00
2 364 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.25 4.00
3 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 14.27 3.00
4 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.92 1.00
5 212 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.30
6 Vitko AlexVitko Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 16.03
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 10.18 11.00
2 224 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.39 9.00
3 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 11.98 8.00
4 220 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 12.73 7.00
5 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 12.75 6.00
6 Bertúšek IvoBertúšek Ivo 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 13.18 5.00
7 364 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.25 4.00
8 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 14.27 3.00
9 Zelenák IvanZelenák Ivan 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 14.33 2.00
10 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.92 1.00
11 212 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.30
12 Vitko AlexVitko Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 16.03

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.9.2022 - 10:37) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10.02 11.00
2 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.84 9.00
3 62 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.86 8.00
4 89 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 10.86 7.00
5 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 11.36 6.00
6 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.92 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.9.2022 - 10:37) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.87 5.00
2 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.82 1.00
3 Ostrovská HanaOstrovská Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 14.14
4 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 14.15
5 99 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.18
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.9.2022 - 10:37) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.95 3.00
2 78 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.80 2.00
3 77 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 13.92
4 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 14.42
5 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.91
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10.02 11.00
2 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.84 9.00
3 62 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.86 8.00
3 89 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 10.86 7.00
5 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 11.36 6.00
6 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.87 5.00
7 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.92 4.00
8 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.95 3.00
9 78 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava