<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Trnava (28. 5. 2022)

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 28.5.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 25.12
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 28.5.2022 - 14:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.15
2 19 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.50
3 312 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.53
4 232 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.58
5 310 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.86
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.5.2022 - 14:30) official Vietor: +4.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 238 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 25.13
2 88 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.20
3 17 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.34
4 218 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 25.88
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.15
2 19 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.50
3 312 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.53
4 232 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.58
5 310 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.86
6 238 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 25.13
7 88 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.20
8 17 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.34
9 218 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 25.88

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 28.5.2022 - 14:27) official Vietor: +5.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.12
2 7 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.24
3 305 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.71
4 198 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 25.21
5 5 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.74
6 224 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 26.76
7 289 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 26.88
8 91 Malík MárioMalík Mário 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 28.76
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 28.5.2022 - 14:37) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 369 Kharashchuk TetianaKharashchuk Tetiana 02 02 UkrajinaUkrajina 5 24.74
2 328 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.77
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 28.5.2022 - 14:37) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.84
2 260 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 26.00
3 295 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.56
4 35 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.69
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.5.2022 - 14:37) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 26.32
2 213 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 28.18
3 80 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.78
4 31 Cáková Diana MáriaCáková Diana Mária 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 31.28
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.84
2 260 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 26.00
3 268 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 26.32
4 295 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.56
5 35 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.69
6 213 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 28.18
7 80 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.78
8 31 Cáková Diana MáriaCáková Diana Mária 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 31.28

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.5.2022 - 14:34) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.64
2 253 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 27.35
MS 222 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 27.48
4 331 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.68
5 136 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 28.28
6 275 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 28.53
7 339 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.96
137 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.5.2022 - 14:34) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 28.77
2 247 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 29.30
3 36 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 29.75
4 333 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 29.99
5 48 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 31.02
47 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.64
2 253 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 27.35
3 222 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 27.48
4 331 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.68
5 136 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 28.28
6 275 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 28.53
7 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 28.77
8 339 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.96
9 247 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 29.30
10 36 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 29.75
11 333 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 29.99
12 48 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 31.02
137 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
47 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS