<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Trnava (28. 5. 2022)

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 28.5.2022 - 10:08) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 306 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.41
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 28.5.2022 - 10:08) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.96
2 314 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.22
3 316 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.28
4 312 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.37
5 310 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.57
6 232 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.5.2022 - 10:08) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.88
2 238 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 12.23
3 243 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 12.25
4 17 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 12.45
5 218 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 12.55
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.96
2 314 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.22
3 316 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.28
4 312 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.37
5 310 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.57
6 232 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.62
7 230 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.88
8 238 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 12.23
9 243 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 12.25
10 17 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 12.45
11 218 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 12.55

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.5.2022 - 10:05) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.12 Q
2 114 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.02 Q
3 198 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 12.09 q
4 289 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.54 q
5 91 Malík MárioMalík Mário 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 13.50
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.5.2022 - 10:05) official Vietor: +3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.30 Q
2 305 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.81 Q
3 110 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.16 q
4 224 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.80 q
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.12 Q
2 7 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.30 Q
3 305 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.81 Q
4 114 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.02 Q
5 198 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 12.09 q
6 110 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.16 q
7 289 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.54 q
8 224 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.80 q
9 91 Malík MárioMalík Mário 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 13.50

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2022 - 11:17) official Vietor: +3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.15
2 7 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.43
3 305 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.93
4 114 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.01
5 198 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 12.07
6 110 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.07
7 289 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.63
8 224 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 12.85
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 28.5.2022 - 10:15) official Vietor: +3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 12.76
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 28.5.2022 - 10:15) official Vietor: +3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.84
2 216 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 12.17
3 260 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.44
4 35 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.60
5 268 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.63
6 280 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 12.90
7 271 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 28.5.2022 - 10:15) official Vietor: +3.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 13.11
2 73 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.60
3 130 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.69
4 263 Kudlová MichaelaKudlová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.03
5 44 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.55
6 31 Cáková Diana MáriaCáková Diana Mária 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.98
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.84
2 216 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 12.17
3 260 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.44
4 35 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.60
5 268 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.63
6 280 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 12.90
7 271 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.00
8 213 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 13.11
9 73 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.60
10 130 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.69
11 263 Kudlová MichaelaKudlová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.03
12 44 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.55
13 31 Cáková Diana MáriaCáková Diana Mária 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.98

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.5.2022 - 10:12) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.68 Q
2 247 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.34 Q
3 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 13.78 q
4 333 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.18 q
5 48 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.45
27 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.5.2022 - 10:12) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 12.89 Q
2 137 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.93 Q
3 276 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 13.89 q
4 36 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.31 q
5 215 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 14.51
6 68 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 14.85
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.68 Q
2 186 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 12.89 Q
3 137 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.93 Q
4 247 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.34 Q
5 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 13.78 q
6 276 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 13.89 q
7 333 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.18 q
8 36 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.31 q
9 48 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.45
10 215 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 14.51
11 68 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 14.85
27 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2022 - 11:19) official Vietor: +3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.50
2 186 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.61
3 137 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.80
4 247 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.29
5 250 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 13.70
6 276 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 13.91
7 36 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.12
8 333 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.16
Celkom 8 pretekárov