<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ najml. žiactva a st. žiactva

Trnava (8. 5. 2022)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 07.43 11.00
2 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 07.58 9.00
3 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 07.82 8.00
4 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 07.85 7.00
5 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 07.87 6.00
6 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 07.88 5.00
7 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 07.99 4.00
8 310 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 08.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 PB 08.00 3.00
2 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 08.04 2.00
3 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 08.23
4 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 08.46
5 301 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 08.47
6 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 10:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 08.27
2 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.47
3 Sáraz SamuelSáraz Samuel 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 08.53
4 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.01
5 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.27
6 552 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.58
7 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.62
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 10:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Požgaj JergušPožgaj Jerguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 08.07 1.00
2 Argyusi OliverArgyusi Oliver 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 08.38
3 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.86
4 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 08.97
5 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.45
6 Čišecký FilipČišecký Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.63
7 Cmarko RóbertCmarko Róbert 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.03
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 07.43 11.00
2 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 07.58 9.00
3 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 07.82 8.00
4 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 07.85 7.00
5 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 07.87 6.00
6 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 07.88 5.00
7 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 07.99 4.00
8 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 PB 08.00 3.00
9 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 08.04 2.00
10 Požgaj JergušPožgaj Jerguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 08.07 1.00
11 310 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 08.11
12 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 08.23
13 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 08.27
14 Argyusi OliverArgyusi Oliver 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 08.38
15 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 08.46
16 301 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 08.47
16 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.47
18 Sáraz SamuelSáraz Samuel 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 08.53
19 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.57
20 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.86
21 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 08.97
22 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.01
23 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.27
24 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.45
25 552 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.58
26 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.62
27 Čišecký FilipČišecký Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.63
28 Cmarko RóbertCmarko Róbert 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.03

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.06 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.16 8.00
3 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.19 7.00
4 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.42 6.00
5 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.47 5.00
6 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 08.58 4.00
7 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 08.80
8 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 08.73 2.00
2 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.75 0.50
3 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 08.76
4 Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 08.81
5 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.92
6 Palkovičová KristínaPalkovičová Kristína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 7 09.02
7 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.13
8 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.75 0.50
2 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.80
3 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 08.84
4 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 08.85
5 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.86
MS Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.90
7 253 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.96
8 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 08.96
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 08.62 3.00
2 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.93
3 197 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 08.96
4 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.17
MS Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.26
6 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.28
7 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.39
Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 09.06
MS Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.12
3 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.20
MS Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.26
5 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.27
MS Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.37
7 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 09.37
MS Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.41
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.24
2 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.33
MS Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.47
4 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.52
MS Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.62
6 105 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.66
7 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.68
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 09.48
2 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 09.55
3 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 09.58
4 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.66
MS Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.68
MS 211 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.77
7 199 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.99
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.37
2 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 09.59
3 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.69
MS Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.80
MS Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.86
MS Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.91
MS Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.25
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koreňová NinaKoreňová Nina 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.56
2 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.81
3 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.92
MS Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.10
5 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.18
MS Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.34
MS Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.40
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 PB 08.97
2 Thurská AnetaThurská Aneta 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 09.39
3 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.47
4 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.66
5 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.79
MS Šurinová SofiaŠurinová Sofia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.27
7 Švecová MichaellaŠvecová Michaella 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 11.01
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (ne, 8.5.2022 - 10:33) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulhánková ViktorieKulhánková Viktorie 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.09 9.00
2 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.86
3 Csiba CsengeCsiba Csenge 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 09.03
4 Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 09.31
5 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.73
6 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.81
MS Drličková TamaraDrličková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.20
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.06 11.00
2 Kulhánková ViktorieKulhánková Viktorie 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.09 9.00
3 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.16 8.00
4 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.19 7.00
5 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.42 6.00
6 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.47 5.00
7 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 08.58 4.00
8 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 08.62 3.00
9 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 08.73 2.00
10 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.75 0.50
10 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.75 0.50
12 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 08.76
13 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 08.80
13 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.80
15 Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 08.81
16 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 08.84
17 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 08.85
18 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.86
18 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.86
20 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.90
21 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.92
22 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.93
23 253 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.96
23 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 08.96
23 197 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 08.96
26 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 PB 08.97
27 Palkovičová KristínaPalkovičová Kristína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 7 09.02
28 Csiba CsengeCsiba Csenge 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 09.03
29 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 09.06
30 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.12
31 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.13
31 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.13
33 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.17
34 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.18
35 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.20
36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.24
37 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.26
37 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.26
39 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.27
40 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.28
41 Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 09.31
42 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.33
43 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.37
43 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 09.37
43 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.37
46 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.39
46 Thurská AnetaThurská Aneta 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 09.39
48 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.41
49 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.47
49 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.47
51 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 09.48
52 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.52
53 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 09.55
54 Koreňová NinaKoreňová Nina 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.56
55 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 09.58
56 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 09.59
57 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.62
58 105 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.66
58 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.66
58 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.66
61 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.68
61 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.68
63 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.69
64 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.73
65 211 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.77
66 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.79
67 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.80
68 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.81
68 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.81
70 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.86
71 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.91
72 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.92
73 199 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.99
74 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.10
75 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.18
76 Drličková TamaraDrličková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.20
77 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.25
78 Šurinová SofiaŠurinová Sofia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.27
79 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.34
80 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.40
81 Švecová MichaellaŠvecová Michaella 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 11.01
Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.86 76.00
2 208 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.31 73.00
3 195 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.32 72.00
4 192 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.38 71.00
5 220 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.40 70.00
6 191 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.42 69.00
7 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 09.76 61.00
8 197 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.52 36.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.13 75.00
2 194 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.53 66.00
3 239 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 PB 09.66 65.00
4 243 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.75 63.00
5 113 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.75 62.00
6 189 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.85 59.00
7 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.02 56.00
8 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.16 51.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 09.83 60.00
2 198 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.09 54.00
3 199 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 10.18 50.00
4 Fančovič SamuelFančovič Samuel 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.30 44.00
5 196 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.38 41.00
6 210 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 PB 10.72 27.00
7 201 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.86 23.00
8 Straňovský TimothyStraňovský Timothy 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.21 12.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Beňák OskarBeňák Oskar 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.30 45.00
2 200 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 10.44 39.00
3 Vrábel AdamVrábel Adam 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.64 31.00
4 242 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 10.93 21.00
5 209 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.04 18.00
6 Straňovský SamuelStraňovský Samuel 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.07 17.00
7 230 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 11.15 15.00
8 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 11.16 14.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Povolný TadeášPovolný Tadeáš 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.53 35.00
2 202 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 10.91 22.00
3 214 Segeč KristiánSegeč Kristián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.11 16.00
4 211 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.27 11.00
5 176 Tóth FilipTóth Filip 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.28 10.00
6 247 Segéň TobiasSegéň Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.52 9.00
7 213 Sprušanský Alex SimonSprušanský Alex Simon 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.07 5.00
8 212 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.11 4.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Kretter MichalKretter Michal 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.97 57.00
2 226 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.19 49.00
3 224 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.27 46.00
4 Šebo MaximiliánŠebo Maximilián 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.36 42.00
5 231 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.66 30.00
6 215 Beličák MatejBeličák Matej 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.73 26.00
7 248 Šarközi Tomᚊarközi Tomáš 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.92 7.00
8 244 Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.59 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 228 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.42 68.00
2 217 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.44 67.00
3 218 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.06 55.00
4 219 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.10 53.00
5 238 Kyta SamuelKyta Samuel 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.47 37.00
6 233 Hupka RichardHupka Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.69 29.00
7 187 Tóth MichalTóth Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.71 28.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.24 74.00
2 216 Bertúšek IvoBertúšek Ivo 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.32 43.00
3 245 Pethö PatrikPethö Patrik 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.44 38.00
4 207 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.56 34.00
5 249 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.59 32.00
6 236 Kosár KondrádKosár Kondrád 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.77 25.00
7 128 Šulla RichardŠulla Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.16 13.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.15 52.00
2 300 Žúrek RichardŽúrek Richard 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.43 40.00
3 225 Duška DarenDuška Daren 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.58 33.00
4 221 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.00 19.00
5 227 Galba BrunoGalba Bruno 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.85 8.00
6 Krajčovič AlexKrajčovič Alex 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 11.93 6.00
7 Kabát MatúšKabát Matúš 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.26 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 299 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.72 64.00
2 205 Dobiaš JakubDobiaš Jakub 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 09.92 58.00
3 235 Kašuba SamuelKašuba Samuel 12 12 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 10.21 48.00
4 240 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.26 47.00
5 234 Kállay JurajKállay Juraj 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.79 24.00
6 232 Hrubina NoelHrubina Noel 13 13 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 10.94 20.00
222 Černý LukášČerný Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.86 76.00
2 223 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.13 75.00
3 229 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.24 74.00
4 208 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.31 73.00
5 195 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.32 72.00
6 192 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.38 71.00
7 220 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.40 70.00
8 191 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.42 69.00
8 228 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.42 68.00
10 217 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.44 67.00
11 194 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.53 66.00
12 239 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 PB 09.66 65.00
13 299 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.72 64.00
14 243 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.75 63.00
14 113 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.75 62.00
16 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 09.76 61.00
17 250 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 09.83 60.00
18 189 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.85 59.00
19 205 Dobiaš JakubDobiaš Jakub 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 09.92 58.00
20 237 Kretter MichalKretter Michal 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.97 57.00
21 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.02 56.00
22 218 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.06 55.00
23 198 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.09 54.00
24 219 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.10 53.00
25 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.15 52.00
26 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.16 51.00
27 199 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 10.18 50.00
28 226 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.19 49.00
29 235 Kašuba SamuelKašuba Samuel 12 12 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 10.21 48.00
30 240 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.26 47.00
31 224 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.27 46.00
32 Fančovič SamuelFančovič Samuel 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.30 44.00
32 206 Beňák OskarBeňák Oskar 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.30 45.00
34 216 Bertúšek IvoBertúšek Ivo 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.32 43.00
35 Šebo MaximiliánŠebo Maximilián 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.36 42.00
36 196 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.38 41.00
37 300 Žúrek RichardŽúrek Richard 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.43 40.00
38 200 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 10.44 39.00
38 245 Pethö PatrikPethö Patrik 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.44 38.00
40 238 Kyta SamuelKyta Samuel 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.47 37.00
41 197 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.52 36.00
42 246 Povolný TadeášPovolný Tadeáš 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.53 35.00
43 207 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.56 34.00
44 225 Duška DarenDuška Daren 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.58 33.00
45 249 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.59 32.00
46 Vrábel AdamVrábel Adam 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.64 31.00
47 231 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.66 30.00
48 233 Hupka RichardHupka Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.69 29.00
49 187 Tóth MichalTóth Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.71 28.00
50 210 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 PB 10.72 27.00
51 215 Beličák MatejBeličák Matej 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.73 26.00
52 236 Kosár KondrádKosár Kondrád 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.77 25.00
53 234 Kállay JurajKállay Juraj 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.79 24.00
54 201 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.86 23.00
55 202 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 10.91 22.00
56 242 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 10.93 21.00
57 232 Hrubina NoelHrubina Noel 13 13 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 10.94 20.00
58 221 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.00 19.00
59 209 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.04 18.00
60 Straňovský SamuelStraňovský Samuel 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.07 17.00
61 214 Segeč KristiánSegeč Kristián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.11 16.00
62 230 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 11.15 15.00
63 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 11.16 14.00
63 128 Šulla RichardŠulla Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.16 13.00
65 Straňovský TimothyStraňovský Timothy 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.21 12.00
66 211 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.27 11.00
67 176 Tóth FilipTóth Filip 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.28 10.00
68 247 Segéň TobiasSegéň Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.52 9.00
69 227 Galba BrunoGalba Bruno 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.85 8.00
70 248 Šarközi Tomᚊarközi Tomáš 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.92 7.00
71 Krajčovič AlexKrajčovič Alex 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 11.93 6.00
72 213 Sprušanský Alex SimonSprušanský Alex Simon 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.07 5.00
73 212 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.11 4.00
74 Kabát MatúšKabát Matúš 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.26 3.00
75 244 Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.59 2.00
222 Černý LukášČerný Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:42) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 17.64 11.00
2 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.30 8.00
3 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 18.40 7.00
4 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 18.76 5.00
5 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 18.92 4.00
6 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.40 2.00
7 367 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.71
8 301 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 20.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:42) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 221 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.73 6.00
2 552 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 21.90
3 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 22.77
4 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 23.45
5 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 PB 23.84
6 Čišecký FilipČišecký Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.91
7 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.31
8 Cmarko RóbertCmarko Róbert 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 12:42) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.04 9.00
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 19.06 3.00
3 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 19.49 1.00
4 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 19.73
5 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 19.75
6 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 21.66
7 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 21.85
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 17.64 11.00
2 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.04 9.00
3 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.30 8.00
4 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 18.40 7.00
5 221 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.73 6.00
6 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 18.76 5.00
7 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 18.92 4.00
8 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 19.06 3.00
9 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.40 2.00
10 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 19.49 1.00
11 367 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.71
12 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 19.73
13 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 19.75
14 301 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 20.47
15 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 21.66
16 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 21.85
17 552 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 21.90
18 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 22.77
19 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 23.45
20 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 PB 23.84
21 Čišecký FilipČišecký Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.91
22 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.31
23 Cmarko RóbertCmarko Róbert 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.67

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 19.47 11.00
2 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.20 9.00
3 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 20.36 8.00
4 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.51 6.00
5 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 20.56 5.00
6 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 20.98 4.00
7 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 21.08 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 21.10 0.50
2 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 21.10 0.50
3 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 21.32
4 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 21.64
5 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 21.68
6 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 22.10
7 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 22.30
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 12:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 21.53
2 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 21.78
3 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 22.21
4 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 22.36
MS Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 22.36
6 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 22.93
MS Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 12:50) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 22.01
2 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 22.39
3 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 22.91
4 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 23.24
5 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 23.27
6 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 23.37
MS Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 24.17
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 8.5.2022 - 12:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 23.84
2 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 24.01
3 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.66
4 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 25.07
5 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 25.38
6 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 25.69
Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 8.5.2022 - 12:50) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 21.09 2.00
2 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.36
MS Dršková ZuzanaDršková Zuzana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.01
4 Koreňová NinaKoreňová Nina 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 23.42
5 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.84
6 Klempová MelániaKlempová Melánia 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.78
MS Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.61
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 8.5.2022 - 12:50) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 20.37 7.00
2 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 PB 21.38
3 Thurská AnetaThurská Aneta 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 22.72
4 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 23.80
5 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 24.14
6 Makovníková EsterMakovníková Ester 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 PB 27.23
Drličková TamaraDrličková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 19.47 11.00
2 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.20 9.00
3 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 20.36 8.00
4 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 20.37 7.00
5 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.51 6.00
6 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 20.56 5.00
7 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 20.98 4.00
8 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 21.08 3.00
9 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 21.09 2.00
10 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 21.10 0.50
10 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 21.10 0.50
12 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 21.32
13 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 PB 21.38
14 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 21.53
15 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 21.64
16 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 21.68
17 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 21.78
18 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 22.01
19 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 22.10
20 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 22.21
21 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 22.30
22 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 22.36
22 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 22.36
22 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.36
25 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 22.39
26 Thurská AnetaThurská Aneta 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 22.72
27 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 22.91
28 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 22.93
29 Dršková ZuzanaDršková Zuzana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.01
30 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.13
31 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 23.24
32 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 23.27
33 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 23.37
34 Koreňová NinaKoreňová Nina 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 23.42
35 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 23.80
36 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 23.84
36 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.84
38 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 24.01
39 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 24.14
40 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 24.17
41 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.66
42 Klempová MelániaKlempová Melánia 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.78
43 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 25.07
44 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 25.38
45 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.61
46 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 25.69
47 Makovníková EsterMakovníková Ester 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 PB 27.23
Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Drličková TamaraDrličková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 22.37 105.00
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.77 104.00
3 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 23.30 103.00
4 73 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 23.82 101.00
5 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 23.85 100.00
6 178 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 23.95 98.00
7 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.51 91.00
8 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.74 85.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 23.90 99.00
2 76 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 24.26 94.00
3 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 24.43 93.00
4 147 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.55 90.00
5 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 PB 24.71 86.00
6 180 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.11 81.00
7 190 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 25.11 81.00
8 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 25.51 71.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 24.62 89.00
2 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 25.02 82.00
3 70 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 25.32 76.00
4 69 Goda LetíciaGoda Letícia 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 PB 25.45 74.00
5 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 25.50 72.00
6 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 25.64 69.00
7 64 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 27.30 46.00
8 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.21 33.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.65 88.00
2 Hlboká NelaHlboká Nela 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 25.71 68.00
3 177 Tokošová SáraTokošová Sára 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.85 66.00
4 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.54 58.00
5 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 26.64 56.00
6 97 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 27.11 52.00
7 104 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 27.50 40.00
8 63 Džalajová Lujza KarolynDžalajová Lujza Karolyn 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 28.09 34.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Peterková Emily RosePeterková Emily Rose 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 25.32 76.00
2 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 26.26 64.00
3 189 Vargová DominikaVargová Dominika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 26.93 54.00
4 170 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 27.22 50.00
5 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 27.43 42.00
6 67 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 27.59 39.00
7 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 28.50 30.00
8 87 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 30.22 17.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 24.01 97.00
2 Červeňová GabrielaČerveňová Gabriela 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 26.38 61.00
3 171 Štrosová LindaŠtrosová Linda 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 27.24 48.00
4 65 Filušová JúliaFilušová Júlia 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 29.75 22.00
5 61 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 29.97 20.00
6 126 Povolná SoňaPovolná Soňa 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 30.05 19.00
7 89 Lörincová KarinLörincová Karin 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 31.20 13.00
8 166 Siekliková PatríciaSiekliková Patrícia 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 31.45 10.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.70 87.00
MS 92 Maťušová LauraMaťušová Laura 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.94
3 85 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 26.35 63.00
4 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 27.00 53.00
5 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.88 29.00
6 175 Tarkošová NelaTarkošová Nela 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 30.49 15.00
7 169 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 31.32 12.00
8 172 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 33.44 7.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.48 102.00
2 Beličáková KláraBeličáková Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.90 55.00
3 75 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.69 38.00
4 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.03 35.00
5 Sprušanská Sofia MáriaSprušanská Sofia Mária 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 30.22 16.00
6 68 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.62 14.00
7 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.76 9.00
93 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Gurišová ViktóriaGurišová Viktória 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.18 95.00
2 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 26.38 62.00
3 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.52 59.00
4 Peroli GretaPeroli Greta 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 29.41 24.00
5 Mankovická Nella LíviaMankovická Nella Lívia 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 29.72 23.00
6 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 29.77 21.00
7 91 Macharová EliškaMacharová Eliška 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 31.99 8.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Chrenková EliškaChrenková Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.46 92.00
2 86 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.88 84.00
3 30 Boďo AlicaBoďo Alica 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.62 57.00
4 72 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.36 43.00
5 59 Boledovičová HanaBoledovičová Hana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.31 32.00
6 Slugeňová ĽubkaSlugeňová Ľubka 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 28.40 31.00
7 Adamik LaraAdamik Lara 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 30.12 18.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.11 81.00
2 24 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 25.17 78.00
3 77 Hrabecová EmmaHrabecová Emma 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.76 67.00
4 98 Ondreáková VivienOndreáková Vivien 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 25.95 65.00
5 16 Adamčíková NelaAdamčíková Nela 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 27.49 41.00
6 60 Csalová TatianaCsalová Tatiana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.92 28.00
7 146 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 31.37 11.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 12 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 24.09 96.00
2 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 27.13 51.00
3 84 Kubálová ElizabethKubálová Elizabeth 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 27.33 44.00
4 95 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.97 36.00
5 Hrmová HanaHrmová Hana 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 28.97 26.00
6 174 Švecová ZaraŠvecová Zara 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 34.44 6.00
7 Lerche NelaLerche Nela 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 35.26 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 13 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.17 78.00
2 82 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.48 73.00
3 167 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 26.40 60.00
4 90 Macháčková LeaMacháčková Lea 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 27.23 49.00
5 188 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 27.77 37.00
6 83 Kováčová MichaelaKováčová Michaela 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 28.93 27.00
7 88 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 29.33 25.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 14 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 24.88 84.00
2 173 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 25.62 70.00
MS Rakúsová NikaRakúsová Nika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.79
4 80 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 27.25 47.00
5 Švolíková EmaŠvolíková Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 27.33 45.00
MS 27 Benáková AgnesBenáková Agnes 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 31.50
7 Železníková PetraŽelezníková Petra 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 34.45 5.00
8 100 Petríčková EliškaPetríčková Eliška 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 39.44 3.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 22.37 105.00
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.77 104.00
3 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 23.30 103.00
4 176 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.48 102.00
5 73 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 23.82 101.00
6 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 23.85 100.00
7 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 23.90 99.00
8 178 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 23.95 98.00
9 62 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 24.01 97.00
10 78 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 24.09 96.00
11 71 Gurišová ViktóriaGurišová Viktória 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 24.18 95.00
12 76 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 24.26 94.00
13 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 24.43 93.00
14 79 Chrenková EliškaChrenková Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.46 92.00
15 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.51 91.00
16 147 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.55 90.00
17 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 24.62 89.00
18 66 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.65 88.00
19 96 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.70 87.00
20 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 PB 24.71 86.00
21 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.74 85.00
22 86 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.88 84.00
22 179 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 24.88 84.00
24 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 25.02 82.00
25 180 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.11 81.00
25 190 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 25.11 81.00
25 81 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.11 81.00
28 24 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 25.17 78.00
28 94 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.17 78.00
30 70 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 25.32 76.00
30 99 Peterková Emily RosePeterková Emily Rose 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 25.32 76.00
32 69 Goda LetíciaGoda Letícia 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 PB 25.45 74.00
33 82 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.48 73.00
34 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 25.50 72.00
35 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 25.51 71.00
36 173 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 25.62 70.00
37 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 25.64 69.00
38 Hlboká NelaHlboká Nela 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 25.71 68.00
39 77 Hrabecová EmmaHrabecová Emma 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.76 67.00
40 177 Tokošová SáraTokošová Sára 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.85 66.00
41 92 Maťušová LauraMaťušová Laura 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.94
42 98 Ondreáková VivienOndreáková Vivien 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 25.95 65.00
43 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 26.26 64.00
44 85 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 26.35 63.00
45 Červeňová GabrielaČerveňová Gabriela 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 26.38 61.00
45 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 26.38 62.00
47 167 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 26.40 60.00
48 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.52 59.00
49 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.54 58.00
50 30 Boďo AlicaBoďo Alica 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.62 57.00
51 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 26.64 56.00
52 Rakúsová NikaRakúsová Nika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.79
53 Beličáková KláraBeličáková Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.90 55.00
54 189 Vargová DominikaVargová Dominika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 26.93 54.00
55 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 27.00 53.00
56 97 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 27.11 52.00
57 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 27.13 51.00
58 170 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 27.22 50.00
59 90 Macháčková LeaMacháčková Lea 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 27.23 49.00
60 171 Štrosová LindaŠtrosová Linda 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 27.24 48.00
61 80 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 27.25 47.00
62 64 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 27.30 46.00
63 84 Kubálová ElizabethKubálová Elizabeth 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 27.33 44.00
63 Švolíková EmaŠvolíková Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 27.33 45.00
65 72 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.36 43.00
66 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 27.43 42.00
67 16 Adamčíková NelaAdamčíková Nela 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 27.49 41.00
68 104 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 27.50 40.00
69 67 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 27.59 39.00
70 75 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.69 38.00
71 188 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 27.77 37.00
72 95 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.97 36.00
73 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.03 35.00
74 63 Džalajová Lujza KarolynDžalajová Lujza Karolyn 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 28.09 34.00
75 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.21 33.00
76 59 Boledovičová HanaBoledovičová Hana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.31 32.00
77 Slugeňová ĽubkaSlugeňová Ľubka 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 28.40 31.00
78 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 28.50 30.00
79 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.88 29.00
80 60 Csalová TatianaCsalová Tatiana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.92 28.00
81 83 Kováčová MichaelaKováčová Michaela 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 28.93 27.00
82 Hrmová HanaHrmová Hana 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 28.97 26.00
83 88 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 29.33 25.00
84 Peroli GretaPeroli Greta 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 29.41 24.00
85 Mankovická Nella LíviaMankovická Nella Lívia 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 29.72 23.00
86 65 Filušová JúliaFilušová Júlia 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 29.75 22.00
87 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 29.77 21.00
88 61 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 29.97 20.00
89 126 Povolná SoňaPovolná Soňa 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 30.05 19.00
90 Adamik LaraAdamik Lara 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 30.12 18.00
91 87 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 30.22 17.00
91 Sprušanská Sofia MáriaSprušanská Sofia Mária 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 30.22 16.00
93 175 Tarkošová NelaTarkošová Nela 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 30.49 15.00
94 68 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.62 14.00
95 89 Lörincová KarinLörincová Karin 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 31.20 13.00
96 169 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 31.32 12.00
97 146 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 31.37 11.00
98 166 Siekliková PatríciaSiekliková Patrícia 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 31.45 10.00
99 27 Benáková AgnesBenáková Agnes 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 31.50
100 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.76 9.00
101 91 Macharová EliškaMacharová Eliška 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 31.99 8.00
102 172 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 33.44 7.00
103 174 Švecová ZaraŠvecová Zara 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 34.44 6.00
104 Železníková PetraŽelezníková Petra 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 34.45 5.00
105 Lerche NelaLerche Nela 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 35.26 4.00
106 100 Petríčková EliškaPetríčková Eliška 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 39.44 3.00
93 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 11:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 39.99 11.00
2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 41.44 9.00
3 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 44.83 8.00
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 45.49 7.00
5 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 54.46 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 11:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 299 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 45.62 6.00
2 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 50.71 5.00
3 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 50.96 4.00
4 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 52.02 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 39.99 11.00
2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 41.44 9.00
3 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 44.83 8.00
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 45.49 7.00
5 299 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 45.62 6.00
6 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 50.71 5.00
7 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 50.96 4.00
8 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 52.02 3.00
9 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 54.46 2.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 42.12 11.00
2 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 44.11 8.00
3 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčí