<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 2. skupina

Zvolen (22. 6. 2022)

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 15:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.76 20.00
2 2 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 07.98 19.00
3 58 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.41 13.00
4 1 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.60 7.00
5 4 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.65 3.50
6 66 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 15:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 08.18 17.00
2 65 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.42 12.00
3 59 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.46 10.50
4 5 Štefaňák JánŠtefaňák Ján 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.73 2.00
5 69 Frayne SamuelFrayne Samuel 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.08
6 70 Hudec JakubHudec Jakub 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 22.6.2022 - 15:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.25 16.00
2 14 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.48 9.00
3 53 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.79 1.00
4 52 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.10
5 54 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.65
6 6 Valenta DamiánValenta Damián 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 22.6.2022 - 15:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Budáč MarkusBudáč Markus 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 07.99 18.00
2 11 Mesároš RichardMesároš Richard 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.50 8.00
3 19 Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.24
4 15 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.40
5 66 Divulit TomášDivulit Tomáš 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.43
6 7 Bédi PeterBédi Peter 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 22.6.2022 - 15:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.31 15.00
2 12 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.46 10.50
3 17 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.65 3.50
4 9 CHovan MatejCHovan Matej 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.86
5 53 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.41
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 22.6.2022 - 15:30) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.39 14.00
2 16 Macura LukášMacura Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.62 6.00
3 59 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.64 5.00
4 52 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.90
5 54 Ďuriš LukášĎuriš Lukáš 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.94
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.76 20.00
2 2 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 07.98 19.00
3 8 Budáč MarkusBudáč Markus 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 07.99 18.00
4 67 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 08.18 17.00
5 3 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.25 16.00
6 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.31 15.00
7 13 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.39 14.00
8 58 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.41 13.00
9 65 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.42 12.00
10 59 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.46 10.50
10 12 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.46 10.50
12 14 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.48 9.00
13 11 Mesároš RichardMesároš Richard 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.50 8.00
14 1 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.60 7.00
15 16 Macura LukášMacura Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.62 6.00
16 59 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.64 5.00
17 4 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.65 3.50
17 17 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.65 3.50
19 5 Štefaňák JánŠtefaňák Ján 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.73 2.00
20 53 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.79 1.00
21 66 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.83
22 9 CHovan MatejCHovan Matej 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.86
23 52 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.90
24 54 Ďuriš LukášĎuriš Lukáš 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.94
25 69 Frayne SamuelFrayne Samuel 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.08
26 52 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.10
27 70 Hudec JakubHudec Jakub 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.24
27 19 Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.24
29 15 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.40
30 66 Divulit TomášDivulit Tomáš 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.43
31 54 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.65
32 6 Valenta DamiánValenta Damián 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.68
33 7 Bédi PeterBédi Peter 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.01
34 53 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.41

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.42 15.00
2 56 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.45 14.00
3 67 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.75 7.00
4 70 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.12
5 17 Verešová LujzaVerešová Lujza 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.73
6 53 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 07.84 20.00
2 3 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 07.91 19.00
3 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.06
4 4 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.69
5 65 Dolniaková DominikaDolniaková Dominika 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.71
6 69 Salayová ElissaSalayová Elissa 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.87
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Katunská LauraKatunská Laura 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.25 17.00
2 58 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.83 6.00
3 1 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.84 5.00
4 14 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.02 1.00
5 6 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.22
6 9 Valentýniová Anna MáriaValentýniová Anna Mária 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.74 8.00
2 7 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.92 3.00
3 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.95 2.00
4 8 Kunštárová MáriaKunštárová Mária 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.09
5 56 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.52
6 3 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.47 13.00
2 59 Kompasová KristínaKompasová Kristína 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.49 12.00
3 1 Mühl HanaMühl Hana 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.59 11.00
4 13 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.14
5 19 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.49
6 11 Kompasová KarinKompasová Karin 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.23 18.00
2 52 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.36 16.00
3 54 Hrušovská TamaraHrušovská Tamara 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.70 9.00
4 15 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.87 4.00
5 5 Parobeková ZuzanaParobeková Zuzana 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11.95
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.06
2 70 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.44
3 65 Kunštárová MarínaKunštárová Marína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.71
4 53 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.83
5 67 Čížiková NinaČížiková Nina 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Lešaková LujzaLešaková Lujza 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.62 10.00
2 8 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.26
3 4 Jančová SimonaJančová Simona 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.57
4 6 Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.96
5 58 Machová NinaMachová Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.02
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.05
2 12 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.44
3 14 Kršková MonikaKršková Monika 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.58
4 59 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.82
5 9 Fleischakerová NelaFleischakerová Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.41
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 07.84 20.00
2 3 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 07.91 19.00
3 17 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.23 18.00
4 66 Katunská LauraKatunská Laura 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.25 17.00
5 52 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.36 16.00
6 2 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.42 15.00
7 56 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.45 14.00
8 16 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.47 13.00
9 59 Kompasová KristínaKompasová Kristína 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.49 12.00
10 1 Mühl HanaMühl Hana 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.59 11.00
11 69 Lešaková LujzaLešaková Lujza 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.62 10.00
12 54 Hrušovská TamaraHrušovská Tamara 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.70 9.00
13 12 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.74 8.00
14 67 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.75 7.00
15 58 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.83 6.00
16 1 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.84 5.00
17 15 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.87 4.00
18 7 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.92 3.00
19 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.95 2.00
20 14 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.02 1.00
21 7 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.05
22 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.06
22 13 Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.06
24 8 Kunštárová MáriaKunštárová Mária 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.09
25 70 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.12
26 13 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.14
27 6 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.22
28 8 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.26
29 70 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.44
29 12 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.44
31 19 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.49
32 9 Valentýniová Anna MáriaValentýniová Anna Mária 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.51
33 56 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.52
34 4 Jančová SimonaJančová Simona 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.57
35 14 Kršková MonikaKršková Monika 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.58
36 3 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.60
37 4 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.69
38 65 Dolniaková DominikaDolniaková Dominika 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.71
38 65 Kunštárová MarínaKunštárová Marína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.71
40 17 Verešová LujzaVerešová Lujza 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.73
41 59 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.82
42 53 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.83
43 69 Salayová ElissaSalayová Elissa 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.87
44 11 Kompasová KarinKompasová Karin 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.99
45 53 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.13
46 9 Fleischakerová NelaFleischakerová Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.41
47 67 Čížiková NinaČížiková Nina 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.90
48 6 Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.96
49 58 Machová NinaMachová Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.02
50 5 Parobeková ZuzanaParobeková Zuzana 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11.95

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:06.00 18.00
2 4 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:09.93 15.00
3 3 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:10.29 14.00
4 56 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:12.61 12.00
5 58 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:12.93 11.00
6 2 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 2:15.88 10.00
7 1 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:17.87 9.00
8 69 Frayne SamuelFrayne Samuel 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:19.98 7.00
9 65 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:22.06 5.00
10 53 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:22.19 4.00
11 52 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:23.93 2.00
12 59 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:25.25 1.00
13 5 Štefaňák JánŠtefaňák Ján 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15 2:25.56
14 6 Valenta DamiánValenta Damián 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 17 2:42.19
15 70 Hudec JakubHudec Jakub 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:44.10
16 66 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 2:45.80
54 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF
Celkom 17 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:01.92 20.00
2 59 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 17 2:05.23 19.00
3 11 Mesároš RichardMesároš Richard 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:07.98 17.00
4 8 Budáč MarkusBudáč Markus 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:08.05 16.00
5 12 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:10.40 13.00
6 9 CHovan MatejCHovan Matej 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:18.48 8.00
7 14 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12 2:21.22 6.00
8 17 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:22.64 3.00
9 66 Divulit TomášDivulit Tomáš 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:27.93
10 15 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:32.93
11 54 Ďuriš LukášĎuriš Lukáš 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:38.61
12 16 Macura LukášMacura Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:41.09
13 52 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:49.82
14 19 Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:55.35
15 53 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 2:56.49
16 7 Bédi PeterBédi Peter 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:57.72
Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 DNS
Celkom 17 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:01.92 20.00
2 59 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 17 2:05.23 19.00
3 67 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:06.00 18.00
4 11 Mesároš RichardMesároš Richard 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:07.98 17.00
5 8 Budáč MarkusBudáč Markus 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:08.05 16.00
6 4 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 2:09.93 15.00
7 3 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:10.29 14.00
8 12 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:10.40 13.00
9 56 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:12.61 12.00
10 58 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:12.93 11.00
11 2 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 2:15.88 10.00
12 1 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:17.87 9.00
13 9 CHovan MatejCHovan Matej 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:18.48 8.00
14 69 Frayne SamuelFrayne Samuel 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:19.98 7.00
15 14 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12 2:21.22 6.00
16 65 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:22.06 5.00
17 53 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:22.19 4.00
18 17 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:22.64 3.00
19 52 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:23.93 2.00
20 59 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:25.25 1.00
21 5 Štefaňák JánŠtefaňák Ján 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15 2:25.56
22 66 Divulit TomášDivulit Tomáš 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:27.93
23 15 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:32.93
24 54 Ďuriš LukášĎuriš Lukáš 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:38.61
25 16 Macura LukášMacura Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:41.09
26 6 Valenta DamiánValenta Damián 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 17 2:42.19
27 70 Hudec JakubHudec Jakub 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:44.10
28 66 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 2:45.80
29 52 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:49.82
30 19 Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:55.35
31 53 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 2:56.49
32 7 Bédi PeterBédi Peter 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:57.72
54 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF
Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:05.66 20.00
2 1 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:20.70 14.00
3 56 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:23.83 10.00
4 5 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:24.16 9.00
5 67 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:25.60 7.00
6 53 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 12 2:29.38 4.00
7 58 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 2:32.08 2.00
8 70 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:33.82
9 6 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:39.37
10 4 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:40.50
11 65 Dolniaková DominikaDolniaková Dominika 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:45.36
12 17 Verešová LujzaVerešová Lujza 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 2:50.12
13 14 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 16 2:52.63
14 9 Valentýniová Anna MáriaValentýniová Anna Mária 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15 2:53.00
15 69 Salayová ElissaSalayová Elissa 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13 2:59.20
Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
2 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF
Celkom 17 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Katunská LauraKatunská Laura 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:12.01 18.00
2 52 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:14.07 17.00
3 59 Kompasová KristínaKompasová Kristína 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:14.87 16.00
4 8 Kunštárová MáriaKunštárová Mária 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:19.12 15.00
5 12 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:20.85 13.00
6 1 Mühl HanaMühl Hana 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13 2:21.23 12.00
7 3 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:21.68 11.00
8 54 Hrušovská TamaraHrušovská Tamara 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:25.18 8.00
9 7 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:26.00 6.00
10 16 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:28.14 5.00
11 15 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:32.70 1.00
12 5 Parobeková ZuzanaParobeková Zuzana 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:33.83
13 13 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:36.14
14 11 Kompasová KarinKompasová Karin 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:36.65
15 19 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:38.11
Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 16 DNS
56 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 17 DNF
Celkom 17 pretekárov
Beh 03 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 2:07.05 19.00
2 7 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:30.94 3.00
3 8 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13 2:33.14
4 65 Kunštárová MarínaKunštárová Marína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 2:38.68
5 4 Jančová SimonaJančová Simona 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:39.93
6 13 Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:40.87
7 12 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 2:45.52
8 59 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 2:47.76
9 69 Lešaková LujzaLešaková Lujza 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:48.02
10 70 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:59.68
11 53 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 3:01.31
12 58 Machová NinaMachová Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 3:05.77
13 9 Fleischakerová NelaFleischakerová Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 3:14.92
14 14 Kršková MonikaKršková Monika 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 3:14.95
15 67 Čížiková NinaČížiková Nina 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:23.41
16 6 Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:27.48
Celkom 16 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:05.66 20.00
2 17 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 2:07.05 19.00
3 66 Katunská LauraKatunská Laura 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:12.01 18.00
4 52 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:14.07 17.00
5 59 Kompasová KristínaKompasová Kristína 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:14.87 16.00
6 8 Kunštárová MáriaKunštárová Mária 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:19.12 15.00
7 1 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:20.70 14.00
8 12 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:20.85 13.00
9 1 Mühl HanaMühl Hana 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13 2:21.23 12.00
10 3 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:21.68 11.00
11 56 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:23.83 10.00
12 5 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:24.16 9.00
13 54 Hrušovská TamaraHrušovská Tamara 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:25.18 8.00
14 67 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:25.60 7.00
15 7 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:26.00 6.00
16 16 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:28.14 5.00
17 53 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 12 2:29.38 4.00
18 7 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:30.94 3.00
19 58 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 2:32.08 2.00
20 15 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:32.70 1.00
21 8 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13 2:33.14
22 70 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:33.82
23 5 Parobeková ZuzanaParobeková Zuzana 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:33.83
24 13 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:36.14
25 11 Kompasová KarinKompasová Karin 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:36.65
26 19 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:38.11
27 65 Kunštárová MarínaKunštárová Marína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 2:38.68
28 6 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:39.37
29 4 Jančová SimonaJančová Simona 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:39.93
30 4 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:40.50
31 13 Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:40.87
32 65 Dolniaková DominikaDolniaková Dominika 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:45.36
33 12 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 2:45.52
34 59 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 2:47.76
35 69 Lešaková LujzaLešaková Lujza 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:48.02
36 17 Verešová LujzaVerešová Lujza 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 2:50.12
37 14 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 16 2:52.63
38 9 Valentýniová Anna MáriaValentýniová Anna Mária 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15 2:53.00
39 69 Salayová ElissaSalayová Elissa 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13 2:59.20
40 70 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:59.68
41 53 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 3:01.31
42 58 Machová NinaMachová Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 3:05.77
43 9 Fleischakerová NelaFleischakerová Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 3:14.92
44 14 Kršková MonikaKršková Monika 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 3:14.95
45 67 Čížiková NinaČížiková Nina 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:23.41
46 6 Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:27.48
Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
2 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF
Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 16 DNS
56 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 17 DNF

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(st, 22.6.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 17 PB 420 393 420 419 420 20.00
2 2 Lichtner FilipLichtner Filip
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 22 PB 413 413 393 373 413 19.00
3 8 Budáč MarkusBudáč Markus
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 2 PB 383 370 383 x 383 18.00
4 1 Užák DávidUžák Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 32 PB 377 349 366 377 377 17.00
5 Kisantal MatúšKisantal Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 15 PB 376 376 371 375 376 16.00
6 58 Hanzel MatúšHanzel Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 10 PB 367 324 x 367 367 15.00
7 3 Nagy DominikNagy Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 27 PB 359 351 x 359 359 14.00
8 11 Mesároš RichardMesároš Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 26 PB 358 265 355 358 358 13.00
9 12 Giertl LukášGiertl Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 9 PB 354 348 354 343 354 12.00
10 59 Kramár SimonKramár Simon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 19 PB 352 352 323 329 352 11.00
11 4 Salva JakubSalva Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 30 PB 347 339 335 347 347 10.00
12 59 Vvong MarcosVvong Marcos
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 34 PB 345 343 336 345 345 9.00
13 65 Gabula MichalGabula Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 8 PB 342 294 342 x 342 8.00
14 17 Leka AdamLeka Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 21 PB 338 338 311 331 338 7.00
15 13 Králik LukášKrálik Lukáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 18 PB 329 304 320 329 329 6.00
16 53 Hvozdík JurajHvozdík Juraj
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 12 PB 326 326 306 297 326 5.00
17 66 Krčmárik MartinKrčmárik Martin
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 20 PB 325 325 325 296 325 4.00
18 9 CHovan MatejCHovan Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 14 PB 321 302 321 305 321 3.00
19 16 Macura LukášMacura Lukáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 23 PB 316 316 x 191 316 2.00
20 52 Masár DominikMasár Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 25 PB 304 287 269 304 304 1.00
21 7 Bédi PeterBédi Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 1 PB 294 269 279 294 294
22 67 Capuliak DamiánCapuliak Damián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 4 PB 293 291 261 293 293
23 54 Ďuriš LukášĎuriš Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 6 PB 292 277 266 292 292
24 69 Frayne SamuelFrayne Samuel
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 7 PB 291 280 265 291 291
25 19 Petráš PatrikPetráš Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 29 PB 288 269 288 282 288
26 5 Štefaňák JánŠtefaňák Ján
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 31 PB 286 269 283 286 286
27 6 Valenta DamiánValenta Damián
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 33 PB 284 279 244 284 284
28 15 Chalus JurajChalus Juraj
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 13 PB 281 274 281 281 281
29 70 Hudec JakubHudec Jakub
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 11 PB 276 264 276 275 276
30 54 Kóňa ŠimonKóňa Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 16 PB 269 249 269 254 269
31 53 Peciar TeoPeciar Teo
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 28 PB 268 249 268 252 268
32 66 Divulit TomášDivulit Tomáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 5 PB 266 266 258 247 266
33 14 Mamoň MojmírMamoň Mojmír
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 24 PB 257 x 237 257 257
34 52 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 3 PB 234 234 232 228 234
Celkom 34 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(st, 22.6.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Michaličková NinaMichaličková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 29 PB 393 370 393 382 393 20.00
2 5 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 37 PB 390 x 376 390 390 19.00
3 1 Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 6 PB 374 374 357 346 374 18.00
4 3 Jelžová EmmaJelžová Emma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 17 PB 369 369 357 340 369 17.00
5 1 Mühl HanaMühl Hana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 33 PB 359 338 333 359 359 16.00
6 15 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 4 PB 356 290 309 356 356 15.00
7 52 Homolová SaraHomolová Sara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 12 PB 354 325 354 334 354 14.00
8 2 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 10 PB 351 344 321 351 351 13.00
9 59 Kompasová KristínaKompasová Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 21 PB 346 210 346 323 346 12.00
10 13 Kollárová NikolKollárová Nikol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 19 PB 339 339 x 299 339 11.00
11 17 Hešková NinaHešková Nina
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 11 PB 336 336 289 275 336 10.00
12 58 Mokrá NelaMokrá Nela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 31 PB 335 322 320 335 335 9.00
13 67 Mošková TimeaMošková Timea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 32 PB 334 319 334 331 334 8.00
14 13 Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 50 PB 330 315 329 330 330 7.00
15 5 Parobeková ZuzanaParobeková Zuzana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 35 PB 329 323 273 329 329 6.00
16 70 Tučeková VeronikaTučeková Veronika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 45 PB 320 307 318 320 320 5.00
17 7 Urgelová HannahUrgelová Hannah
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 46 PB 314 269 276 314 314 4.00
18 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 43 PB 310 303 310 274 310 3.00
19 69 Lešaková LujzaLešaková Lujza
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
14 14 26 PB 307 268 259 307 307 2.00
20 66 Katunská LauraKatunská Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 18 PB 305 277 300 305 305 1.00
21 12 Macková HanaMacková Hana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 27 PB 303 301 303 277 303
22 12 Pepichová NikolaPepichová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 38 PB 302 302 277 275 302
23 7 Blisková EmaBlisková Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 2 PB 301 301 298 276 301
24 8 Kunštárová MáriaKunštárová Mária
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 24 PB 298 248 291 298 298
25 4 Jančová SimonaJančová Simona
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 16 PB 298 298 279 273 298
26 59 Sporná AlexandraSporná Alexandra
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 42 PB 297 297 294 296 297
27 3 Paššáková MarínaPaššáková Marína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 36 PB 297 278 277 297 297
28 54 Hrušovská TamaraHrušovská Tamara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 14 PB 297 269 271 297 297
29 17 Verešová LujzaVerešová Lujza
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 49 PB 289 272 281 289 289
30 53 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 40 PB 289 277 249 289 289
31 Kóňová SáraKóňová Sára
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 22 PB 285 285 248 266 285
32 6 Ondrejková HanaOndrejková Hana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
14 14 34 PB 284 284 272 274 284
33 9 Fleischakerová NelaFleischakerová Nela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 9 PB 283 186 235 283 283
34 56 Táborská NelaTáborská Nela
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 44 PB 282 257 282 241 282
35 65 Dolniaková DominikaDolniaková Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 7 PB 279 166 279 231 279
36 14 Kršková MonikaKršková Monika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 23 PB 278 221 278 267 278
37 11 Kompasová KarinKompasová Karin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 20 PB 278 260 278 246 278
38 19 Brezinová LilianaBrezinová Liliana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 3 PB 271 271 268 263 271
39 14 Vavrová SofiaVavrová Sofia
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 48 PB 269 263 261 269 269
40 4 Inštitoris EsterInštitoris Ester
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 15 PB 269 269 259 261 269
41 8 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 39 PB 265 249 246 265 265
42 9 Valentýniová Anna MáriaValentýniová Anna Mária
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 47 PB 264 259 252 264 264
43 16 Arpáš NolaArpáš Nola
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 1 PB 262 255 226 262 262
44 65 Kunštárová MarínaKunštárová Marína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 25 PB 262 262 245 240 262
45 69 Salayová ElissaSalayová Elissa
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 41 PB 254 218 185 254 254
46 53 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 8 PB 249 249 239 243 249
47 58 Machová NinaMachová Nina
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 28 PB 231 189 199 231 231
48 70 Michlerová EliškaMichlerová Eliška
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 30 PB 227 205 206 227 227
49 6 Horňaková NatáliaHorňaková Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 13 PB 221 221 212 - 221
50 67 Čížiková NinaČížiková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 5 PB 202 197 202 194 202
Celkom 50 pretekárov

Hod vortexom - Najmladší žiaci

(st, 22.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Budáč MarkusBudáč Markus
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 2 PB 32.56 0.0 20.00
2 69 Frayne SamuelFrayne Samuel
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 7 PB 32.47 0.0 19.00
3 70 Hudec JakubHudec Jakub
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 11 PB 32.34 0.0 18.00
4= 66 Krčmárik MartinKrčmárik Martin
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 20 PB 29.33 0.0 16.50
4= 2 Lichtner FilipLichtner Filip
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 22 PB 29.33 0.0 16.50
6 53 Hvozdík JurajHvozdík Juraj
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 12 PB 28.41 0.0 15.00
7 59 Vvong MarcosVvong Marcos
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 34 PB 28.18 0.0 14.00
8 Kisantal MatúšKisantal Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 15 PB 26.00 0.0 13.00
9 56 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 17 PB 25.65 0.0 12.00
10 13 Králik LukášKrálik Lukáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 18 PB 24.73 0.0 11.00
11 67 Capuliak DamiánCapuliak Damián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 4 PB 24.40 0.0 10.00
12 58 Hanzel MatúšHanzel Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 10 PB 23.95 0.0 9.00
13 65 Gabula MichalGabula Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 8 PB 23.15 0.0 8.00
14= 4 Salva JakubSalva Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 30 PB 22.78 0.0 6.50
14= 52 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 3 PB 22.78 0.0 6.50
16 5 Štefaňák JánŠtefaňák Ján
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 31 PB 21.70 0.0 5.00
17 12 Giertl LukášGiertl Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 9 PB 21.62 0.0 4.00
18 52 Masár DominikMasár Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 25 PB 21.25 0.0 3.00
19 3 Nagy DominikNagy Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 27 PB 20.85 0.0 2.00
20 7 Bédi PeterBédi Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 1 PB 20.70 0.0 1.00
21 1 Užák DávidUžák Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 32 PB 18.78 0.0
22 17 Leka AdamLeka Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 21 PB 18.55 0.0
23 53 Peciar TeoPeciar Teo
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 28 PB 18.26 0.0
24 54 Ďuriš LukášĎuriš Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 6 PB 17.32 0.0
25 14 Mamoň MojmírMamoň Mojmír
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 24 PB 17.22 0.0
26 54 Kóňa ŠimonKóňa Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 16 PB 16.61 0.0
27 11 Mesároš RichardMesároš Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 26 PB 16.49 0.0
28= 9 CHovan MatejCHovan Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 14 PB 16.15 0.0
28= 16 Macura LukášMacura Lukáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 23 PB 16.15 0.0
30 59 Kramár SimonKramár Simon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 19 PB 13.65 0.0
31 19 Petráš PatrikPetráš Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 29 PB 13.28 0.0
32 66 Divulit TomášDivulit Tomáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 5 PB 10.42 0.0
33 15 Chalus JurajChalus Juraj
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 13 PB 08.30 0.0
34 6 Valenta DamiánValenta Damián
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 33 PB 07.50 0.0
Celkom 34 pretekárov

Hod vortexom - Najmladšie žiačky

(st, 22.6.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 37 PB 26.81 0.0 20.00
2 1 Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 6 PB 25.06 0.0 19.00
3 2 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 10 PB 24.26 0.0 18.00
4 52 Homolová SaraHomolová Sara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 12 PB 22.21 0.0 17.00
5 56 Michaličková NinaMichaličková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 29 PB 20.47 0.0 16.00
6 14 Kršková MonikaKršková Monika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 23 PB 20.45 0.0 15.00
7 66 Katunská LauraKatunská Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 18 PB 19.95 0.0 14.00
8 5 Parobeková ZuzanaParobeková Zuzana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 35 PB 19.51 0.0 13.00
9 17 Hešková NinaHešková Nina
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 11 PB 18.50 0.0 12.00
10 3 Jelžová EmmaJelžová Emma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 17 PB 17.20 0.0 11.00
11 16 Arpáš NolaArpáš Nola
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 1 PB 17.11 0.0 10.00
12 14 Vavrová SofiaVavrová Sofia
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 48 PB 16.73 0.0 9.00
13 53 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 40 PB 16.26 0.0 8.00
14 67 Mošková TimeaMošková Timea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 32 PB 16.22 0.0 7.00
15 13 Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 50 PB 16.19 0.0 6.00
16 59 Kompasová KristínaKompasová Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 21 PB 15.60 0.0 5.00
17 15 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 4 PB 14.28 0.0 4.00
18 58 Machová NinaMachová Nina
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 28 PB 14.00 0.0 3.00
19 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 43 PB 13.88 0.0 2.00
20 4 Inštitoris EsterInštitoris Ester
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 15 PB 13.65 0.0 1.00
21 13 Kollárová NikolKollárová Nikol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 19 PB 13.60 0.0
22 1 Mühl HanaMühl Hana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 33 PB 13.54 0.0
23 7 Blisková EmaBlisková Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 2 PB 13.11 0.0
24 70 Tučeková VeronikaTučeková Veronika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 45 PB 12.56 0.0
25 9 Valentýniová Anna MáriaValentýniová Anna Mária
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 47 PB 12.49 0.0
26 69 Salayová ElissaSalayová Elissa
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 41 PB 12.44 0.0
27 8 Kunštárová MáriaKunštárová Mária
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 24 PB 12.22 0.0
28 17 Verešová LujzaVerešová Lujza
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 49 PB 12.16 0.0
29 19 Brezinová LilianaBrezinová Liliana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 3 PB 12.07 0.0
30 59 Sporná AlexandraSporná Alexandra
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 42 PB 11.75 0.0
31 Kóňová SáraKóňová Sára
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 22 PB 11.72 0.0
32 58 Mokrá NelaMokrá Nela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 31 PB 11.64 0.0
33 69 Lešaková LujzaLešaková Lujza
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
14 14 26 PB 11.43 0.0
34 11 Kompasová KarinKompasová Karin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 20 PB 11.42 0.0
35 12 Pepichová NikolaPepichová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 38 PB 11.17 0.0
36 54 Hrušovská TamaraHrušovská Tamara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 14 PB 11.15 0.0
37 12 Macková HanaMacková Hana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 27 PB 10.64 0.0
38 8 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 39 PB 10.62 0.0
39 65 Kunštárová MarínaKunštárová Marína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 25 PB 10.41 0.0
40 65 Dolniaková DominikaDolniaková Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 7 PB 10.17 0.0
41 3 Paššáková MarínaPaššáková Marína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 36 PB 10.07 0.0
42 9 Fleischakerová NelaFleischakerová Nela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 9 PB 09.96 0.0
43 4 Jančová SimonaJančová Simona
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 16 PB 09.66 0.0
44 70 Michlerová EliškaMichlerová Eliška
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 30 PB 09.14 0.0
45 67 Čížiková NinaČížiková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 5 PB 09.04 0.0
46 53 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 8 PB 08.42 0.0
47 7 Urgelová HannahUrgelová Hannah
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 46 PB 07.22 0.0
48 6 Ondrejková HanaOndrejková Hana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
14 14 34 PB 06.61 0.0
49 56 Táborská NelaTáborská Nela
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 44 PB 04.94 0.0
50 6 Horňaková NatáliaHorňaková Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 13 PB 02.99 0.0
Celkom 50 pretekárov
Štvorboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Budáč MarkusBudáč Markus 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0072
2 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0065
3 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0064
4 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0051
5 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0048
6 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0047
7 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0046
8 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0045
9 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0040
10 Mesároš RichardMesároš Richard 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0038
11 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0035
12= Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0033
12= Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0033
14 Frayne SamuelFrayne Samuel 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0026
15 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0025
16 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0023
17 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0021
18 Hudec JakubHudec Jakub 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0018
19 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0015
20 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0014
21 CHovan MatejCHovan Matej 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0011
22 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0009
23 Macura LukášMacura Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0008
24 Štefaňák JánŠtefaňák Ján 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0007
25 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0004
26 Bédi PeterBédi Peter 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0001
27= Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
27= Divulit TomášDivulit Tomáš 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
27= Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
27= Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
27= Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
27= Ďuriš LukášĎuriš Lukáš 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
27= Valenta DamiánValenta Damián 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNF
Celkom 34 pretekárov
Štvorboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0068
2 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0067
3 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0064
4 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0047
5 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0044
6 Kompasová KristínaKompasová Kristína 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0040
7 Mühl HanaMühl Hana 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0039
8 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0037
9 Katunská LauraKatunská Laura 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0036
10 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0028
11 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0022
12 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0021
13 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0020
14 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0018
15= Hrušovská TamaraHrušovská Tamara 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0017
15= Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0017
17 Kunštárová MáriaKunštárová Mária 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0015
18 Lešaková LujzaLešaková Lujza 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0012
19= Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0011
19= Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0011
21 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0009
22= Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0007
22= Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0007
24 Parobeková ZuzanaParobeková Zuzana 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0006
25 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0005
26 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0004
27 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0001
28= Kompasová KarinKompasová Karin 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
28= Jančová SimonaJančová Simona 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
28= Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
28= Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
28= Čížiková NinaČížiková Nina 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
28= Kunštárová MarínaKunštárová Marína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
28= Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
28= Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
28= Machová NinaMachová Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
28= Verešová LujzaVerešová Lujza 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
28= Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
28= Dolniaková DominikaDolniaková Dominika 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
28= Salayová ElissaSalayová Elissa 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
28= Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
28= Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
28= Valentýniová Anna MáriaValentýniová Anna Mária 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
28= Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
28= Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
28= Fleischakerová NelaFleischakerová Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
28= Kršková MonikaKršková Monika 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNF
Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNF
Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNF
Celkom 50 pretekárov