<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ jednotlivcov staršieho žiactva a dorastu

Nitra (29. 5. 2022)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.17 Q
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.20 Q
3 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 11.87 Q
MS Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.88
5 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 12.19 q
6 Šutka MiroslavŠutka Miroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 13.45
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 11.65 Q
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 11.70 Q
3 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.65 Q
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.67 q
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.17 Q
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.20 Q
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 11.65 Q
4 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 11.70 Q
5 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 11.87 Q
6 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.88
7 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 12.19 q
8 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.65 Q
9 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.67 q
10 Šutka MiroslavŠutka Miroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 13.45

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2022 - 12:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.78
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.88
3 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 SB 12.19
4 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.29
5 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.85
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.89
7 Šutka MiroslavŠutka Miroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 13.61
Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNF
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 29.5.2022 - 12:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.08
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 13.44
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.50
4 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 13.76
5 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 13.79
6 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 13.90
7 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 14.00
8 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 SB 14.06
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.5.2022 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.80 Q
2 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.09 Q
3 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 14.49
4 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.64
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.75
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.5.2022 - 11:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.70 Q
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.63 Q
MS Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.96
4 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 14.25
MS Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 14.31
7 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 15.01
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.5.2022 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 13.21 Q
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 13.37 Q
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 PB 13.70 q
4 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 13.84 q
MS Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 14.51
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.70 Q
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 13.21 Q
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 13.37 Q
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.63 Q
5 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 PB 13.70 q
6 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.80 Q
7 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 13.84 q
8 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.96
9 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.09 Q
10 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 14.25
11 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 14.31
12 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 14.49
13 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 14.51
14 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.64
15 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.75
16 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 15.01