<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ jednotlivcov staršieho žiactva a dorastu

Nitra (29. 5. 2022)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.5.2022 - 11:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 07.80 Q
2 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.37 q
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.47 q
4= Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.09
4= Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.09
6 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.97
7 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.21
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.5.2022 - 11:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.90 Q
2 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.10 q
3 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.58 q
4 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.65 q?
5 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.06
6 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.18
7 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.31
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.5.2022 - 11:40) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.02 Q
2 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.65 q?
3 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.75
4 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.87
5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.05
6 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 09.28
7 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.37
8 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.38
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 07.80 Q
2 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.90 Q
3 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.02 Q
4 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.10 q
5 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.37 q
6 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.47 q
7 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.58 q
8 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.65 q?
8 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.65 q?
10 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.75
11 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.87
12 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.05
13 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.06
14 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.09
14 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.09
16 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.18
17 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 09.28
18 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.31
19 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.37
20 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.38
21 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.97
22 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.21

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2022 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 SB 07.70
2 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 SB 07.90
3 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 07.92
4 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.16
5 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 08.18
6 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 08.32
7 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 SB 08.38
8 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.68
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 29.5.2022 - 12:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 08.12
2 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.20
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 08.21
4= Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.27
4= Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 08.27
6 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 SB 08.33
7 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.46
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.5.2022 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 08.24 Q
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 08.52
3 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.73
4 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.07
5 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.29
6 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.41
7 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.45
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.5.2022 - 11:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.13 Q
2 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.51 q?
3 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.66
4 Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.08
5 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.26
6 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.63
7 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.92
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.5.2022 - 11:50) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.48 Q
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.82
3 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.84
4 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.12
5 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 09.36
6 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.74
7 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.30
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 29.5.2022 - 11:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.09 Q
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.67
3 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.86
4 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.06
5 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 09.56
6 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.57
7 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 10.71
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 29.5.2022 - 11:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.19 Q
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.51 q?
3 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.75
4 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.31
5 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.57
6 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.92
7 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 10.55
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 29.5.2022 - 11:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.37 Q
2 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.45 q
3= Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.87
3= Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.87
5 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.22
6 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.28
7 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 PB 09.35
8 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 09.43
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.09 Q
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.13 Q
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.19 Q
4 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 08.24 Q
5 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.37 Q
6 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.45 q
7 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.48 Q
8 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.51 q?
8 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.51 q?
10 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 08.52
11 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.66
12 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.67
13 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.73
14 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.75
15 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.82
16 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.84
17 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.86
18 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.87
18 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.87
20 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.06
21 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.07
22 Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.08
23 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.12
24 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.22
25 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.26
26 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.28
27 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.29
28 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.31
29 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 PB 09.35
30 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 09.36
31 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.41
32 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 09.43
33 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.45
34 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 09.56
35 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.57
35 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.57
37 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.63
38 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.74
39 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.92
39 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.92
41 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.30
42 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 10.55
43 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 10.71

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.17 Q
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.20 Q
3 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 11.87 Q
MS Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.88
5 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 12.19 q
6 Šutka MiroslavŠutka Miroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 13.45
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 11.65 Q
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 11.70 Q
3 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.65 Q
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.67 q
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.17 Q
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.20 Q
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 11.65 Q
4 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 11.70 Q
5 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 11.87 Q
6 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.88
7 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 12.19 q
8 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.65 Q
9 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.67 q
10 Šutka MiroslavŠutka Miroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 13.45

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2022 - 12:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.78
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.88
3 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 SB 12.19
4 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.29
5 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.85
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.89
7 Šutka MiroslavŠutka Miroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 13.61
Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNF
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 29.5.2022 - 12:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.08
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 13.44
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.50
4 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 13.76
5 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 13.79
6 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 13.90
7 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 14.00
8 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 SB 14.06
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.5.2022 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.80 Q
2 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.09 Q
3 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 14.49
4 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.64
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.75
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.5.2022 - 11:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.70 Q
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.63 Q
MS Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.96
4 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 14.25
MS Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 14.31
7 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 15.01
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.5.2022 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 13.21 Q
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 13.37 Q
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 PB 13.70 q
4 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 13.84 q
MS Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 14.51
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.70 Q
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 13.21 Q
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 13.37 Q
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.63 Q
5 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 PB 13.70 q
6 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.80 Q
7 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 13.84 q
8 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.96
9 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.09 Q
10 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 14.25
11 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 14.31
12 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 14.49
13 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 14.51
14 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.64
15 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.75
16 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 15.01

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.5.2022 - 15:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 18.25
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 18.53
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.94
4 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 19.35
5 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 19.45
6 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 20.03
7 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 20.27
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.5.2022 - 15:15) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 20.82
2 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.40
3 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 21.42
4 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.26
5 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 22.64
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.5.2022 - 15:15) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 21.53
2 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.92
3 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.11
4 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 22.80
5 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.91
6 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.5.2022 - 15:15) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 21.58
2 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 21.88
3 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.70
4 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 22.98
5 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 26.38
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 18.25
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 18.53
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.94
4 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 19.35
5 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 19.45
6 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 20.03
7 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 20.27
8 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 20.82
9 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.40
10 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 21.42
11 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 21.53
12 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 21.58
13 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 21.88
14 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.92
15 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.11
16 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.26
17 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 22.64
18 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.70
19 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 22.80
20 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 22.98
21 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.91
22 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.55
23 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 26.38

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.5.2022 - 15:30) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.66
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.06
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 20.46
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 20.48
5 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 20.58
6 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 20.76
7 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 20.86
Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.5.2022 - 15:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 20.22
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.06
3 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 21.50
4 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.65
5 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.72
6 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 21.81
7 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.12
8 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 22.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.5.2022 - 15:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.79
2 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 22.35
3 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 22.37
4 Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 22.43
5 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 22.44
6 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 22.61
7 Pročová PetraPročová Petra 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 24.83
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.5.2022 - 15:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 21.93
2 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 22.49
3 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.13
4 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 23.17
5 Kováčiková SofiaKováčiková Sofia 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 23.40
6 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 23.57
7 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 23.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 29.5.2022 - 15:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 22.37
2 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 23.49
3 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 23.58
4 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 24.71
5 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 25.49
6 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 25.70
Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 29.5.2022 - 15:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 22.41
2 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 22.43
3 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.88
4 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 23.48
5 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 24.84
6 Hrubová VanesaHrubová Vanesa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.12
7 Melicherčíková IvanaMelicherčíková Ivana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 27.93
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.66
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.06
3 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 20.22
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 20.46
5 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 20.48
6 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 20.58
7 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 20.76
8 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 20.86
9 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.06
10 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 21.50
11 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.65
12 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.72
13 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.79
14 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 21.81
15 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 21.93
16 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.12
17 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 22.35
18 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 22.37
18 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 22.37
20 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 22.40
21 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 22.41
22 Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 22.43
22 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 22.43
24 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 22.44
25 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 22.49
26 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 22.61
27 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.88
28 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.13
29 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 23.17
30 Kováčiková SofiaKováčiková Sofia 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 23.40
31 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 23.48
32 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 23.49
33 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 23.57
34 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 23.58
35 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 23.69
36 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 24.71
37 Pročová PetraPročová Petra 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 24.83
38 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 24.84
39 Hrubová VanesaHrubová Vanesa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.12
40 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 25.49
41 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 25.70
42 Melicherčíková IvanaMelicherčíková Ivana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 27.93
Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 DNS
Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.5.2022 - 15:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 22.90
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.26
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 23.59
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 23.90
5 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 24.82
6 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.03
MS Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 25.69
8 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.5.2022 - 15:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 24.77
2 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 26.01
3 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.15
MS Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.22
MS Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.45
6 Šutka MiroslavŠutka Miroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 28.07
7 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 29.97
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 22.90
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.26
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 23.59
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 23.90
5 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 24.77
6 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 24.82
7 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.03
8 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 25.69
9 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 26.01
10 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.15
11 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.19
12 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.22
13 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.45
14 Šutka MiroslavŠutka Miroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 28.07
15 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 29.97

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.5.2022 - 15:55) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 27.11
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 27.49
3 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 28.05
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 28.35
Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.5.2022 - 15:55) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 28.96
2 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 29.92
MS Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.31
4 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 30.74
5 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 31.54
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 27.11
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 27.49
3 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 28.05
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 28.35
5 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 28.96
6 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 29.92
7 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.31
8 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 30.74
9 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 31.54
Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.5.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 39.58
2 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 42.24
3 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 42.54
4 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 44.06
5 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 44.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.5.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 46.64
2 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 47.05
3 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 47.84
4 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 50.38
5 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 50.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 39.58
2 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 42.24
3 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 42.54
4 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 44.06
5 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 44.14
6 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 46.64
7 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 47.05
8 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 47.84
9 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 50.38
10 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 50.76

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.5.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.63
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 43.12
3 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 47.44
4 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 48.08
5 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 49.50
Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.5.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 44.01
2 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 51.08
3 Pročová PetraPročová Petra 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 51.56
4 Hrubová VanesaHrubová Vanesa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 54.85
5 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 57.84
6 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 60.10
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.63
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 43.12
3 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 44.01
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 47.44
5 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 48.08
6 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 49.50
7 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 51.08
8 Pročová PetraPročová Petra 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 51.56
9 Hrubová VanesaHrubová Vanesa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 54.85
10 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 57.84
11 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 60.10
Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 0:53.40
2 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 0:54.03
3 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 0:54.78
MS Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:55.34
MS Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 0:56.58
6 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 0:57.78
7 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 1:02.18
Celkom 7 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:03.51
2 Zohdi SaraZohdi Sara 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 1:08.87
3 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:12.33
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:10.18
Celkom 1 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:16.31
2 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 2:16.72
3 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:17.84
4 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 2:24.00
5 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:30.96
6 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:32.90
7 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 2:33.30
8 Zlevský FilipZlevský Filip 09 09 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 2:34.28
9 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:34.92
10 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:35.60
11 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 PB 2:45.12
12 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 2:47.46
13 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:50.88
Celkom 13 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 2:32.40
2 Lepeňová KláraLepeňová Klára 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 2:36.72
3 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:01.58
Celkom 3 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.5.2022 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 2:28.89
2 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 2:29.93
3 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 2:30.67
4 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 2:35.82
5 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 2:36.49
6 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 2:40.82
7 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:58.57
Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.5.2022 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 PB 2:34.53
2 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 2:36.11
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:39.37
4 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:45.73
5 Kováčiková SofiaKováčiková Sofia 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 11 2:56.67
6 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 15 3:02.11
7 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 3:09.01
8 Melicherčíková IvanaMelicherčíková Ivana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 16 3:09.11
9 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 3:23.27
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 2:28.89
2 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 2:29.93
3 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 2:30.67
4 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 PB 2:34.53
5 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 2:35.82
6 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 2:36.11
7 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 2:36.49
8 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:39.37
9 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 2:40.82
10 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:45.73
11 Kováčiková SofiaKováčiková Sofia 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 11 2:56.67
12 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:58.57
13 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 15 3:02.11
14 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 3:09.01
15 Melicherčíková IvanaMelicherčíková Ivana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 16 3:09.11
16 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 3:23.27
Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 DNF

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 4:39.25
2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 4:44.21
Celkom 2 pretekári

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 7:16.78
2 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 7:20.86
3 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 7:22.22
4 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 7:27.00
5 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 10 7:36.24
6 Bortelová RomanaBortelová Romana 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 7:59.74
7 Otrasová AnetaOtrasová Aneta 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 8:16.80
8 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 12 8:20.58
9 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 9:03.50
10 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 9:03.56
11 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 9:24.18
Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 DNS
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 10:41.74
2 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 11:00.82
Celkom 2 pretekári

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 11:44.70
2 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11:58.74
3 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 12:19.76
4 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13:06.26
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 10:30) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 15.03
2= Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 15.63
2= Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 15.63
4 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 16.11
5 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 16.13
6 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.23
7 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.35
MS Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 NM
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 15.45
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 15.85
3 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 16.06
4 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 16.41
5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 19.33
6 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 20.31
Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 10:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.89
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 15.30
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 SB 15.81
4 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 17.60
MS Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 PB 18.20
6 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 18.34
7 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 18.82
Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Vložený beh)

Vložený beh 01 (ne, 29.5.2022 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.75
Celkom 1 pretekári
Vložený beh 02 (ne, 29.5.2022 - 11:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 14.89
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 16.18
2 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 17.28
3 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 18.10
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:45.93
2 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:47.45
3 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 0:50.42
4 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:53.10
5 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:54.92
Celkom 5 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 0:47.43
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 0:48.01
3 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 0:48.75
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 0:51.81
5 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 0:54.13
6 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:57.32
7 Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 1:04.49
Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 1:01.50
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 1:09.40
2 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 1:17.24
Celkom 2 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5:37.17
2 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 6:13.37
3 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 7:02.03
4 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 7:37.63
Celkom 4 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 29.5.2022 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 7:30.46
2 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 8:43.16
Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 29.5.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 180 184 188 191 194 169
MS Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 PB 170 o o o xo xxx
2 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 3 PB 160 o xo xx-
3 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 155 o xxx
Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 DNS
Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 29.5.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 168 171 174 177 180 182 184 186
1 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 160 o xo o o xxx
2 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 1 PB 160 o o xxo xxo xxx
3 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 155 o xxo xxo xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 29.5.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 160 160 164 168 171 174 176 178
1 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 4 150 - - - - xxo xxx
2 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 2 PB 145 o o xxo o xxx
3 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 145 o o o xo xxx
4 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 1 PB 140 o xo xxo xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 29.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 154 158 161 164 166 168
1 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 6 158 - - - - o o xo xo xxx
2 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 5 154 - - xo xo o xxo o xxx
3 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 3 150 - o o o xo xo xxx
4 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 4 145 - - xo o xo xxx
5 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 2 PB 135 xo o xo xxx
6 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 125 o xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 29.5.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 290 300 320 340 360 380 390 400
1 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 PB 440 - - - - - - - - - - - - - xxo xxo xo xxx
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 2 390 - - - - - - o o o o o xxx
MS Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 5 340 - - - - - - - - - - xo xo xxx
MS Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 PB 290 - - o o xxo
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 29.5.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 180 210 220 240 260 270 280 290 300 310 320 340 360 400 420 440 461
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 PB 310 - - - o o o o o o o xxx
2 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 3 280 - o o o o o o r
3 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 2 PB 270 - o o o o o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 29.5.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 180 200 220 240 250 260 270 280 300 320 333
1 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 3 320 - - - - - - - xo o xxo xxx
MS Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 PB 220 - - o xxx
3 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 2 PB 180 xo xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 29.5.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 180 200 220 240 250 260 270
1 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 3 250 - - xo o o xxx
2 Záborská IzabelaZáborská Izabela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 1 PB 220 o o xxo xxx
3 Janíková NatáliaJaníková Natália
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 2 200 - xxo xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 29.5.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 11 PB 709 +0.3 m/s 676  0,00 704  0,00 709  0,30 709 695  0,60 687  -0,20 x
MS Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 601 +1.4 m/s 553  0,00 570  0,00 588  2,40 588 572  0,30 571  0,40 601  1,40
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 9 590 +2.5 m/s 576 +0.0 m/s 398  0,00 537  0,00 547  0,00 547 x 576  0,00 590  2,50
4 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 6 555 +3.3 m/s 540 +0.0 m/s 540  0,00 523  0,10 x 540 279  2,40 508  0,70 555  3,30
5 Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 4 PB 549 +0.3 m/s 525  0,00 533  0,00 526  0,10 533 529  2,10 519  0,00 549  0,30
6 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 539 +0.0 m/s 539  0,00 513  0,00 x 539 x x 441  2,50
7 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 7 515 +0.0 m/s 467  0,00 495  0,00 515  0,00 515 - - 491  2,20
8 Gura DominikGura Dominik
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 5 502 +1.0 m/s 487  0,00 x 275  0,00 487 502  1,00 x 491  1,70
9 Šutka MiroslavŠutka Miroslav
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 1 PB 475 +0.0 m/s 475  0,00 409  0,20 - 475
10 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 448 +0.0 m/s 448  0,00 423  0,00 x 448
Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 NM x x x -
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 29.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 17 517 492 516 485 516 476 517 454
2 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 15 PB 508 465 497 472 497 494 508 469
3 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 18 502 502 476 x 502 484 483 x
4 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 14 PB 499 499 467 444 499 472 381 489
5 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 16 495 479 488 457 488 491 396 495
6 Šmidovič MichalŠmidovič Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 10 PB 471 424 447 447 447 434 x 471
7 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 11 469 454 454 x 454 452 402 469
8 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 13 459 446 451 459 459 424 427 405
9 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 7 PB 439 439 436 431 439
10 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 9 439 439 420 429 439
11 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 2 PB 422 414 422 406 422
12 Červený MartinČervený Martin
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 1 PB 413 361 x 413 413
13 Kováčik OliverKováčik Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 12 409 x x 409 409
14 Bielak MartinBielak Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 PB 408 408 380 380 408
15 Brštiak BorisBrštiak Boris
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 PB 398 398 263 363 398
16 Krahulec JánKrahulec Ján
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 4 391 391 376 356 391
17 Mamoň MatúšMamoň Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 10 3 PB 381 353 x 381 381
18 Šipoš BranislavŠipoš Branislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 8 356 356 265 332 356
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 29.5.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 12 513 +0.9 m/s 476  1,80 513  0,90 501  1,90 513 492  0,00 x 502  0,00
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 11 495 +0.0 m/s 476  1,50 482  0,00 465  0,00 482 353  0,70 495  0,00 x
3 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 478 +1.2 m/s 478  1,20 477  1,70 445  1,30 478 393  0,50 465  0,00 456  0,50
MS Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 478 +0.5 m/s x 478  0,50 x 478 426  2,50 x x
5 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 8 469 +0.0 m/s x 440  1,30 469  0,00 469 432  0,00 x 465  0,00
MS Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 5 468 +0.8 m/s 465  1,40 468  2,20 464  1,00 468 468  0,80 464  0,00 455  0,00
7 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 10 467 +2.0 m/s 467  2,00 463  0,50 x 467 424  0,90 455  0,00 x
8 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 7 464 +0.0 m/s 449  0,00 437  1,30 438  0,00 449 426  0,00 457  0,00 464  0,00
9 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 2 PB 464 +0.0 m/s 330  0,50 448  1,10 436  1,90 448 426  0,00 464  0,00 453  0,00
10 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 4 437 +2.1 m/s 432 +1.5 m/s 427  1,40 437  2,10 432  1,50 437
11 Šutarová KláraŠutarová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 3 435 +0.4 m/s 425  1,80 375  2,10 433  1,80 433 435  0,40 425  0,00 432  0,00
12 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 1 PB 407 +0.5 m/s 402  0,00 407  0,50 379  1,90 407
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 29.5.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 26 PB 539 522 506 x 522 539 532 x
MS Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 22 PB 504 504 493 x 504 486 481 370
3 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 23 PB 492 456 492 x 492 466 x x
4 Burská LenkaBurská Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 21 PB 488 412 460 409 460 402 457 488
5 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 27 479 479 458 - 479 - - -
6 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 24 478 471 478 378 478 453 461 426
7 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 25 469 443 453 446 453 469 435 412
8 Brišová AlexandraBrišová Alexandra