<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Okresné kolo v atletike ZŠ

Nitra (9. 5. 2022)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 05 (po, 9.5.2022 - 08:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 368 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble SB 08.23 20.00
2 44 Šemelák FilipŠemelák Filip 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble SB 08.90 14.00
3 308 Kováč TobiasKováč Tobias 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble SB 09.22 10.00
4 367 Čurka TomášČurka Tomáš 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra SB 09.25 8.00
5 362 Hunka MichalHunka Michal 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra SB 09.33 6.00
6 361 Jančovič MatúšJančovič Matúš 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra SB 09.49 2.00
7 305 Pilárik ŠimonPilárik Šimon 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble SB 09.52 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (po, 9.5.2022 - 08:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Tomek MartinTomek Martin 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra SB 08.49 18.00
2 41 Tóth RichardTóth Richard 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble SB 08.72 15.00
3 366 Ďuriš PatrikĎuriš Patrik 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble SB 09.02 11.00
4 363 Homola ŠimonHomola Šimon 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra SB 09.30 7.00
5 307 Krumpál OliverKrumpál Oliver 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra SB 09.60
6 349 Kišac OndrejKišac Ondrej 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady SB 10.95
43 Ševčík OndrejŠevčík Ondrej 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (po, 9.5.2022 - 08:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Svitač RichardSvitač Richard 09 09 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš SB 08.26 19.00
2 369 Bojda FilipBojda Filip 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra SB 08.93 13.00
3 309 Košarišťan DavidKošarišťan David 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš SB 09.24 9.00
4 306 Néma LeonardNéma Leonard 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... SB 09.44 3.00
5 28 Vrábel TomášVrábel Tomáš 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... SB 09.78
6 357 Kišac BranislavKišac Branislav 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady SB 11.04
40 Turček FilipTurček Filip 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (po, 9.5.2022 - 08:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Koňa SamuelKoňa Samuel 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... SB 08.51 17.00
2 364 Holeš AdriánHoleš Adrián 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... SB 08.55 16.00
3 46 Sládečka MichalSládečka Michal 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra SB 08.99 12.00
4 370 Báťa MarekBáťa Marek 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... SB 09.38 5.00
5 365 Dvorský MatúšDvorský Matúš 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... SB 09.39 4.00
31 Virág FilipVirág Filip 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 368 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble SB 08.23 20.00
2 45 Svitač RichardSvitač Richard 09 09 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš SB 08.26 19.00
3 42 Tomek MartinTomek Martin 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra SB 08.49 18.00
4 310 Koňa SamuelKoňa Samuel 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... SB 08.51 17.00
5 364 Holeš AdriánHoleš Adrián 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... SB 08.55 16.00
6 41 Tóth RichardTóth Richard 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble SB 08.72 15.00
7 44 Šemelák FilipŠemelák Filip 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble SB 08.90 14.00
8 369 Bojda FilipBojda Filip 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra SB 08.93 13.00
9 46 Sládečka MichalSládečka Michal 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra SB 08.99 12.00
10 366 Ďuriš PatrikĎuriš Patrik 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble SB 09.02 11.00
11 308 Kováč TobiasKováč Tobias 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble SB 09.22 10.00
12 309 Košarišťan DavidKošarišťan David 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš SB 09.24 9.00
13 367 Čurka TomášČurka Tomáš 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra SB 09.25 8.00
14 363 Homola ŠimonHomola Šimon 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra SB 09.30 7.00
15 362 Hunka MichalHunka Michal 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra SB 09.33 6.00
16 370 Báťa MarekBáťa Marek 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... SB 09.38 5.00
17 365 Dvorský MatúšDvorský Matúš 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... SB 09.39 4.00
18 306 Néma LeonardNéma Leonard 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... SB 09.44 3.00
19 361 Jančovič MatúšJančovič Matúš 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra SB 09.49 2.00
20 305 Pilárik ŠimonPilárik Šimon 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble SB 09.52 1.00
21 307 Krumpál OliverKrumpál Oliver 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra SB 09.60
22 28 Vrábel TomášVrábel Tomáš 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... SB 09.78
23 349 Kišac OndrejKišac Ondrej 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady SB 10.95
24 357 Kišac BranislavKišac Branislav 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady SB 11.04
43 Ševčík OndrejŠevčík Ondrej 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
40 Turček FilipTurček Filip 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
31 Virág FilipVirág Filip 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (po, 9.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 400 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 1 09.54 18.00
2 539 Adámeková NelaAdámeková Nela 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 4 09.75 15.00
3 382 Hoříneková LuciaHoříneková Lucia 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 6 10.07 12.00
4 385 Fintová DominikaFintová Dominika 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 5 10.29 6.00
5 377 Juhásová LeaJuhásová Lea 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 7 10.30 5.00
6 380 Chlapečková KristínaChlapečková Kristína 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 2 10.36 2.00
7 399 Melišová LeaMelišová Lea 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 8 10.67
8 384 Hajdukiewicz LilianaHajdukiewicz Liliana 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 3 10.88
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 9.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 434 Šafariková MichaelaŠafariková Michaela 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 7 09.14 20.00
2 378 Chobotová LindaChobotová Linda 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 3 09.47 19.00
3 396 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra 2 09.64 16.00
4 397 Ťapušíková EmaŤapušíková Ema 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 1 10.14 11.00
5 383 Hlebová MiriamHlebová Miriam 08 08 ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra 5 10.34 3.00
6 388 Bruchterová Karolína ZaraBruchterová Karolína Zara 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 4 10.77
7 398 Valkovičová HanaValkovičová Hana 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 8 11.32
379 Chobotová NatáliaChobotová Natália 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (po, 9.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 381 Hrvolová LuciaHrvolová Lucia 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 3 09.97 13.00
2 394 Kadjová AlexandraKadjová Alexandra 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 6 10.14 10.00
3 393 Novotná PetronelaNovotná Petronela 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 1 10.26 7.00
4 392 Székelyová LauraSzékelyová Laura 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 8 11.40
5 389 Boledovičová HanaBoledovičová Hana 22 22 ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok 5 11.78
6 390 Bakošová NinaBakošová Nina 08 08 ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok 4 12.00
543 Mináriková KristínaMináriková Kristína 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 7 DNS
391 Koprdová MonikaKoprdová Monika 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (po, 9.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 387 Budaiová DanielaBudaiová Daniela 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 4 09.63 17.00
2 386 Čikelová SáraČikelová Sára 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 5 09.93 14.00
3 538 Zenetska LadislavaZenetska Ladislava 09 09 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 1 10.19 9.00
4 540 Puškárová RebekaPuškárová Rebeka 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 6 10.22 8.00
5 395 Vozáriková PatríciaVozáriková Patrícia 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 7 10.31 4.00
6 541 Pinkeová RomanaPinkeová Romana 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 3 10.37 1.00
542 Šlosárová ReginaŠlosárová Regina 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 434 Šafariková MichaelaŠafariková Michaela 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 7 09.14 20.00
2 378 Chobotová LindaChobotová Linda 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 3 09.47 19.00
3 400 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 1 09.54 18.00
4 387 Budaiová DanielaBudaiová Daniela 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 4 09.63 17.00
5 396 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra 2 09.64 16.00
6 539 Adámeková NelaAdámeková Nela 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 4 09.75 15.00
7 386 Čikelová SáraČikelová Sára 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 5 09.93 14.00
8 381 Hrvolová LuciaHrvolová Lucia 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 3 09.97 13.00
9 382 Hoříneková LuciaHoříneková Lucia 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 6 10.07 12.00
10 397 Ťapušíková EmaŤapušíková Ema 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 1 10.14 11.00
10 394 Kadjová AlexandraKadjová Alexandra 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 6 10.14 10.00
12 538 Zenetska LadislavaZenetska Ladislava 09 09 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 1 10.19 9.00
13 540 Puškárová RebekaPuškárová Rebeka 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 6 10.22 8.00
14 393 Novotná PetronelaNovotná Petronela 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 1 10.26 7.00
15 385 Fintová DominikaFintová Dominika 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 5 10.29 6.00
16 377 Juhásová LeaJuhásová Lea 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 7 10.30 5.00
17 395 Vozáriková PatríciaVozáriková Patrícia 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 7 10.31 4.00
18 383 Hlebová MiriamHlebová Miriam 08 08 ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra 5 10.34 3.00
19 380 Chlapečková KristínaChlapečková Kristína 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 2 10.36 2.00
20 541 Pinkeová RomanaPinkeová Romana 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 3 10.37 1.00
21 399 Melišová LeaMelišová Lea 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 8 10.67
22 388 Bruchterová Karolína ZaraBruchterová Karolína Zara 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 4 10.77
23 384 Hajdukiewicz LilianaHajdukiewicz Liliana 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 3 10.88
24 398 Valkovičová HanaValkovičová Hana 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 8 11.32
25 392 Székelyová LauraSzékelyová Laura 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 8 11.40
26 389 Boledovičová HanaBoledovičová Hana 22 22 ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok 5 11.78
27 390 Bakošová NinaBakošová Nina 08 08 ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok 4 12.00
379 Chobotová NatáliaChobotová Natália 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 6 DNS
543 Mináriková KristínaMináriková Kristína 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 7 DNS
391 Koprdová MonikaKoprdová Monika 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 2 DNS
542 Šlosárová ReginaŠlosárová Regina 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 2 DNS

600 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (po, 9.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 539 Adámeková NelaAdámeková Nela 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 2:11.20 17.00
2 384 Hajdukiewicz LilianaHajdukiewicz Liliana 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 2:12.56 16.00
3 385 Fintová DominikaFintová Dominika 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 2:14.55 15.00
4 378 Chobotová LindaChobotová Linda 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 2:14.81 14.00
5 382 Hoříneková LuciaHoříneková Lucia 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 2:19.98 11.00
6 386 Čikelová SáraČikelová Sára 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 2:20.82 10.00
7 387 Budaiová DanielaBudaiová Daniela 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 2:22.99 9.00
8 380 Chlapečková KristínaChlapečková Kristína 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 2:25.66 8.00
9 377 Juhásová LeaJuhásová Lea 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 2:26.80 6.00
10 381 Hrvolová LuciaHrvolová Lucia 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 2:30.74 3.00
11 388 Bruchterová Karolína ZaraBruchterová Karolína Zara 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 2:42.28
12 383 Hlebová MiriamHlebová Miriam 08 08 ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra 2:51.33
13 390 Bakošová NinaBakošová Nina 08 08 ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok 2:59.45
379 Chobotová NatáliaChobotová Natália 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra DNS
389 Boledovičová HanaBoledovičová Hana 22 22 ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok DNS
Celkom 15 pretekárov
Beh 02 (po, 9.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 400 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 2:01.73 20.00
2 540 Puškárová RebekaPuškárová Rebeka 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 2:03.80 19.00
3 434 Šafariková MichaelaŠafariková Michaela 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 2:07.47 18.00
4 393 Novotná PetronelaNovotná Petronela 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 2:16.31 13.00
5 396 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra 2:17.67 12.00
6 395 Vozáriková PatríciaVozáriková Patrícia 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 2:25.80 7.00
7 538 Zenetska LadislavaZenetska Ladislava 09 09 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 2:26.93 5.00
8 541 Pinkeová RomanaPinkeová Romana 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 2:29.96 4.00
9 397 Ťapušíková EmaŤapušíková Ema 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 2:36.12 2.00
10 398 Valkovičová HanaValkovičová Hana 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 2:37.39 1.00
11 399 Melišová LeaMelišová Lea 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 2:40.02
12 392 Székelyová LauraSzékelyová Laura 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 3:26.22
543 Mináriková KristínaMináriková Kristína 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
391 Koprdová MonikaKoprdová Monika 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
542 Šlosárová ReginaŠlosárová Regina 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
394 Kadjová AlexandraKadjová Alexandra 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady DNF
Celkom 16 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 400 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 2:01.73 20.00
2 540 Puškárová RebekaPuškárová Rebeka 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 2:03.80 19.00
3 434 Šafariková MichaelaŠafariková Michaela 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 2:07.47 18.00
4 539 Adámeková NelaAdámeková Nela 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 2:11.20 17.00
5 384 Hajdukiewicz LilianaHajdukiewicz Liliana 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 2:12.56 16.00
6 385 Fintová DominikaFintová Dominika 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 2:14.55 15.00
7 378 Chobotová LindaChobotová Linda 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 2:14.81 14.00
8 393 Novotná PetronelaNovotná Petronela 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 2:16.31 13.00
9 396 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra 2:17.67 12.00
10 382 Hoříneková LuciaHoříneková Lucia 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 2:19.98 11.00
11 386 Čikelová SáraČikelová Sára 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 2:20.82 10.00
12 387 Budaiová DanielaBudaiová Daniela 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 2:22.99 9.00
13 380 Chlapečková KristínaChlapečková Kristína 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 2:25.66 8.00
14 395 Vozáriková PatríciaVozáriková Patrícia 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 2:25.80 7.00
15 377 Juhásová LeaJuhásová Lea 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 2:26.80 6.00
16 538 Zenetska LadislavaZenetska Ladislava 09 09 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 2:26.93 5.00
17 541 Pinkeová RomanaPinkeová Romana 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 2:29.96 4.00
18 381 Hrvolová LuciaHrvolová Lucia 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 2:30.74 3.00
19 397 Ťapušíková EmaŤapušíková Ema 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 2:36.12 2.00
20 398 Valkovičová HanaValkovičová Hana 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 2:37.39 1.00
21 399 Melišová LeaMelišová Lea 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 2:40.02
22 388 Bruchterová Karolína ZaraBruchterová Karolína Zara 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 2:42.28
23 383 Hlebová MiriamHlebová Miriam 08 08 ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra 2:51.33
24 390 Bakošová NinaBakošová Nina 08 08 ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok 2:59.45
25 392 Székelyová LauraSzékelyová Laura 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 3:26.22
379 Chobotová NatáliaChobotová Natália 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra DNS
389 Boledovičová HanaBoledovičová Hana 22 22 ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok DNS
543 Mináriková KristínaMináriková Kristína 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
391 Koprdová MonikaKoprdová Monika 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
542 Šlosárová ReginaŠlosárová Regina 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
394 Kadjová AlexandraKadjová Alexandra 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady DNF

1000 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (po, 9.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 368 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 3 3:31.79 18.00
2 310 Koňa SamuelKoňa Samuel 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 13 3:34.15 17.00
3 366 Ďuriš PatrikĎuriš Patrik 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 5 3:34.38 16.00
4 364 Holeš AdriánHoleš Adrián 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 7 3:34.83 15.00
5 365 Dvorský MatúšDvorský Matúš 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 6 3:47.55 11.00
6 367 Čurka TomášČurka Tomáš 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 4 3:47.64 10.00
7 369 Bojda FilipBojda Filip 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 2 3:50.60 8.00
8 363 Homola ŠimonHomola Šimon 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 8 3:53.03 7.00
9 361 Jančovič MatúšJančovič Matúš 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 10 3:59.45 5.00
10 362 Hunka MichalHunka Michal 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 9 4:22.55
11 370 Báťa MarekBáťa Marek 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 1 4:34.53
12 349 Kišac OndrejKišac Ondrej 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 12 4:34.79
13 357 Kišac BranislavKišac Branislav 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 11 4:38.57
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (po, 9.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Sládečka MichalSládečka Michal 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 19 3:25.76 20.00
2 305 Pilárik ŠimonPilárik Šimon 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 18 3:30.04 19.00
3 308 Kováč TobiasKováč Tobias 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 15 3:41.42 14.00
4 42 Tomek MartinTomek Martin 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 23 3:44.94 13.00
5 41 Tóth RichardTóth Richard 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 24 3:45.17 12.00
6 307 Krumpál OliverKrumpál Oliver 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 16 3:48.65 9.00
7 44 Šemelák FilipŠemelák Filip 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 21 3:55.71 6.00
8 28 Vrábel TomášVrábel Tomáš 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 27 4:00.62 4.00
9 306 Néma LeonardNéma Leonard 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 17 4:02.63 3.00
10 309 Košarišťan DavidKošarišťan David 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 14 4:03.50 2.00
11 45 Svitač RichardSvitač Richard 09 09 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 20 4:03.54 1.00
31 Virág FilipVirág Filip 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 26 DNS
43 Ševčík OndrejŠevčík Ondrej 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 22 DNS
40 Turček FilipTurček Filip 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 25 DNS
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Sládečka MichalSládečka Michal 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 19 3:25.76 20.00
2 305 Pilárik ŠimonPilárik Šimon 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 18 3:30.04 19.00
3 368 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 3 3:31.79 18.00
4 310 Koňa SamuelKoňa Samuel 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 13 3:34.15 17.00
5 366 Ďuriš PatrikĎuriš Patrik 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 5 3:34.38 16.00
6 364 Holeš AdriánHoleš Adrián 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 7 3:34.83 15.00
7 308 Kováč TobiasKováč Tobias 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 15 3:41.42 14.00
8 42 Tomek MartinTomek Martin 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 23 3:44.94 13.00
9 41 Tóth RichardTóth Richard 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 24 3:45.17 12.00
10 365 Dvorský MatúšDvorský Matúš 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 6 3:47.55 11.00
11 367 Čurka TomášČurka Tomáš 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 4 3:47.64 10.00
12 307 Krumpál OliverKrumpál Oliver 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 16 3:48.65 9.00
13 369 Bojda FilipBojda Filip 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 2 3:50.60 8.00
14 363 Homola ŠimonHomola Šimon 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 8 3:53.03 7.00
15 44 Šemelák FilipŠemelák Filip 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 21 3:55.71 6.00
16 361 Jančovič MatúšJančovič Matúš 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 10 3:59.45 5.00
17 28 Vrábel TomášVrábel Tomáš 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 27 4:00.62 4.00
18 306 Néma LeonardNéma Leonard 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 17 4:02.63 3.00
19 309 Košarišťan DavidKošarišťan David 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 14 4:03.50 2.00
20 45 Svitač RichardSvitač Richard 09 09 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 20 4:03.54 1.00
21 362 Hunka MichalHunka Michal 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 9 4:22.55
22 370 Báťa MarekBáťa Marek 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 1 4:34.53
23 349 Kišac OndrejKišac Ondrej 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 12 4:34.79
24 357 Kišac BranislavKišac Branislav 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 11 4:38.57
31 Virág FilipVirág Filip 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 26 DNS
43 Ševčík OndrejŠevčík Ondrej 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 22 DNS
40 Turček FilipTurček Filip 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra 25 DNS

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ

(po, 9.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 310 Koňa SamuelKoňa Samuel
ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N...
08 08 13 PB 424 371 424 424 20.00
2 369 Bojda FilipBojda Filip
ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra
08 08 2 PB 412 372 412 412 19.00
3 308 Kováč TobiasKováč Tobias
ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble
08 08 15 PB 396 x 396 396 18.00
4 366 Ďuriš PatrikĎuriš Patrik
ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble
08 08 5 PB 391 391 322 391 17.00
5 368 Čikel AdamČikel Adam
ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble
08 08 3 PB 390 343 390 390 16.00
6 41 Tóth RichardTóth Richard
ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble
08 08 24 PB 386 320 386 386 15.00
7 42 Tomek MartinTomek Martin
ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra
08 08 23 PB 383 379 383 383 14.00
8 309 Košarišťan DavidKošarišťan David
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
08 08 14 PB 380 380 371 380 13.00
9 370 Báťa MarekBáťa Marek
ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs...
08 08 1 PB 378 378 316 378 12.00
10 367 Čurka TomášČurka Tomáš
ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra
08 08 4 PB 376 363 376 376 11.00
11 305 Pilárik ŠimonPilárik Šimon
ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble
08 08 18 PB 375 375 365 375 10.00
12 306 Néma LeonardNéma Leonard
ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick...
08 08 17 PB 365 x 365 365 9.00
13 307 Krumpál OliverKrumpál Oliver
ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra
08 08 16 PB 362 362 356 362 8.00
14 365 Dvorský MatúšDvorský Matúš
ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs...
08 08 6 PB 360 344 360 360 7.00
15 45 Svitač RichardSvitač Richard
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
09 09 20 PB 360 360 340 360 6.00
16 361 Jančovič MatúšJančovič Matúš
ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra
08 08 10 PB 360 x 360 360 5.00
17 364 Holeš AdriánHoleš Adrián
ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick...
08 08 7 PB 351 349 351 351 4.00
18 44 Šemelák FilipŠemelák Filip
ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble
08 08 21 PB 351 340 351 351 3.00
19 46 Sládečka MichalSládečka Michal
ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra
08 08 19 PB 332 330 332 332 2.00
20 28 Vrábel TomášVrábel Tomáš
ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N...
08 08 27 PB 325 325 324 325 1.00
21 363 Homola ŠimonHomola Šimon
ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra
08 08 8 PB 312 269 312 312
22 349 Kišac OndrejKišac Ondrej
ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady
08 08 12 PB 283 283 276 283
23 362 Hunka MichalHunka Michal
ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra
08 08 9 PB 243 243 196 243
24 357 Kišac BranislavKišac Branislav
ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady
08 08 11 PB 225 223 225 225
31 Virág FilipVirág Filip
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 26 DNS
43 Ševčík OndrejŠevčík Ondrej
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 22 DNS
40 Turček FilipTurček Filip
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 25 DNS
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ

(po, 9.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 397 Ťapušíková EmaŤapušíková Ema
ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs...
08 08 28 PB 368 311 368 368 20.00
2 398 Valkovičová HanaValkovičová Hana
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
08 08 29 PB 368 276 368 368 19.00
3 400 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra
08 08 18 PB 367 343 367 367 18.00
4 434 Šafariková MichaelaŠafariková Michaela
ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs...
08 08 26 PB 360 303 360 360 17.00
5 378 Chobotová LindaChobotová Linda
ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra
08 08 13 PB 356 356 345 356 16.00
6 394 Kadjová AlexandraKadjová Alexandra
ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady
08 08 16 PB 355 355 334 355 15.00
7 382 Hoříneková LuciaHoříneková Lucia
ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N...
08 08 10 PB 351 351 311 351 14.00
8 396 Macková AnetaMacková Aneta
ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra
08 08 19 PB 349 349 344 349 13.00
9 386 Čikelová SáraČikelová Sára
ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble
08 08 6 PB 345 210 345 345 12.00
10 538 Zenetska LadislavaZenetska Ladislava
ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra
09 09 31 PB 335 335 315 335 11.00
11 377 Juhásová LeaJuhásová Lea
ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra
08 08 15 PB 330 318 330 330 10.00
12 540 Puškárová RebekaPuškárová Rebeka
ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble
08 08 24 PB 329 329 322 329 9.00
13 384 Hajdukiewicz LilianaHajdukiewicz Liliana
ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra
08 08 8 PB 316 282 316 316 8.00
14 399 Melišová LeaMelišová Lea
ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N...
08 08 20 PB 315 315 303 315 7.00
15 539 Adámeková NelaAdámeková Nela
ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra
08 08 1 PB 310 291 310 310 6.00
16 383 Hlebová MiriamHlebová Miriam
ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra
08 08 9 PB 307 307 297 307 5.00
17 393 Novotná PetronelaNovotná Petronela
ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady
08 08 22 PB 304 248 304 304 4.00
18 381 Hrvolová LuciaHrvolová Lucia
ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble
08 08 11 PB 297 295 297 297 3.00
19 395 Vozáriková PatríciaVozáriková Patrícia
ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble
08 08 30 PB 290 277 290 290 2.00
20 387 Budaiová DanielaBudaiová Daniela
ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick...
08 08 5 PB 288 288 x 288 1.00
21 380 Chlapečková KristínaChlapečková Kristína
ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra
08 08 12 PB 274 274 260 274
22 389 Boledovičová HanaBoledovičová Hana
ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok
22 22 3 PB 261 261 213 261
23 385 Fintová DominikaFintová Dominika
ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra
08 08 7 PB 257 257 255 257
24 388 Bruchterová Karolína ZaraBruchterová Karolína Zara
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
08 08 4 PB 249 249 216 249
25 390 Bakošová NinaBakošová Nina
ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok
08 08 2 PB 245 240 245 245
26 541 Pinkeová RomanaPinkeová Romana
ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick...
08 08 23 PB 217 202 217 217
27 392 Székelyová LauraSzékelyová Laura
ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble
08 08 25 PB 212 207 212 212
543 Mináriková KristínaMináriková Kristína
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 21 DNS
391 Koprdová MonikaKoprdová Monika
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 17 DNS
379 Chobotová NatáliaChobotová Natália
ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra
08 08 14 DNS
542 Šlosárová ReginaŠlosárová Regina
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 27 DNS
Celkom 31 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ

(po, 9.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 310 Koňa SamuelKoňa Samuel
ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N...
08 08 13 PB 59.80 0.0 20.00
2 364 Holeš AdriánHoleš Adrián
ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick...
08 08 7 PB 53.20 0.0 19.00
3 370 Báťa MarekBáťa Marek
ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs...
08 08 1 PB 49.05 0.0 18.00
4 28 Vrábel TomášVrábel Tomáš
ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N...
08 08 27 PB 46.12 0.0 17.00
5 361 Jančovič MatúšJančovič Matúš
ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra
08 08 10 PB 41.42 0.0 16.00
6 42 Tomek MartinTomek Martin
ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra
08 08 23 PB 41.31 0.0 15.00
7 363 Homola ŠimonHomola Šimon
ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra
08 08 8 PB 39.00 0.0 14.00
8 46 Sládečka MichalSládečka Michal
ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra
08 08 19 PB 38.31 0.0 13.00
9 305 Pilárik ŠimonPilárik Šimon
ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble
08 08 18 PB 37.85 0.0 12.00
10 368 Čikel AdamČikel Adam
ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble
08 08 3 PB 37.79 0.0 11.00
11 366 Ďuriš PatrikĎuriš Patrik
ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble
08 08 5 PB 35.55 0.0 10.00
12 45 Svitač RichardSvitač Richard
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
09 09 20 PB 33.09 0.0 9.00
13 369 Bojda FilipBojda Filip
ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra
08 08 2 PB 32.55 0.0 8.00
14 44 Šemelák FilipŠemelák Filip
ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble
08 08 21 PB 31.88 0.0 7.00
15 365 Dvorský MatúšDvorský Matúš
ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs...
08 08 6 PB 31.76 0.0 6.00
16 308 Kováč TobiasKováč Tobias
ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble
08 08 15 PB 30.88 0.0 5.00
17 306 Néma LeonardNéma Leonard
ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick...
08 08 17 PB 30.10 0.0 4.00
18 307 Krumpál OliverKrumpál Oliver
ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra
08 08 16 PB 29.19 0.0 3.00
19 41 Tóth RichardTóth Richard
ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble
08 08 24 PB 27.99 0.0 2.00
20 367 Čurka TomášČurka Tomáš
ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra
08 08 4 PB 27.58 0.0 1.00
21 349 Kišac OndrejKišac Ondrej
ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady
08 08 12 PB 23.33 0.0
22 309 Košarišťan DavidKošarišťan David
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
08 08 14 PB 22.78 0.0
23 362 Hunka MichalHunka Michal
ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra
08 08 9 PB 22.37 0.0
24 357 Kišac BranislavKišac Branislav
ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady
08 08 11 PB 20.95 0.0
40 Turček FilipTurček Filip
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 25 DNS 0.0
31 Virág FilipVirág Filip
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 26 DNS 0.0
43 Ševčík OndrejŠevčík Ondrej
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 22 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ

(po, 9.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 398 Valkovičová HanaValkovičová Hana
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
08 08 29 PB 31.25 0.0 20.00
2 395 Vozáriková PatríciaVozáriková Patrícia
ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble
08 08 30 PB 28.42 0.0 19.00
3 394 Kadjová AlexandraKadjová Alexandra
ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady
08 08 16 PB 27.58 0.0 18.00
4 434 Šafariková MichaelaŠafariková Michaela
ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs...
08 08 26 PB 25.45 0.0 17.00
5 388 Bruchterová Karolína ZaraBruchterová Karolína Zara
ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš
08 08 4 PB 25.00 0.0 16.00
6 384 Hajdukiewicz LilianaHajdukiewicz Liliana
ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra
08 08 8 PB 24.85 0.0 15.00
7 393 Novotná PetronelaNovotná Petronela
ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady
08 08 22 PB 24.00 0.0 14.00
8 539 Adámeková NelaAdámeková Nela
ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra
08 08 1 PB 23.70 0.0 13.00
9 380 Chlapečková KristínaChlapečková Kristína
ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra
08 08 12 PB 22.65 0.0 12.00
10 400 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra
08 08 18 PB 22.39 0.0 11.00
11 390 Bakošová NinaBakošová Nina
ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok
08 08 2 PB 21.97 0.0 10.00
12 382 Hoříneková LuciaHoříneková Lucia
ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N...
08 08 10 PB 21.00 0.0 9.00
13 389 Boledovičová HanaBoledovičová Hana
ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok
22 22 3 PB 20.25 0.0 8.00
14 381 Hrvolová LuciaHrvolová Lucia
ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble
08 08 11 PB 20.21 0.0 7.00
15 377 Juhásová LeaJuhásová Lea
ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra
08 08 15 PB 19.80 0.0 6.00
16 386 Čikelová SáraČikelová Sára
ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble
08 08 6 PB 19.68 0.0 5.00
17 397 Ťapušíková EmaŤapušíková Ema
ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs...
08 08 28 PB 19.47 0.0 4.00
18 385 Fintová DominikaFintová Dominika
ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra
08 08 7 PB 19.42 0.0 3.00
19 538 Zenetska LadislavaZenetska Ladislava
ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra
09 09 31 PB 17.74 0.0 2.00
20 396 Macková AnetaMacková Aneta
ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra
08 08 19 PB 17.65 0.0 1.00
21 387 Budaiová DanielaBudaiová Daniela
ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick...
08 08 5 PB 17.34 0.0
22 378 Chobotová LindaChobotová Linda
ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra
08 08 13 PB 16.95 0.0
23 383 Hlebová MiriamHlebová Miriam
ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra
08 08 9 PB 15.90 0.0
24 392 Székelyová LauraSzékelyová Laura
ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble
08 08 25 PB 15.52 0.0
25 399 Melišová LeaMelišová Lea
ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N...
08 08 20 PB 15.32 0.0
26 540 Puškárová RebekaPuškárová Rebeka
ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble
08 08 24 PB 15.19 0.0
27 541 Pinkeová RomanaPinkeová Romana
ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick...
08 08 23 PB 15.02 0.0
391 Koprdová MonikaKoprdová Monika
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 17 DNS 0.0
543 Mináriková KristínaMináriková Kristína
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 21 DNS 0.0
542 Šlosárová ReginaŠlosárová Regina
ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra
08 08 27 DNS 0.0
379 Chobotová NatáliaChobotová Natália
ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra
08 08 14 DNS 0.0
Celkom 31 pretekárov
Štvorboj - Žiaci ZŠ
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Koňa SamuelKoňa Samuel 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 0074
2 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 0065
3 Tomek MartinTomek Martin 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 0060
4= Ďuriš PatrikĎuriš Patrik 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 0054
4= Holeš AdriánHoleš Adrián 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 0054
6 Bojda FilipBojda Filip 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 0048
7= Kováč TobiasKováč Tobias 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 0047
7= Sládečka MichalSládečka Michal 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 0047
9 Tóth RichardTóth Richard 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 0044
10 Pilárik ŠimonPilárik Šimon 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 0042
11= Svitač RichardSvitač Richard 09 09 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 0035
11= Báťa MarekBáťa Marek 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 0035
13= Šemelák FilipŠemelák Filip 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 0030
13= Čurka TomášČurka Tomáš 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 0030
15= Homola ŠimonHomola Šimon 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 0028
15= Dvorský MatúšDvorský Matúš 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 0028
15= Jančovič MatúšJančovič Matúš 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 0028
18 Košarišťan DavidKošarišťan David 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 0024
19 Vrábel TomášVrábel Tomáš 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 0022
20 Krumpál OliverKrumpál Oliver 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 0020
21 Néma LeonardNéma Leonard 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 0019
22 Hunka MichalHunka Michal 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 0006
Ševčík OndrejŠevčík Ondrej 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
Kišac BranislavKišac Branislav 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady DNS
Turček FilipTurček Filip 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
Virág FilipVirág Filip 08 08 ZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá NitraZŠ s MŠ sv.Gorazda Dlhá Nitra DNS
Kišac OndrejKišac Ondrej 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady DNS
Celkom 27 pretekárov
Štvorboj - Žiačky ZŠ
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šafariková MichaelaŠafariková Michaela 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 0072
2 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 0067
3 Adámeková NelaAdámeková Nela 08 08 ZŠ Nábrežie mládeže NitraZŠ Nábrežie mládeže Nitra 0051
4 Chobotová NatáliaChobotová Natália 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 0049
5 Hoříneková LuciaHoříneková Lucia 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 0046
6 Kadjová AlexandraKadjová Alexandra 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 0043
7 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra 0042
8 Čikelová SáraČikelová Sára 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 0041
9 Valkovičová HanaValkovičová Hana 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 0040
10 Hajdukiewicz LilianaHajdukiewicz Liliana 08 08 ZŠ Topoľová NitraZŠ Topoľová Nitra 0039
11 Novotná PetronelaNovotná Petronela 08 08 ZŠ s MŠ Nové SadyZŠ s MŠ Nové Sady 0038
12 Ťapušíková EmaŤapušíková Ema 08 08 ZŠ kráľa Svätopluka Dražovská NitraZŠ kráľa Svätopluka Dražovs... 0037
13 Puškárová RebekaPuškárová Rebeka 08 08 ZŠ sv.Vojtecha Levická VrábleZŠ sv.Vojtecha Levická Vráble 0036
14 Vozáriková PatríciaVozáriková Patrícia 08 08 ZŠ Levická VrábleZŠ Levická Vráble 0032
15= Budaiová DanielaBudaiová Daniela 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 0027
15= Juhásová LeaJuhásová Lea 08 08 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 0027
15= Zenetska LadislavaZenetska Ladislava 09 09 ZŠ Fatranská NitraZŠ Fatranská Nitra 0027
18 Hrvolová LuciaHrvolová Lucia 08 08 ZŠ s MŠ Sídlisko Lúky VrábleZŠ s MŠ Sídlisko Lúky Vráble 0026
19 Fintová DominikaFintová Dominika 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 0024
20 Chlapečková KristínaChlapečková Kristína 08 08 ZŠ Škultétyho NitraZŠ Škultétyho Nitra 0022
21 Bruchterová Karolína ZaraBruchterová Karolína Zara 08 08 ZŠ Veľký LapášZŠ Veľký Lapáš 0016
22 Bakošová NinaBakošová Nina 08 08 ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok 0010
23= Hlebová MiriamHlebová Miriam 08 08 ZŠ kn.Pribinu A.Šulgana NitraZŠ kn.Pribinu A.Šulgana Nitra 0008
23= Boledovičová HanaBoledovičová Hana 22 22 ZŠ s MŠ Školská JarokZŠ s MŠ Školská Jarok 0008
25 Melišová LeaMelišová Lea 08 08 ZŠ Novozámocká Ivánka pri NitreZŠ Novozámocká Ivánka pri N... 0007
26 Pinkeová RomanaPinkeová Romana 08 08 ZŠ s MŠ V.Záborského Levická VrábleZŠ s MŠ V.Záborského Levick... 0005
Celkom 26 pretekárov