<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien

Trnava (1. 5. 2022)

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 1.5.2022 - 15:19) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.77
2 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 24.27
3 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 PB 25.77
MS Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.82
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 15:19) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 23.86
2 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.76
3 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 25.97
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 15:19) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.46
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 23.38
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.83
4 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 24.08
Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.46
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 23.38
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.83
4 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 23.86
5 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 24.08
6 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.76
7 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 25.97
Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 15:15) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.97 11.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 23.94 9.00
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.08 8.00
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.38 7.00
5 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.13 6.00
MS Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 26.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 15:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.87 5.00
2 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 25.94 4.00
MS 552 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 26.31
4 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 27.45 3.00
5 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.76 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.97 11.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 23.94 9.00
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.08 8.00
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.38 7.00
5 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.13 6.00
6 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.87 5.00
7 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 25.94 4.00
8 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 26.05
9 552 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 26.31
10 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 27.45 3.00
11 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.76 2.00

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 1.5.2022 - 15:27) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 26.36
2 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 27.83
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 28.55
4 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 28.65
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 15:23) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.88 11.00
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 27.01 9.00
MS Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 27.12
4 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 28.08 7.00
5 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 29.59 2.00
6 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 30.13 1.00
7 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 30.59
8 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 30.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 15:23) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.97 8.00
2 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.23 5.00
3 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 29.54 3.00
4 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 30.38
5 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 30.70
6 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 30.71
7 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 33.02
Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 15:23) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 29.22 6.00
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 29.41 4.00
3 310 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 30.47
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 30.62
5 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 30.79
6 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 30.86
7 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 31.74
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.88 11.00
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 27.01 9.00
3 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 27.12
4 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.97 8.00
5 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 28.08 7.00
6 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 29.22 6.00
7 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.23 5.00
8 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 29.41 4.00
9 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 29.54 3.00
10 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 29.59 2.00
11 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 30.13 1.00
12 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 30.38
13 310 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 30.47
14 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 30.59
15 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 30.62
16 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 30.70
17 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 30.71
18 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 30.79
19 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 30.86
20 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 30.92
21 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 31.74
22 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 33.02
Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ