<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien

Trnava (1. 5. 2022)

100 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 1.5.2022 - 13:28) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.59
2 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 12.83
Celkom 2 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:28) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.33
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.64
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.66
4 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.92
5 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 11.98
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 11.98
7 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.06
8 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 12.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:28) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.45
2 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 12.72
3 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 12.85
4 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.91
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.33
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.64
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.66
4 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.92
5 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 11.98
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 11.98
7 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.06
8 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 12.29
9 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.45
10 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 12.72
11 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 12.85
12 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.91

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:25) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.34 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.83 9.00
3 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 12.00 8.00
4 308 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 12.53 7.00
MS Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 12.79
6 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 12.85 5.00
7 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 13.01 3.00
8 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.01 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:25) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 12.77 6.00
2 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 12.86 4.00
3 623 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.07 1.00
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.97
MS Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 14.00
6 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.02
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.34 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.83 9.00
3 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 12.00 8.00
4 308 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 12.53 7.00
5 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 12.77 6.00
6 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 12.79
7 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 12.85 5.00
8 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 12.86 4.00
9 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 13.01 3.00
9 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.01 2.00
11 623 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.07 1.00
12 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.97
13 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 14.00
14 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.02

100 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 1.5.2022 - 13:35) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.61
2 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 SB 13.72
3 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.05
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 1.5.2022 - 13:35) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.91
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 12.98
3 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 13.20
4 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 13.21
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 13.48
6 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.89
7 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 14.35
8 Kudlová MichaelaKudlová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 14.49
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:31) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 309 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 12.91 11.00
MS Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.06
3 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.21 9.00
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 13.29 8.00
5 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 13.32 7.00
MS Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 13.54
7 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.75 5.00
8 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 13.96 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:31) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 13.81 4.00
2 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.04 1.00
3 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 14.32
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 14.37
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 14.51
MS Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.76
7 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.81
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 13:31) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.33 6.00
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 14.11
3 215 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 7 14.47
4 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.80
5 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.84
6 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.26
7 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 15.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.5.2022 - 13:31) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.95 3.00
2 Palkovičová KristínaPalkovičová Kristína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 14.53
3 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.66
4 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.74
5 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 15.09
6 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 1.5.2022 - 13:31) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 14.07
2 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.29
3 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.34
4 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 14.35
5 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.49
6 310 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 14.79
7 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 15.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 309 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 12.91 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.06
3 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.21 9.00
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 13.29 8.00
5 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 13.32 7.00
6 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.33 6.00
7 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 13.54
8 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.75 5.00
9 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 13.81 4.00
10 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.95 3.00
11 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 13.96 2.00
12 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.04 1.00
13 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 14.07
14 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 14.11
15 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.29
16 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 14.32
17 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.34
18 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 14.35
19 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 14.37
20 215 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 7 14.47
21 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.49
22 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 14.51
23 Palkovičová KristínaPalkovičová Kristína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 14.53
24 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.66
25 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.74
26 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.76
27 310 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 14.79
28 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.80
29 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.81
30 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.84
31 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 15.00
32 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 15.09
33 Kolejová IvanaKolejová Ivana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.23
34 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.26
35 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 15.45