<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok

Trnava (1. 5. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 09:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 371 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.28 11.00
2 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 08.74 9.00
3 200 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.75 8.00
4 183 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 08.76 7.00
5 198 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 08.98 5.00
6 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.04 4.00
7 214 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.11 3.00
8 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.32
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 09:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kiss AlexKiss Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 08.77 6.00
2 184 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.12 2.00
3 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.14 1.00
4 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.39
5 190 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.41
6 365 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
7 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.68
8 196 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 09:55) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.17
2 Repta MartinRepta Martin 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.62
3 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.72
4 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.81
5 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.87
6 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.93
7 218 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.98
8 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 8 PB 09.99
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.5.2022 - 09:55) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.57
2 363 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.59
3 191 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.08
4 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.17
5 216 Kurtiš MartinKurtiš Martin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.20
6 192 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 10.27
7 217 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.46
8 194 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 1.5.2022 - 09:55) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 10.20
2 219 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.51
3 202 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 10.72
4 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.81
5 209 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 11.34
6 221 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 1.5.2022 - 09:55) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 09.43
2 Holečka MatúšHolečka Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.72
3 Pintér MatúšPintér Matúš 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.85
4 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.09
5 204 Matejdes LukášMatejdes Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.63
6 223 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.11
7 210 Svetlík DávidSvetlík Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 1.5.2022 - 09:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čišecký FilipČišecký Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.06
2 222 Beňák OskarBeňák Oskar 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.90
3 230 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.93
4 207 Segeč KristiánSegeč Kristián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.41
5 227 Gašparovič SimonGašparovič Simon 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.62
6 199 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.97
Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 1.5.2022 - 09:55) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.98
2 Kéry MichalKéry Michal 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.39
3 205 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.71
4 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 11.32
5 Bohún DanielBohún Daniel 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.35
6 203 Koreň MatejKoreň Matej 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 12.09
7 208 Sprušanský Alex SimonSprušanský Alex Simon 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 1.5.2022 - 09:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 374 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.98
2 226 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.99
3 370 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 10.06
4 229 Neštický FilipNeštický Filip 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.56
5 225 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.75
6 212 Šimo Sebastian MaxŠimo Sebastian Max 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.91
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 371 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.28 11.00
2 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 08.74 9.00
3 200 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.75 8.00
4 183 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 08.76 7.00
5 Kiss AlexKiss Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 08.77 6.00
6 198 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 08.98 5.00
7 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.04 4.00
8 214 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.11 3.00
9 184 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.12 2.00
10 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.14 1.00
11 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.17
12 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.32
13 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.39
14 190 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.41
15 187 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 09.43
16 211 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.57
17 363 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.59
18 365 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
19 Repta MartinRepta Martin 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.62
20 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.68
21 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.72
21 Holečka MatúšHolečka Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.72
23 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.81
24 Pintér MatúšPintér Matúš 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.85
25 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.87
26 196 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.91
27 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.93
28 218 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.98
28 206 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.98
28 374 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.98
31 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 8 PB 09.99
31 226 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.99
33 Čišecký FilipČišecký Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.06
33 370 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 10.06
35 191 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.08
36 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.09
37 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.17
38 216 Kurtiš MartinKurtiš Martin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.20
38 213 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 10.20
40 192 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 10.27
41 Kéry MichalKéry Michal 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.39
42 217 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.46
43 194 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.47
44 219 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.51
45 229 Neštický FilipNeštický Filip 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.56
46 204 Matejdes LukášMatejdes Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.63
47 205 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.71
48 202 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 10.72
49 225 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.75
50 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.81
51 222 Beňák OskarBeňák Oskar 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.90
52 212 Šimo Sebastian MaxŠimo Sebastian Max 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.91
53 230 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.93
54 223 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.11
55 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 11.32
56 209 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 11.34
57 Bohún DanielBohún Daniel 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.35
58 207 Segeč KristiánSegeč Kristián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.41
59 221 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.50
60 210 Svetlík DávidSvetlík Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.76
61 203 Koreň MatejKoreň Matej 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 12.09
62 208 Sprušanský Alex SimonSprušanský Alex Simon 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.39
63 227 Gašparovič SimonGašparovič Simon 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.62
64 199 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.97
Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 231 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.27 11.00
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.74 9.00
3 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.94 8.00
4 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.07 7.00
5 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.21 3.00
6 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.37
7 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.38
8 243 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.09 6.00
2 235 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 09.13 5.00
3 241 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 09.16 4.00
4 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.26 1.00
5 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.32
6 238 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.45
7 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.57
8 240 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.23 2.00
2 109 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.28
3 189 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 PB 09.33
4 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.48
5 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.52
6 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.56
7 249 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.61
8 250 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 251 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 09.46
2 384 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.52
3 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.71
4 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.75
5 247 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 09.75
6 259 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.80
7 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.83
8 380 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.93
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.60
2 382 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.60
3 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.80
4 191 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.91
5 116 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.19
6 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.22
7 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.40
8 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.48
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.92
2 197 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 PB 09.93
3 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 09.94
4 388 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.96
5 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 10.25
6 358 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 10.31
7 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.48
8 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.06
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.86
2 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 10.20
3 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 10.45
4 113 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.57
5 350 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.65
6 258 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.69
7 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.70
8 102 Deáková AnetkaDeáková Anetka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.93
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 10.33
2 188 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.50
3 260 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 10.57
4 254 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 10.60
5 190 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.61
6 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.72
7 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 15.65
257 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 349 Srnáneková EllaSrnáneková Ella 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.27
2 104 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.51
3 200 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.57
4 103 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.77
5 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.80
6 252 Dobošová MargarétaDobošová Margaréta 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.92
7 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 11.02
8 101 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.41
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.65
2 385 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.90
3 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.95
4 308 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.15
5 193 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.31
6 Jamrichová TerezkaJamrichová Terezka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 11.55
7 Vavrová VilmaVavrová Vilma 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 11.92
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.85
2 Hyplová JanaHyplová Jana 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.17
3 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 10.50
4 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.56
5 Macháčková EmaMacháčková Ema 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.79
6 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 11.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.63
2 185 Krchnáková VeronikaKrchnáková Veronika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.67
3 120 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.71
4 353 Šulanová HankaŠulanová Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.87
5 Bakošová NinaBakošová Nina 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.90
6 Badinková DanielaBadinková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.47
Cvečková EmaCvečková Ema 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 13 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.96
2 111 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.60
3 194 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.22
4 199 Sprušanská Sofia MáriaSprušanská Sofia Mária 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.50
5 Urcikánová KlaudiaUrcikánová Klaudia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.63
6 387 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.65
7 108 Eckerová NellaEckerová Nella 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.68
Celkom 7 pretekárov
Beh 14 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.02
2 186 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.48
3 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.62
4 106 Čerňanská LilianaČerňanská Liliana 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.99
5 Dzuriková SoňaDzuriková Soňa 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.22
6 119 Huttová ZoeHuttová Zoe 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.26
7 359 Zelenáková EmaZelenáková Ema 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.44
Celkom 7 pretekárov
Beh 15 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Penciaková SarahPenciaková Sarah 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.35
2 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 10.12
3 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.13
4 Rakusová NikaRakusová Nika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.69
5 434 Bieberová SarahBieberová Sarah 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.15
6 198 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.38
7 Dulík Estel EmaDulík Estel Ema 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 13.08
540 Lakatošová VivienLakatošová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 16 (ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.07
2 Nemcová TimeaNemcová Timea 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 10.37
3 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.51
4 195 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.66
5 360 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.96
6 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.24
7 Benáková AgnesBenáková Agnes 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.35
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 231 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.27 11.00
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.74 9.00
3 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.94 8.00
4 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.07 7.00
5 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.09 6.00
6 235 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 09.13 5.00
7 241 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 09.16 4.00
8 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.21 3.00
9 115 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.23 2.00
10 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.26 1.00
11 109 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.28
12 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.32
13 189 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 PB 09.33
14 Penciaková SarahPenciaková Sarah 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.35
15 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.37
16 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.38
17 238 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.45
18 251 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 09.46
19 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.48
20 243 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.52
20 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.52
20 384 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.52
23 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.56
24 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.57
25 357 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.60
25 382 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.60
27 249 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.61
28 240 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.63
29 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.71
30 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.75
30 247 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 09.75
32 250 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.80
32 259 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.80
32 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.80
35 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.83
36 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.85
37 184 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.86
38 191 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.91
39 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.92
40 380 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.93
40 197 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 PB 09.93
42 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 09.94
43 388 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.96
43 196 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.96
45 187 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.02
46 99 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.07
47 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 10.12
48 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.13
49 Hyplová JanaHyplová Jana 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.17
50 116 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.19
51 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 10.20
52 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.22
53 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 10.25
54 349 Srnáneková EllaSrnáneková Ella 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.27
55 358 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 10.31
56 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 10.33
57 Nemcová TimeaNemcová Timea 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 10.37
58 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.40
59 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 10.45
60 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.48
60 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.48
60 186 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.48
63 188 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.50
63 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 10.50
65 104 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.51
65 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.51
67 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.56
68 113 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.57
68 260 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 10.57
68 200 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.57
71 254 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 10.60
71 111 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.60
73 190 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.61
74 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.62
75 350 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.65
75 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.65
77 195 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.66
78 258 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.69
78 Rakusová NikaRakusová Nika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.69
80 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.70
81 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.72
82 103 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.77
83 Macháčková EmaMacháčková Ema 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.79
84 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.80
85 385 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.90
86 252 Dobošová MargarétaDobošová Margaréta 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.92
87 102 Deáková AnetkaDeáková Anetka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.93
88 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.95
89 360 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.96
90 106 Čerňanská LilianaČerňanská Liliana 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.99
91 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 11.02
92 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.06
93 308 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.15
93 434 Bieberová SarahBieberová Sarah 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.15
95 194 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.22
95 Dzuriková SoňaDzuriková Soňa 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.22
97 119 Huttová ZoeHuttová Zoe 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.26
98 193 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.31
99 198 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.38
100 101 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.41
101 359 Zelenáková EmaZelenáková Ema 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.44
102 199 Sprušanská Sofia MáriaSprušanská Sofia Mária 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.50
103 Jamrichová TerezkaJamrichová Terezka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 11.55
104 Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.63
104 Urcikánová KlaudiaUrcikánová Klaudia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.63
106 387 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.65
107 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 11.67
107 185 Krchnáková VeronikaKrchnáková Veronika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.67
109 108 Eckerová NellaEckerová Nella 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.68
110 120 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.71
111 353 Šulanová HankaŠulanová Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.87
112 Bakošová NinaBakošová Nina 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.90
113 Vavrová VilmaVavrová Vilma 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 11.92
114 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.24
115 Benáková AgnesBenáková Agnes 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.35
116 Badinková DanielaBadinková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.47
117 Dulík Estel EmaDulík Estel Ema 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 13.08
118 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 15.65
257 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Cvečková EmaCvečková Ema 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DNS
540 Lakatošová VivienLakatošová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sládečka MichalSládečka Michal 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 21.12 11.00
2 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 21.64 9.00
3 Pecho OliverPecho Oliver 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 22.86 8.00
4 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.08 7.00
5 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 24.26 4.00
6 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 25.55 3.00
Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mrva SebastiánMrva Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 23.45 6.00
2 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.05 5.00
3 Šebo MaximiliánŠebo Maximilián 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 25.81 2.00
4 366 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.00 1.00
5 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.07
6 224 Brezovský TobiášBrezovský Tobiáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.13
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sládečka MichalSládečka Michal 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 21.12 11.00
2 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 21.64 9.00
3 Pecho OliverPecho Oliver 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 22.86 8.00
4 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.08 7.00
5 Mrva SebastiánMrva Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 23.45 6.00
6 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.05 5.00
7 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 24.26 4.00
8 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 25.55 3.00
9 Šebo MaximiliánŠebo Maximilián 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 25.81 2.00
10 366 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.00 1.00
11 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.07
12 224 Brezovský TobiášBrezovský Tobiáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.13
Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.20 11.00
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 21.44 9.00
3 239 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 21.59 8.00
4 234 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 22.09 7.00
5 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.14 6.00
6 236 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 22.56 4.00
7 117 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 23.43 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.46 5.00
2 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 22.70 3.00
3 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.08 2.00
4 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.30
5 255 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 24.86
6 256 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 25.11
7 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.47
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 541 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.21
2 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 25.28
3 356 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 26.46
4 248 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 26.62
5 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 26.70
6 110 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 26.95
7 Bugárová BarboraBugárová Barbora 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.34
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 242 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.39 9.00
2 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 23.47
3 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.41
4 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.55
5 245 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 24.61
6 105 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 24.96
7 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 28.88
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 351 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 23.56
2 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.33
3 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.69
4 542 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 25.05
5 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.08
6 Šurinová SofiaŠurinová Sofia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.17
7 Dubničková TamaraDubničková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.44
8 Nichtová EsterNichtová Ester 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.07
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.20 11.00
2 242 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.39 9.00
3 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 21.44 9.00
4 239 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 21.59 8.00
5 234 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 22.09 7.00
6 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.14 6.00
7 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.46 5.00
8 236 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 22.56 4.00
9 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 22.70 3.00
10 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.08 2.00
11 117 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 23.43 1.00
12 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 23.47
13 351 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 23.56
14 541 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.21
15 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.30
16 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.33
17 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.41
18 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.55
19 245 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 24.61
20 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.69
21 255 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 24.86
22 105 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 24.96
23 542 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 25.05
24 256 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 25.11
25 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 25.28
26 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.47
27 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.08
28 Šurinová SofiaŠurinová Sofia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.17
29 Dubničková TamaraDubničková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.44
30 356 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 26.46
31 248 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 26.62
32 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 26.70
33 110 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 26.95
34 Bugárová BarboraBugárová Barbora 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.34
35 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 28.88
36 Nichtová EsterNichtová Ester 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.07

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 198 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 1:47.12 11.00
2 183 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 1:49.10 9.00
3 185 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:51.66 7.00
4 184 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:53.94 6.00
5 186 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 1:58.63 4.00
6 187 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 1:59.08 3.00
7 191 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 PB 2:01.01 1.00
8 188 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:02.41
9 190 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:03.24
10 189 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:03.26
11 192 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 PB 2:04.14
12 195 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 PB 2:08.64
13 193 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:10.12
14 194 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:10.16
15 196 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 14 2:12.82
16 197 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 2:15.93
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kolej OndrejKolej Ondrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 PB 2:00.51 2.00
2 217 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:10.29
3 218 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:11.46
4 216 Kurtiš MartinKurtiš Martin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 2:13.88
5 215 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:17.31
6 229 Neštický FilipNeštický Filip 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:18.22
7 219 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 2:19.98
8 222 Beňák OskarBeňák Oskar 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:24.70
9 230 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:26.89
10 224 Brezovský TobiášBrezovský Tobiáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:32.61
11 221 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:41.47
12 220 Droběna JurajDroběna Juraj 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:46.63
13 225 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:49.37
14 227 Gašparovič SimonGašparovič Simon 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:52.45
223 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 DNS
226 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNF
Celkom 16 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 214 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 16 1:50.71 8.00
2 211 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 1:58.46 5.00
3 200 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:04.69
4 201 Brizlák DenisBrizlák Denis 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:11.78
5 213 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 15 2:12.77
6 205 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:14.53
7 199 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:20.22
8 206 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:21.96
9 204 Matejdes LukášMatejdes Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:30.17
10 202 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 2:32.06
11 212 Šimo Sebastian MaxŠimo Sebastian Max 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:36.23
12 208 Sprušanský Alex SimonSprušanský Alex Simon 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:39.98
13 203 Koreň MatejKoreň Matej 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 2:43.44
14 209 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 2:48.70
15 207 Segeč KristiánSegeč Kristián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:53.41
210 Svetlík DávidSvetlík Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNS
Celkom 16 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 198 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 1:47.12 11.00
2 183 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 1:49.10 9.00
3 214 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 16 1:50.71 8.00
4 185 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:51.66 7.00
5 184 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:53.94 6.00
6 211 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 1:58.46 5.00
7 186 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 1:58.63 4.00
8 187 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 1:59.08 3.00
9 Kolej OndrejKolej Ondrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 PB 2:00.51 2.00
10 191 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 PB 2:01.01 1.00
11 188 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:02.41
12 190 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:03.24
13 189 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:03.26
14 192 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 PB 2:04.14
15 200 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:04.69
16 195 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 PB 2:08.64
17 193 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:10.12
18 194 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:10.16
19 217 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:10.29
20 218 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:11.46
21 201 Brizlák DenisBrizlák Denis 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:11.78
22 213 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 15 2:12.77
23 196 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 14 2:12.82
24 216 Kurtiš MartinKurtiš Martin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 2:13.88
25 205 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:14.53
26 197 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 2:15.93
27 215 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:17.31
28 229 Neštický FilipNeštický Filip 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:18.22
29 219 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 2:19.98
30 199 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:20.22
31 206 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:21.96
32 222 Beňák OskarBeňák Oskar 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:24.70
33 230 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:26.89
34 204 Matejdes LukášMatejdes Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:30.17
35 202 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 2:32.06
36 224 Brezovský TobiášBrezovský Tobiáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:32.61
37 212 Šimo Sebastian MaxŠimo Sebastian Max 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:36.23
38 208 Sprušanský Alex SimonSprušanský Alex Simon 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:39.98
39 221 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:41.47
40 203 Koreň MatejKoreň Matej 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 2:43.44
41 220 Droběna JurajDroběna Juraj 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:46.63
42 209 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 2:48.70
43 225 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:49.37
44 227 Gašparovič SimonGašparovič Simon 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:52.45
45 207 Segeč KristiánSegeč Kristián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:53.41
223 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 DNS
226 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNF
210 Svetlík DávidSvetlík Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 231 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 1:47.48 11.00
2 234 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 1:51.63 9.00
3 232 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 1:52.78 8.00
4 235 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 1:53.11 7.00
5 239 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 PB 1:55.78 6.00
6 241 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11 PB 1:56.45 5.00
7 236 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:00.67 4.00
8 238 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:01.33 3.00
9 237 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:02.94 1.00
10 245 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 15 PB 2:07.38
11 240 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:07.77
12 246 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 16 PB 2:08.19
13 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:08.22
14 244 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 PB 2:08.92
15 242 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 PB 2:10.03
16 247 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 PB 2:11.53
17 243 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 2:12.83
Celkom 17 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 251 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 2:02.67 2.00
2 100 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 PB 2:06.10
3 249 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 2:09.21
4 250 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:09.36
5 259 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 PB 2:16.67
6 316 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 15 PB 2:19.28
7 257 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:20.23
8 253 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 2:21.03
9 252 Dobošová MargarétaDobošová Margaréta 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 2:21.86
10 254 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:21.95
11 258 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 11 PB 2:22.30
12 260 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 PB 2:23.29
13 255 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:23.58
14 248 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:23.98
15 256 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:24.14
16 308 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 PB 2:24.43
17 99 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:30.90
Celkom 17 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 105 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:05.55
2 115 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 PB 2:08.66
3 114 Chrenková EliškaChrenková Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:08.84
4 107 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:16.05
5 112 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 2:16.05
6 109 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:19.77
7 110 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 2:20.68
8 103 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 2:28.03
9 117 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 17 2:29.04
10 116 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 16 2:29.68
11 102 Deáková AnetkaDeáková Anetka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:30.10
12 106 Čerňanská LilianaČerňanská Liliana 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:30.66
13 111 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:30.90
14 101 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:31.68
15 113 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:34.05
16 104 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:36.27
17 108 Eckerová NellaEckerová Nella 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:41.91
Celkom 17 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 118 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:07.53
2 189 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 10 2:14.36
3 183 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.24
4 187 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:20.68
5 191 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:22.60
6 192 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 13 2:22.87
7 196 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:23.00
8 184 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:25.41
9 186 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:34.19
10 195 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:36.03
11 194 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:36.69
12 188 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:40.43
13 120 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:42.87
14 193 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:43.55
15 185 Krchnáková VeronikaKrchnáková Veronika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:58.41
16 190 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:06.57
119 Huttová ZoeHuttová Zoe 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 17 pretekárov
Beh 05 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 351 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 2:13.58
2 358 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 2:15.59
3 352 Škúciová DominikaŠkúciová Dominika 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 2:16.55
4 349 Srnáneková EllaSrnáneková Ella 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:17.63
5 354 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:18.86
6 357 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:22.78
7 197 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 2:22.99
8 355 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:24.65
9 350 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:26.61
10 200 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:28.67
11 356 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 12 2:30.72
12 360 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:32.38
13 199 Sprušanská Sofia MáriaSprušanská Sofia Mária 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:42.88
14 198 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:49.11
15 353 Šulanová HankaŠulanová Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:54.31
359 Zelenáková EmaZelenáková Ema 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 DNF
Celkom 16 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 231 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 1:47.48 11.00
2 234 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 1:51.63 9.00
3 232 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 1:52.78 8.00
4 235 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 1:53.11 7.00
5 239 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 PB 1:55.78 6.00
6 241 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11 PB 1:56.45 5.00
7 236 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:00.67 4.00
8 238 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:01.33 3.00
9 251 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 2:02.67 2.00
10 237 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:02.94 1.00
11 105 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:05.55
12 100 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 PB 2:06.10
13 245 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 15 PB 2:07.38
14 118 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:07.53
15 240 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:07.77
16 246 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 16 PB 2:08.19
17 233 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:08.22
18 115 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 PB 2:08.66
19 114 Chrenková EliškaChrenková Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:08.84
20 244 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 PB 2:08.92
21 249 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 2:09.21
22 250 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:09.36
23 242 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 PB 2:10.03
24 247 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 PB 2:11.53
25 243 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 2:12.83
26 351 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 2:13.58
27 189 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 10 2:14.36
28 358 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 2:15.59
29 107 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:16.05
29 112 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 2:16.05
31 352 Škúciová DominikaŠkúciová Dominika 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 2:16.55
32 259 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 PB 2:16.67
33 183 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.24
34 349 Srnáneková EllaSrnáneková Ella 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:17.63
35 354 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:18.86
36 316 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 15 PB 2:19.28
37 109 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:19.77
38 257 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:20.23
39 110 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 2:20.68
39 187 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:20.68
41 253 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 2:21.03
42 252 Dobošová MargarétaDobošová Margaréta 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 2:21.86
43 254 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:21.95
44 258 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 11 PB 2:22.30
45 191 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:22.60
46 357 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:22.78
47 192 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 13 2:22.87
48 197 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 2:22.99
49 196 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:23.00
50 260 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 PB 2:23.29
51 255 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:23.58
52 248 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:23.98
53 256 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:24.14
54 308 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 PB 2:24.43
55 355 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:24.65
56 184 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:25.41
57 350 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:26.61
58 103 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 2:28.03
59 200 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:28.67
60 117 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 17 2:29.04
61 116 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 16 2:29.68
62 102 Deáková AnetkaDeáková Anetka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:30.10
63 106 Čerňanská LilianaČerňanská Liliana 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:30.66
64 356 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 12 2:30.72
65 99 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:30.90
65 111 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:30.90
67 101 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:31.68
68 360 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:32.38
69 113 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:34.05
70 186 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:34.19
71 195 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:36.03
72 104 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:36.27
73 194 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:36.69
74 188 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:40.43
75 108 Eckerová NellaEckerová Nella 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:41.91
76 120 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:42.87
77 199 Sprušanská Sofia MáriaSprušanská Sofia Mária 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:42.88
78 193 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:43.55
79 198 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:49.11
80 353 Šulanová HankaŠulanová Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:54.31
81 185 Krchnáková VeronikaKrchnáková Veronika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:58.41
82 190 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:06.57
119 Huttová ZoeHuttová Zoe 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
359 Zelenáková EmaZelenáková Ema 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 DNF

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 1.5.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 361 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 5:04.58 11.00
2 362 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 5:35.48 9.00
3 374 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 5:39.29 8.00
4 363 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 5:47.29 7.00
5 371 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 5:57.41 6.00
6 365 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 6:03.23 5.00
7 370 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 6:03.39 4.00
8 369 Martinčík AlexMartinčík Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 6:32.35 3.00
9 366 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 6:33.51 2.00
10 372 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 6:33.73 1.00
11 367 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 6:50.05
12 373 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 7:12.64
368 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
364 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNF
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 375 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 5:56.64 11.00
2 389 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 15 6:00.89 9.00
3 377 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 6:10.58 8.00
4 378 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 6:12.08 7.00
5 376 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 6:16.41 6.00
6 381 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 6:18.87 5.00
7 379 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 6:24.50 4.00
8 387 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 6:29.70 3.00
9 384 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 6:40.82 2.00
10 380 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 6:44.38 1.00
11 382 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 6:45.65
12 386 Pargáčová AmyPargáčová Amy 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 12 6:46.78
13 385 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 6:53.00
14 388 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 6:58.31
15 383 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 PB 7:09.66
Celkom 15 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.54 11.00
2 368 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 11.05 9.00
3 364 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.75 7.00
4 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 13.69 4.00
5 392 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 14.15 2.00
6 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.36 1.00
7 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 15.41
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 09:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 12.40 8.00
2 189 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 13.07 6.00
3 195 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.26 5.00
4 Bertúšek IvoBertúšek Ivo 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 13.87 3.00
5 Pišoja OskarPišoja Oskar 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 14.86
6 390 Vitko AlexVitko Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 18.19
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body</