<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v behu na 10 km na ceste jednotlivci

Bratislava (8. 9. 2018)

10 km cesta - Muži

(so, 8.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 30:18
2 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 31:23
3 Hladík MarekHladík Marek 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 31:31
4 Csiba BorisCsiba Boris 80 80 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 32:44
5 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 32:52
6 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 33:00
7 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 MBO StrážskeMBO Strážske 33:09
8 Záhorec LukášZáhorec Lukáš 86 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33:17
9 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 33:38
10 Štilla PeterŠtilla Peter 89 89 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 33:43
11 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 33:44
12 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 33:49
13 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 33:59
14 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 34:00
15 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34:04
16 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34:24
17 Sopko DominikSopko Dominik 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 34:36
18 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 35:29
19 Červeň JánČerveň Ján 87 87 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 36:05
20 Mockovčiak MarekMockovčiak Marek 78 78 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 36:08
21 Šmotlák MartinŠmotlák Martin 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 36:11
22 Páleník MatejPáleník Matej 92 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 36:16
23 Čačík MiroslavČačík Miroslav 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 36:49
24 Mišovič BohušMišovič Bohuš 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 37:17
25 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 37:38
26 Brezovský DušanBrezovský Dušan 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 38:18
27 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 39:13
28 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 39:21
29 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 39:23
30 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39:37
31 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 40:32
32 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 41:47
33 Čerešňa MiroslavČerešňa Miroslav 79 79 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41:56
34 Lelkes IvanLelkes Ivan 75 75 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 42:00
35 Tvrdoň ĽubomírTvrdoň Ľubomír 78 78 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 42:50
36 Klučka FrantišekKlučka František 71 71 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44:38
37 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 44:42
38 Dzurinda MikulášDzurinda Mikuláš 55 55 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 45:00
39 Sadloň MichalSadloň Michal 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 48:13
40 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 54:21
41 Petöcz KarolPetöcz Karol 40 40 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 63:36
Celkom 41 pretekárov

10 km cesta - Juniori

(so, 8.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 34:28
2 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:23
3 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 35:42
4 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 36:52
5 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 37:29
6 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37:32
7 Ringer OliverRinger Oliver 99 99 Bratislavský maratónBratislavský maratón 37:50
8 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38:13
9 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40:14
10 Beke ZsoltBeke Zsolt 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43:48
Celkom 10 pretekárov

10 km cesta - Ženy

(so, 8.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36:15
2 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 36:49
3 Janečková LuciaJanečková Lucia 95 95 Bratislavský maratónBratislavský maratón 37:31
4 Miklóšová IvonaMiklóšová Ivona 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 38:01
5 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 39:29
6 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 39:34
7 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 39:53
8 Janečková DanaJanečková Dana 73 73 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39:56
9 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 40:10
10 Čibová MartinaČibová Martina 83 83 Go Create Performance teamGo Create Performance team 40:52
11 Pizúrová MiroslavaPizúrová Miroslava 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 41:29
12 Schweitzerova MarcelaSchweitzerova Marcela 90 90 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 42:03
13 Burzová MartinaBurzová Martina 79 79 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 42:07
14 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 98 98 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 43:40
15 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 44:01
16 Ješíková MiroslavaJešíková Miroslava 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 44:18
17 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 44:26
18 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 44:42
19 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 68 68 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 45:47
20 Rimešová AndreaRimešová Andrea 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 45:47
21 Genčurová JanaGenčurová Jana 74 74 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 46:26
22 Pavúková SimonaPavúková Simona 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 47:19
23 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 48:01
24 Gregor DagmarGregor Dagmar 58 58 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 63:13
Celkom 24 pretekárov

10 km cesta - Juniorky

(so, 8.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 37:13
2 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 43:49
3 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 44:33
4 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 47:35
Celkom 4 pretekári