<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Ťažký päťboj a Memoriál Miroslava Vojteka - veteráni

Dolný Kubín (7. 7. 2018)

100 m - Muži

(so, 7.7.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Bobrík MatejBobrík Matej 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 17.0
Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14.7
Žáčik AndrejŽáčik Andrej 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 16.0
Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 15.5
Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 13.0
Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 14.9
Golian LadislavGolian Ladislav 42 42 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 16.4
Gruĺa MarianGruĺa Marian 57 57 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14.9
Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 13.0
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 16.8
Celkom 10 pretekárov

100 m - Ženy

(so, 7.7.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 17.7
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.5
Žáčiková DominikaŽáčiková Dominika 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 16.3
Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 16.9
Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14.7
Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 16.6
Nuttová NinaNuttová Nina 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 18.3
Ábelová ErikaÁbelová Erika 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 15.2
Halmová AnnemaryHalmová Annemary 46 46 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 20.0
Líšková JozefaLíšková Jozefa 52 52 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 24.2
Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 13.6
Celkom 11 pretekárov