<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Ťažký päťboj a Memoriál Miroslava Vojteka - veteráni

Dolný Kubín (7. 7. 2018)

60 m - Muži

(so, 7.7.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Bobrík MatejBobrík Matej 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.8
Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.5
Žáčik AndrejŽáčik Andrej 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 09.7
Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 09.2
Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 07.9
Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 09.2
Golian LadislavGolian Ladislav 42 42 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.7
Gruĺa MarianGruĺa Marian 57 57 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.3
Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 08.0
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.1
Celkom 10 pretekárov

60 m - Ženy

(so, 7.7.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.4
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.5
Žáčiková DominikaŽáčiková Dominika 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 09.8
Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.7
Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.9
Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.1
Nuttová NinaNuttová Nina 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 11.1
Ábelová ErikaÁbelová Erika 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 09.1
Halmová AnnemaryHalmová Annemary 46 46 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.2
Líšková JozefaLíšková Jozefa 52 52 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 14.3
Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 08.5
Celkom 11 pretekárov