<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské majstrovstvá Nitrianskeho kraja žiactva ZŠ v atletike jednotlivcov a družstviev

Nové Zámky (7. 6. 2018)

60 m - Dorastenci

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.69
3 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 07.72
4 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.75
5 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.76
8 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.96
19 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.47
25 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.79
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.68
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.79
5 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 07.82
6 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.88
8 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.03
Celkom 5 pretekárov

60 m - Dorastenky

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.17
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.32
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.53
4 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.54
5 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.64
7 Kocihová KiaraKocihová Kiara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.79
8 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 08.81
10 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.08
12 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.23
Celkom 9 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.19
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.32
3 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.54
4 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.55
6 Kocihová KiaraKocihová Kiara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.67
7 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.70
Celkom 6 pretekárov