<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Školské majstrovstvá Nitrianskeho kraja žiactva ZŠ v atletike jednotlivcov a družstviev

Nové Zámky (7. 6. 2018)

60 m - Dorastenci

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.69
3 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 07.72
4 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.75
5 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.76
8 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.96
19 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.47
25 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.79
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.68
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.79
5 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 07.82
6 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.88
8 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.03
Celkom 5 pretekárov

60 m - Dorastenky

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.17
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.32
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.53
4 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.54
5 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.64
7 Kocihová KiaraKocihová Kiara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.79
8 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 08.81
10 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.08
12 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.23
Celkom 9 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.19
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.32
3 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.54
4 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.55
6 Kocihová KiaraKocihová Kiara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.67
7 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.70
Celkom 6 pretekárov

300 m - Dorastenci

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37.70
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 39.64
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 40.34
8 Holeš TomášHoleš Tomáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 42.64
10 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.95
11 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 43.10
13 Voros BálintVoros Bálint 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.96
14 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 44.34
Celkom 8 pretekárov

300 m - Dorastenky

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.91
2 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 42.11
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.23
4 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.48
6 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 46.89
7 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.53
8 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 49.59
15 Šabíková AnaŠabíková Ana 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 54.92
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:27.27
2 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:32.55
3 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 2:38.49
4 Mazúchová NikolMazúchová Nikol 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:47.94
5 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:52.22
9 Šabíková AnaŠabíková Ana 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3:02.39
10 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:03.23
Celkom 7 pretekárov

1000 m - Dorastenci

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Srnec DamiánSrnec Damián 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:55.19
3 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3:00.97
7 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:06.68
11 Velčický MartinVelčický Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:16.32
13 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3:17.51
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 183
4 Velčický MartinVelčický Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 165
5 Voros BálintVoros Bálint
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 159
14= Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 140
14= Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 140
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 148
3 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 145
4 Prohácková LeaProhácková Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 139
5 Mazúchová NikolMazúchová Nikol
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 133
9 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 120
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 583 0.0
5 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 565 0.0
7 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 553 0.0
9 Hajdu MarekHajdu Marek
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 497 0.0
12 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 492 0.0
15 Holeš TomášHoleš Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 476 0.0
18 Góth TiborGóth Tibor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 465 0.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 519 0.0
2 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 489 0.0
3 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 469 0.0
4 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 466 0.0
6 Tomanová LauraTomanová Laura
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 440 0.0
9 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 424 0.0
12 Kocihová KiaraKocihová Kiara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 415 0.0
14 Tešíková IvanaTešíková Ivana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 406 0.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 12.86 0.0
5 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 09.74 0.0
6 Poláková DominikaPoláková Dominika
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
02 02 09.48 0.0
11 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 07.83 0.0
13 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 07.65 0.0
16 Nagyová Rebeca ChiarNagyová Rebeca Chiar
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 07.40 0.0
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Dorastenci

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 14.03 0.0
2 Socha SamuelSocha Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 13.34 0.0
8 Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 11.36 0.0
10 Hegedús ViktorHegedús Viktor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 10.74 0.0
11 Šramatý MarekŠramatý Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10.67 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenci

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Hegedús ViktorHegedús Viktor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 64.66 0.0
8 Hajdu MarekHajdu Marek
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 62.72 0.0
10 Šramatý MarekŠramatý Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 59.95 0.0
18 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 45.63 0.0
20 Molnár OndrejMolnár Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 45.41 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenky

(št, 7.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 54.36 0.0
15 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 41.15 0.0
18 Nagyová Rebeca ChiarNagyová Rebeca Chiar
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 37.56 0.0
21 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 30.41 0.0
22 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 28.17 0.0
Celkom 5 pretekárov