<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzištátne stretnutie U 16: CRO – CZE – HUN – SLO – SVK

Györ HUN (29. 9. 2018)

100 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (so, 29.9.2018 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
10 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.69
Celkom 1 pretekári
Starší žiaci 02 (so, 29.9.2018 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
9 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.66
Celkom 1 pretekári

100 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (so, 29.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
9 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.92
Celkom 1 pretekári
Staršie žiačky 02 (so, 29.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
10 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 13.06
Celkom 1 pretekári

300 m - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.53
8 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 37.91
Celkom 2 pretekári

300 m - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.54
Celkom 1 pretekári

600 m - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
8 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:43.75
9 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:46.05
Celkom 2 pretekári

1000 m - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
7 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:49.00
10 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:51.93
Celkom 2 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
9 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7:05.82
10 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7:14.24
Celkom 2 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
8 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 10:09.31
9 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10:12.53
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (so, 29.9.2018 - 10:00) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 13.37
Celkom 1 pretekári
Starší žiaci 02 (so, 29.9.2018 - 10:00) official Vietor: +3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 14.20
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (so, 29.9.2018 - 10:00) official Vietor: +5.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.01
Celkom 1 pretekári
Staršie žiačky 02 (so, 29.9.2018 - 10:00) official Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.34
9 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.17
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:41.01
9 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:41.45
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:43.88
4 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:45.32
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:10.59
7 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:50.31
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15:18.31
3 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:31.36
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
7 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 176
10 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 165
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 158
Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 158
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
6= Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 370
6= Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 370
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
9 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 240
10 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 240
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
9 Tvrdý KristiánTvrdý Kristián
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 592 +4.1 m/s 588 +1.2 m/s 592  +4.1588  +1.2592
10 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 584 +2.1 m/s 584  +2.1584
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 571 +4.1 m/s 556 +1.9 m/s 571  +4.1556  +1.9571
3 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 555 +4.5 m/s 537 +2.0 m/s 555  +4.5537  +2.0555
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 13.57 0.0
7 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 11.85 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 16.29 0.0
7 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 15.51 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 51.18 0.0
9 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 46.81 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 35.73 0.0
10 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 26.00 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 43.48 0.0
9 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 36.85 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 42.72 0.0
8 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 39.70 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 34.02 0.0
10 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 29.42 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Tkáč AdamTkáč Adam
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
04 04 48.16 0.0
10 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 35.57 0.0
Celkom 2 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Starší žiaci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Duchoslav, Sviták, Fáber, Lubelec Duchoslav, Sviták, Fáber, Lubelec SlovenskoSlovensko 0:45.48
Celkom 1 pretekári

4 x 100 m kombinovaná - Staršie žiačky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Krotáková, Balajová, Švecová, Rusnáková Krotáková, Balajová, Švecová, Rusnáková SlovenskoSlovensko 0:49.35
Celkom 1 pretekári