<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzištátne stretnutie U 16: CRO – CZE – HUN – SLO – SVK

Györ HUN (29. 9. 2018)

100 m - Starší žiaci (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

100 m - Starší žiaci (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

100 m - Staršie žiačky (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

100 m - Staršie žiačky (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

300 m - Starší žiaci (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

300 m - Staršie žiačky (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

600 m - Staršie žiačky (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

1000 m - Starší žiaci (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

2000 m - Staršie žiačky (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

3000 m - Starší žiaci (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 13.37

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43.88

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:10.59

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15:18.31
3 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:31.36

4 x 100 m kombinovaná - Starší žiaci (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

4 x 100 m kombinovaná - Staršie žiačky (sobota, 29.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie