<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v chôdzi na 50 km - 37. ročník Dudinská pätdesiatka 2018

Dudince (24. 3. 2018)

3 km chôdza - Juniori

(so, 24.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Hamzič AlanHamzič Alan 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14:11
Celkom 1 pretekári

3 km chôdza - Dorastenci

(so, 24.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13:08
Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13:07
Celkom 2 pretekári

3 km chôdza - Starší žiaci

(so, 24.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:36
6 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:19
8 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:52
Celkom 3 pretekári

3 km chôdza - Ženy

(so, 24.3.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14:54
Hačundová EmaHačundová Ema 99 99 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 15:56
Zlukyová AlexandraZlukyová Alexandra 00 00 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 17:37
Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14:44
Celkom 4 pretekári

3 km chôdza - Dorastenky

(so, 24.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Ševčíková NikoletaŠevčíková Nikoleta 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 19:13
Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 02 02 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 19:11
Rusková LuciaRusková Lucia 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:19
Celkom 3 pretekári

3 km chôdza - Staršie žiačky

(so, 24.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16:23
4 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17:17
6 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 17:59
7 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:27
8 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 19:20
9 Jakušová NinaJakušová Nina 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 20:09
10 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20:24
11 Masaryková JohankaMasaryková Johanka 03 03 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 20:42
13 Tinková TatianaTinková Tatiana 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21:07
Celkom 9 pretekárov