<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v chôdzi na 50 km - 37. ročník Dudinská pätdesiatka 2018

Dudince (24. 3. 2018)

1 km chôdza - Mladší žiaci

(so, 24.3.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:48
2 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:58
Celkom 2 pretekári

1 km chôdza - Mladšie žiačky

(so, 24.3.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:52
2 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:15
3 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5:29
4 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:36
5 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5:44
6 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:59
8 Potančoková SofiaPotančoková Sofia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:07
9 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:23
11 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7:26
Celkom 9 pretekárov

1 km chôdza - Najmladší žiaci

(so, 24.3.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:17
2 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:19
3 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:20
4 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:21
5 Libiak SamuelLibiak Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:45
9 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:22
10 Masár AdamMasár Adam 10 10 AK ZŠ Radvanská Banská BystricaAK ZŠ Radvanská Banská Byst... 6:23
11 Donoval ViliamDonoval Viliam 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:26
12 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:32
13 Lepieš AlexLepieš Alex 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:36
Celkom 10 pretekárov

1 km chôdza - Najmladšie žiačky

(so, 24.3.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:11
2 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:42
3 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:51
4 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:54
6 Stachová SimonaStachová Simona 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:19
7 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:23
9 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:31
10 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:32
11 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6:35
12 Jakušová SofiaJakušová Sofia 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:38
13 Houšková DanielaHoušková Daniela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:40
14 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6:49
15 Voskárová VanesskaVoskárová Vanesska 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:52
16= Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:01
16= Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7:01
18 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:10
20 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:14
21 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7:29
22 Kostková MartinaKostková Martina 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:32
24 Vicenová SilviaVicenová Silvia 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7:39
25 Donovalová TerezaDonovalová Tereza 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:42
26 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8:06
27 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8:49
Celkom 23 pretekárov