<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok ml. a najml. žiactvo

Bratislava (9. 2. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 9.2.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 303 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.45
2 217 Fajner MarekFajner Marek 05 05 šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce 2 24.91
3 227 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.97
4 226 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.33
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 9.2.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.36
2 301 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.80
3 228 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.32
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pi, 9.2.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.39
2 304 Meško MichalMeško Michal 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 24.88
230 Čambálik MatúšČambálik Matúš 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 DNS
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 9.2.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21.39
2 303 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.45
3 245 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.36
4 301 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 23.80
5 228 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.32
6 304 Meško MichalMeško Michal 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 24.88
7 217 Fajner MarekFajner Marek 05 05 šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce 24.91
8 227 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.97
9 226 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.33
230 Čambálik MatúšČambálik Matúš 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... DNS
Celkom 10 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 9.2.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.69
2 292 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.69
3 279 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.24
4 259 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.42
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 9.2.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.71
2 269 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.54
3 300 Vachová ZuzanaVachová Zuzana 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.14
4 285 Gombosová NinaGombosová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.86
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 9.2.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 224 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.58
2 281 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.48
3 278 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.44
4 275 Valentínová EllaValentínová Ella 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 26.06
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 9.2.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 290 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.69
2 326 Mišunová EmaMišunová Ema 06 06 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 24.76
3 263 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.10
261 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 9.2.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.91
2 310 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.11
282 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (pi, 9.2.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 302 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.63
2 260 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.02
3 298 Hasajová EliškaHasajová Eliška 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.12
4 273 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.34
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 9.2.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.08
2 265 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.72
3 258 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.98
4 286 Marková MichaelaMarková Michaela 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.06
Celkom 4 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 9.2.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20.69
2 224 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.58
3 292 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.69
4 272 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.08
5 279 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.24
6 259 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.42
7 302 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.63
8 288 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.71
9 265 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.72
10 262 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.91
11 258 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22.98
12 260 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.02
13 310 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.11
14 298 Hasajová EliškaHasajová Eliška 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.12
15 281 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.48
16 290 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.69
17 273 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.34
18 278 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.44
19 326 Mišunová EmaMišunová Ema 06 06 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 24.76
20 286 Marková MichaelaMarková Michaela 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.06
21 263 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.10
22 269 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.54
23 275 Valentínová EllaValentínová Ella 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 26.06
24 300 Vachová ZuzanaVachová Zuzana 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.14
25 285 Gombosová NinaGombosová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.86
261 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince DNS
282 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 27 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 9.2.2018 - 13:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 22.54
2 256 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce 1 23.82
3 239 Horpin AymerickHorpin Aymerick 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.30
231 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 9.2.2018 - 13:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 238 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.03
2 240 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.75
3 225 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.81
4 267 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.17
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 9.2.2018 - 13:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 241 Dostál DávidDostál Dávid 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.49
2 244 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 25.50
3 247 Michálek DavidMichálek David 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 27.50
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (pi, 9.2.2018 - 13:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 25.26
2 248 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.28
242 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DQ
Poznámky:
DQ: Pravidlo 163, 3A
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (pi, 9.2.2018 - 13:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 243 Výbošťok DanielVýbošťok Daniel 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.12
2 249 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 25.04
3 235 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 25.44
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (pi, 9.2.2018 - 13:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.87
2 252 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.65
3 237 Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 25.77
Celkom 3 pretekári

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 9.2.2018 - 13:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 22.54
2 256 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce 23.82
3 243 Výbošťok DanielVýbošťok Daniel 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.12
4 253 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 24.87
5 238 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.03
6 249 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 25.04
7 233 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 25.26
8 235 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 25.44
9 241 Dostál DávidDostál Dávid 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.49
10 244 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 25.50
11 252 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.65
12 240 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.75
13 237 Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.77
14 225 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.81
15 267 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26.17
16 248 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.28
17 239 Horpin AymerickHorpin Aymerick 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.30
18 247 Michálek DavidMichálek David 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 27.50
231 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
242 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DQ
Celkom 20 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 9.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.86
2 204 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.88
3 200 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 27.72
4 322 Nemečková NinaNemečková Nina 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 27.96
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 9.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.15
2 323 Mišunová Lucia LeaMišunová Lucia Lea 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 25.67
3 215 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.53
4 205 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.65
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 9.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.49
2 207 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.89
3 328 Hudecová KarlaHudecová Karla 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 28.23
4 257 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 29.63
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 9.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.70
2 254 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 30.44
214 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (pi, 9.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.56
2 211 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.72
3 209 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 27.22
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (pi, 9.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.33
2 203 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.29
3 210 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.67
4 219 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.13
Celkom 4 pretekári

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 9.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.86
2 221 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.33
3 307 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 24.56
4 212 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.15
5 203 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.29
6= 323 Mišunová Lucia LeaMišunová Lucia Lea 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 25.67
6= 210 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.67
8 208 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.70
9 213 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 26.49
10 211 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.72
11 204 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.88
12 207 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 26.89
13 219 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.13
14 209 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27.22
15 215 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 27.53
16 205 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 27.65
17 200 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27.72
18 322 Nemečková NinaNemečková Nina 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 27.96
19 328 Hudecová KarlaHudecová Karla 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 28.23
20 257 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 29.63
21 254 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 30.44
214 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 22 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 9.2.2018 - 15:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 330 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 3:40.59
2 225 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 4:03.21
Celkom 2 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 9.2.2018 - 15:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 323 Mišunová Lucia LeaMišunová Lucia Lea 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 4:07.15
2 306 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 4:20.27
3 307 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 4:20.45
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 9.2.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 319 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce 5:35.82
2 245 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:46.58
3 320 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6:02.92
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 9.2.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 310 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:41.90
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 9.2.2018 - 13:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145150153
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 145 oooooxxo-xxx
2 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 140 oooooxxx
Dúbravec AndrejDúbravec Andrej
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
06 06 NM xxx
Mráz TomášMráz Tomáš
šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce
06 06 NM xxx
Gazda AdamGazda Adam
šk Comenium Michalovcešk Comenium Michalovce
06 06 NM xxx
Tršťanský VladimírTršťanský Vladimír
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
05 05 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 9.2.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 115120125130135140143146
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 143 ooooooxoxxx
2 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 140 oooooxoxxx
3 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 130 oooxoxxx
4 Fialová JúliaFialová Júlia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 125 ooxxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 9.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 223 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 476 x4764534764590.00.0
2 303 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 449 4264224374374490.00.0
3 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 380 3653683583683800.00.0
4 228 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 377 357377x3773720.00.0
5 320 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 370 3593383703703660.00.0
6 227 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 346 x3203453453460.00.0
7 226 Jedinák PeterJedinák Peter
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 271 271x262271x0.00.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 9.2.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 264 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 485 4854794464850.00.00.0
2 265 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 425 x3384254250.00.00.0
3 302 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 417 4173913884170.00.00.0
4 292 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 409 3914094094090.00.00.0
5 272 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 404 404x3954040.00.00.0
6 288 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 402 xx4024020.00.00.0
7 279 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 393 x3933853930.00.00.0
8 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 384 384370x3840.00.00.0
9 258 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 380 3713803713800.00.00.0
10 Fialová JúliaFialová Júlia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 378 x3693783780.00.00.0
11 260 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 375 375351x3750.00.00.0
12 298 Hasajová EliškaHasajová Eliška
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 374 3743523713740.00.00.0
13 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 371 3513713453710.00.00.0
14 263 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 370 370xx3700.00.00.0
15 259 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 357 x3163573570.00.00.0
16 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 357 xx3573570.00.00.0
17 326 Mišunová EmaMišunová Ema
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
06 06 336 3083103363360.00.00.0
18 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 334 3343313283340.00.00.0
19 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 320 305320x3200.00.00.0
20 269 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 320 2933202983200.00.00.0
21 275 Valentínová EllaValentínová Ella
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
06 06 314 xx3143140.00.00.0
22 278 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 306 2882953063060.00.00.0
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 9.2.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 202 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 377 x377-3770.00.00.0
2 235 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 357 3403403573570.00.00.0
3 237 Janek JánJanek Ján
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 339 xx3393390.00.00.0
4 244 Nagy AlexNagy Alex
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 329 3292702923290.00.00.0
5 233 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 328 2943183283280.00.00.0
6 253 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 323 2363232873230.00.00.0
7 240 Bulgan JergušBulgan Jerguš
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 322 x3222853220.00.00.0
8 249 Procházka DenisProcházka Denis
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 305 3052752773050.00.00.0
252 Pieružek TomášPieružek Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 DNF 0.00.00.00.00.00.00.0
231 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 DNF 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 9.2.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 218 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 412 4094124124120.00.00.0
2 212 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 366 3603423663660.00.00.0
3 328 Hudecová KarlaHudecová Karla
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
07 07 319 290x3193190.00.00.0
4 209 Martišová DianaMartišová Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 307 3053073033070.00.00.0
5 200 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 303 2723032883030.00.00.0
6 215 Kráčmar StelaKráčmar Stela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 265 265xx2650.00.00.0
7 322 Nemečková NinaNemečková Nina
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
08 08 260 242x2602600.00.00.0
213 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 8 pretekárov

4 x 50 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 9.2.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 241 Marko, Dostál, Horpin, Rojík Marko, Dostál, Horpin, Rojík Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 34.25
Celkom 1 pretekári

4 x 50 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 9.2.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Psársky, Alaksová, Petrakovičová, Blichárová Psársky, Alaksová, Petrakovičová, Blichárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 33.97
2 207 Krajčovičová, Szakszonová, Bovanová, Méryová Krajčovičová, Szakszonová, Bovanová, Méryová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 35.49
Celkom 2 pretekári

4 x 200 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 9.2.2018 - 16:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 301 Procházka, Kling, Meško, Fekete Procházka, Kling, Meško, Fekete AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:21.78
Celkom 1 pretekári

4 x 200 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 9.2.2018 - 16:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Kolozsvaryova, Krajčovičová, Trgová, Bendová Kolozsvaryova, Krajčovičová, Trgová, Bendová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:03.26
2 Chovancová, Ravasová, Vrablecová, Zaňátová Chovancová, Ravasová, Vrablecová, Zaňátová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:15.24
3 286 Vachová, Marková, Gombosová, Hasajová Vachová, Marková, Gombosová, Hasajová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:20.72
Celkom 3 pretekári