<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok ml. a najml. žiactvo

Bratislava (9. 2. 2018)

Skok do výšky - Mladší žiaci (piatok, 9.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 145
2 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 140

Skok do výšky - Mladšie žiačky (piatok, 9.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 143
2 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140
3 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 130

Skok do diaľky - Mladší žiaci (piatok, 9.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 223 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 476
2 303 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 449
3 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 380

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (piatok, 9.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 264 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 485
2 265 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 425
3 302 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 417

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (piatok, 9.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 202 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 377
2 235 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 357
3 237 Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 339

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (piatok, 9.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 218 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 412
2 212 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 366
3 328 Hudecová KarlaHudecová Karla 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 319