<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Dorastenecký míting

Košice (18. 6. 2022)

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 16:25) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.40 0.172
2 8 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.75 0.201
3 3 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.24 0.177
4 19 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.46 0.199
5 1 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.94 0.187
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 16:30) official Vietor: +3.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.13 0.143
2 39 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.34 0.200
3 47 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.43 0.151
4 25 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 12.57 0.155
5 32 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.41 0.213
6 30 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.46 0.172
7 54 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.49 0.202
8 48 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.52 0.206
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 16:30) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 12.67 0.141
2 31 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 13.82 0.143
3 34 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 14.21 0.162
4 33 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 14.23 0.301
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.13 0.143
2 39 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.34 0.200
3 47 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.43 0.151
4 25 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 12.57 0.155
5 27 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 12.67 0.141
6 32 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.41 0.213
7 30 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.46 0.172
8 54 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.49 0.202
9 48 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.52 0.206
10 31 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 13.82 0.143
11 34 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 14.21 0.162
12 33 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 14.23 0.301

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 17:45) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.67 0.192
2 8 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.19 0.190
3 3 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 24.20 0.239
4 2 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 24.60 0.158
5 1 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.94 0.162
6 18 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 26.65 0.195
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 17:50) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 25.36 0.198
2 47 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.74 0.215
3 58 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.29 0.189
4 52 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 28.96 0.244
5 28 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 30.73 0.234
48 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
55 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ 0.044
Poznámky:
dráha č. 6 DQ podľa TP 16.8
Celkom 7 pretekárov

400 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 16:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:53.07 0.206
2 12 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 0:53.77 0.160
3 2 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 0:54.18 0.139
4 14 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 1:00.55 0.196
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 1:03.50 0.433
2 26 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 1:04.71 0.239
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 16 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 2:00.04
2 9 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 2:07.99
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 16:10) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 PB 15.72 0.268
2 24 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 17.43 0.246
3 60 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 18.36 0.209
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 17:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:09.85 0.175
2 24 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:23.12 0.244
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 18.6.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150
1 56 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 SB 145 o xo xxx
2 53 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 1 PB 140 o xxx
31 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 18.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 250 260
1 45 Janíková NatáliaJaníková Natália
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 1 250 o o o o xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 18.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 12 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 4 629 +1.4 m/s 605  0,30 604  -1,70 629  1,40 629 597  0,20 625  0,20 r
2 5 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 2 625 +3.0 m/s 589 -1.1 m/s x  -0,30 560  -2,20 625  3,00 625 581  -0,10 589  -1,10 585  -0,60
3 7 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 3 567 +2.0 m/s 563  0,80 554  -2,00 567  2,00 567 549  -1,10 555  -1,10 487  -2,10
4 18 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 534 -0.9 m/s 513  0,20 486  -2,50 486  0,10 513 508  -1,10 534  -0,90 483  -2,20
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 18.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 8 SB 493 -1.5 m/s 465  -1,80 464  0,50 493  -0,30 493 473  -0,50 452  -0,30 493  -1,50
2 29 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 7 PB 489 +0.0 m/s 472  -1,70 489  0,00 462  -0,60 489 473  -1,80 486  -1,50 474  -2,30
3 35 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 9 479 -1.8 m/s x  -3,70 462  -0,20 473  -0,10 473 468  -1,00 479  -1,80 471  -2,00
4 32 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 6 471 +0.3 m/s 438  -1,00 471  0,30 453  -1,00 471 433  -0,40 437  -0,20 451  -1,50
5 43 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 4 459 +1.1 m/s 459  1,10 436  -0,10 453  0,10 459 456  -1,80 455  0,00 447  -1,80
6 31 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 5 453 -0.7 m/s 451  -1,10 x  0,40 x  -0,40 451 - 453  -0,70 r
7 28 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 1 PB 444 +0.7 m/s 397  2,30 394  -3,30 444  0,70 444 x  -0,90 408  -0,10 403  -0,70
8 34 Snížiková ZojaSnížiková Zoja
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 407 -0.6 m/s 380  1,60 382  -2,30 407  -0,60 407 392  0,10 384  0,50 x  -0,60
59 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 DNS
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 18.6.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 51 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 PB 36.05 36.05 x 34.50 36.05 34.16 34.90 35.17
2 46 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 29.01 26.22 x 28.88 28.88 28.89 x 29.01
3 49 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 1 SB 23.58 22.28 22.87 23.58 23.58 21.06 21.48 22.28
4 57 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 23.40 23.22 22.34 22.72 23.22 23.40 21.58 22.56
5 36 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 3 20.99 17.12 19.33 20.99 20.99 20.55 x x
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 18.6.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 20 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 53.14 53.14 x x 53.14 51.33 x x
2 15 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 39.98 39.98 x x 39.98 x x 38.63
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 18.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 40 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 PB 45.30 43.91 45.30 x 45.30 x x x
2 57 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 36.54 29.42 34.73 34.87 34.87 33.58 33.21 36.54
3 50 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 31.10 x x x - x 31.10 x
Celkom 3 pretekárov