<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Dorastenecký míting

Košice (18. 6. 2022)

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 18.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 56 Olejárová EllaOlejárová Ella 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice SB 145
2 53 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 140

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 18.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 45 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 250

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 18.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 12 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 629
2 5 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 625
3 7 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 567

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 18.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 44 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica SB 493
2 29 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 489
3 35 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 479

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 18.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 51 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 36.05
2 46 Čupeľová PetraČupeľová Petra 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.01
3 49 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice SB 23.58

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 18.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 53.14
2 15 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 39.98

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 18.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 40 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 45.30
2 57 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 36.54
3 50 Jašeková LenkaJašeková Lenka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 31.10