<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva skupina Sever

Martin (5. 6. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.6.2022 - 10:45) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87 QA
2 90 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.46 qB
3 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.52 qB
4 Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.72
5 116 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 10.20
MS Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.64
7 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.08
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.6.2022 - 10:45) official Vietor: +4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 08.75 QA
2 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.77 qA
3 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.04 qA
4 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.08 qB
5 190 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.65 qB
6 56 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 09.78
7 45 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.45
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 5.6.2022 - 10:45) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 08.58 QA
2 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 08.86 qA
3 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 09.09 qB
4 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.19 qB
5 Darda OliverDarda Oliver 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.86
6 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.90
7 Voštinár TomášVoštinár Tomáš 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.17
8 Hluško MatúšHluško Matúš 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.82
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 5.6.2022 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malinovský KristiánMalinovský Kristián 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 08.62 QA
2 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.72 qA
3 Benko SamuelBenko Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.05 qB
4 5 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.45 qB
5 87 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.85
6 183 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.99
7 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.32
104 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 08.58 QA
2 Malinovský KristiánMalinovský Kristián 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 08.62 QA
3 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.72 qA
4 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 08.75 QA
5 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.77 qA
6 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 08.86 qA
7 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87 QA
8 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.04 qA
9 Benko SamuelBenko Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.05 qB
10 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.08 qB
11 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 09.09 qB
12 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.19 qB
13 5 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.45 qB
14 90 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.46 qB
15 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.52 qB
16 190 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.65 qB
17 Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.72
18 56 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 09.78
19 87 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.85
20 Darda OliverDarda Oliver 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.86
21 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.90
22 183 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.99
23 Voštinár TomášVoštinár Tomáš 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.17
24 116 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 10.20
25 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.32
26 45 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.45
27 Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.64
28 Hluško MatúšHluško Matúš 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.82
29 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.08
104 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 SB 08.51 11.00
2 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 08.53 9.00
3 Malinovský KristiánMalinovský Kristián 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 08.56 8.00
4 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.87 6.50
5 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.87 6.50
6 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.90 5.00
7 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.94 4.00
8 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.24 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benko SamuelBenko Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.00 2.00
2 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.27 1.00
3 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.33
4 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.61
5 190 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.73
6 90 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.83
7 5 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 10.10
8 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.39
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 5.6.2022 - 11:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 SB 08.35 11.00
2 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.53 9.00
3 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.62 8.00
4 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.63 7.00
5 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 SB 08.69 6.00
6 8 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.80 5.00
7 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.92 4.00
8 Kenderová EmmaKenderová Emma 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 08.93 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 5.6.2022 - 11:50) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.77 2.00
2 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.93 1.00
3 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.96
4 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.04
5 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.07
6 Rusnáková LindaRusnáková Linda 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.14
7 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 09.22
8 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 09.26
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.37 qA
2 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 08.98 qB
3 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.38
4 Bestvinová IvonaBestvinová Ivona 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.54
5 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.69
6 70 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.71
7 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 10.29
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.49 qA
2 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 08.71 qA
3 Rusnáková LindaRusnáková Linda 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.23 qB
4 Uličianska SoňaUličianska Soňa 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.38
5 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.54
6 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.89
7 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 10.16
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.60 qA
2 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.39
3 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.74
4 93 Petríková RebekaPetríková Rebeka 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.01
5 Suchánková NatáliaSuchánková Natália 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.54
6 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.07
Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vietor: +3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.57 qA
2 Kenderová EmmaKenderová Emma 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.76 qA
3 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.80 qB
4 74 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.85
5 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.92
6 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.56
7 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 11.67
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vietor: +4.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 08.88 qB
2 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.01 qB
3 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.27
4 Nečedová AnetaNečedová Aneta 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.48
5 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.64
6 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.58
7 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.64
8 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.42
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vietor: +4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.78 qA
2 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.90 qB
3 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.83
4 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 09.87
5 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.91
6 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.96
7 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.47
8 Juračáková DominikaJuračáková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.83
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.74 qA
2 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 09.01 qB
3 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09.13 qB
4 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.41
5 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.62
6 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 09.83
7 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.03
8 Adámková EmmaAdámková Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.31
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.37 qA
2 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.49 qA
3 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.57 qA
4 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.60 qA
5 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 08.71 qA
6 8 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.74 qA
7 Kenderová EmmaKenderová Emma 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.76 qA
8 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.78 qA
9 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.80 qB
10 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 08.88 qB
11 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.90 qB
12 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 08.98 qB
13 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.01 qB
13 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 09.01 qB
15 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09.13 qB
16 Rusnáková LindaRusnáková Linda 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.23 qB
17 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.27
18 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.38
18 Uličianska SoňaUličianska Soňa 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.38
20 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.39
21 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.41
22 Nečedová AnetaNečedová Aneta 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.48
23 Bestvinová IvonaBestvinová Ivona 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.54
23 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.54
25 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.62
26 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.64
27 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.69
28 70 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.71
29 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.74
30 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.83
30 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 09.83
32 74 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.85
33 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 09.87
34 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.89
35 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.91
36 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.92
37 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.96
38 93 Petríková RebekaPetríková Rebeka 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.01
39 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.03
40 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 10.16
41 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 10.29
42 Adámková EmmaAdámková Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.31
43 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.47
44 Suchánková NatáliaSuchánková Natália 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.54
45 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.56
46 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.58
47 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.64
48 Juračáková DominikaJuračáková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.83
49 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.42
50 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 11.67
51 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.07
Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 20.75 11.00
2 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.76 8.00
3 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.95 7.00
4 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 22.12 6.00
5 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 22.50 5.00
6 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 23.09 4.00
7 99 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.08
8 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.24
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 21.67 9.00
2 90 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 23.56 2.50
3 104 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.63 1.00
4 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 23.64
5 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.99
6 183 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.92
7 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.34
Gajdoš AdamGajdoš Adam 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 12:30) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Darda OliverDarda Oliver 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.56 2.50
2 179 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.12
3 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.73
4 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 25.09
5 Voštinár TomášVoštinár Tomáš 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 25.49
MS Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 27.55
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 20.75 11.00
2 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 21.67 9.00
3 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.76 8.00
4 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.95 7.00
5 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 22.12 6.00
6 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 22.50 5.00
7 Lisko PavolLisko Pavol 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 23.09 4.00
8 90 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 23.56 2.50
8 Darda OliverDarda Oliver 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.56 2.50
10 104 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.63 1.00
11 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 23.64
12 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.99
13 99 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.08
14 179 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.12
15 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.24
16 Belás RadovanBelás Radovan 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.73
17 183 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.92
18 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 25.09
19 Voštinár TomášVoštinár Tomáš 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 25.49
20 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.34
21 Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 27.55
Gajdoš AdamGajdoš Adam 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.73 11.00
2 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 20.96 9.00
3 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 21.61 8.00
4 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 21.98 6.00
5 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 22.34 4.00
6 60 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 22.38 2.50
7 19 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 23.48
8 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:45) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 21.75 7.00
2 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 22.40 1.00
3 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 22.78
4 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 22.80
5 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 22.99
6 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 23.37
7 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 23.42
8 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 24.38
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 12:45) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 22.63
2 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 22.91
3 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 23.84
4 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 24.50
5 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 25.29
6 32 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.62
7 Adámková EmmaAdámková Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.58
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.6.2022 - 12:45) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rusnáková LindaRusnáková Linda 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.38 2.50
2 Bestvinová IvonaBestvinová Ivona 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 23.48
3 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 24.86
4 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 25.81
5 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 26.42
6 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 28.28
7 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 29.72
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.6.2022 - 12:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 22.21 5.00
2 64 Očková VeronikaOčková Veronika 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.91
3 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.07
4 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.10
5 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 27.23
6 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.25
7 Tarčáková EliškaTarčáková Eliška 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.6.2022 - 12:45) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 22.48
2 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 22.99
3 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 24.35
4 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 24.47
5 Kim GraceKim Grace 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.69
6 134 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.70
7 Juračáková DominikaJuračáková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.37
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 5.6.2022 - 12:45) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 20.30
2 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.68
3 Nečedová AnetaNečedová Aneta 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 23.38
4 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.54
5 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.33
6 40 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.98
7 Litvajová AdrianaLitvajová Adriana 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 27.73
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 20.30
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.73 11.00
3 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 20.96 9.00
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 21.61 8.00
5 8 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 21.75 7.00
6 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 21.98 6.00
7 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 22.21 5.00
8 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 22.34 4.00
9 60 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 22.38 2.50
9 Rusnáková LindaRusnáková Linda 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.38 2.50
11 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 22.40 1.00
12 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 22.48
13 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 22.63
14 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.68
15 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 22.78
16 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 22.80
17 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 22.91
17 64 Očková VeronikaOčková Veronika 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.91
19 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 22.99
19 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 22.99
21 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 23.37
22 Nečedová AnetaNečedová Aneta 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 23.38
23 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 23.42
24 19 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 23.48
24 Bestvinová IvonaBestvinová Ivona 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 23.48
26 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.63
27 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 23.84
28 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.07
29 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.10
30 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 24.35
31 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 24.38
32 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 24.47
33 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 24.50
34 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.54
35 Kim GraceKim Grace 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.69
36 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 24.86
37 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 25.29
38 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.33
39 32 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.62
40 134 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.70
41 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 25.81
42 40 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.98
43 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 26.42
44 Adámková EmmaAdámková Emma 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.58
45 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 27.23
46 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.25
47 Juračáková DominikaJuračáková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.37
48 Tarčáková EliškaTarčáková Eliška 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.45
49 Litvajová AdrianaLitvajová Adriana 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 27.73
50 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 28.28
51 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 29.72

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 187 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:56.91 11.00
2 104 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:01.68 9.00
3 5 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 2:03.00 8.00
4 179 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 2:03.62 7.00
5 90 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:05.26 5.00
6 116 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:05.43 4.00
7 183 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 2:09.90 1.00
8 87 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:10.67
9 81 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:12.00
Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:04.76 6.00
2 23 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 2:07.45 3.00
3 124 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 2:08.93 2.00
4 56 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 2:12.49
5 82 Vítek JakubVítek Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 2:12.94
6 190 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:14.12
7 7 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 2:15.73
8 45 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:26.09
Gajdoš AdamGajdoš Adam 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 187 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:56.91 11.00
2 104 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:01.68 9.00
3 5 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 2:03.00 8.00
4 179 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 2:03.62 7.00
5 95 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:04.76 6.00
6 90 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:05.26 5.00
7 116 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:05.43 4.00
8 23 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 2:07.45 3.00
9 124 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 2:08.93 2.00
10 183 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 2:09.90 1.00
11 87 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:10.67
12 81 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:12.00
13 56 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 2:12.49
14 82 Vítek JakubVítek Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 2:12.94
15 190 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:14.12
16 7 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 2:15.73
17 45 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:26.09
Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 DNS
Gajdoš AdamGajdoš Adam 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 DNS

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 5.6.2022 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 1:52.99 11.00
2 159 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 1:53.79 9.00
3 10 Kováčiková SofiaKováčiková Sofia 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 1:58.48 8.00
4 60 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 PB 1:59.10 7.00
5 8 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 2:00.17 6.00
6 19 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 PB 2:01.37 5.00
7 134 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 PB 2:03.11 4.00
8 22 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 2:04.19 3.00
9 64 Očková VeronikaOčková Veronika 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 2:04.96 2.00
10 70 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 2:08.21 1.00
11 13 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:10.05
12 40 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:13.35
13 93 Petríková RebekaPetríková Rebeka 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:17.47
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 5.6.2022 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 5:42.79 11.00
2 100 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 5:45.02 9.00
3 99 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 5:47.75 8.00
4 84 Stankoviansky JurajStankoviansky Juraj 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 5:50.43 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 5.6.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 149 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 5:53.90 11.00
2 77 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 6:13.42 9.00
3 104 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 6:29.42 8.00
4 74 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 6:32.56 7.00
5 152 Bačová LeaBačová Lea 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 6:37.63 6.00
6 32 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 6:47.43 5.00
Cieniková RadkaCieniková Radka 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(ne, 5.6.2022 - 10:25) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.67 11.00
2 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 11.93 9.00
3 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.27 8.00
4 95 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 13.23 7.00
5 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.31 6.00
6 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.51 5.00
7 56 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 13.61 4.00
8 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 23.30 3.00
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 10:35) official Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.90 11.00
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.00 8.00
3 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 11.28 7.00
4 22 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.29 4.00
5 13 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.44 3.00
6 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 13.64
7 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 13.67
8 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 15.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 10:35) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.98 9.00
2 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.94 6.00
3 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.12 5.00
4 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.54 2.00
5 159 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 12.64 1.00
6 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.93
7 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.02
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.90 11.00
2 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.98 9.00
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.00 8.00
4 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 11.28 7.00
5 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.94 6.00
6 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.12 5.00
7 22 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.29 4.00
8 13 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.44 3.00
9 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.54 2.00
10 159 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 12.64 1.00
11 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 13.64
12 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 13.67
13 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.93
14 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.02
15 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 15.34

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 15:37.08 11.00
2 116 Varga MartinVarga Martin 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 16:19.85 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14:32.39 11.00
2 187 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 14:32.72 9.00
3 183 Závoďančíková IvanaZávoďančíková Ivana 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 15:18.56 8.00
4 81 Ragimová LuciaRagimová Lucia 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 15:22.61 7.00
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 5.6.2022 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 Body
1 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 125 o o o xxx 11.00
2 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 6 PB 125 o o xxo xxx 9.00
3= Brezničan MárioBrezničan Mário
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 1 PB 120 o o xxx 7.50
3= Jurga LeonardJurga Leonard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 120 o o xxx 7.50
5 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 4 115 xo xxx 6.00
6 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 3 115 xxo xxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 140 150 152 Body
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 PB 150 - - o - o o o xo xxx 11.00
2 Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 10 135 xo o o o xo o xxx 9.00
MS Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 1 PB 130 o o o o o xxx
4 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 9 PB 130 o o o xxo o xxx 8.00
5 Halašová MiaHalašová Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 2 PB 130 o o o o xxo - xr 7.00
6 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 PB 130 - o xo xo xxo xxx 6.00
7 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 8 PB 125 o o xo o xxx 5.00
8 Tutková TamaraTutková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 3 PB 125 o o o xo xxx 4.00
9 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 PB 125 o o xo xo xxx 3.00
10 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB 120 xo xxo xo xxx 2.00
11 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 7 PB 120 o o xxo xxx 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Benko SamuelBenko Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 16 PB 449 +1.7 m/s 401  2,80 449  1,70 447  1,50 449 418  1,50 407  1,70 11.00
2 Jurga AdamJurga Adam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 PB 439 +1.5 m/s 439  1,50 415  1,50 404  1,50 439 378  1,60 394  1,50 9.00
3 Hamrák MichalHamrák Michal
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
09 09 3 PB 435 +0.6 m/s 435  0,60 415  2,50 409  2,00 435 428  2,10 419  1,90 8.00
4 Oško FilipOško Filip
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 9 PB 429 +1.3 m/s 429  1,30 409  1,20 406  1,60 429 425  1,80 x 7.00
5 Jančo PeterJančo Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 20 428 +1.6 m/s x 428  1,60 x 428 392  2,50 399  1,60 6.00
6 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 14 PB 413 +1.5 m/s x 400  1,90 409  2,10 409 412  2,90 413  1,50 5.00
7 100 Konušík MatejKonušík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 12 PB 389 +1.6 m/s 312  2,60 372  1,50 370  1,50 372 379  1,80 389  1,60 4.00
8 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 18 378 +1.9 m/s 370  1,50 378  1,90 352  1,50 378 333  2,00 x 3.00
9 Pecucha MatejPecucha Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 15 372 +1.6 m/s 279  1,50 372  1,60 372 2.00
10 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 PB 372 +1.5 m/s x 372  1,50 372 1.00
11 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 19 362 +1.5 m/s 362  1,50 314  2,50 362
12 124 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 8 PB 362 +1.6 m/s 306  2,40 362  1,60 362
13 27 Daraboš SamuelDaraboš Samuel
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 10 PB 358 +1.6 m/s 358  1,60 329  1,30 358
14 104 Kačerík JurajKačerík Juraj
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 4 PB 347 +2.0 m/s 347  2,00 343  2,60 347
15 81 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 13 340 +1.6 m/s 333  1,50 340  1,60 340
16 116 Varga MartinVarga Martin
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 6 PB 338 +1.6 m/s - 338  1,60 338
17 23 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 5 PB 292 +1.5 m/s 265  2,40 292  1,50 292
18 Darda OliverDarda Oliver
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 2 PB 280 +2.0 m/s 280  2,00 256  1,30 280
19 Balážik JakubBalážik Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 1 PB 262 +1.3 m/s 262  1,30 254  2,10 262
Malinovský KristiánMalinovský Kristián
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 17 NM x x -
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 5.6.2022 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 2 PB 463 +1.5 m/s 463  1,50 453  1,90 463
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 35 PB 457 +1.8 m/s x 391  1,60 447  2,00 447 443  1,30 457  1,80 11.00
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 36 451 +1.3 m/s 423  1,60 434  1,90 451  1,30 451 442  1,50 442  1,70 9.00
4 Halašová MiaHalašová Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 4 PB 445 +1.9 m/s 393  1,20 421  1,90 400  2,30 421 403  3,00 445  1,90 8.00
5 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 34 PB 432 +1.9 m/s 432  1,90 408  2,00 412  1,60 432 430  1,90 356  1,60 7.00
6 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 33 PB 424 +1.5 m/s 411  0,50 390  1,40 401  1,50 411 331  1,50 424  1,50 6.00
7 Brzá EmaBrzá Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 29 PB 424 +1.5 m/s 407  1,60 364  1,90 424  1,50 424 x 382  1,90 5.00
8 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 30 PB 415 +1.9 m/s x 410  1,90 402  2,00 410 415  1,90 384  2,30 4.00
9 Kenderová EmmaKenderová Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 6 PB 390 +1.6 m/s 370  1,90 390  1,60 x 390 387  2,60 382  1,90 3.00
10 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 8 PB 390 +1.5 m/s 365  2,30 390  1,50 390 2.00
11 159 Žúborová RenátaŽúborová Renáta
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
09 09 31 384 +1.5 m/s 355  1,60 384  1,50 384 1.00
12 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 28 366 +1.6 m/s 366  1,60 x 366
13 Valášková LuciaValášková Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 17 PB 360 +1.5 m/s 360  1,50 351  1,30 360
14 Ambružová TimeaAmbružová Timea
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 1 PB 360 +1.2 m/s 360  1,20 349  0,20 360
15 Olekšáková NelaOlekšáková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 10 PB 346 +1.6 m/s 306  3,00 346  1,60 346
16 Žiačková MiriamŽiačková Miriam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 26 345 +1.5 m/s 344  1,60 345  1,50 345
17 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 22 PB 343 +1.4 m/s 343  1,40 342  1,50 343
18 Tutková TamaraTutková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 12 PB 338 +1.5 m/s x 338  1,50 338
19 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 14 PB 334 +1.5 m/s 334  1,50 317  1,50 334
20 40 Janíčková SáraJaníčková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 5 PB 329 +1.9 m/s 322  1,40 329  1,90 329
21 Adámková EmmaAdámková Emma
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 27 329 +1.4 m/s 329  1,40 315  1,60 329
22 Belásová SoňaBelásová Soňa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 19 PB 327 +1.5 m/s 327  1,50 283  1,60 327
23 Žilková NinaŽilková Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 15 PB 326 +1.6 m/s 326  1,60 314  2,60 326
24 Suchánková NatáliaSuchánková Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 11 PB 310 +1.5 m/s 290  1,50 310  1,50 310
25 77 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 24 308 +1.7 m/s x 308  1,70 308
26 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 21 307 +1.5 m/s x 307  1,50 307
27 Némethová DanielaNémethová Daniela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 9 PB 303 +1.9 m/s 296  1,90 303  1,90 303
28 Horňáková NelkaHorňáková Nelka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 25 302 +0.5 m/s 282  1,40 302  0,50 302
29 Uličná RadkaUličná Radka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 13 PB 297 +1.5 m/s 297  1,50 294  2,30 297
30 Sklenarová EmaSklenarová Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 18 PB 292 +1.6 m/s x 292  1,60 292
31 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 23 283 +1.6 m/s x 283  1,60 283
32 Malá AlžbetaMalá Alžbeta
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 20 282 +1.6 m/s x 282  1,60 282
33 Gallová LindaGallová Linda
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 3 PB 273 +1.6 m/s 272  1,60 273  1,60 273
34 Kubičárová TimeaKubičárová Timea
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 16 224 +1.9 m/s 224  1,90 205  1,50 224
Grochalová ValériaGrochalová Valéria
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
10 10 32 DNS
Kováčová Zoja NatáliaKováčová Zoja Natália
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 NM x x -
Celkom 36 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(ne, 5.6.2022 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 18 08.91 08.90 08.91 x 8.91 08.16 x 11.00
2 183 Závoďančíková IvanaZávoďančíková Ivana
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 4 PB 07.76 07.76 x 07.50 7.76 06.38 x 9.00
3 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 16 07.62 x 07.62 x 7.62 x 07.36 8.00
4 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 13 PB 07.33 07.18 07.33 x 7.33 06.36 06.79 7.00
5 Martinková SimonaMartinková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 14 07.12 06.90 06.98 07.12 7.12 06.49 06.94 6.00
6 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 15 07.10 06.64 06.92 06.91 6.92 07.10 x 5.00
MS Monošíková AlicaMonošíková Alica
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 10 PB 06.99 06.88 06.62 06.83 6.88 06.99 06.87
8 Žiačková MiriamŽiačková Miriam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 9 PB 06.69 05.87 06.48 06.69 6.69 06.27 06.57 4.00
9 Slamková NinaSlamková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 12 06.34 06.28 06.34 6.34 3.00
10 Kim GraceKim Grace
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 2 PB 06.30 05.55 06.30 6.30 2.00
MS Jamborková NellaJamborková Nella
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 11 06.18 06.18 05.02 6.18
MS Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 05.94 05.94 05.75 5.94
13 81 Ragimová LuciaRagimová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 7 PB 05.67 05.67 x 5.67 1.00
14 Litvajová AdrianaLitvajová Adriana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 5 PB 05.48 04.96 05.48 5.48
15 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 1 PB 05.40 05.27 05.40 5.40
16 Kováčová Zoja NatáliaKováčová Zoja Natália
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 3 PB 05.07 05.07 x 5.07
17 Domanová MichaelaDomanová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 6 04.97 04.97 04.74 4.97
Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 17 DNS
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 5.6.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brezničan MárioBrezničan Mário
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 08.49 x 07.37 07.38 7.38 07.84 07.87 08.49 11.00
2 Ďaďo JánĎaďo Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 13 PB 08.18 08.14 08.18 07.87 8.18 x 08.02 08.09 9.00
3 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 9 PB 08.10 07.48 07.88 07.88 7.88 08.07 08.10 07.76 8.00
4 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 14 07.44 07.36 07.44 06.78 7.44 x x 06.89 7.00
5 Hluško MatúšHluško Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 12 PB 06.90 06.90 06.48 06.79 6.90 06.47 06.65 06.05 6.00
6 Kollár DanielKollár Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 PB 06.67 06.11 06.44 06.67 6.67 06.40 06.05 06.33 5.00
7 Maceík JánMaceík Ján
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB 06.55 06.07 06.36 06.55 6.55 05.65 05.95 05.88 4.00
8 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 PB 05.90 x 05.90 x 5.90 - 05.64 05.81 3.00
9 82 Vítek JakubVítek Jakub
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 10 PB 05.88 05.88 05.54 04.56 5.88 2.00
10 Babuša SimonBabuša Simon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 8 PB 05.81 05.81 x x 5.81 1.00
11 90 Škerda MatúšŠkerda Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 11 05.34 05.34 x 05.31 5.34
12 Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 05.21 05.02 05.21 04.90 5.21
13 Bysterský PatrikBysterský Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 3 PB 04.85 x 04.85 x 4.85
14 81 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 1 PB 03.04 03.04 x x 3.04
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 5.6.2022 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lisko PavolLisko Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 21 PB 46.83 46.83 44.55 46.70 46.83 43.42 11.00
2 Jurga LeonardJurga Leonard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 25 44.76 44.76 36.75 43.34 44.76 40.72 9.00
3 Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 24 40.26 39.08 38.34 37.89 39.08 40.26 8.00
4 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 22 40.16 38.34 36.37 34.92 38.34 40.16 7.00
5 Malinovský KristiánMalinovský Kristián
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 6 PB 39.89 38.42 35.49 39.89 39.89 x 6.00
6 23 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 19 PB 36.86 36.86 33.52 34.93 36.86 33.59 5.00
7 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 15 PB 36.53 36.03 36.53 29.36 36.53 x 4.00
8 Kollár DanielKollár Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 18 PB 35.99 35.99 30.86 x 35.99 27.69 3.00
9 Jančo PeterJančo Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 23 35.37 35.37 35.37 2.00
10 Hluško MatúšHluško Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 17 PB 31.66 31.66 31.66 1.00
11 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 20 31.54 31.54 31.54
12 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 PB 29.38 29.38 29.38
13 Šipka PatrikŠipka Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 16 28.76 28.76 28.76
14 Voštinár TomášVoštinár Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 8 PB 27.88 27.88 27.88
15 116 Varga MartinVarga Martin
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 12 PB 26.53 26.53 26.53
16 Benko SamuelBenko Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 3 PB 24.59 24.59 24.59
17 Maceík JánMaceík Ján
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 13 PB 24.54 24.54 24.54
18 99 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 5 PB 24.27 24.27 24.27
19 82 Vítek JakubVítek Jakub
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 10 PB 22.85 22.85 22.85
20 Pecucha MatejPecucha Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 14 22.69 22.69 22.69
21 Bysterský PatrikBysterský Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 4 SB 22.42 22.42 22.42
22= 27 Daraboš SamuelDaraboš Samuel
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 9 PB 22.32 22.32 22.32
22= 7 Ragan RichardRagan Richard
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
12 12 11 PB 22.32 22.32 22.32
24 Babuša SimonBabuša Simon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 1 PB 21.93 21.93 21.93
25 Banáry ThomasBanáry Thomas
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 2 PB 20.60 20.60 20.60
Celkom 25 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 5.6.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 26 PB 51.52 46.67 51.52 38.20 51.52 x 11.00
2 Kapustová PaulínaKapustová Paulína
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
10 10 4 PB 37.47 33.43 27.58 37.47 37.47 35.79 9.00
3 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 25 34.86 31.95 34.05 34.86 34.86 33.10 8.00
4 Banásová AdrianaBanásová Adriana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 23 PB 33.82 31.15 32.80 33.82 33.82 30.25 7.00
5 Némethová DanielaNémethová Daniela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 19 PB 32.06 27.89 28.50 32.06 32.06 28.56 6.00
6 Capandová AlexandraCapandová Alexandra
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 24 31.51 30.68 30.68 31.51 31.51 27.50 5.00
7 Dobáková ZaraDobáková Zara
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 1 PB 29.40 29.40 25.82 25.32 29.40 25.54 4.00
8 19 Gočová OlíviaGočová Olívia
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
09 09 2 PB 28.43 28.43 22.50 23.27 28.43 22.13 3.00
9 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 PB 27.43 27.43 27.43 2.00
10 10 Kováčiková SofiaKováčiková Sofia
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
09 09 6 PB 26.14 26.14 26.14 1.00
11 Slamková NinaSlamková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 22 PB 25.61 25.61 25.61
12 81 Ragimová LuciaRagimová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 8 PB 23.51 23.51 23.51
13 87 Kurucová MichaelaKurucová Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 17 PB 22.95 22.95 22.95
MS Monošíková AlicaMonošíková Alica
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 16 PB 21.63 21.63 21.63
15 Havrillová MelániaHavrillová Melánia
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
09 09 21 21.37 21.37 21.37
16 Suchánková NatáliaSuchánková Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 9 PB 21.20 21.20 21.20
MS Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 14 PB 20.52 20.52 20.52
18 Suržinová SarahSuržinová Sarah
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 15 PB 19.87 19.87 19.87
19 Kim GraceKim Grace
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 5 PB 19.73 19.73 19.73
MS Jamborková NellaJamborková Nella
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 18 18.07 18.07 18.07
21 Domanová MichaelaDomanová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 12 PB 15.17 15.17 15.17
22 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 13 14.87 14.87 14.87
23 Brandis NelaBrandis Nela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 10 PB 12.98 12.98 12.98
24 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 11 PB 12.19 12.19 12.19
25 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 20 09.85 09.85 9.85
26 Juračáková DominikaJuračáková Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 3 PB 00.00 x -
Celkom 26 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(ne, 5.6.2022 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krátky, Banáry, Mjartan, Pasztor Krátky, Banáry, Mjartan, Pasztor Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 35.61 11.00
2 100 Konušík, Kollár, Králik, Svitek Konušík, Kollár, Králik, Svitek AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 36.80 9.00
3 Kubo, Oško, Stankoviansky, Daraboš Kubo, Oško, Stankoviansky, Daraboš CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 37.26 8.00
4 Belás, Ďurkech, Húdek, Šipka Belás, Ďurkech, Húdek, Šipka AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 37.43 7.00
5 Lovíšek, Bysterský, Škrobák, Hraník Lovíšek, Bysterský, Škrobák, Hraník AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 39.65 6.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matušíková, Valašíková, Banásová, Gregušová Matušíková, Valašíková, Banásová, Gregušová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 33.68 11.00
2 Čížeková, Kureková, Štúriková, Spišáková Čížeková, Kureková, Štúriková, Spišáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 35.93 9.00
3 Litvajová, Dubovcová, Kubičárová Litvajová, Dubovcová, Kubičárová AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 35.98 8.00
4 Lejčíková, Rešková, Zaveráková, Žiačková Lejčíková, Rešková, Zaveráková, Žiačková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 37.89 5.00
5 Horňáková, Húsenicová, Tutková, Jozefčeková Horňáková, Húsenicová, Tutková, Jozefčeková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 38.04 3.00
6 22 Sitáriková, Stejskalová, Kováčová, Vanfleteren Sitáriková, Stejskalová, Kováčová, Vanfleteren CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 38.63 1.50
7 Bučková, Kameništiaková, Krupová, Turzová Bučková, Kameništiaková, Krupová, Turzová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 39.17
Brxová, Lušňáková, Valjentová, Kubalová Brxová, Lušňáková, Valjentová, Kubalová AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambružová, Androvičová, Kenderová, Kurimská Ambružová, Androvičová, Kenderová, Kurimská CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 36.58 7.00
2 Kováčiková, Faturíková, Mičudová, Antalová Kováčiková, Faturíková, Mičudová, Antalová Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 36.96 6.00
3 Dobáková, Štípalová, Ďanovská, Husková Dobáková, Štípalová, Ďanovská, Husková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 38.02 4.00
4 70 Turičíková, Hrenáková, Martinková, Petríková Turičíková, Hrenáková, Martinková, Petríková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 38.63 1.50
5 Bestvinová, Brandis, Brandis, Privarová Bestvinová, Brandis, Brandis, Privarová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 40.41
6 Suržinová, Zacharovská, Očková, Tarčáková Suržinová, Zacharovská, Očková, Tarčáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 41.69
7 Badžgoňová, Krkošková, Lukáčová, Šefarová Badžgoňová, Krkošková, Lukáčová, Šefarová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 44.89
Gašpercová, Belásová, Brzá, Harmaniaková Gašpercová, Belásová, Brzá, Harmaniaková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DQ
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matušíková, Valašíková, Banásová, Gregušová Matušíková, Valašíková, Banásová, Gregušová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 33.68 11.00
2 Čížeková, Kureková, Štúriková, Spišáková Čížeková, Kureková, Štúriková, Spišáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 35.93 9.00
3 Litvajová, Dubovcová, Kubičárová Litvajová, Dubovcová, Kubičárová AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 35.98 8.00
4 Ambružová, Androvičová, Kenderová, Kurimská Ambružová, Androvičová, Kenderová, Kurimská CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 36.58 7.00
5 Kováčiková, Faturíková, Mičudová, Antalová Kováčiková, Faturíková, Mičudová, Antalová Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 36.96 6.00
6 Lejčíková, Rešková, Zaveráková, Žiačková Lejčíková, Rešková, Zaveráková, Žiačková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 37.89 5.00
7 Dobáková, Štípalová, Ďanovská, Husková Dobáková, Štípalová, Ďanovská, Husková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 38.02 4.00
8 Horňáková, Húsenicová, Tutková, Jozefčeková Horňáková, Húsenicová, Tutková, Jozefčeková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 38.04 3.00
9 22 Sitáriková, Stejskalová, Kováčová, Vanfleteren Sitáriková, Stejskalová, Kováčová, Vanfleteren CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 38.63 1.50
9 70 Turičíková, Hrenáková, Martinková, Petríková Turičíková, Hrenáková, Martinková, Petríková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 38.63 1.50
11 Bučková, Kameništiaková, Krupová, Turzová Bučková, Kameništiaková, Krupová, Turzová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 39.17
12 Bestvinová, Brandis, Brandis, Privarová Bestvinová, Brandis, Brandis, Privarová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 40.41
13 Suržinová, Zacharovská, Očková, Tarčáková Suržinová, Zacharovská, Očková, Tarčáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 41.69
14 Badžgoňová, Krkošková, Lukáčová, Šefarová Badžgoňová, Krkošková, Lukáčová, Šefarová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 44.89
Brxová, Lušňáková, Valjentová, Kubalová Brxová, Lušňáková, Valjentová, Kubalová AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 DNS
Gašpercová, Belásová, Brzá, Harmaniaková Gašpercová, Belásová, Brzá, Harmaniaková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DQ