<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva skupina Juh

Žiar nad Hronom (14. 5. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: -3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.26 qA
2 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.83
3 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 09.89
4 11 Srnka MatúšSrnka Matúš 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.35
MS Ziman LeonardZiman Leonard 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.46
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.91 qA
2 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.38 qB
3 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.73
4 78 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.07
5 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.65
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.45 qA
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.21 qA
3 Bohuš GregorBohuš Gregor 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 09.89
4 60 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.56
5 Danielis MarkoDanielis Marko 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 11.71
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.14 qA
2 52 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 09.29 qB
3 Houška TomášHouška Tomáš 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 09.52 qB
4 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.18
5 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.53
6 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 11.14
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.33 qB
2 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.80
3 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.96
4 79 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.12
5 Muška MatejMuška Matej 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 10.45
6 Slašťan JakubSlašťan Jakub 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 12.15
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 09.67
2 Segeč AlexSegeč Alex 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.95
3 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 10.01
4 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.23
5 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.55
6 Slašťan MatejSlašťan Matej 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 11.21
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.27 qB
2 82 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.58
3 30 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.78
4 Segeč DanielSegeč Daniel 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.84
5 21 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.18
6 52 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.45
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 14.5.2022 - 10:50) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.27 qA
2 81 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 PB 09.54 qB
3 84 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.73
4 78 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.08
5 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.52
6 40 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.66
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.26 qA
2 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.45 qA
3 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.91 qA
4 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.14 qA
5 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.21 qA
6 7 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.27 qB
6 34 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.27 qA
8 52 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 09.29 qB
9 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.33 qB
10 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.38 qB
11 Houška TomášHouška Tomáš 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 09.52 qB
12 81 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 PB 09.54 qB
13 82 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.58
14 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 09.67
15 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.73
15 84 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.73
17 30 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.78
18 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.80
19 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.83
20 Segeč DanielSegeč Daniel 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.84
21 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 09.89
21 Bohuš GregorBohuš Gregor 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 09.89
23 Segeč AlexSegeč Alex 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.95
24 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.96
25 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 10.01
26 78 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.07
27 78 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.08
28 79 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.12
29 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.18
29 21 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.18
31 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.23
32 11 Srnka MatúšSrnka Matúš 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.35
33 Muška MatejMuška Matej 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 10.45
34 Ziman LeonardZiman Leonard 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.46
35 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.52
36 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.53
37 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.55
38 60 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.56
39 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.65
40 40 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.66
41 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 11.14
42 Slašťan MatejSlašťan Matej 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 11.21
43 52 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.45
44 Danielis MarkoDanielis Marko 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 11.71
45 Slašťan JakubSlašťan Jakub 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 12.15

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 14.5.2022 - 12:15) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 08.05 11.00
2 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 SB 08.37 9.00
3 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 SB 08.79 8.00
4 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 SB 09.08 7.00
5 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.40 6.00
6 34 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.43 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 14.5.2022 - 12:15) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 09.28 4.00
2 7 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.39 3.00
3 52 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.45 2.00
4 Houška TomášHouška Tomáš 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 SB 09.49 1.00
5 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.51
6 81 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 SB 09.52
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 14.5.2022 - 12:20) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 08.51 11.00
2 78 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.73 9.00
3 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.74 8.00
4 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.87 7.00
5 40 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.06 6.00
6 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.13 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 14.5.2022 - 12:20) official Vietor: -4.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.14 4.00
2 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 SB 09.19 3.00
3 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 09.20 2.00
4 21 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.26 1.00
5 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 09.27
6 45 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.39
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.64 qA
2 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.76
3 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.77
4 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.84
5 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 10.77
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.77 qA
2 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.35 qB
3 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.75
MS Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.26
5 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 11.22
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.72 qA
2 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.31 qB
3 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.83
4 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.87
5 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.35
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 08.70 qA
2 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.66
3 81 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 09.95
4 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.03
5 320 Petrovičová NinaPetrovičová Nina 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 10.97
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.98 qA
2 130 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.44
3 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.61
4 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.96
5 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 10.83
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.82 qA
2 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 09.48
3 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.32
4 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 10.39
5 77 Zvalová TamaraZvalová Tamara 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 10.91
6 Mazúrová SimonaMazúrová Simona 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 11.76
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.01 qB
2 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.00
3 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.35
4 Demanková KristínaDemanková Kristína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.55
5 60 Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.91
6 Loosová LeaLoosová Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 12.19
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.37
2 94 Kolačkovská LíviaKolačkovská Lívia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.63
3 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.64
4 54 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.98
5 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.16
6 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.58
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 09.08 qB
2 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.61
3 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.16
4 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 10.25
5 Šagátová NelaŠagátová Nela 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.77
6 83 Astalošová DášaAstalošová Dáša 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.85
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.36
2 40 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 09.46
3 Tináková EliškaTináková Eliška 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.35
4 Gombalová LuciaGombalová Lucia 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.40
5 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.61
6 94 Šimková SofiaŠimková Sofia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.77
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 14.5.2022 - 11:10) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 09.09 qB
2 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 09.20 qB
3 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.43
4 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.62
5 Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.96
6 78 Voskárová EliškaVoskárová Eliška 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.03
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.64 qA
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 08.70 qA
3 78 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.72 qA
4 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.77 qA
5 40 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.82 qA
6 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.98 qA
7 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.01 qB
8 45 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 09.08 qB
9 21 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 09.09 qB
10 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 09.20 qB
11 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.31 qB
12 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.35 qB
13 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.36
14 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.37
15 130 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.44
16 40 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 09.46
17 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 09.48
18 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.61
18 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.61
20 94 Kolačkovská LíviaKolačkovská Lívia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.63
21 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.64
22 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.66
23 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.75
24 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.76
25 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.77
26 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.83
27 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.84
28 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.87
29 81 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 09.95
30 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.96
31 54 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.98
32 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.00
33 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.03
34 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.16
34 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.16
36 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 10.25
37 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.26
38 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.32
39 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.35
39 Tináková EliškaTináková Eliška 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.35
41 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 10.39
42 Gombalová LuciaGombalová Lucia 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.40
43 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.43
44 Demanková KristínaDemanková Kristína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.55
45 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.58
46 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.61
47 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.62
48 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 10.77
48 Šagátová NelaŠagátová Nela 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.77
48 94 Šimková SofiaŠimková Sofia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.77
51 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 10.83
52 83 Astalošová DášaAstalošová Dáša 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.85
53 77 Zvalová TamaraZvalová Tamara 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 10.91
53 60 Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.91
55 Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.96
56 320 Petrovičová NinaPetrovičová Nina 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 10.97
57 78 Voskárová EliškaVoskárová Eliška 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.03
58 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 11.22
59 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.35
60 Mazúrová SimonaMazúrová Simona 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 11.76
61 Loosová LeaLoosová Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 12.19

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 13:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.78 8.00
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 22.19 7.00
3 82 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 22.73 6.00
4 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 23.07 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 13:10) official Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 22.89 5.00
2 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 24.04 1.00
3 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 25.55
4 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.84
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 14.5.2022 - 13:10) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.39
2 77 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.19
3 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 26.41
4 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 27.45
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 14.5.2022 - 13:10) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.16
2 54 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 24.23
3 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.81
4 94 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.86
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 14.5.2022 - 13:10) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 23.24 3.00
2 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.75
Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 14.5.2022 - 13:10) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 21.50 9.00
2 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.69 2.00
3 Segeč DanielSegeč Daniel 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 25.24
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 14.5.2022 - 13:10) official Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.25 11.00
2 Segeč AlexSegeč Alex 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 27.07
3 34 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 28.49
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.25 11.00
2 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.39
3 45 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 21.50 9.00
4 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.78 8.00
5 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 22.19 7.00
6 82 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 22.73 6.00
7 81 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 22.89 5.00
8 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 23.07 4.00
9 5 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 23.24 3.00
10 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.69 2.00
11 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 24.04 1.00
12 Smolnický SamuelSmolnický Samuel 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.16
13 77 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.19
14 54 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 24.23
15 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.81
16 Segeč DanielSegeč Daniel 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 25.24
17 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 25.55
18 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.75
19 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 26.41
20 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.84
21 Segeč AlexSegeč Alex 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 27.07
22 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 27.45
23 34 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 28.49
24 94 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.86
Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.09 11.00
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 21.36 9.00
3 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.01 7.00
4 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 22.92 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 22.31 6.00
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.86 3.00
3 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 23.15
4 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 23.47
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 22.47 5.00
2 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 22.98 1.00
3 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 24.66
4 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 25.36
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.10
2 37 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 24.24
3 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 25.05
4 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 27.04
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lapinová NinaLapinová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 23.74
2 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 25.43
3 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 25.82
4 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 25.92
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 25.71
2 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 27.29
3 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 27.95
4 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 28.26
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.00 8.00
2 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 23.13
3 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.27
4 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 24.76
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.80 4.00
2 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.23
MS Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 25.02
4 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.27
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.18
2 17 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 27.95
3 79 Kunštárová MarínaKunštárová Marína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.01
4 Margetiaková NinaMargetiaková Nina 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 30.48
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.96
2 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 24.92
3 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.11
4 30 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.88
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.32
2 52 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 23.75
3 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.36
4 Šagátová NelaŠagátová Nela 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 28.79
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 14.5.2022 - 13:30) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 24.36
2 34 Jakabová ElenaJakabová Elena 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.99
3 Gombalová LuciaGombalová Lucia 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.17
4 21 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 26.30
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 21.09 11.00
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 21.36 9.00
3 82 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.00 8.00
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.01 7.00
5 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 22.31 6.00
6 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 22.47 5.00
7 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.80 4.00
8 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.86 3.00
9 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 22.92 2.00
10 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 22.98 1.00
11 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 23.13
12 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 23.15
13 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.32
14 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 23.47
15 Lapinová NinaLapinová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 23.74
16 52 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 23.75
17 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.96
18 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.10
19 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.18
20 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.23
21 37 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 24.24
22 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.27
23 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 24.36
24 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 24.66
25 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 24.76
26 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 24.92
27 34 Jakabová ElenaJakabová Elena 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.99
28 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 25.02
29 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 25.05
30 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 25.36
31 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 25.43
32 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 25.71
33 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 25.82
34 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 25.92
35 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.11
36 Gombalová LuciaGombalová Lucia 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.17
37 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.27
38 21 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 26.30
39 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.36
40 30 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.88
41 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 27.04
42 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 27.29
43 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 27.95
43 17 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 27.95
45 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 28.26
46 Šagátová NelaŠagátová Nela 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 28.79
47 79 Kunštárová MarínaKunštárová Marína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.01
48 Margetiaková NinaMargetiaková Nina 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 30.48

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:56.58 11.00
2 82 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 1:58.44 9.00
3 81 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 1:59.36 8.00
4 17 Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:00.84 7.00
5 5 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 PB 2:01.15 6.00
6 45 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 2:01.55 5.00
7 84 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 PB 2:03.16 4.00
8 77 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:03.49 3.00
9 54 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 PB 2:06.23 1.00
10 37 Babinský RomanBabinský Roman 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 2:07.22
11 60 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 PB 2:07.96
12 79 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 PB 2:08.17
13 30 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 PB 2:09.54
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 PB 2:03.67 2.00
2 81 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 9 2:06.77
3 82 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:07.31
4 7 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:14.57
5 84 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 13 2:17.55
6 11 Srnka MatúšSrnka Matúš 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:18.13
7 40 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:23.36
8 21 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 2:23.87
9 83 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:25.26
10 5 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 2:25.32
11 94 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:27.76
12 78 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:30.90
13 52 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:44.38
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:56.58 11.00
2 82 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 1:58.44 9.00
3 81 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 1:59.36 8.00
4 17 Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:00.84 7.00
5 5 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 PB 2:01.15 6.00
6 45 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 2:01.55 5.00
7 84 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 PB 2:03.16 4.00
8 77 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:03.49 3.00
9 34 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 PB 2:03.67 2.00
10 54 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 PB 2:06.23 1.00
11 81 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 9 2:06.77
12 37 Babinský RomanBabinský Roman 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 2:07.22
13 82 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:07.31
14 60 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 PB 2:07.96
15 79 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 PB 2:08.17
16 30 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 PB 2:09.54
17 7 Oravec PeterOravec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:14.57
18 84 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 13 2:17.55
19 11 Srnka MatúšSrnka Matúš 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:18.13
20 40 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:23.36
21 21 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 2:23.87
22 83 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:25.26
23 5 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 2:25.32
24 94 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:27.76
25 78 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:30.90
26 52 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:44.38

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 1:47.55 11.00
2 78 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:54.06 8.00
3 21 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 1:54.85 7.00
4 52 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 9 PB 2:06.39 4.00
5 45 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:11.86 1.00
6 40 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:14.52
7 94 Kolačkovská LíviaKolačkovská Lívia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:16.63
8 83 Hricová JuditaHricová Judita 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:17.94
9 5 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:21.13
10 54 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 PB 2:22.49
11 34 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 PB 2:23.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 1:53.81 9.00
2 37 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:02.26 5.00
3 81 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:08.30 3.00
4 130 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 2:12.83
5 17 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:16.79
6 84 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 2:23.37
7 60 Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:23.46
8 30 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:27.61
9 79 Kunštárová MarínaKunštárová Marína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:29.56
10 77 Zvalová TamaraZvalová Tamara 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 2:30.32
11 320 Petrovičová NinaPetrovičová Nina 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 2:32.95
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (so, 14.5.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:01.85 6.00
2 54 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:09.23 2.00
3 5 Lakosilová Zoja DanaeLakosilová Zoja Danae 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:14.25
4 34 Jakabová ElenaJakabová Elena 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:15.03
5 21 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:19.90
6 52 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:23.30
7 82 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:25.85
8 78 Voskárová EliškaVoskárová Eliška 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:26.87
9 94 Šimková SofiaŠimková Sofia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:35.79
10 83 Astalošová DášaAstalošová Dáša 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:41.63
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 1:47.55 11.00
2 11 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 1:53.81 9.00
3 78 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:54.06 8.00
4 21 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 1:54.85 7.00
5 40 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:01.85 6.00
6 37 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:02.26 5.00
7 52 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 9 PB 2:06.39 4.00
8 81 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:08.30 3.00
9 54 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:09.23 2.00
10 45 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:11.86 1.00
11 130 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 2:12.83
12 5 Lakosilová Zoja DanaeLakosilová Zoja Danae 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:14.25
13 40 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:14.52
14 34 Jakabová ElenaJakabová Elena 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:15.03
15 94 Kolačkovská LíviaKolačkovská Lívia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:16.63
16 17 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:16.79
17 83 Hricová JuditaHricová Judita 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:17.94
18 21 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:19.90
19 5 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:21.13
20 54 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 PB 2:22.49
21 34 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 PB 2:23.00
22 52 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:23.30
23 84 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 2:23.37
24 60 Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:23.46
25 82 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:25.85
26 78 Voskárová EliškaVoskárová Eliška 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:26.87
27 30 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:27.61
28 79 Kunštárová MarínaKunštárová Marína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:29.56
29 77 Zvalová TamaraZvalová Tamara 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 2:30.32
30 320 Petrovičová NinaPetrovičová Nina 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 2:32.95
31 94 Šimková SofiaŠimková Sofia 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:35.79
32 83 Astalošová DášaAstalošová Dáša 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:41.63

1500 m - Mladší žiaci

(so, 14.5.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 5:35.58 11.00
2 82 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 5:41.48 9.00
3 60 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 5:47.01 8.00
4 45 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 5:48.10 7.00
5 78 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:52.06 6.00
6 34 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 6:12.80 5.00
79 Jančovič MatúšJančovič Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 14.5.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 5:50.61 11.00
2 81 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 5:50.64 9.00
3 11 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 6:05.07 8.00
4 77 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 6:09.27 7.00
5 83 Ostrihoňová SimonaOstrihoňová Simona 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 6:15.00 6.00
6 21 Malárová KatarínaMalárová Katarína 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 6:18.08 5.00
7 5 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 6:20.61 4.00
8 40 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 6:23.88 3.00
9 17 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 6:24.36 2.00
10 54 Saksová KláraSaksová Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 6:33.89 1.00
11 84 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 6:35.12
12 30 Sojková EvaSojková Eva 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 6:57.70
Celkom 12 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 10:25) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.90 11.00
2 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.72 9.00
3 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.00 8.00
4 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.09 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 10:25) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 11.02 7.00
2 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.19 5.00
3 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 14.57 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.90 11.00
2 34 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.72 9.00
3 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.00 8.00
4 45 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 11.02 7.00
5 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.09 6.00
6 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.19 5.00
7 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 14.57 4.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.5.2022 - 10:35) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.55 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.77 9.00
3 11 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 11.03 8.00
4 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.10 7.00
5 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 11.19 6.00
6 84 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 14.5.2022 - 10:35) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 12.62 5.00
2 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 12.96 3.00
3 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.19 1.00
4 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 13.88
5 30 Sojková EvaSojková Eva 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 14.20
6 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 14.5.2022 - 10:35) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 12.91 4.00
2 82 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.03 2.00
3 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.59
4 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 13.66
5 5 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.68
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.55 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.77 9.00
3 11 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 11.03 8.00
4 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.10 7.00
5 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 11.19 6.00
6 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 12.62 5.00
7 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 12.91 4.00
8 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 12.96 3.00
9 82 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.03 2.00
10 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.19 1.00
11 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.59
12 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 13.66
13 5 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.68
14 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 13.88
15 30 Sojková EvaSojková Eva 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 14.20
16 84 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.34
17 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.24

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 14.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 30 Benčík MichalBenčík Michal 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 11:34.21 11.00
2 37 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 11:34.24 9.00
3 84 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 14:33.23 8.00
4 5 Benčík FilipBenčík Filip 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 14:35.29 7.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 14.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10:21.32 11.00
2 17 Kravčíková JasmínaKravčíková Jasmína 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 11:51.35 9.00
3 54 Mokrá ZuzanaMokrá Zuzana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 12:40.10 8.00
4 82 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 12:46.83 7.00
5 77 Kravčíková LilianaKravčíková Liliana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 13:58.95 6.00
6 45 Debnárová TerezaDebnárová Tereza 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 14:16.28 5.00
7 81 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18:40.45 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 14.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 140 142 Body
1 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 12 PB 140 o o o o o o o xxx 11.00
2 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 11 PB 135 o o o o o o xxx 9.00
3 11 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 10 PB 135 o o o o xo xxo xxx 8.00
4 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 9 PB 130 o o xo o xo xxx 7.00
5 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 8 PB 125 o o o xo xxx 6.00
6 Pôbišová LeaPôbišová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 5 PB 120 o o o xxx 5.00
7 Drmajová DianaDrmajová Diana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 6 PB 120 o xo xxo xxx 4.00
8 37 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 2 PB 115 o o xxx 3.00
9 54 Mareková TatianaMareková Tatiana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 7 PB 110 o xxx 2.00
10 Michaličková NinaMichaličková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 4 PB 110 xo xxx 1.00
34 Chobotová NatáliaChobotová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 3 NM xxx
Gáliková LauraGáliková Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 1 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 14.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 28 PB 512 +1.6 m/s 452  1,80 500  1,20 485  1,60 500 488  1,60 512  1,60 11.00
2 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 26 PB 477 +1.6 m/s x 471  1,60 x 471 477  1,60 x 9.00
3 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 27 465 +1.7 m/s 436  1,80 x 453  1,60 453 465  1,70 x 8.00
4 Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 25 PB 452 +1.6 m/s 440  1,50 452  1,60 x 452 429  1,30 424  1,60 7.00
5 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 20 PB 442 +1.5 m/s 406  1,50 431  1,60 442  1,50 442 x 420  1,50 6.00
6 52 Šipoš BranislavŠipoš Branislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 14 PB 437 +1.5 m/s 410  1,20 417  1,30 437  1,50 437 x 414  1,50 5.00
7 Bošanský NicolasBošanský Nicolas
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 21 PB 427 +1.6 m/s 427  1,60 420  1,50 249  1,60 427 410  1,50 415  1,60 4.00
8 82 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 24 PB 425 +1.5 m/s 420  1,20 425  1,50 413  1,50 425 372  1,50 402  1,60 3.00
9 Chlebničan MarekChlebničan Marek
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
10 10 17 PB 411 +1.2 m/s 375  1,90 411  1,20 411 2.00
10 37 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 22 PB 408 +1.6 m/s 351  1,60 408  1,60 408 1.00
11 Liptay SlavomírLiptay Slavomír
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
10 10 19 PB 400 +1.5 m/s 377  2,00 400  1,50 400
12 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 8 PB 394 +1.5 m/s 394  1,50 x 394
13 Tkáč MatejTkáč Matej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 10 PB 378 +1.6 m/s 360  1,20 378  1,60 378
14 82 Mamoň MatúšMamoň Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 10 18 PB 376 +1.5 m/s 376  1,50 x 376
15 Sýkora SamuelSýkora Samuel
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
09 09 23 369 +1.8 m/s 369  1,80 364  1,50 369
16 79 Jančovič MatúšJančovič Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 16 PB 368 +1.6 m/s 351  1,50 368  1,60 368
17 Lichtner FilipLichtner Filip
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 9 PB 365 +1.6 m/s 365  1,60 255  1,60 365
18 Bohuš GregorBohuš Gregor
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
11 11 2 PB 362 +1.8 m/s 362  1,80 353  1,60 362
19 Gabula MichalGabula Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 4 PB 356 +0.1 m/s 356  0,10 336  1,60 356
20 Hanzel MatúšHanzel Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 5 PB 337 +1.7 m/s 331  0,10 337  1,70 337
21 Houška TomášHouška Tomáš
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
10 10 6 PB 330 +0.9 m/s 325  1,20 330  0,90 330
22 77 Kabát AdrianKabát Adrian
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 15 330 +1.5 m/s 330  1,50 x 330
23 Muška MatejMuška Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 13 PB 329 +1.6 m/s 244  1,40 329  1,60 329
24 52 Vrana MarkoVrana Marko
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 12 PB 298 +1.6 m/s 298  1,60 272  1,60 298
MS Ziman LeonardZiman Leonard
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 11 PB 290 +1.6 m/s 203  1,60 290  1,60 290
26 Danielis MarkoDanielis Marko
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
12 12 3 PB 288 +1.6 m/s x 288  1,60 288
27 37 Babinský RomanBabinský Roman
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 1 PB 269 +1.4 m/s 258  1,60 269  1,40 269
28 60 Kobela MatejKobela Matej
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 7 PB 000 x x -
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 14.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Burská LenkaBurská Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 32 PB 470 +1.5 m/s 445  1,80 470  1,50 448  1,50 470 468  1,90 461  1,30 11.00
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 37 PB 455 +1.6 m/s 422  1,30 453  1,90 450  1,20 453 444  1,40 455  1,60 9.00
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 38 PB 445 +1.7 m/s 435  1,60 445  1,70 440  1,60 445 440  1,50 444  1,30 8.00
4 Póchová MáriaPóchová Mária
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 33 PB 423 +1.2 m/s 393  1,40 x 407  1,50 407 x 423  1,20 7.00
5 40 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 31 PB 422 +1.4 m/s 370  1,40 377  1,50 390  1,70 390 407  1,90 422  1,40 6.00
6 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 39 421 +1.3 m/s 414  4,20 418  1,90 421  1,30 421 386  1,60 418  1,60 5.00
7 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 26 PB 412 +1.8 m/s 384  1,50 391  1,80 370  1,50 391 412  1,80 384  1,80 4.00
8 17 Ištvánová NelaIštvánová Nela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 6 PB 382 +1.6 m/s 382  1,60 346  1,70 350  1,40 382 365  1,60 371  1,50 3.00
9 Musilová EmaMusilová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 36 370 +1.2 m/s 308  1,40 370  1,20 370 2.00
10 Lapinová NinaLapinová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 34 368 +1.4 m/s 368  1,40 329  1,40 368 1.00
11 Leskóová NinaLeskóová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 22 PB 365 +1.6 m/s 365  1,60 346  0,10 365
12 Šádeková LilianaŠádeková Liliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 18 PB 364 +0.4 m/s 330  1,50 364  0,40 364
13 82 Janeková DominikaJaneková Dominika
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
10 10 35 363 +1.2 m/s x 363  1,20 363
14 Gajdošová LianaGajdošová Liana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 28 PB 361 +1.6 m/s 315  1,70 361  1,60 361
15 Hudecová NikolHudecová Nikol
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 5 PB 360 +1.4 m/s 348  1,60 360  1,40 360
16 Ľuptáková MichaelaĽuptáková Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 11 PB 342 +0.9 m/s 342  0,90 330  1,50 342
17 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 24 PB 338 +1.6 m/s 338  1,60 x 338
18 54 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 9 PB 336 +1.5 m/s 336  1,50 - 336
19 5 Lakosilová Zoja DanaeLakosilová Zoja Danae
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 8 PB 335 +1.6 m/s 335  1,60 - 335
20 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 17 PB 331 +1.6 m/s 331  1,60 320  1,50 331
MS Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 21 PB 328 +1.7 m/s 327  1,50 328  1,70 328
22 Demanková KristínaDemanková Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 2 PB 328 +1.4 m/s 328  1,40 326  1,40 328
23 Očovská EmaOčovská Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 15 PB 326 +1.3 m/s 326  1,30 322  1,40 326
24 21 Malárová KatarínaMalárová Katarína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 12 PB 325 +1.4 m/s x 325  1,40 325
25 Gáliková LauraGáliková Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 29 320 +1.5 m/s 297  1,90 320  1,50 320
26 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 20 PB 320 +1.6 m/s 320  1,60 296  1,40 320
27 Darányiová EmaDarányiová Ema
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 1 PB 318 +1.4 m/s 316  1,10 318  1,40 318
28 Giertlová LuciaGiertlová Lucia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 4 PB 318 +1.5 m/s 318  1,50 312  1,50 318
29 320 Petrovičová NinaPetrovičová Nina
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
11 11 16 PB 317 +1.6 m/s 276  1,60 317  1,60 317
30 Galambová LauraGalambová Laura
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 3 PB 311 +1.4 m/s x 311  1,40 311
31 Šagátová NelaŠagátová Nela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
13 13 19 PB 301 +1.4 m/s 268  1,60 301  1,40 301
32 Kašperová ElaKašperová Ela
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
12 12 7 PB 288 +1.7 m/s 257  1,60 288  1,70 288
33 Margetiaková NinaMargetiaková Nina
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 10 13 PB 275 +0.4 m/s 257  1,60 275  0,40 275
34 Mošková TimeaMošková Timea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 14 PB 249 +1.6 m/s 249  1,60 212  1,60 249
35= Jergelová DominikaJergelová Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 30 000 x x -
35= Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 25 000 x x -
35= 83 Hricová JuditaHricová Judita
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 23 000 x x -
35= Loosová LeaLoosová Lea
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
15 15 10 PB 000 x x -
Véghová ZuzanaVéghová Zuzana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 27 DNS
Celkom 39 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(so, 14.5.2022 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beňušková HanaBeňušková Hana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 18 08.75 07.47 08.66 08.75 8.75 06.89 07.70 11.00
2 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 14 PB 08.18 07.69 08.18 07.41 8.18 07.31 07.08 9.00
3 37 Gembická MelániaGembická Melánia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 16 PB 08.00 06.92 07.81 06.81 7.81 07.13 08.00 8.00
4 81 Jašková TamaraJašková Tamara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 13 PB 07.71 07.12 07.22 07.71 7.71 07.23 07.37 7.00
5 77 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 15 PB 07.60 07.60 06.88 07.13 7.60 07.06 07.23 6.00
6 Kánová MichaelaKánová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 12 PB 07.28 06.31 06.37 06.51 6.51 07.28 06.61 5.00
7 Primusová LilianaPrimusová Liliana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 17 07.17 07.15 06.99 07.17 7.17 05.76 07.01 4.00
8 Krajčiová NikolaKrajčiová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 10 PB 06.48 05.15 06.48 06.18 6.48 06.28 06.13 3.00
9 Vetráková AdrianaVetráková Adriana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 5 PB 06.36 06.36 x 6.36 2.00
10 83 Ostrihoňová Simona