<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Nitra (23. 4. 2022)

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 23.4.2022 - 10:30) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 11.27 7.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 SB 11.55 5.00
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.69 4.00
4 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 11.91 3.00
5 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 12.03 2.00
6 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 12.30 1.00
7 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 12.60
8 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.05
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.4.2022 - 10:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 11.36
2 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.28 QA
3 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 12.57 QA
4 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.51
5 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 13.64
6 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 14.39
7 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 16.80
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.4.2022 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.95 QA
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.65 QA
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 13.29 qB
4 1 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.46 qB
5 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 13.66
6 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.98
7 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 16.20
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.4.2022 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 11.74 QA
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.01 QA
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.62 qB
4 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.94 qB
5 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.49
6 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 16.19
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 11.36
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 11.74 QA
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.95 QA
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12.01 QA
5 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.28 QA
6 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 12.57 QA
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.62 qB
8 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.65 QA
9 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.94 qB
10 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 13.29 qB
11 1 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.46 qB
12 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.51
13 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 13.64
14 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 13.66
15 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 14.39
16 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.49
17 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.98
18 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 16.19
19 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 16.20
20 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 16.80

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 23.4.2022 - 11:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.75 11.00
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 SB 11.82 9.00
3 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 12.01 8.00
4 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.34 7.00
5 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 SB 12.60 6.00
6 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.61 5.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.69 4.00
8 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.02 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 23.4.2022 - 11:30) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 13.25 2.00
2 1 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.58 1.00
3 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 13.67
4 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 SB 13.98
5 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 14.21
6 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 14.70
Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 23.4.2022 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 14.34 7.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.4.2022 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.04 QA
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 13.31 qB
MS Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 13.69
4 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 14.78 qB
5 Zohdi SaraZohdi Sara 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.80 qB
6 23 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 15.75
7 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 16.21
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.4.2022 - 10:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.24 QA
2 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 13.40 qB
MS Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 13.98
4 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.47 qB
5 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 14.80 qB
6 Domoráková NinaDomoráková Nina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.24
7 27 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 15.54
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.4.2022 - 10:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 13.32 QA
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.70 qB
3 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.81 qB
MS Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 14.07
MS Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 14.42
MS Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 14.72
7 Klúčiková SandraKlúčiková Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.02
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 23.4.2022 - 10:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 13.13
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 13.49 QA
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 13.93 qB
4 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 15.25
5 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.74
6 Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 16.47
7 Romanová ZuzanaRomanová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 18.62
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.04 QA
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 13.13
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.24 QA
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 13.31 qB
5 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 13.32 QA
6 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 13.40 qB
7 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 13.49 QA
8 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 13.69
9 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.70 qB
10 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.81 qB
11 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 13.93 qB
12 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 13.98
13 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 14.07
14 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 14.42
15 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.47 qB
16 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 14.72
17 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 14.78 qB
18 Zohdi SaraZohdi Sara 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.80 qB
18 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 14.80 qB
20 Domoráková NinaDomoráková Nina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.24
21 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 15.25
22 27 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 15.54
23 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.74
24 23 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 15.75
25 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 16.21
26 Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 16.47
27 Klúčiková SandraKlúčiková Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.02
28 Romanová ZuzanaRomanová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 18.62

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 23.4.2022 - 11:35) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 12.77 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 SB 13.09 9.00
3 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 13.11 8.00
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 13.25 7.00
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 13.37 6.00
6 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 13.51 5.00
7 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 SB 13.52 4.00
8 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 SB 13.69 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 23.4.2022 - 11:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 14.08 2.00
2 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 14.47 1.00
3 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 14.65
4 Zohdi SaraZohdi Sara 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 14.71
5 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 14.92
6 23 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 16.40
Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 DNS
Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 8 pretekárov