<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Nitra (23. 4. 2022)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 23.4.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 598 +1.1 m/s x 543  0,90 x 543 598  1,10 x - 7.00
2 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 1 519 +0.2 m/s 476  0,30 x x 476 459  1,20 498  0,50 519  0,20 5.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 23.4.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 11 PB 578 +1.5 m/s 537  1,20 555  0,60 561  1,60 561 578  1,50 569  1,30 542  1,40 11.00
2 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 9 PB 560 +1.3 m/s 526  1,30 525  1,30 548  1,50 548 x 543  0,50 560  1,30 9.00
3 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 8 552 539  1,20 524  1,80 525  1,40 539 520  1,60 x 552 8.00
4 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 544 +1.5 m/s x - 544  1,50 544 x 527  1,20 x 7.00
5 Gura DominikGura Dominik
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 7 530 +1.5 m/s 530  1,50 - 445  1,10 530 459  1,50 406  1,50 496  1,20 6.00
6 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 498 +1.5 m/s 494  0,20 498  1,50 491  1,50 498 - - - 5.00
7 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 PB 483 +1.3 m/s 483  1,30 - x 483 459  0,20 426  1,40 x 4.00
8 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 470 +1.5 m/s x 467  1,50 x 467 470  1,50 x 432  1,50 3.00
9 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 12 PB 422 +1.1 m/s 412  1,10 415  0,20 422  1,10 422 2.00
10 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 422 +1.5 m/s 190  1,20 422  1,50 x 422 1.00
11 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 360 +1.2 m/s x 333  1,10 360  1,20 360
12 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 358 +1.5 m/s 317  0,30 347  1,50 358  1,50 358
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 23.4.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 490 +1.1 m/s 286  0,90 x x 286 490  1,10 474  0,30 x 7.00
2 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 1 449 +0.9 m/s 440  0,30 440  0,60 430  0,60 440 449  0,90 429  1,30 440  0,50 5.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 23.4.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 4 PB 506 +0.7 m/s 491  0,90 506  0,70 496  1,00 506 478  0,30 x 501  0,80 11.00
2 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 14 493 +0.3 m/s 463  0,20 468  0,80 486  0,40 486 493  0,30 412  0,80 x 9.00
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 12 477 +0.9 m/s 428  0,20 468  0,50 x 468 457  0,80 - 477  0,90 8.00
MS Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 13 472 +1.0 m/s 419  0,60 447  0,90 472  1,00 472
5 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 1 PB 456 +0.2 m/s 438  0,20 438  0,30 456  0,20 456 x 417  0,50 401  1,00 7.00
6 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 11 445 +0.6 m/s 432  1,00 383  0,20 372  0,70 432 444  0,90 445  0,60 444  0,30 6.00
7 Šutarová KláraŠutarová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 9 PB 443 +0.8 m/s 409  0,20 406  0,30 443  0,80 443 417  0,80 411  0,90 400  1,00 5.00
8 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 PB 432 +0.8 m/s 432  1,20 424  0,20 427  0,30 432 432  0,80 425  0,50 436  0,60 4.00
9 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 10 409 +0.9 m/s 403  1,10 394  0,20 381  0,20 403 387  0,90 395  0,80 409  0,90 3.00
10 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 6 402 +1.1 m/s 402  1,10 384  0,30 397  0,70 402 2.00
11 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 385 +1.0 m/s 370  1,10 385  1,00 383  0,90 385 1.00
12 Domoráková NinaDomoráková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 2 PB 381 +1.5 m/s 381  1,50 347  0,20 332  0,80 381
13 Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 3 PB 372 +0.9 m/s x 372  0,90 322  0,80 372
14 Klúčiková SandraKlúčiková Sandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 351 +0.9 m/s 351  0,90 339  0,80 330  1,20 351
Celkom 14 pretekárov