<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev starší a najmladší žiaci - 3. kolo

Košice (27. 8. 2022)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.8.2022 - 13:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 17.96 11.00
2 171 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 18.23 9.00
3 146 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 18.64 6.00
4 170 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 19.20 5.00
1 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
112 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.8.2022 - 13:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 19.43 4.00
2 137 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 19.78 3.00
3 145 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 19.84 2.00
4 138 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 20.85
5 5 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 21.38
6 47 Kmec MartinKmec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 22.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.8.2022 - 13:20) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 18.37 8.00
2 130 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 5 18.54 7.00
3 95 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 19.97 1.00
4 151 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 20.82
5 6 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 21.47
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 17.96 11.00
2 171 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 18.23 9.00
3 156 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 18.37 8.00
4 130 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 5 18.54 7.00
5 146 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 18.64 6.00
6 170 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 19.20 5.00
7 124 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 19.43 4.00
8 137 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 19.78 3.00
9 145 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 19.84 2.00
10 95 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 19.97 1.00
11 151 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 20.82
12 138 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 20.85
13 5 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 21.38
14 6 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 21.47
15 47 Kmec MartinKmec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 22.20
1 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
112 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DNF

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.8.2022 - 13:35) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.41 11.00
2 174 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.15 9.00
3 70 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 20.67 8.00
4 165 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 21.24 7.00
5 73 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.33 5.00
6 167 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.37 4.00
7 99 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.55 1.00
180 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.8.2022 - 13:35) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 22.70
2 81 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 22.87
3 102 Goroľová LindaGoroľová Linda 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 24.11
4 77 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.39
5 101 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 24.55
6 100 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.01
7 104 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 25.20
8 105 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 SB 25.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.8.2022 - 13:35) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 21.25 6.00
2 161 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.05 3.00
3 18 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 22.38 2.00
4 67 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.69
5 15 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.94
79 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
93 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.41 11.00
2 174 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.15 9.00
3 70 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 20.67 8.00
4 165 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 21.24 7.00
5 177 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 21.25 6.00
6 73 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.33 5.00
7 167 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 21.37 4.00
8 161 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.05 3.00
9 18 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 22.38 2.00
10 99 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.55 1.00
11 67 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.69
12 16 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 22.70
13 81 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 22.87
14 102 Goroľová LindaGoroľová Linda 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 24.11
15 77 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.39
16 101 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 24.55
17 100 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.01
18 104 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 25.20
19 105 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 SB 25.92
20 15 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.94
180 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
79 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
93 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.8.2022 - 13:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 23.02 11.00
2 27 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 23.40 9.00
3 50 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 24.28 5.00
4 26 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 26.59
5 45 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.52
6 111 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.8.2022 - 13:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.75 8.00
2 152 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.83 6.00
3 125 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 24.37 4.00
4 115 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 25.02 2.00
5 31 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 PB 26.34
6 7 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 29.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.8.2022 - 13:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.80 7.00
2 30 Macala RichardMacala Richard 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 24.38 3.00
3 142 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.28 1.00
4 139 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 27.40
5 52 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 28.69
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 23.02 11.00
2 27 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 23.40 9.00
3 143 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.75 8.00
4 140 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.80 7.00
5 152 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.83 6.00
6 50 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 24.28 5.00
7 125 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 24.37 4.00
8 30 Macala RichardMacala Richard 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 24.38 3.00
9 115 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 25.02 2.00
10 142 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.28 1.00
11 31 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 PB 26.34
12 26 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 26.59
13 139 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 27.40
14 45 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.52
15 111 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.70
16 52 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 28.69
17 7 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 29.38

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.8.2022 - 13:10) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 23.00 11.00
2 2 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 23.58 8.00
3 108 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 24.09 6.00
4 107 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 24.15 5.00
5 54 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 24.34 4.00
6 83 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.04 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.8.2022 - 13:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 23.85 7.00
2 91 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 24.48 3.00
3 4 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 25.21
4 17 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 26.06
5 12 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 26.43
6 109 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 29.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.8.2022 - 13:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 23.43 9.00
2 181 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 6 24.90 2.00
3 72 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.96
4 78 Sedláková SimonaSedláková Simona 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 29.42
5 9 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 30.83
40 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 23.00 11.00
2 3 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 23.43 9.00
3 2 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 23.58 8.00
4 92 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 23.85 7.00
5 108 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 24.09 6.00
6 107 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 24.15 5.00
7 54 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 24.34 4.00
8 91 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 24.48 3.00
9 181 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 6 24.90 2.00
10 83 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.04 1.00
11 4 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 25.21
12 17 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 26.06
13 12 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 26.43
14 72 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.96
15 109 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 29.33
16 78 Sedláková SimonaSedláková Simona 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 29.42
17 9 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 30.83
40 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 DNS