<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev starší a najmladší žiaci - 3. kolo

Košice (27. 8. 2022)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.8.2022 - 10:20) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.74 QA
2 96 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 07.85 QA
3 130 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 7 07.89 qA
4 112 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.23 qB
5 148 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.31 qB
6 137 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.32 qB
7 151 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.81
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.8.2022 - 10:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.75 QA
2 1 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 07.97 QA
3 149 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.12 qB
4 124 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 08.21 qB
5 48 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.35
6 5 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 08.66
7 134 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 PB 10.47
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.8.2022 - 10:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 07.60 QA
2 85 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 07.72 QA
3 171 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 07.74 qA
4 88 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 08.02 qB
5 95 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.18 qB
6 145 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.26 qB
7 6 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 08.64
8 147 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.31
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 07.60 QA
2 85 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 07.72 QA
3 146 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.74 QA
3 171 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 07.74 qA
5 156 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.75 QA
6 96 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 07.85 QA
7 130 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 7 07.89 qA
8 1 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 07.97 QA
9 88 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 08.02 qB
10 149 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.12 qB
11 95 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.18 qB
12 124 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 08.21 qB
13 112 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.23 qB
14 145 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.26 qB
15 148 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.31 qB
16 137 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.32 qB
17 48 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.35
18 6 Bokšai DávidBokšai Dávid 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 08.64
19 5 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 08.66
20 151 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.81
21 147 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.31
22 134 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 PB 10.47

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 27.8.2022 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 07.68 11.00
2 156 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 SB 07.74 9.00
3 146 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.78 8.00
4 85 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.79 7.00
5 86 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.83 6.00
6 130 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 8 07.90 5.00
7 96 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.95 4.00
1 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.8.2022 - 11:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.04 2.00
2 149 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.15 1.00
3 95 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.20
4 112 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 SB 08.22
5 148 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 SB 08.30
6 124 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.31
7 145 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.37
8 137 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.40
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 27.8.2022 - 11:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 165 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 SB 08.31 11.00
2 53 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.32 9.00
3 164 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.53 8.00
4 61 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.56 7.00
5 174 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.63 6.00
6 177 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 5.00
7 176 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 09.00 4.00
8 166 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.09 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.8.2022 - 11:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 09.03 2.00
2 106 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 SB 09.14 1.00
3 16 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 SB 09.32
4 99 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 09.43
5 135 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 09.56
6 64 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.59
7 168 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.63
8 77 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.70
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.8.2022 - 10:35) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 165 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.38 QA
2 176 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.02 qA
3 23 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.15 qB
4 42 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 09.81
5 80 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.84
172 Bukhun OlihaBukhun Oliha 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
65 Kisiday LillyKisiday Lilly 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.8.2022 - 10:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.47 QA
2 106 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.18 qB
3 16 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.34 qB
4 99 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.52 qB
5 103 Guľková DanielaGuľková Daniela 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 10.13
6 55 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.47
MS 93 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 08.01
104 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DQ
Poznámky:
št.č. 104: DQ podľa pravidla 16.7 POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.8.2022 - 10:35) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.59 QA
2 166 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 08.99 qA
3 64 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.28 qB
4 135 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 PB 09.36 qB
5 168 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.58 qB
6 102 Goroľová LindaGoroľová Linda 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.75
7 89 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 10.34
180 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.8.2022 - 10:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.49 QA
2 164 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.50 qA
3 177 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 08.89 qA
4 77 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.53 qB
5 158 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.58
6 101 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.08
7 105 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 10.20
8 82 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.28
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 08.01
2 165 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.38 QA
3 53 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.47 QA
4 61 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.49 QA
5 164 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.50 qA
6 174 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.59 QA
7 177 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 08.89 qA
8 166 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 08.99 qA
9 176 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.02 qA
10 23 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.15 qB
11 106 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.18 qB
12 64 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.28 qB
13 16 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.34 qB
14 135 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 PB 09.36 qB
15 99 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.52 qB
16 77 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.53 qB
17 168 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.58 qB
17 158 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.58
19 102 Goroľová LindaGoroľová Linda 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.75
20 42 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 09.81
21 80 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.84
22 101 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 10.08
23 103 Guľková DanielaGuľková Daniela 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 10.13
24 105 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 10.20
25 82 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.28
26 89 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 10.34
27 55 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.47
172 Bukhun OlihaBukhun Oliha 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
65 Kisiday LillyKisiday Lilly 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
104 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DQ
180 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.8.2022 - 09:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 09.23 QA
2 143 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.32 qA
3 140 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.44 qA
4 97 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 09.84 qB
5 45 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.01 qB
6 25 Bečarik ŠimonBečarik Šimon 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 10.60
7 52 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.85
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.8.2022 - 09:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 4 09.26 QA
2 155 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.70 qB
3 36 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 09.94 qB
4 26 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 10.21 qB
5 150 Ondrušek RomanOndrušek Roman 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.31
6 28 Chobot MichalChobot Michal 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 PB 10.38
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.8.2022 - 09:50) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.15 QA
2 50 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.48 qA
3 125 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.53 qA
4 113 Kamal SamuelKamal Samuel 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.70 qB
5 31 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 10.03 qB
6 7 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.75
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.8.2022 - 09:50) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.31 QA
2 115 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.60 qB
3 142 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.21
4 139 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.34
5 132 Parkánsky JakubParkánsky Jakub 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 10.46
6 111 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.60
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.15 QA
2 27 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 09.23 QA
3 119 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 4 09.26 QA
4 152 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.31 QA
5 143 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.32 qA
6 140 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.44 qA
7 50 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.48 qA
8 125 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.53 qA
9 115 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.60 qB
10 155 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.70 qB
10 113 Kamal SamuelKamal Samuel 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.70 qB
12 97 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 09.84 qB
13 36 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 09.94 qB
14 45 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.01 qB
15 31 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 10.03 qB
16 26 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 10.21 qB
16 142 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.21
18 150 Ondrušek RomanOndrušek Roman 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.31
19 139 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.34
20 28 Chobot MichalChobot Michal 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 PB 10.38
21 132 Parkánsky JakubParkánsky Jakub 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 10.46
22 25 Bečarik ŠimonBečarik Šimon 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 10.60
22 111 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.60
24 7 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.75
25 52 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.85

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 27.8.2022 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 SB 09.25 11.00
2 119 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 3 09.31 9.00
3 152 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.32 8.00
4 51 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.33 7.00
5 27 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 09.36 6.00
6 140 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.60 5.00
7 50 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.63 4.00
8 125 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.66 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.8.2022 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 SB 09.53 2.00
2 155 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.84 1.00
3 97 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.91
4 113 Kamal SamuelKamal Samuel 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.97
5 45 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.18
6 36 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 10.21
7 31 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 10.32
8 26 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 10.42
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 27.8.2022 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.98 11.00
2 84 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 09.15 9.00
3 59 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 09.53 8.00
4 107 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.61 7.00
5 181 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 8 SB 09.67 6.00
6 92 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.69 5.00
7 68 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.89 4.00
8 178 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.90 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.8.2022 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 10.03 2.00
2 17 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.05 1.00
3 12 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.39
4 72 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 10.62
5 56 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.83
6 109 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.44
7 78 Sedláková SimonaSedláková Simona 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.65
40 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.8.2022 - 10:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.48 QA
2 92 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.52 QA
3 68 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.56 qA
4 91 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 09.94 qB
5 12 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.31 qB
6 56 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.70 qB
7 11 Drága ZojaDrága Zoja 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 11.64
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.8.2022 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.90 QA
2 59 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.54 QA
3 181 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 3 PB 09.74 qA
4 17 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 09.96 qB
5 109 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.38 qB
6 78 Sedláková SimonaSedláková Simona 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 11.51 qB
7 83 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 14.71
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.8.2022 - 10:05) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.15 QA
2 178 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.84 QA
3 40 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 10.20 qB
4 72 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.75 qB
5 9 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 12.78
6 10 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 13.78
43 Weagová VioletWeagová Violet 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.90 QA
2 84 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.15 QA
3 107 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.48 QA
4 92 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.52 QA
5 59 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.54 QA
6 68 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.56 qA
7 181 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 3 PB 09.74 qA
8 178 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.84 QA
9 91 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 09.94 qB
10 17 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 09.96 qB
11 40 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 10.20 qB
12 12 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.31 qB
13 56 Bujňáková KatarínaBujňáková Katarína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.70 qB
14 72 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.75 qB
15 109 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.38 qB
16 78 Sedláková SimonaSedláková Simona 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 11.51 qB
17 11 Drága ZojaDrága Zoja 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 11.64
18 9 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 12.78
19 10 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 13.78
20 83 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 14.71
43 Weagová VioletWeagová Violet 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 DNS