<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov - dospelí, juniori a dorast

Košice (28. 5. 2022)

200 m - Muži

(so, 28.5.2022 - 13:15) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 22.64
2 171 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 23.09
3 219 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.07
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 28.5.2022 - 13:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.48
3 169 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.56
5 170 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.76
4 172 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.80
MS 168 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.62
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.5.2022 - 13:15) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 23.41
2 214 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 23.62
3 215 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.76
4 220 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.08
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.62
2 132 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 23.41
3 205 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.48
4 169 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.56
5 214 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 23.62
6 170 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.76
7 172 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.80
8 215 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.76
9 220 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.08

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 28.5.2022 - 13:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 23.13
2 176 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 23.25
3 113 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 23.43
4 160 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 23.49
5 216 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.60
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.5.2022 - 13:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 24.67
2 209 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 25.14
3 222 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 25.62
4 174 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.10
5 221 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 26.92
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 23.13
2 176 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 23.25
3 113 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 23.43
4 160 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 23.49
5 216 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.60
6 136 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 24.67
7 209 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 25.14
8 222 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 25.62
9 174 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.10
10 221 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 26.92

200 m - Juniorky

(so, 28.5.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 29.01
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 28.5.2022 - 13:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 185 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 25.53
2 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.14
3 234 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 26.14
4 242 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 28.04
5 148 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 28.20
6 177 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.53
7 144 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 29.13
Poznámky:
št.č.225: 26,134 št.č.234: 26,137
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 28.5.2022 - 13:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.23
2 231 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 29.03
3 127 Lešková RadovanaLešková Radovana 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 30.92
4 149 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 31.12
5 154 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 31.47
6 227 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 32.76
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 185 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 25.53
2 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.14
2 234 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 26.14
4 242 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 28.04
5 148 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 28.20
6 233 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.23
7 177 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.53
8 231 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 29.03
9 144 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 29.13
10 127 Lešková RadovanaLešková Radovana 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 30.92
11 149 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 31.12
12 154 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 31.47
13 227 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 32.76