<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (6. 3. 2022)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 6.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 39.22 0.183
2 30 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 40.25 0.199
3 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 41.63 0.193
4 53 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 42.07 0.244
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 6.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 PB 40.10 0.179
2 244 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 40.18 0.161
3 65 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 40.83 0.203
4 88 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 42.90 0.177
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 6.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 42.62 0.210
2 250 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 43.33 0.197
3 260 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 43.46 0.183
4 40 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 44.25 0.155
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 6.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 42.46 0.151
2 212 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 43.59 0.170
3 264 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 48.14 0.381
184 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 6.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 164 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 43.96 0.293
2 39 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 44.14 0.163
3 152 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 48.13 0.188
4 237 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 55.99 0.545
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 6.3.2022 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 45.33 0.156
2 125 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 46.82 0.152
3 299 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 47.76 0.609
4 130 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 54.17 0.203
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 39.22 0.183
2 135 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 PB 40.10 0.179
3 244 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 40.18 0.161
4 30 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 40.25 0.199
5 65 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 40.83 0.203
6 6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 41.63 0.193
7 53 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 42.07 0.244
8 17 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 42.46 0.151
9 21 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 42.62 0.210
10 88 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 42.90 0.177
11 250 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 43.33 0.197
12 260 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 43.46 0.183
13 212 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 43.59 0.170
14 164 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 43.96 0.293
15 39 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 44.14 0.163
16 40 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 44.25 0.155
17 288 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 45.33 0.156
18 125 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 46.82 0.152
19 299 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 47.76 0.609
20 152 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 48.13 0.188
21 264 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 48.14 0.381
22 130 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 54.17 0.203
23 237 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 55.99 0.545
184 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 6.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.74 0.406
2 263 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 43.49 0.420
3 139 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 43.96 0.183
4 144 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 44.94 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 6.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 44.48 0.215
2 215 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 44.78 0.223
3 124 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 45.54 0.145
4 48 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 46.64 0.165
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 6.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 44.51 0.183
2 255 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 45.14 0.186
3 261 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 45.56 0.414
282 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DQ 0.179
Poznámky:
4. dráha DQ podľa TP 44.6.1
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 6.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 44.66 0.220
2 77 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 46.78 0.394
3 185 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 47.34 0.377
4 81 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 47.99 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 6.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 46.92 0.177
2 62 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 49.26 0.194
3 165 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 50.36 0.244
123 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 DQ 0.215
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 6.3.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 47.31 0.211
2 79 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 48.00 0.154
3 46 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 48.77 0.226
4 42 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 50.03 0.180
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.74 0.406
2 263 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 43.49 0.420
3 139 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 43.96 0.183
4 84 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 44.48 0.215
5 34 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 44.51 0.183
6 213 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 44.66 0.220
7 215 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 44.78 0.223
8 144 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 44.94 0.200
9 255 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 45.14 0.186
10 124 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 45.54 0.145
11 261 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 45.56 0.414
12 48 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 46.64 0.165
13 77 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 46.78 0.394
14 220 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 46.92 0.177
15 221 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 47.31 0.211
16 185 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 47.34 0.377
17 81 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 47.99 0.197
18 79 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 48.00 0.154
19 46 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 48.77 0.226
20 62 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 49.26 0.194
21 42 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 50.03 0.180
22 165 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 50.36 0.244
282 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DQ 0.179
123 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 DQ 0.215