<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (6. 3. 2022)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.3.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 07.57 Q 0.178
2 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 PB 07.75 q 0.179
3 192 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 07.92 q 0.167
4 265 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 07.98 0.182
5 26 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 08.18 0.355
6 250 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.35 0.203
7 194 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.56 0.234
8 156 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 08.63 0.147
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.3.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.76 Q 0.189
2 240 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.95 q 0.186
3 88 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 07.96 0.172
4 212 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 08.03 0.249
5 43 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.14 0.376
6 55 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.20 0.324
7 164 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 PB 08.30 0.209
8 133 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 PB 08.44 0.169
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 6.3.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 07.63 Q 0.155
2 122 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 07.98 0.156
3 287 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.01 0.191
4 115 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.14 0.188
5 184 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.20 0.205
6 114 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 08.35 0.165
7 251 Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.81 0.172
8 189 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.82 0.267
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 6.3.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.75 Q 0.161
2 49 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 07.75 q 0.196
3 36 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 07.97 0.204
4 90 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.29 0.194
5 260 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 08.30 0.198
6 40 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 08.37 0.153
7 27 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 08.43 0.190
8 208 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 08.45 0.179
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 07.57 Q 0.178
2 268 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 07.63 Q 0.155
3 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 PB 07.75 q 0.179
3 244 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.75 Q 0.161
3 49 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 07.75 q 0.196
6 286 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.76 Q 0.189
7 192 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 07.92 q 0.167
8 240 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.95 q 0.186
9 88 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 07.96 0.172
10 36 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 07.97 0.204
11 265 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 07.98 0.182
11 122 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 07.98 0.156
13 287 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.01 0.191
14 212 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 08.03 0.249
15 43 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.14 0.376
15 115 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.14 0.188
17 26 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 08.18 0.355
18 55 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.20 0.324
18 184 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.20 0.205
20 90 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.29 0.194
21 164 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 PB 08.30 0.209
21 260 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 08.30 0.198
23 250 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.35 0.203
23 114 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 08.35 0.165
25 40 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 08.37 0.153
26 27 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 08.43 0.190
27 133 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 PB 08.44 0.169
28 208 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 08.45 0.179
29 194 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.56 0.234
30 156 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 08.63 0.147
31 251 Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.81 0.172
32 189 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.82 0.267

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2022 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 07.45 0.181
2 268 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 07.61 0.149
3 286 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 07.68 0.179
4 49 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 07.74 0.180
5 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 PB 07.77 0.202
6 244 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 07.78 0.168
7 240 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 07.90 0.175
8 192 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 07.93 0.148
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 6.3.2022 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 169 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 07.81 0.149
2 177 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.08 0.222
3 28 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.12 0.200
4 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.15 0.544
5 63 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 08.18 0.198
6 121 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.23 0.248
7 213 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 08.28 0.392
206 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.3.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 169 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.83 Q 0.147
2 213 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 08.23 q 0.391
3 263 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.27 0.188
4 138 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 08.27 0.162
5 77 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.31 0.227
6 118 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.33 0.170
7 14 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.68 0.192
8 51 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.71 0.198
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.3.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.00 Q 0.178
2 121 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.19 q 0.183
3 50 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.46 0.175
4 47 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.47 0.177
5 247 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.48 0.208
6 273 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.54 0.220
7 81 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.55 0.197
8 291 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.74 0.175
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 6.3.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.11 Q 0.158
2 206 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.16 q 0.146
3 198 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.25 0.182
4 139 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.36 0.187
5 294 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 08.42 0.462
6 34 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.45 0.161
7 116 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 08.57 0.173
8 205 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.79 0.356
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 6.3.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.14 Q 0.184
2 28 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.15 q 0.167
3 59 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.28 0.155
4 120 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.49 0.274
5 78 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.53 0.325
6 256 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.58 0.163
7 266 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58 0.199
8 48 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.59 0.222
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 169 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.83 Q 0.147
2 177 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.00 Q 0.178
3 63 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.11 Q 0.158
4 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.14 Q 0.184
5 28 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.15 q 0.167
6 206 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.16 q 0.146
7 121 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.19 q 0.183
8 213 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 08.23 q 0.391
9 198 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.25 0.182
10 263 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.27 0.188
10 138 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 08.27 0.162
12 59 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.28 0.155
13 77 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.31 0.227
14 118 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.33 0.170
15 139 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.36 0.187
16 294 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 08.42 0.462
17 34 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.45 0.161
18 50 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.46 0.175
19 47 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.47 0.177
20 247 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.48 0.208
21 120 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.49 0.274
22 78 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.53 0.325
23 273 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.54 0.220
24 81 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.55 0.197
25 116 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 08.57 0.173
26 256 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.58 0.163
26 266 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58 0.199
28 48 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.59 0.222
29 14 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.68 0.192
30 51 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.71 0.198
31 291 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.74 0.175
32 205 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.79 0.356