<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European Kids Athletics Games

Brno (CZE) (5. - 7. 9. 2021)

60 m - Starší žiaci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.08

60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

60 m - Najmladší žiaci (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

60 m - Najmladšie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.56

150 m - Mladšie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

300 m - Starší žiaci (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 43.82
2 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 44.50

300 m - Starší žiaci (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

300 m - Starší žiaci (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 38.29

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.96

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.59

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 45.28

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 45.51

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 49.55

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 43.17

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

300 m - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44.14

300 m - Staršie žiačky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 46.91

600 m - Najmladší žiaci (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

600 m - Najmladšie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

600 m - Najmladšie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

600 m - Najmladšie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

800 m - Mladší žiaci (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

800 m - Mladšie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:44.16

800 m - Mladšie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

800 m - Mladšie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:42.03

1500 m - Starší žiaci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

1500 m - Starší žiaci (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

1500 m - Staršie žiačky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5:14.26

1500 m - Staršie žiačky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Hubinská StellaHubinská Stella 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5:32.75

1500 m - Staršie žiačky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

1500 m - Staršie žiačky (nedeľa, 5.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.64

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Čontofalská, Stanová, Pereslény, Karhanová Čontofalská, Stanová, Pereslény, Karhanová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35.01
3 Krchňáková, Susková, Gymerská, Budaiová Krchňáková, Susková, Gymerská, Budaiová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36.40

4 x 300 m kluby - Mix (pondelok, 6.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie