<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev starš. a najmladš. žiactva - 3.kolo

Košice (11. 9. 2021)

800 m - Starší žiaci

(so, 11.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:14.86 11.00
2 124 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 2:16.01 9.00
3 57 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 2:24.95 8.00
4 125 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:27.15 7.00
5 116 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:37.09 6.00
6 46 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 10 2:37.14 5.00
7 19 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:50.54 4.00
8 75 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:54.58 3.00
9 80 Lange AdamLange Adam 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 3:04.56 2.00
10 128 Pangrác SamuelPangrác Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 3:05.60 1.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 11.9.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:30.02 11.00
2 88 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:33.42 9.00
3 10 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 2:52.32 8.00
4 94 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:53.59 7.00
5 97 Martonová KristinaMartonová Kristina 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:55.07 6.00
6 100 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 2:57.05 5.00
7 24 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:58.26 4.00
8 87 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 3:02.74 3.00
9 93 Havírová EvaHavírová Eva 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 3:02.90 2.00
10 30 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 3:06.35 1.00
11 91 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 3:18.59
12 15 Kormošová IvanaKormošová Ivana 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 10 3:27.80
Celkom 12 pretekárov