<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majtrovstvá SsAZ v cezpoľnom behu

Hontianske Moravce (6. 11. 2021)

Cezpoľný beh - Muži

(so, 6.11.2021 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:32:50
2 138 Bučo RobinBučo Robin 96 96 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:33:05
3 140 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:34:59
MS 73 Gibala JozefGibala Jozef 97 97 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:36:32
5 141 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:37:52
MS 165 Marčičiak LukášMarčičiak Lukáš 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:37:52
Celkom 6 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

(so, 6.11.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 2 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:26:14
Celkom 1 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 6.11.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 139 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:20
2 144 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:57
3 67 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:15:29
4 20 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:15:55
5 94 Slosiar ViliamSlosiar Viliam 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:16:00
6 24 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:16:37
7 72 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:16:51
8 142 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:17:09
MS 1 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:17:41
10 51 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:18:01
143 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNF
Celkom 11 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 6.11.2021 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 96 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:07:29
2 93 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:07:40
3 98 Tarac RamonTarac Ramon 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:07:52
4 97 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:07:53
5 57 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:08:16
6 91 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:08:18
7 163 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:08:20
8 115 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:08:26
MS Kozánek ŠimonKozánek Šimon 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:08:29
10 6 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:08:58
11 25 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:09:12
Celkom 11 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 6.11.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 65 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:03:28
2 134 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:30
3 66 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:03:44
4 62 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:03:46
5 49 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:53
6 114 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:57
7 4 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:04:07
8 34 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:04:11
9 113 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:04:14
10 7 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:04:18
11 173 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:04:24
12 3 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:04:27
13 5 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:04:30
14 80 Sýkora SamuelSýkora Samuel 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:04:33
15 55 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:04:33
16 78 Moravík MaximMoravík Maxim 08 08 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:04:42
17 92 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:57
18 112 Babjak MarekBabjak Marek 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:05:01
Celkom 18 pretekárov

Cezpoľný beh - Ženy

(so, 6.11.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 83 Furáková IvetaFuráková Iveta 73 73 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:28:55
2 41 Slančíková EvaSlančíková Eva 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:31:05
Celkom 2 pretekári

Cezpoľný beh - Juniorky

(so, 6.11.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 153 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:21:20
Celkom 1 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 6.11.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 13 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:13:48
2 145 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:26
3 64 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:15:27
4 161 Štúriková NatáliaŠtúriková Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:19:20
5 162 Červeňová NinaČerveňová Nina 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:20:40
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 6.11.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:08:39
2= 152 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:08:46
2= 128 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:08:46
4 31 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 0:08:49
5 150 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:08:50
6 127 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:09:13
7 119 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:09:28
8 68 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:09:49
9 168 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:10:15
10 60 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:11:29
Celkom 10 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 6.11.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:03:52
2 11 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:03:53
3 30 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:03:54
4 136 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:56
5 14 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:03:58
6 120 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:04:05
7 32 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 0:04:06
8 146 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:04:08
9 148 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:04:12
10 10 Chromiaková Ema MariaChromiaková Ema Maria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:04:13
11 110 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:38
12 23 Adámeková ElaAdámeková Ela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:04:38
13 15 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:04:39
14 129 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:04:40
15 26 Bačíková NatáliaBačíková Natália 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:04:40
16 118 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:04:48
17 27 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:04:50
18 87 Zvalová TamaraZvalová Tamara 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:05:29
Celkom 18 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 6.11.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 88 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:15
2 53 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:15
3 95 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:16
4 77 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:17
5 116 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:01:17
6 52 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:18
7 171 Babinský RomanBabinský Roman 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:01:19
8 79 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:20
9 159 Gajdoš AdamGajdoš Adam 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:01:20
10 16 Geisbacher MatejGeisbacher Matej 11 11 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0:01:21
11 33 Sirota DanielSirota Daniel 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:01:23
12 99 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:23
13 48 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:24
14 133 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:01:24
15 76 Chlebničan MarekChlebničan Marek 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:25
16 81 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:26
17 117 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:01:27
18 170 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:28
19 56 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:29
20 75 Babic PeterBabic Peter 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:30
21 167 Kopecký MatejKopecký Matej 12 12 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0:01:30
22 22 Benčík MichalBenčík Michal 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:01:31
23 35 Štefaňák JánŠtefaňák Ján 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:01:34
24 36 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:01:39
25 21 Benčík FilipBenčík Filip 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:01:40
Celkom 25 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 6.11.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 108 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:16
2 122 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:01:17
3 100 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:18
4 71 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:01:18
5 126 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:01:19
6 61 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:20
7 166 Holišková ZuzanaHolišková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:01:20
8 135 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:01:21
9 157 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:01:21
10 59 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:01:22
11 137 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:01:23
12 69 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:01:23
13 84 Ostrihoňová SimonaOstrihoňová Simona 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:24
14 86 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:24
16 28 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:01:25
17 18 Rešetárová EliškaRešetárová Eliška 11 11 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0:01:25
18 169 Mühl HanaMühl Hana 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:29
19 70 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:01:29
20 85 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:30
21 160 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:01:31
22 82 Babicova NinaBabicova Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:01:31
23 102 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:32
24 17 Kopecká EmíliaKopecká Emília 10 10 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0:01:32
25 74 Bátovská LuciaBátovská Lucia 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:01:34
26 158 Uličianska MiaUličianska Mia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:01:35
27 172 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:01:38
28 29 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:01:39
29 19 Rešetárová TerezaRešetárová Tereza 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0:01:39
30 109 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:01:41
31 39 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:01:45
32 37 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:01:45
33 38 Roziaková NatáliaRoziaková Natália 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:01:55
Celkom 32 pretekárov