<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo AZB dorast + ml. žiaci

Bratislava (22. 9. 2021)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 17:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 23.00
2 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 23.09
3 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.13
4 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.10
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 17:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 22.65
2 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.35
3 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.16
4 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.75
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 22.65
2 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 23.00
3 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 23.09
4 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.13
5 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.35
6 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.10
7 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.16
8 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.75

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 17:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 20.88
2 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.26
3 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 22.93
4 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 23.29
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 17:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 21.42
2 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 22.22
3 15 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 22.26
4 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.99
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 22.9.2021 - 17:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 23.00
2 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 23.23
Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 22.9.2021 - 17:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 24.83
2 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 26.58
3 18 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 28.02
4 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 29.60
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 20.88
2 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 21.42
3 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 22.22
4 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.26
4 15 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 22.26
6 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 22.93
7 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 23.00
8 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 23.23
9 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 23.29
10 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.99
11 17 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 24.83
12 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 26.58
13 18 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 28.02
14 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 29.60
Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS