<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo AZB dorast + ml. žiaci

Bratislava (22. 9. 2021)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 16:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.30
2 Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.72
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.26
4 9 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.31
5 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.51
6 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.87
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 16:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.96
2 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.19
3 Bachleda OskarBachleda Oskar 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.28
4 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.69
5 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.81
6 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 22.9.2021 - 16:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 09.54
2 Jančár OliverJančár Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.41
3 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.00
4 11 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.89
Polak UrbanPolak Urban 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 22.9.2021 - 16:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.90
2 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.21
3 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.28
4 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.90
5 Machan OliverMachan Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.41
6 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.22
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.30
2 Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.72
3 12 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.90
4 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.21
5 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.26
6 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.28
7 9 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.31
8 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.51
9 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 09.54
10 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.87
11 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.90
12 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.96
13 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.19
14 Bachleda OskarBachleda Oskar 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.28
15 Jančár OliverJančár Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.41
15 Machan OliverMachan Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.41
17 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.69
18 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.81
19 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.94
20 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.00
21 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.22
22 11 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.89
Polak UrbanPolak Urban 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 16:25) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 PB 08.79
2 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.81
3 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.82
4 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.03
5 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.15
Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 16:25) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.07
2 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.11
3 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.15
4 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.22
5 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.26
6 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 22.9.2021 - 16:25) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.32
2 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.38
3 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 09.51
4 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.72
Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 22.9.2021 - 16:25) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.41
2 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 PB 09.52
3 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 10.43
Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS
Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 22.9.2021 - 16:25) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.31
2 18 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.08
3 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 11.45
Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 DNS
Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 22.9.2021 - 16:25) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.24
2 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.41
3 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 11.59
Horváthová LetíciaHorváthová Letícia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Lantajová PaulaLantajová Paula 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 PB 08.79
2 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.81
3 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.82
4 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.03
5 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.07
6 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.11
7 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.15
7 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.15
9 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.22
10 20 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.24
11 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.26
12 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.32
13 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.38
14 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.41
14 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.41
16 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 09.51
17 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 PB 09.52
18 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.59
19 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.72
20 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.31
21 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 10.43
22 18 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.08
23 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 11.45
24 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 11.59
Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DNS
Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS
Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 DNS
Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 DNS
Horváthová LetíciaHorváthová Letícia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Lantajová PaulaLantajová Paula 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 16:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.53
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 16:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.12
2 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.24
3 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 12.98
Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 16:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 12.31
2 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 12.50
3 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.73
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.10
Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha číslo 3
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 22.9.2021 - 16:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.41
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.45
3 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.64
4 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12.72
5 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 15.13
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.12
2 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.24
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 12.31
4 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.41
5 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.45
6 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 12.50
7 Hladký MiroslavHladký Miroslav 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.64
8 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12.72
9 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.73
10 Javorský ŠimonJavorský Šimon 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 12.98
11 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.10
12 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 15.13
Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DQ

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 16:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.07
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 16:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 16:40) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.00
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.09
3 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.56
4 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.71
5 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.91
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 16:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.75
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.76
3 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.37
4 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 14.51
Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 22.9.2021 - 16:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 13.54
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 13.64
3 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.28
4 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.32
5 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 14.67
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 22.9.2021 - 16:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 13.98
2 6 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 15.23
3 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 15.41
4 Kičková DorotaKičková Dorota 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 15.79
Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 22.9.2021 - 16:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 14.31
2 Bacigálová BarboraBacigálová Barbora 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.79
3 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 14.94
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 16.02
5 Pašková KatarínaPašková Katarína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 17.79
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.00
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.09
3 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 13.54
4 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.56
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 13.64
6 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.71
7 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.75
8 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.76
9 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.91
10 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 13.98
11 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.28
12 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 14.31
13 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.32
14 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.37
15 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 14.51
16 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 14.67
17 Bacigálová BarboraBacigálová Barbora 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.79
18 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 14.94
19 6 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 15.23
20 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 15.41
21 Kičková DorotaKičková Dorota 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 15.79
22 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 16.02
23 Pašková KatarínaPašková Katarína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 17.79
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 17:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 23.00
2 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 23.09
3 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.13
4 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.10
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 17:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 22.65
2 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.35
3 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.16
4 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.75
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 22.65
2 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 23.00
3 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 23.09
4 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.13
5 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.35
6 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.10
7 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.16
8 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.75

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 17:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 20.88
2 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.26
3 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 22.93
4 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 23.29
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 17:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 21.42
2 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 22.22
3 15 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 22.26
4 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.99
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 22.9.2021 - 17:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 23.00
2 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 23.23
Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 22.9.2021 - 17:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 24.83
2 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 26.58
3 18 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 28.02
4 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 29.60
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 20.88
2 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 21.42
3 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 22.22
4 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.26
4 15 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 22.26
6 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 22.93
7 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 23.00
8 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 23.23
9 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 23.29
10 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.99
11 17 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 24.83
12 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 26.58
13 18 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 28.02
14 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 29.60
Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 17:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.01
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.03
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.25
4 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 25.64
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 17:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.30
2 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.92
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.15
4 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 31.23
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 22.9.2021 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 25.39
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.01
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.03
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.25
4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.30
5 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 25.39
6 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 25.64
7 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.92
8 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.15
9 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 31.23

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 17:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.99
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 29.09
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 17:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.32
2 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 30.54
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 30.77
4 6 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 32.34
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 22.9.2021 - 17:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 28.58
2 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 31.79
3 Kičková DorotaKičková Dorota 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 34.59
Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 22.9.2021 - 17:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.92
2 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 30.05
3 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 31.68
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.99
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 28.58
3 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.92
4 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 29.09
5 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.32
6 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 30.05
7 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 30.54
8 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 30.77
9 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 31.68
10 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 31.79
11 6 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 32.34
12 Kičková DorotaKičková Dorota 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 34.59
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:02.70
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:05.74
3 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:08.11
Celkom 3 pretekári

600 m - Muži (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 1:28.32
Celkom 1 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 PB 1:41.29
2 12 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:50.99
3 9 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 1:52.01
4 10 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:13.30
5 11 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:28.69
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 1:46.81
2 14 Slivoňová SofiaSlivoňová Sofia 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 PB 1:50.19
3 15 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 1:55.63
4 16 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:57.49
5 17 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 2:07.90
6 20 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:09.65
7 19 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 2:16.03
8 18 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:17.58
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:13.37
Celkom 1 pretekári

800 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:29.66
2 2 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 PB 2:40.55
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:42.38
2 6 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:53.69
3 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 3:02.38
Celkom 3 pretekári

1500 m - Muži (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 18:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 4:51.85
Celkom 1 pretekári

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 18:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Grmanová LauraGrmanová Laura 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 5:31.70
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 16:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.75
2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.85
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.95
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.90
5 10 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.29
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.9.2021 - 16:12) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.94
2 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.01
3 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.32
4 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 16.86
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 22.9.2021 - 16:12) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.15
2 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.25
3 19 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 13.66
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.94
2 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.01
3 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.15
4 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.32
5 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.25
6 19 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 13.66
7 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 16.86

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 16:05) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 17.08
2 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.41
Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 22.9.2021 - 16:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 16.48
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.75
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 18.77
4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.01
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 22.9.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155 Body
1 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 150 o o o o xxo xxx
2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 145 o o xo o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 22.9.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145150 Body
1 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 PB 145 o o o o o o xo xo xxo xxx
2 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 PB 135 o o o o o o o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 22.9.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130 Body
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 3 125 o o r
2 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 125 o xo xxx
3 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 2 120 o r
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 22.9.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 5 547 -0.5 m/s 422  -0,50 547  -0,50 x 547 543  -0,70
2 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 PB 530 +0.0 m/s 530  0,00 511  0,00 457  0,00 530 498  -0,40
3 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 2 PB 502 -0.6 m/s 475  0,00 486  0,00 502  -0,60 502 x
4 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 467 -0.2 m/s 430  0,00 450  0,00 467  -0,20 467 442  0,00
5 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 1 PB 460 -0.3 m/s 460  0,00 460  -0,30 459  0,00 460
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 22.9.2021 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 PB 478 -0.8 m/s 476  -1,00 478  -0,80 - 478 456  -0,50 x -
2 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 10 455 -1.4 m/s 420  -0,80 417  -0,60 - 420 x 455  -1,40 x
3 Vyparina MarkoVyparina Marko
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 399 -1.0 m/s 399  -1,00 379  -0,60 x 399 372  -1,30 x 362  -1,70
4 Lacko BenjamínLacko Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 4 PB 391 -0.7 m/s 315  -0,90 391  -0,70 390  -0,50 391 367  -0,60 338  -1,10 356  -1,00
5 10 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 9 355 -0.6 m/s 336  -1,00 333  -0,60 - 336 x 355  -0,60 x
6 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 5 PB 350 -0.8 m/s 350  -0,80 x 313  -0,90 350 320  -0,40 - 346  -1,00
7 Vanečko JakubVanečko Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 7 PB 328 -0.7 m/s 328  -0,70 x 326  -1,50 328 x x 306  -1,90
8 Jančár OliverJančár Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 3 PB 326 -0.6 m/s 265  -0,60 304  -0,70 326  -0,60 326 r
9 Huorka ViliamHuorka Viliam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 2 PB 310 -0.9 m/s 296  -0,90 289  -0,60 308  -0,70 308 310  -0,90 285  -0,40 287  -1,10
10 Štefan BožíkŠtefan Božík
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 6 278 -2.1 m/s 260  -1,00 x 278  -2,10 278
11 Bachleda OskarBachleda Oskar
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 1 PB 276 -0.5 m/s x x 276  -0,50 276 r
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 22.9.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 8 455 +0.0 m/s 455  0,00 x 455
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 5 445 +0.0 m/s 326  0,00 445  0,00 425  -0,20 445 413  -0,10
3 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 6 445 +0.0 m/s x 445  0,00 445
4 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 7 428 +0.0 m/s 428  0,00 - 428
5 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 1 PB 406 +0.0 m/s x 405  0,00 406  0,00 406
6 Kováčová EvaKováčová Eva
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 3 402 +0.0 m/s 386  0,00 402  0,00 x 402
7 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 4 396 -0.3 m/s x 396  -0,30 x 396 392  0,00
8 Pašková KatarínaPašková Katarína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 PB 339 -0.6 m/s 322  -0,40 318  0,00 339  -0,60 339 x
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 22.9.2021 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 15 440 +0.0 m/s 420  -0,50 395  -0,40 411  0,00 420 440  0,00
2 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 14 417 +0.0 m/s 396  -0,40 379  -0,40 410  0,00 410 417  0,00
3 Slotíková NikolSlotíková Nikol
ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok
09 09 10 PB 414 -0.2 m/s 368  -0,60 412  -0,30 368  -0,40 412 414  -0,20
4 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 11 399 -0.5 m/s 384  -0,40 399  -0,50 385  0,00 399
5 Dubinová DianaDubinová Diana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 13 397 -0.3 m/s 397  -0,30 383  -0,20 x 397 380  -0,40
6 Svobodová NelaSvobodová Nela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 9 384 -0.6 m/s 384  -0,60 372  -0,40 379  0,00 384 359  0,00
7 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína
ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok
10 10 7 PB 379 +0.0 m/s 338  -0,40 379  0,00 342  -0,10 379 336  -0,80
8 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 6 PB 377 -0.6 m/s 377  -0,60 349  -0,30 356  -0,50 377
9 Králiková MichaelaKráliková Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 12 359 -0.6 m/s 359  -0,60 330  -0,20 333  0,00 359
10 Stachová AlexandraStachová Alexandra
ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok
09 09 4 355 -0.6 m/s 355  -0,60 343  -0,50 337  -0,60 355
11 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 8 355 -0.3 m/s 355  -0,30 342  -0,30 338  0,00 355
12 17 Kalmárová MartinaKalmárová Martina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 5 346 -0.4 m/s 346  -0,40 313  -0,50 309  -0,40 346
13 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 2 251 -0.7 m/s 250  -0,50 251  -0,70 236  -0,60 251
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 22.9.2021 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 2 10.59 0.0
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 PB 07.28 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 22.9.2021 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 5 PB 10.68 0.0
2 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 4 10.27 0.0
3 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 3 09.51 0.0
4 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 2 PB 08.36 0.0
5 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 07.00 0.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(st, 22.9.2021 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 4 09.25 0.0
2 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 PB 06.51 0.0
3 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 PB 06.28 0.0
4 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 PB 05.71 0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(st, 22.9.2021 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 08.40 0.0
2 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 PB 07.82 0.0
3 Sedlák IvanSedlák Ivan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 07.51 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(st, 22.9.2021 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 10 52.19 0.0
2 12 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 3 PB 50.66 0.0
3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 4 PB 36.09 0.0
4 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 PB 33.15 0.0
5 Švajlen MatúšŠvajlen Matúš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 9 30.13 0.0
6 Mráz RichardMráz Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 8 27.33 0.0
7 Huorka ViliamHuorka Viliam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 2 PB 26.64 0.0
8 Vanečko JakubVanečko Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 7 20.34 0.0
9 Šály OliverŠály Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 6 PB 16.95 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(st, 22.9.2021 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 13 43.22 0.0
2 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 12 31.51 0.0
3 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 PB 31.13 0.0
4 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 9 PB 28.92 0.0
5 20 Mrázová AndreaMrázová Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 PB 28.46 0.0
6 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 7 PB 27.67 0.0
7 Hustá DominikaHustá Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 11 25.98 0.0
8 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 10 25.44 0.0
9 19 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 4 22.12 0.0
10 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 5 20.32 0.0
Celkom 10 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(st, 22.9.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 5 28.04 0.0
2 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 27.69 0.0
3 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 25.68 0.0
4 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 23.73 0.0
5 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 3 23.71 0.0
6 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 2 SB 23.27 0.0
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Dorastenci

(st, 22.9.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dubček MichalDubček Michal
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 1 PB 22.20 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(st, 22.9.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 PB 30.09 0.0
2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 25.23 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(st, 22.9.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 49.12 0.0
Celkom 1 pretekárov